Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Garabandāles vēstījumi  (Lasīts 10864 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1940
Re: Garabandāles vēstījumi
« Atbilde #180 : Marts 16, 2017 »

Sunshineman
Citāts
uz angliju var aizbraukt ar auto, ar kuģi vai pat aiziet kājām. Ko līdzīgu tu vari piedāvāt dieva, dvēseļu vai jetija gadijumā??
uz Garabandāli arī var aizbraukt. ak jā, Dievu nevar apčamdīt, vai Angliju var? tā konkrēti aptaustīt, sajust, noņemt paraugu (tieši Angliju nevis kkādu gabaliņu no kaut kā)? un kāda man garantija, ka tā tad būs tā Anglija nevis kaut kas pavisam cits (visi liecinieki un liecības tak apriori melīgas kā karojošiem ateistiem labi zināms).
Citāts
Vai tu tici ,ka man garažā dzīvo neredzams drakons?
ja tavs drakons spēj sniegt par sevi Saskanīgu Liecību neskaitamiem (jau apnicis atkārtot - savstarpēji nepazīstamiem, nekādi nesaistītiem, nekādu savu labumu negūstošiem!) cilvēkiem(savukārt viegli eksakti pārbaudāmiem) visos laikos visā pasaulē, tad nebūs redzama iemesla noliegt tikai tāpec, ka VIŅŠ NAV PARĀDĪJIES TIEŠI MAN.
var neticēt līdz kamēr parādās tieši man, bet noliegt nav nekāda sakarīga iemesla. nu vismaz normāli loģiski domajošam.

var tikai bļaut un spirināties - es nēēeegribu lai tāds būtu nēeegribu , visi meļi visi meļi, tikai es ne, tikai es ne... visi meļi visi meļi .. vē vē vē.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1727
« Atbilde #181 : Marts 16, 2017 »

Jona
"uz Garabandāli arī var aizbraukt. ak jā, Dievu nevar apčamdīt, vai Angliju var?"
angliju var apčamdīt un vari pat tās karti uzbūvēt, un salīdzināt ar citiem avotiem, viss kā pienākas.
nav skaidrs, ko gribi teikt ar "tieši Angliju nevis kkādu gabaliņu no kaut kā". anglija ir vietvārds, vari turpmākt saukt to par "ugu" un no tā nekas nemainās.

"jau apnicis atkārtot - savstarpēji nepazīstamiem, nekādi nesaistītiem, nekādu savu labumu negūstošiem!"
labums ir skaidri redzams, tā ir vara pār Jonu un citiem, kā arī 10% no ienākumiem.
kā arī, pat teologiem nav nekāda noslēpuma, ka autori ir lasijuši viens otra darbus, daži pat ir būvēti vien uz otra (norakstīti)
pilnīgi aplams apgalvojums no tavas puses, piekrītu, ka jēgas atkārtot nav.

"savukārt viegli eksakti pārbaudāmiem"
kuru no autoriem tu vari pārbaudīt?

"var neticēt līdz kamēr parādās tieši man, bet noliegt nav nekāda sakarīga iemesla"
nu tač, kurš tad viņu noliedz, viņs mierīgi guļ plauktā aiz jetijiem un leprikoniem.

"var tikai bļaut un spirināties - es nēēeegribu lai tāds būtu nēeegribu , visi meļi visi meļi, tikai es ne, tikai es ne... visi meļi visi meļi .. vē vē vē."
tas precīzi apraksta tavu piemēru ar angliju. tomēr tam nav nekāda sakara ar ateistu viedokli. iespējams , ja būtu lasijusi kādu atbildi ,lai saprastu nevis lai atbildētu būtu pamanijusi.

"ja tavs drakons spēj sniegt par sevi Saskanīgu Liecību neskaitamiem"
precīzi un analoģiski tavam dievam
IP pierakstīta
"Not all drugs are good, all right? Some of them … are great" B.Hicks

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #182 : Marts 17, 2017 »

Sunshineman
Citāts
labums ir skaidri redzams, tā ir vara pār Jonu un citiem, kā arī 10% no ienākumiem.
teologi...kuru no autoriem tu vari pārbaudīt?
iesākumam pacenties aptvert, KA ES NEKUR NEATSAUCOS UZ TEOLOGIEM. patiesie Pravieši ne tikai neuzvārās bet tiek pakļauti vajāšanām, visi kā viens un pilnīgi visos laikos.  teologiem un Praviešiem (ar maz izņēmumiem) ir ne vairāk līdzības kā Latvijas `veiksmes stāstam` ar reālo Latvijas situāciju.
jau pati tēma ir par Garabandāli nevis oficiālo baznīcu, tev problemas ar redzi vai saprašanu? šīs meitenes ir tā pārbaudītas kā tev visā tavā mūžā nesanāks!
kā būtu ja tu mēģinatu kādreiz diskutēt godīgi, nu kaut pārmaiņas pēc?  tava demagoģija ir absolūti garām.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #183 : Marts 17, 2017 »

Jona

"iesākumam pacenties aptvert, KA ES NEKUR NEATSAUCOS UZ TEOLOGIEM"
kā ir ar lasītā saprašanu?
Citāts
kāds šim sakars ar teologiem???

"jau pati tēma ir par Garabandāli nevis oficiālo baznīcu"
šoreiz pilnīg nav relevanti
apgalvojums/arguments var izkrist par saturu vai par formu, es komentēju problēmas ar formu, lūdzu lasi, uz ko atbildi.
ja konkrēti gribi par saturu tad arī tam ir gluži dabiski izskaidrojumi, ja būtu vēlme gan jau atrastu.

"šīs meitenes ir tā pārbaudītas kā tev visā tavā mūžā nesanāks!"
masu halucinācijas un atmiņu implanēšana ir zināmi fenomeni.
lūdzu dod saikni uz kādu publicetu pētijumu, kurš secina ka sis ir pārdabisks gadijums.

"kā būtu ja tu mēģinatu kādreiz diskutēt godīgi, nu kaut pārmaiņas pēc? "
es vienmēr runāju godīgi, tapēc arī laikam izraisu tādu nepatiku tevī.

IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #184 : Marts 17, 2017 »

Sunshineman
šajā forumā ir sadaļas arī speciāli ateistiem, skatos ka vienu (tikai?) diskusiju pats ari esi uzsācis 
https://miglas.valsts.lv/smf/index.php?topic=3246.0
varbūt savus izglītojošos postus turpini tur?  kad man būs laimējies sasniegt Tavu Godīguma Līmeni, pazemīgi pievienošos...  :-[
šo tēmu es tomēr gribētu saglabāt priekš interesentiem un tālākiem notikumiem saistībā ar šo pravietojumu.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #185 : Marts 17, 2017 »

Jona
idejas kuras nav spējīgas izturēt kritiku nav patiesas un tām nav teisību būt.

ko kautrejies, ievies cenzūru - bet savādāk, vai nu esi gatava uzklausīt ,ka tev norāda uz muļķībām kuras apgalvo, vai nelien ar tām ineternetā.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #186 : Marts 17, 2017 »

nu ja, nu ja...  :) bet skaitīsim tos cāļus rudenī 
https://www.youtube.com/watch?v=7WX6yti4RXo
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #187 : Novembris 16, 2018 »

ja kādam interese, te sīkas smalkas meiteņu intervijas par gaidāmo Garabandāles pēdējo Brīdinājumu
Citāts
http://www.1260.org/Mary/Apparitions_Garabandal/Garabandal_Apparitions_Warning_ru.htm
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 41620
  • Ateists
« Atbilde #189 : Novembris 16, 2018 »

Jonas, tas ir - nekāda brīnuma vēl nav , viņi gaida?
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #190 : Novembris 16, 2018 »

Ctulhu
nu, visi vēl gaida.  tikai papriekšu būs Brīdinājums (abi būšot viena gada laikā - tik daudz ir zināms konkrēti).
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #191 : Novembris 27, 2018 »

man beidzot pieleca Latvijai pravietotās neticami gaišās nākotnes pamatojums  :)   tas varētu notikt tieši pēc šī Lielā Brīdinājuma!  nudien, aiz kāda gan cita pārbīļa visādi globālie liberasti un banksteri lai pēkšņi atlaistu savus nagus no salaupītā?

- Vairākkārt esat teicis, ka Latvija ir paradīze virs zemes. Vai tas jāsaprot kā šīs etniskā teritorijas izredzētība?
- To jau secinājuši daudzi pirms manis, bet es to varu apliecināt. Uz šīs zemes līdz pašām debesīm izgaismojas milzīgs krusts, šai zemei ir saturs, tā silda... zinu, ka Latvija būs visskaistākā un vislabklājīgākā zeme. Arī materiāli.
/Ē. Delpers/

Citāts
https://miglas.valsts.lv/smf/index.php?topic=2515.msg348851;topicseen#msg348851

- Kādu redzat Latvijas nākotni?
- Ļoti gaišu! Rīga būs milzīgs Baltijas centrs, ekonomika pieaugs, un arī politiskos mērgļus vienreiz piespiedīs pie sienas... nāks milzu pavērsiens, Rīga kļūs ārkārtīgi bagāta...
/A.Beināre/

Citāts
https://miglas.valsts.lv/smf/index.php?topic=2515.msg349036;topicseen#msg349036
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #192 : Novembris 27, 2018 »

he, arī Finks pareģojis tieši to pašu
- ... Paši viņi savāks lielas vērtības. Tās iegūs krievi un žīdi. Tās nebūs godīgā ceļā iegūtas vērtības.Tad- es nevaru pateikt, kā tas iznāks- bet viņi būs spiesti atdot visu atņemto latviešiem atpakaļ. Būs milzīgs pasaules spiediens- krievi un visi svešie dabūs braukt prom...
IP pierakstīta