Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Vēstures Jēzus  (Lasīts 36876 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7556
Re: Vēstures Jēzus
« Atbilde #600 : Jūlijs 25, 2015 »

Nu, ko Tev luterāņi nodarījuši? Tavējie 100 gados aizsūtīja 200 miljonus uz to pasauli. Katrā gadā pa 2 miljoniem. Turklāt Tu vēl propagandē nedzimušu bērnu slaktēšanu. Nebūtu laiks vilkt pa priekšu baļķi no savas acs?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42368
  • Ateists
« Atbilde #601 : Jūlijs 25, 2015 »

Ilār, ko nodarījuši luterāņi, pats apskatīsies, atslēgvārdī `witch trials``, ``witch hunting`` un tml.

Rādot uz citiem ar pirkstu, balts nenomazgāsies.

Pilsonis Luters personiski arī ticēja raganu eksistencei    = > bija sasķiebies pa šo pašu līniju.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #602 : Jūlijs 25, 2015 »

Ilārs

`` Turklāt Tu vēl propagandē nedzimušu bērnu slaktēšanu.``

Nemelo.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #603 : Jūlijs 25, 2015 »

Ilārs

``Tavējie 100 gados aizsūtīja 200 miljonus uz to pasauli.``

A tavējais iedomu draugs - vispār visus izņemot 2 :P  => boļševiki kārtīgākie dieva sekotāji.
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #604 : Jūlijs 25, 2015 »

Ctulhu,

Kāpēc Tu turpini runāt muļķības? Luters pats droši vien bija redzējis raganas, tas, kam viņš ticēja, bija ka tās var nodarīt ļaunu. Arī mūsdienās tiek ierobežotas un sodītas reliģiskas darbības, kuras cilvēkiem nodara ļaunu, bet Luters nevienu nededzināja.   

Nemelo? Pats nezin cik reizes esi teicis, ka bērni nav bērni. Vispār Tu saki, ka Tev neesot dvēseles. Varbūt Tu arī nemaz neesi cilvēks?

Iedomu draugs? Esmu Tev 100x paskaidrojis, ka nevajag Dieva darbus jaukt ar cilvēku darbiem. Turklāt nāve pasaulē ienāca nevis Dieva, bet cilvēka dēļ.

"boļševiki kārtīgākie dieva sekotāji"

Tiesa, boļševiki gribēja stāties Dieva vietā. Tu arī sevi pa laikam sauc par dievu?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #605 : Jūlijs 25, 2015 »

``Luters pats droši vien bija redzējis raganas,``

Nu skaidrs, tātad Ilārs atī šīm muļķībām tic => apkārtējie/ visi kas šo lasa var izdarīt secinājumus.

Joprojām nemelo. Pirmscerebrālā fāze nav bērns.

``Vispār Tu saki, ka Tev neesot dvēseles. Varbūt Tu arī nemaz neesi cilvēks? ``

Nu re un tagad iedomājamies, kas notiktu ar mani viduslaikos, satiekot Ilāra viduslaiku analogus :D Tā jau es domāju, ka no Ilāra skatupunkta neesmu cilvēks :D [bet tad es to uztveru kā komplimentu, es negribētu būt ``cilvēks`` pēc Ilāra kritērijiem]

``Esmu Tev 100x paskaidrojis, ka nevajag Dieva darbus jaukt ar cilvēku darbiem.``

Varbūt kādreiz izlasi tekstus, kurus pielūdz? Tur visus noslīcināja ņekijs jahve personiski :D
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #606 : Jūlijs 25, 2015 »

``Turklāt nāve pasaulē ienāca nevis Dieva, bet cilvēka dēļ. ``

Atkal aplami. Jahve atstāja Luci pie svaigi uztaisītajiem cilvēkiem.

Ja Ilārs atstātu maniaku pedofīlu istabā pie saviem bērniem un pēc tam izrādītos, ka bērni ir izvaroti, tad vainīgi, protams, būtu bērni, vai ne?
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #607 : Jūlijs 25, 2015 »

tagad iedomājamies, kas notiktu ar mani viduslaikos

Vispār es domāju, ka Tu darbotos inkvizīcijā, varbūt būtu viens no dibinātājiem. Bet iedomājies labāk, kas ar Tevi varētu notikt, ja Tu būtu tas, ko Tu sauc par pirmscerebrālo fāzi. Ja Tu nosaki kritērijus kas drīkst dzīvot un kurš nedrīkst, ar ko Tu esi labāks par bezdvēseles bezdievjiem boļševikiem? Tu uzstādi kritēriju - smadzenes, bet kad es saku - dvēsele, tas nav pareizi.

Jahve perosniski? Nu un Jahve nav Dievs?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #608 : Jūlijs 25, 2015 »

``ja Tu būtu tas, ko Tu sauc par pirmscerebrālo fāzi.``

Nav iespējams. Es = manas smadzenes. Nav smadzeņu = nav manis.

``Ja Tu nosaki kritērijus kas drīkst dzīvot un kurš nedrīkst,``

Ilār, katru reizi, kad Tu ej uz toleti, no tava organisma izdalās tūkstošiem šūnu, no kurām principā var izaudzēt tavus dvīņus. Un tu nevis to visu saglabā, bet noskalo kanalizācijā. Šausmas.

``Jahve perosniski? Nu un Jahve nav Dievs? ``

Nu ja - tātad vainīgais slpekava ir šis dievs, kbj. To jau es arī saku. Visļaunākais bībeles tēls ir dievs Jahve.
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #609 : Jūlijs 25, 2015 »

maniaku pedofīlu istabā pie saviem bērniem un pēc tam izrādītos, ka bērni ir izvaroti, tad vainīgi, protams, būtu bērni, vai ne?

Popkorns Tev, Ctulhu, nenāk par labu, paliec arvien agresīvāks. Sākotnēji Lucifers nebija kritis. Ādams un Ieva  nebija bērni, bet daudz augstāk attīstītas būtnes par Tevi. Ēšana no laba un ļauna atziņas koka bija viņu lēmums, pretējs Dieva gribai un brīdinājumiem. Viņi bija pilnīgi pasargāti, tie tikai nedrīsktēja ēst no viena koka augļiem.   
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #610 : Jūlijs 25, 2015 »

Ilār, tu tiešām negribi aiziet un izlasīt leģendas, kurām tici?

1) tad, kad lucis vazājās gar ādamu un ievu, viņš jau skaitījās sabojājies.
2) //Jahve perosniski? Nu un Jahve nav Dievs? // - un bērni salīdzinot ar Luci.
3) //Ēšana no laba un ļauna atziņas koka bija viņu lēmums,// - luča inspirēts. [ nu jā, maniaks sīkajiem izstāsta, ka ir labais konfekšu onkulis]
4) //pretējs Dieva gribai un brīdinājumiem.// kurš bija notinies un atstājis bērnus vienus ar Luci ( jau sabojātu)
5) //Viņi bija pilnīgi pasargāti,// ko vērta tāda pasargāšana ar caurumu?

Nu tātad Ilārs par izvarotajiem bērniem teiks, ka paši vainīgi, Ilārs tipa viņiem kaut kad bija teicis, ka nevajag salaist ar maniaku. Vot salaida, tātad paši vainīgi, a Ilārs neko. Pareizi?
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #611 : Jūlijs 25, 2015 »

Nav smadzeņu = nav manis.

Nu un kā ar to Ctulhu, kurš grasās skaņu platē dzīvot?

"no kurām principā var izaudzēt tavus dvīņus"

Bet tas nenotiek dabsikā veidā un neiejaucoties. Atšķirību redzi?

tātad vainīgais slpekava ir šis dievs, kbj.

Tad jau arī tiesnesis un prokurors ir slepkava? Tev galīgi nav skaidrības par vienkāršiem  jēdzieniem. Taisnīgs karš arī nav slepkavība un Dievs aizstāvēja atlikušos cilvēkus no pārējo varmācības, dodot atlikušajai cilvēcei cerību.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #612 : Jūlijs 25, 2015 »

Ilārs

``Dievs aizstāvēja atlikušos cilvēkus no pārējo varmācības``

Muahahā, nobendēja visus, aizstāvot atlikušos 2.  Nē, Orvels nervozi pīpē stūrī. Ilār, nekādus ateistus nevajag, tu pats visu pasaki precīzāk, tā turpināt :D
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #613 : Jūlijs 25, 2015 »

Es vispār sākšu dialogus ar Ilāru ieteikt kā lasāmvielu tiem, kas ir ticīgi, bet sākuši šaubīties, domāju, ka šie dialogi palīdzēs cilvēkiem atbrīvoties no dievticības.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #614 : Jūlijs 25, 2015 »

Ilārs

``Nu un kā ar to Ctulhu, kurš grasās skaņu platē dzīvot? ``

Datorā. Dators  = smadzenes.
IP pierakstīta