Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Vai Rudzītis vismaz daļēji "attaisnots"?  (Lasīts 13756 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7143
Re: Vai Rudzītis vismaz daļēji "attaisnots"?
« Atbilde #180 : Augusts 18, 2015 »

Tu pastāsti man? Kā parāda šis pētījums tur ir samērā daudz izskaidrots, kas izvēlas ko, un kāpēc (dēļ kultūras)!
ceru,ka šī sistēma ilgi vairs nepastāvēs, vienk. tie tizlie mačo būs ārpus konkurences. jaunās sievietes nu jau redz pasauli, normālu vīriešu attieksmi, kaut vai tai pašā Skandināvijā.
kā jau teicu - mačo tipa veči ir nolemti iznīcībai.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8276
« Atbilde #181 : Augusts 18, 2015 »

Gnidrologs tad ko īsti nozīmē augsts T, agresijas līmeni? vīrišķību?
Otro. Arī estrogēns var veicināt agresiju, tiesa pamatā pasīvu.
Citāts
man nez kāpēc šķiet, ka mans T līmenis noteikti pārsniedz vidējā britu džentlmeņa līmeni.  :-[
Tas tā varētu but.
Citāts
tad man jautājums, vai T līmeni cilvēks kontrolē, vai tas ir iedzimts rādītājs?
Iedzimts + vides ietekmējams. Kontrolēt var ar noteiktām barības vielām, sportošanu etc.
Citāts
ja tā padomā, kas ir cilvēks? inteliģents dzīvnieks. tātad T līmenis augstāks ir tiem, kuriem dzīvnieciskā iedaba ņem virsroku?
Tam, lai dzīvnieciskā daba neņemtu virsroku, cilvēkam ir dots gars un intelekts. Jo švakāk ar pēdējiem, jo mazāk kontroles.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8276
« Atbilde #182 : Augusts 18, 2015 »

Citāts
var pastāvēt patriarhija.

nah tai jāpastāv? sabiedrībai un kultūrai pie stūres vajag smadzenes, nevis krānus (vai šķirbas).
Tieši pārlieku liels daudzums ar high-T tēviņiem jau arī noved pie sabiedrības, kurā dominē pick-up artisti, hook-up kultūra un pilns ar vientuļām mātēm/pamestiem bērniem. Patriarhija nodrošina to, ka arī beta tēviņi un ne pārāk iekārojamas sievietes parasti tiek pie ģimenes un pēcnācējiem, jo ģimene tiek kultivēta kā pamatvērtība, savukārt bezatbildīgi jākļi, kā vīrieši tā sievietes, ostrahēti un seksualitātes trivializēšana ierobežota. Tā ir sistēma, kur vinnē lielākā daļa sabiedrības, kas, ja nemaldos, atbilst tevis lolotā utilitārisma principiem.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7143
« Atbilde #183 : Augusts 18, 2015 »

Gnidrologs paldies par izsmeljossu atbildi.
un kaadus secinaajumus varam izdariit? taatad jaaizgliitojaas, jaaizkopj tikumi, jaasporto un pareizi jaaeed. :))
IP pierakstīta