Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Burziņš augustā!  (Lasīts 9872 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7143
Re: Burziņš augustā!
« Atbilde #45 : Jūlijs 19, 2015 »

Tad sanaak ka Balss veelamajiem izsuutiis ieluugumus? Varbuut uzreiz var paluugt viesu sarakstu?
IP pierakstīta

Bāmodere

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 6199
  • Uz augšu! :)
« Atbilde #46 : Jūlijs 19, 2015 »

Tad sanaak ka Balss veelamajiem izsuutiis ieluugumus? Varbuut uzreiz var paluugt viesu sarakstu?
Balss tikai iebilda, ka bez viņas ziņas tiek aicināti kādi izbijuši neaktīvi forumieši. Es, piem., neaicinātu Kundali.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16365
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #47 : Jūlijs 20, 2015 »

Balss tikai iebilda, ka bez viņas ziņas tiek aicināti kādi izbijuši neaktīvi forumieši. Es, piem., neaicinātu Kundali.

Tev jāsaprot, ka Tavai ziņai vai neziņai šeit nav nekādas nozīmes.
Tiek rīkots tusiņš, un Tu vienkārši piedāvā vietu, kur to rīkot - tas arī viss no Tevis.
Kurš tur ieradīsies vai neieradīsies, tā vairs nav Tava darīšana, gaidi viesus.

Un tikai neiedomājies, ka Tu kādu aicini vai neaicini.
Pretējā gadījumā tas vairs nav tusiņš.

Neviens jau Tevi nespiež, ja Tu domā citādi, vari atsaukt iespēju tusēt pie Tevis.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #48 : Jūlijs 20, 2015 »

Ja cilvēks neizrāda psiholoģisku vai fizisku vardarbību, tad es esmu par līdztiesīgu attieksmi pret visiem forumiešiem, neatkarīgi no politiskajiem/reliģiskajiem uzskatiem, rases, ādas krāsas, dzimuma un seksuālās orientācijas.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #49 : Jūlijs 20, 2015 »

Pareizi it kā Papucis saka, bet tomēr arī Balsij ir sava taisnība, tuss notiks viņas mājās un mājas mātei noteikti ir sava teikšana. Ari valstis nosaka nevēlamu personu iebraukšanas aizliegumu. Kādi kritēriji tiek pielietoti izdarot atlasi... nezinu. Iespējams, Balsij ir savas problēmas, bet ar tām viņai jātiek galā pašai.

Šajā sakarā tad ir jāizstrādā "tusu nolikums" :)) - ko drīkst noteikt tusiņa vietas mājas saimnieks, ko ne. Vārdusakot, kas mums ir pieņemams un kas nē.

Nedrīkstētu būt tā, man šis cilvēks nepatīk, tātad viņš ar visiem manās mājās netusēs. Tad labāk tādās mājās tusus neorganizēt. lai nebūtu diskriminācijas.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #50 : Jūlijs 20, 2015 »

mājas mātei noteikti ir sava teikšana

Domāju, ka nē.
Vai nu tas ir foruma tuss vai nu aicināto viesu tuss.
Abi kopā nelīmējas.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #51 : Jūlijs 20, 2015 »

mājas mātei noteikti ir sava teikšana

Domāju, ka nē.
Vai nu tas ir foruma tuss vai nu aicināto viesu tuss.
Abi kopā nelīmējas.

labi, bet forumā apgrozās visādi frīki, vai tādēl lai es, Tu vai Balss neorganizētu tusu, ka ir šeit kāds, kurš ieguvis "nevēlamā" statusu? Es Adamu nepazīstu, neko nevaru komentēt. Kundali pazīstu, pret viņu nekādu iebildumu nav.

ja es aicinātu pie sevīm un man būtu Balss situācija tad jā, es drošvien rīkotos tāpat. Visi aicināti izņemot to,to un to. :)) varbūt mazliet nesmuki bet patiesi gan.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #52 : Jūlijs 20, 2015 »

Kā jau teicu - vai nu foruma tuss, kur nav nekādu "nevēlamo" (ko tas vispār nozīmē?), vai aicināto viesu tuss ar citiem noteikumiem.
Es neatbalstu diskrimināciju un foruma tusā netaisos respektēt nekādas mājas māšu tiesības.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #53 : Jūlijs 20, 2015 »

Kā jau teicu - vai nu foruma tuss, kur nav nekādu "nevēlamo" (ko tas vispār nozīmē?), vai aicināto viesu tuss ar citiem noteikumiem.
Es neatbalstu diskrimināciju un foruma tusā nerespektēju nekādas mājas māšu tiesības.
ok. tādas ir tavas tiesības. citiem cilvēkiem ir tiesības domāt savādāk. vai arī izstrādā nolikumu, kuru visi akceptē.  ;)
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #54 : Jūlijs 20, 2015 »

Visi aicināti izņemot to,to un to.

Tādā gadījumā rīkotājs aizsūta visiem personiskus uzaicinājumus, bet publiski nevienu neaicina.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #55 : Jūlijs 20, 2015 »

Visi aicināti izņemot to,to un to.

Tādā gadījumā rīkotājs aizsūta visiem personiskus uzaicinājumus, bet publiski nevienu neaicina.
ok. tā gan droši vien sanāk. tas būtu korekti.
 Tev taisnība.
IP pierakstīta

Bāmodere

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 6199
  • Uz augšu! :)
« Atbilde #56 : Jūlijs 20, 2015 »

Papucs
Ir daudz un dažādi bijušie Foruma biedri, no kuriem es daudzus pat nepazīstu, tāpēc es gribētu, lai, ielūdzot kādu uz manu māju, respektētu manas tiesības izvēlēties, vai es gribu kādas man nepazīstamas vai mazpazīstamas personas pie sevis uzņemt.
Ja tas neapmierina, varat rīkot tusiņu kur citur.
S.R.
Ir zināma starpība, vai uzņem ciemiņus dārza mājā vai savā dzīvojamā mājā.
IP pierakstīta

žurks

« Atbilde #57 : Jūlijs 20, 2015 »

žurks skatās no malas un domā, ka Balsei šoreiz gan taisnība. Ja tusiņš tiek rīkots pie kāda privātīpašumā, tad saimnieks arī saka galavārdu. Cita lieta, ja vstreča plānota kādā ēstuvē - tad gan nebūtu smuki kādam aizliegt uz turieni doties. Un kāpēc gan privāto tusu nevarētu apspriest forumā? Te tak runā arī par apeņu auduma sastāvu un citām tik pat svarīgām lietām!
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #58 : Jūlijs 21, 2015 »

Papucs
Ir daudz un dažādi bijušie Foruma biedri, no kuriem es daudzus pat nepazīstu, tāpēc es gribētu, lai, ielūdzot kādu uz manu māju, respektētu manas tiesības izvēlēties, vai es gribu kādas man nepazīstamas vai mazpazīstamas personas pie sevis uzņemt.
Ja tas neapmierina, varat rīkot tusiņu kur citur.
S.R.
Ir zināma starpība, vai uzņem ciemiņus dārza mājā vai savā dzīvojamā mājā.
ir bijuši tusiņi arī manā dzīvojamā mājā. ne vienu reizi vien. lielāki, mazāki, kā nu kuru reizi kas sabrauc. nekad neesmu noteikusi kādus ierobežojumus kuram drīkst tusēt-netusēt manās mājās.
kā jau teicu, es piekrītu papucim, ja ir kādi ierobežojumi, rīkojam ielūgum-tusu. vispāŗ,  šī lieta ir pietiekami svarīga, lai liktu uz tautas viedokļa uzklausīšanu pat atsevišķā diskusā.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #59 : Jūlijs 21, 2015 »

Tēma "Burziņš augustā!" ar tekstu
Citāts
Esat laipni aicināti pie Balses
viennozīmīgi attiecas uz visiem 111 forumā pašlaik reģistrētajiem lietotājiem.

Ja kaut kādu iemeslu dēļ visi 111 ierodas, bet 90 no viņiem tiek atstāti aiz durvīm, tad situācija ir, maigi izsakoties, dīvaina...
IP pierakstīta