Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Garabandāles vēstījumi  (Lasīts 11811 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2079
Re: Garabandāles vēstījumi
« Atbilde #30 : Jūnijs 01, 2015 »

Ctulhu
Citāts
jūtos atvērts debatēm un ja biedrs Jahve grib ar mani parunāties, tad kur ir problēmas, lai nāk un runājas. Var ar spīdošiem uzrakstiem uz sienas
problēmas nav, izpildi mājasdarbu un runājies. diez vai pat tavs laicīgais priekšnieks uzreiz lēkās pēc tavas stabules, spīdošus uzrakstus uz sienas kleķēdams.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #31 : Jūnijs 01, 2015 »

Marutks
Citāts
visas tās marijas padarīšanas ir hardcore katolicisms. Vai nebūtu labāk nodarboties ar kādu citu,  ne tik konservatīvu reliģiju?   Ir dažāda veida protestanti  un neskaitāmas "modernas" kristiešu sektas.
es jau kāreiz esmu protestante/ luterāne - formāli ņemot :) ar reliģiju es vispār nemēdzu nodarboties, ja domāji rituālus, procesijas utml. man reliģija nozīmē gkārt attiecības - ar Jēzu Kristu un pašas sirdsapziņu (kas pa lielam taču viens un tas pats).
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #32 : Jūnijs 01, 2015 »

PAREIZTICĪGIE! KATOĻI! PROTESTANTI! JŪS VISI PIEDERAT MAN! MANĀS ACIS JŪS VISI ESAT VIENS!
1987. gada 27. oktobris

- (Pēdējais katoļu teologs, uzzinājis, ka es nepiederu nevienai baznīcai, arī ne viņa baznīcai, zaudēja jebkādu interesi par vēstījumiem.)
protams, Vassula, ka tu viņiem nepiederi, tu piederi Man, Es esmu tavs Radītājs un Svētais Tēvs,1 tu pakļaujies Manai Autoritātei;
- Protams, Kungs, ka mēs esam zem Tavas Autoritātes, bet man tika paskaidrots, ka organizētajā Baznīcas sistēmā kristietis pieder pie kādas no konkrētajām kristiešu kopienām.
Manās acīs visas tās ir vienādas, jo Es nekad neesmu vēlējies, lai Mana Miesa būtu sadalīta; jūs, cilvēki, esat izkropļojuši Miesu, atdalīdami no tās locekļus! jūs esat sprieduši tiesu pār Manu Miesu, jūs esat izkropļojuši Mani;2
- Ak, Dievs...
meitiņ, vai neesmu tev sacījis pataupīt savas asaras Manai Mātei?3
- Jā, Kungs, bet man šķita, ka Tev ļoti sāp, un es esmu tikai cilvēks.
Vassula, tu to jūti, jo mēs dalāmies Manā Kausā, bet Mans Kauss ir rūgts; pasaki Svētajam Krēslam, ka tas esmu Es, kurš tevi sūta pie viņiem; ja viņi tev vaicā, kurai Baznīcas kopienai tu piederi, pasaki tiem, ka piederi Man un pakļaujies Manai Autoritātei;
- Kungs, negribētu strīdēties ar Tevi, bet vai es nevaru teikt, ka esmu pareizticīgā? Es esmu pareizticīgā.
pareizticīgie! katoļi! protestanti! jūs visi piederat Man! Manās acīs jūs visi esat Viens! Es jūs nešķiroju, tāpēc jums nevajadzētu baidīties; pajautājiet Manam mīļotajam pāvestam Jānim Pāvilam, - viņš arī nešķiros...
http://www.tlig.lv/content/view/394/109/
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42138
  • Ateists
« Atbilde #33 : Jūnijs 01, 2015 »

Jona, ja viņam kko vajag no manis, tad lēkās. Jūsu nostāsts jau ir, ka biedrs Jahve visus baisi mīl un ar visiem grib attiecības. Nu tad uz priekšu, ko bremzē?

Un pričom te ``priekšnieks``? Kāds vēl priekšnieks? Mēs te vroģe par draudzēšanos un attiecībām runājam, ne?
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #34 : Jūnijs 01, 2015 »

Ctulhu
Citāts
Jona, ja viņam kko vajag no manis, tad lēkās. Jūsu nostāsts jau ir, ka...
tas tev jau vajagot tās debates. kamēr Viņš vēl tavā priekšā nelēkā, pārlasi nostāstu  uzmanīgāk.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #35 : Jūnijs 01, 2015 »

Jona, man tāpat ir labi, jūsējie sajūsmīgi stāsta, kā mani šī persona tipa mīlot. Nu kur tad ir?
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #36 : Jūnijs 01, 2015 »

Ctulhu
tb lēkāt tavā priekšā būtu mīlēt?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #37 : Jūnijs 01, 2015 »

Jona, kāpēc lēkāt, kas normālai sarunai vainas?

Nu ķipa kā es ar tevi sarunājos?
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #38 : Jūnijs 01, 2015 »

Ctulhu
noorientējies taču vienreiz.  tu gribi, lai iepazīstinu tevi ar lēkājošu, debatējošu un pa starpām spīdošus uzrakstus atstājošu personu, kas ierodas uz svilpienu, bet es tādu nepazīstu.
varu liecināt par Personu, kuru esmu iepazinusi Viņa noteiktajā kārtībā, un tas pilnīgi noteikti neiekļauj sevī lecīgas zajavas ar būriem utt. haļavu alkstošiem - pls,  pie Muldera ar viņa dizaineri.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #39 : Jūnijs 01, 2015 »

Jona, mīlestība noteiktajā kārtībā - tas izklausās amzinati :D

Mēs te par mīlestību vai par kazarmu runājam?

(vai varbūt par mīlestības ministriju?)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #40 : Jūnijs 01, 2015 »

Jona un joprojām jautājums - kāpēc šis tavs draugs nevar te ar mums abiem sarunāties šajā formātā? Kas traucē? Nemāk? Negrib?
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #41 : Jūnijs 01, 2015 »

Ctulhu
Pēc hinduisma, ir dažādas pasaules, un Dievs tajās izpaužas dažādi, atkarībā no būtņu vēlēšanās ar Dievu kontaktēties. Spektrs ir plašs, no tiešas klātbūtnes līdz "izpētījām visu Visumu, paralēlās pasaules un vēl čupu ar bezgalībām, Dieva nekur nav".
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #42 : Jūnijs 01, 2015 »

Ezis, a ja es saku ka gribu parunāt, ko ta šis slēpjas?
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #43 : Jūnijs 01, 2015 »

Ctulhu
Citāts
Jona, mīlestība noteiktajā kārtībā - tas izklausās amzinati
nu to tu pats piedomāji.
Citāts
kāpēc šis tavs draugs nevar te ar mums abiem sarunāties šajā formātā? Kas traucē? Nemāk? Negrib?
tu pats traucē, ābeci nepildīdams. vnk ir paredzēts cits formāts - iepazīt ne no ārpuses, bet savas iekšienes - sk. JD par šauro Ceļu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #44 : Jūnijs 01, 2015 »

Jona, ko nozīmē ``paredzēts``? Es runāju par vienkāršu dialogu, tādu kā starp ctulhu un Jonu. Tāds formāts biedram nav pieejams?
IP pierakstīta