Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Ateisms un ticīgie  (Lasīts 96599 reizes)

0 Iemītnieki un 2 Nereģistrētie lasa šo tēmu.

Staar

  • Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2280
Re: Ateisms un ticīgie
« Atbilde #2655 : Janvāris 21, 2016 »

Alberts Einšteins aizstāvēja bībelisko ideju par vienu valdību, kas valdītu pār visu pasauli.Bet domājot par to, ko atklājusi zinātne,,Alberts Einšteins atzina: ”Starp dziļākajiem zinātniskajiem prātiem būtu grūti atrast kaut vienu, kam nepiemistu sava veida reliģiskas jūtas. ... reliģiskās jūtas izpaužas jūsmīgā izbrīnā par dabas likumu harmoniju, kas liecina par tik izcilu intelektu, ka salīdzinājumā ar to visa cilvēku sistemātiskā domāšana un rīcība ir tikai pavisam nenozīmīgs atspulgs.”
 Tomēr arī tad, ja daudziem zinātniekiem ir šādas  bijīgas domas,tās ne vienmēr pamudina viņus ticēt Radītājam — Dievam, kas ir reāla persona.
IP pierakstīta

Staar

  • Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2280
Re: Ateisms un ticīgie
« Atbilde #2656 : Janvāris 24, 2016 »

Gribās mazliet piebilst par to maizi.Kā var zināt,kādu maizi viņi ēda un kāda jālieto katru gadu tajā paša laikā,līdz Kristus otrajai atnākšanai? Iedibinādams Kunga vakarēdienu, Jēzus par maizi paskaidroja: ”Tā ir mana miesa.” (Marka 14:22.) Tātad,viņš runāja par savu ķermeni, kas pēc neilga laika tika sists līdz asinīm. Neraudzēta maize bija piemērots Jēzus miesas simbols, jo Bībelē raugs var nozīmēt grēku vai ļaunumu. (Mateja 16:4, 11, 12; 1. Korintiešiem 5:6—8.) Jēzus bija pilnīgs, un viņa cilvēka ķermenis bija bez grēka. Tāpēc viņš varēja atdot savu miesu grēku izpirkšanai. (Ebrejiem 7:26; 1. Jāņa 2:2.) Šis upuris dod labumu visiem uzticīgajiem kristiešiem — gan tiem, kas cer dzīvot debesīs, gan tiem, kuriem ir perspektīva mūžīgi dzīvot paradīzē uz zemes. (Jāņa 6:51.)
IP pierakstīta