Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Garabandāles vēstījumi  (Lasīts 11229 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1944
Re: Garabandāles vēstījumi
« Atbilde #15 : Maijs 20, 2015 »

Ctulhu
tava madam nav vienīgā Končita :)
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 6847
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska
« Atbilde #16 : Maijs 28, 2015 »

Inteeresanti, ka arī Baznīca nav atzinusi  minētās parādības par dievišķām, cik saprotu.
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 41639
  • Ateists
« Atbilde #17 : Maijs 28, 2015 »

Zirgs, viņi tak konkurē.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #18 : Maijs 29, 2015 »

ZIRGS
vai tad tev būtu ilūzijas par paša kantorīša dievišķumu? :) kur plānprātiņu cienīga vilcināšanas vēl būtu tas mazākais, bet - pēc visiem meliem, liekulības, noziegumiem?
tāpēc jau es saku:
varbūt kādu iespaidoja, ka notikums joprojām baznīcas īsti neatzīts? te nu jāapgādājas ar popkorna lielo tūti - patiesība par svētīgi nokurto Žannu baznīckungiem pieleca pēc gadiņiem 500.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #19 : Maijs 29, 2015 »

Ctulhu
ar ko tieši varētu konkurēt šīs mazās meitenes, kādā veidā? pravietis izpilda savu uzdevumu un pēc tam, faktiski - paiet malā, nekādi netraucējot priesteriem darīt tālāk viņu darbu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #20 : Maijs 29, 2015 »

Jona, konkurē priesteri, visi šie pravieši ir tikai lelles, figūras priesteru spēlītēs.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #21 : Maijs 29, 2015 »

Ctulhu
kurš gan satrauktos/ pūlētos, lai atmestu lelles, kkādas bīdāmas figūriņas :) tad tik bīdi svilpodams :)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #22 : Maijs 29, 2015 »

Jona, nu katrs bīda savas lelles un citu bīdītām lellēm brauc virsū, tāda spēlīte, pareizāk sakot-  konkurence par ticīgajiem, kuri pienesīs $$$
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #23 : Maijs 29, 2015 »

Ctulhu
patiesi pravieši bīdīties neļaujas. ja netici, pamēģini :D varbūt atceries, susliks arī sevi paspēja par pravieti pagodināt, nu lūk, susļikveidīgie tad arī konkurē ar citiem tādiem pašiem
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&id=3705&rid=3&start=6
man atkal ir žēl tērēt dārgo laiku samzovanciem, es pievēršos tikai tiem, kas ir tā vērts. atkārtošos, ja nepiefiksēji:
... grieķiete Vassula... KAS PATI savukārt saņēmusi skaidru apstiprinājumu no Medžugorjes, KUR savukārt tikusi nešaubīgi apstiprināta Valtortas atklāsme, KURU apstiprinājis neviens cits kā sv.tēvs Pio, KURU savukārt svētais Jānis Pāvils II, KURŠ atkal Garabandalu un Medžugorji , KO atkal tā pati Vassula...
IP pierakstīta

Marutks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 333
  • The Singularity Is Near
« Atbilde #24 : Maijs 31, 2015 »

vai tad tev būtu ilūzijas par paša kantorīša dievišķumu? :) kur plānprātiņu cienīga vilcināšanas vēl būtu tas mazākais, bet - pēc visiem meliem, liekulības, noziegumiem?

Kāpēc Tu aizraujies ar reliģiju, ja saproti, ka tie "baznīckungi" nav labi?

Es esmu dzirdējis par dažiem sektantu "mācītājiem", kas privātās sarunās izsmej jēzu un ticīgos (jo paši ir ateisti)  un lielās par naudu, ko viņi tik viegli izmāna no cilvēkiem. 
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #25 : Jūnijs 01, 2015 »

Citāts
Kāpēc Tu aizraujies ar reliģiju, ja saproti, ka tie "baznīckungi" nav labi?
es tak neaizraujos ar baznīckungiem :D ja nopietni - vai Marutka pieķērība Latvijai mainās no ikreizējā Saeimas sastāva? garīdznieki arī ir atšķirīgi.
Citāts
Es esmu dzirdējis par dažiem sektantu "mācītājiem", kas privātās sarunās izsmej jēzu un ticīgos (jo paši ir ateisti)  un lielās par naudu, ko viņi tik viegli izmāna no cilvēkiem.
nus, nemaz ne sliktāk to pieprot tie "pareizie", piem., bij. Aglonas dekāns, vai , teiksim, šeit - nav saprotams, kā līdz tādam vājprātam vispār var nonākt
http://www.delfi.lv/news/world/other/vacijas-luksusa-biskapam-bus-japamet-smalka-rezidence.d?id=43753944

bez visa cita gaužām jau neefektīvi - skriet aiz pareizi ordinētā un vilties, atrast nākamo, vilties, līdz kamēr paveiktos ar puslīdz ciešamu.
ja es dzīvotu pirmdraudzes laikos, vai tad meklētu vel pēc augsti mācītajiem, ja būtu pieejami apustuļi (bet pravieši bibliski ir tūlīt nākamie)? neviena, pat vislabākā mācītāja sprediķi nespēj iedvesmot tādā mērā, vismaz mani:
https://www.youtube.com/watch?v=3SH4N5Fl52w
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #26 : Jūnijs 01, 2015 »

p.s.
savas attiecības ar Viņu nav pilnībā jādeleģē ne tikai baznīckungiem, bet pat ne praviešiem, pat ne caurcaurēm svētajiem - viņi lai ir tikai ceļa rādītāji.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #27 : Jūnijs 01, 2015 »

Jona, es tak sen esmu teicis, ka jūtos atvērts debatēm un ja biedrs Jahve grib ar mani parunāties, tad kur ir problēmas, lai nāk un runājas. Var ar spīdošiem uzrakstiem uz sienas, piemēram - leģendas stāsta., ka to viņš prot.

IP pierakstīta

Marutks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 333
  • The Singularity Is Near
« Atbilde #28 : Jūnijs 01, 2015 »

Jona,   visas tās marijas padarīšanas ir hardcore katolicisms.

Vai nebūtu labāk nodarboties ar kādu citu,  ne tik konservatīvu reliģiju?   Ir dažāda veida protestanti  un neskaitāmas "modernas" kristiešu sektas.

Kad mani interesēja tādas lietas,  tad es biju apmeklējis vairākas sektas,  un visur viņi teica,  ka tie citi nav  "pareizie"  un dosies uz  elli.   ;D

Man pat iedeva "svēto" mormoņu grāmatu,   kur bija jēzus piedzīvojumi Amerikā.  LOL    ;D
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #29 : Jūnijs 01, 2015 »

Marutks
Citāts
es biju apmeklējis vairākas sektas,  un visur viņi teica,  ka tie citi nav  "pareizie"  un dosies uz  elli.
Pamēģini apmeklēt krišnaītus, viņi saka savādāk - ka tie citi vispārīgi gan nav tik pareizi kā viņi, tomēr arī pie citiem var iznākt tas pats rezultāts. :)
Došanās uz elli arī var sanākt, bet ne mūžīgi.
IP pierakstīta