Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Sevišķu cieņu izraisa somāliete:  (Lasīts 15215 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42208
  • Ateists
Re: Sevišķu cieņu izraisa somāliete:
« Atbilde #30 : Maijs 03, 2015 »

Ezis, Tu gribi teikt, ka Tava būtība sastāv no ierobežojumiem? Tiksi vaļā no ierobežojumiem - pazaudēsi būtību?

``Roboti var izrēķināt, ka tādi  pērtiķi nav vajadzīgi, tātad var ņemt nost.``

Mēs tak nevajājam visādus dīvaiņus, kas dzīvo dažādos īpatnējos veidos, arī ja tie veidi ira nonsenss.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #31 : Maijs 03, 2015 »

Ctulhu
Izjūtas nav ierobežojumi.

Dīvaiņi = mazākums. Cilvēki, kuriem ir svarīgas izjūtas, nevēlās, lai viņi paliktu mazākumā. Par laimi, pašlaik robotu pulciņš paši ir dīvaiņi un mazākums. :)
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #32 : Maijs 03, 2015 »

Citāts
Mēs tak nevajājam visādus dīvaiņus
Tāpēc, ka neesam roboti.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16365
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #33 : Maijs 03, 2015 »

Mēs tak nevajājam visādus dīvaiņus, kas dzīvo dažādos īpatnējos veidos, arī ja tie veidi ira nonsenss.

Ctulhu, Tu atkal neesi godīgs.
Vēl vairāk - Tu saki pilnīgu nepatiesību.
Tu nepārtraukti šajā forumā centies vajāt dažus konkrētus dīvaiņus un vairākas reizes nedēļā parasti publiski atgādini par šo savu vēlmi.

Dažkārt Tu veic vienkāršas sīkas cūcības (http://miglas.valsts.lv/smf/index.php?topic=2764.0).

Tu personiski nepārprotami vajā.
Normālai sabiedrībai Tu esi bīstams, un ir ļoti labi, ka Tauta Tevi ierobežo.

Patiesībā tieši Tu esi tas dīvainis, kuram nevajadzētu liegt dzīvot, kā Tu pats vēlies, bet kuram tajā pašā laikā nedrīkstētu ļaut nekādi darīt pāri sabiedrībai.
Resp., Tu esi turams drošā attālumā no sabiedrības, un tad loģiski un empīriski viss būs kārtībā :)
IP pierakstīta

Marutks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 333
  • The Singularity Is Near
« Atbilde #34 : Maijs 04, 2015 »

kad viņš publiski apgalvo: "Es neticu - es ZINU, ka Dievs ir"

Kalviņš ir young earth kreacionists.   Ar to pietiek,  lai viņu neņemtu nopietni.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16365
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #35 : Maijs 04, 2015 »

Es arī esmu - jau kopš laikiem, kad man vēl bija melbaltais TV (>20 gadus).
Tas ir pagaidām vienīgais no tiesas zinātniski pamatotais pasaules uzskats.
Mani gan vēl pagaidām neizvirza apbalvošanai Eiropā par mūža ieguldījumu zinātnē, bet uz Latvijas mēroga apbalvojumiem es ceru (šogad/nākamgad).

« Pēdējā izmaiņa: Maijs 04, 2015 Papucs »
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8262
« Atbilde #36 : Maijs 04, 2015 »

kad viņš publiski apgalvo: "Es neticu - es ZINU, ka Dievs ir"

Kalviņš ir young earth kreacionists.   Ar to pietiek,  lai viņu neņemtu nopietni.
Acīmredzot viņu ņem par pilnu, ja nominē apbalvojumiem tam kvalificēti ļaudis. Drīzāk nav ņemams par pilnu, tas, ka random interneta pidriķis viņu neņem par pilnu.
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4344
  • ateiste
« Atbilde #37 : Maijs 04, 2015 »

nominē par sasniegumiem ķīmijā, nevis par idiotiskiem uzskatiem. kas liecina tikai par to ka cilvēki spēj ar vienu smadzeņu kaktu būt domājoši augstā līmenī un ar otru būt pilnīgi stulbeņi (ticēt tam ka zeme ir pāris tūkstoš gadu veca). no psīcholoģiskā viedokļa droši vien ka interesanti.

acīmredzot to ko kalviņš saka par ķīmiju ir vērts ņemt par pilnu --- bet tas arī viss.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #38 : Maijs 04, 2015 »

Tieši tāpat kā Ernsts Muldašovs ir labs acu ķirurgs.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #39 : Maijs 04, 2015 »

Ezis, kāpēc lai roboti vajātu atšķirīgus no sevis saprātus?
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #40 : Maijs 04, 2015 »

nominē par sasniegumiem ķīmijā, nevis par idiotiskiem uzskatiem. kas liecina tikai par to ka cilvēki spēj ar vienu smadzeņu kaktu būt domājoši augstā līmenī un ar otru būt pilnīgi stulbeņi (ticēt tam ka zeme ir pāris tūkstoš gadu veca). no psīcholoģiskā viedokļa droši vien ka interesanti.
Pilnīga stulbene esi tu. Interneta psihologi no psiholoģiskā viedpodokļa vēl interesantāki.
Aiz ranom interneta ateista butthurtīgajiem izteicieniem mums tagad būs pieņemt, ka visi ticīgie zinātnieki sirgst no kaut kāda unikāla personības dubultošanās sindroma. Pa dienu racionāls, ateistisks zinātnieks, ka grabinās ap kolbām, pēc darba apstulbis okultists, kas dedzina sveces ap pentagrammām. lol

Cilvēki tā nestrādā. Pasaules uzskati un profesija, īpaši ja tajā gūti sasniegumi, nevar būt klajā pretrunā viens ar otru un nav ne mazākās evidences, ka šiem cilvēkiem kaut kāds šāds psihisks duālisms piemistu.

Zinātne un ateisms nav savstarpēji neatprecināmi. Tas ir vistīrākais atetardu salmu vīrs, kas izriet no scientisma idiotiskajiem postulātiem. Smieklīgi, ka pats scientisma uzskats, ka zinātnes izpētes priekšmets ir vienīgais, kas eksistē, pēc savas dabas ir dogmatisks. Redz, zinātnisks pasaules uzskats var mierīgi sadzīvot ar beznosacījuma ticību no dirsas izvilktām aksiomām. Paši ateisti/materiālisti tam piemērs.
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ateiste
« Atbilde #41 : Maijs 04, 2015 »

Citāts
Pasaules uzskati un profesija, īpaši ja tajā gūti sasniegumi, nevar būt klajā pretrunā viens ar otru

kā nu nevar, var. šī pretruna vnk paliek ignorēta vai pat nepamanīta.

Citāts
Pa dienu racionāls, ateistisks zinātnieks, ka grabinās ap kolbām, pēc darba apstulbis okultists, kas dedzina sveces ap pentagrammām.

par pentagrammām nezinu, bet sveces un bībele acīmredzot taču reizēm atgadās.

Citāts
Cilvēki tā nestrādā

tur jau tā lieta, ka cilvēki tieši tā strādā. http://en.wikipedia.org/wiki/Compartmentalization_(psychology)

Citāts
Smieklīgi, ka pats scientisma uzskats, ka zinātnes izpētes priekšmets ir vienīgais, kas eksistē, pēc savas dabas ir dogmatisks

zinātnei nav viena fiksēta izpētes priekšmeta, tā vienlīdz labi var pētīt gan kvantus gan galaktiku klāsterus. salīdzini zinātnes izpētes priekšmetu 18. gadsimtā un tagad un sapratīsi (varbūt). scientisms apgalvo tikai to ka nav lietu kas būtu neaptveramas ar zinātnisko metodi un pagaidām vnk nav radušies piemēri kas runātu pretī šim apgalvojumam.

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #42 : Maijs 04, 2015 »

Es runāju par scientistu un materiālistu postulētajām dogmām par to kas ir zinātne un ko vispār iespējams izpētīt. Nevis par pašu zinātni, kas nav nekādā pretrunā ar jebkāda veida ticību vai metafiziskām pārliecībām, ko paši materiālisti un scientisti labi parāda ar savu piemēru.

Citāts
tur jau tā lieta, ka cilvēki tieši tā strādā. http://en.wikipedia.org/wiki/Compartmentalization_(psychology)
lol jā mums ļoti interesē interneta spihologu diagnozes
Man varbūt tagad sākt apspriest kā estrogēns iedarbojas uz spriestspēju?
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ateiste
« Atbilde #43 : Maijs 04, 2015 »

Citāts
Nevis par pašu zinātni, kas nav nekādā pretrunā ar jebkāda veida ticību vai metafiziskām pārliecībām, ko paši materiālisti un scientisti labi parāda ar savu piemēru.

nu, tā kā zinātne par patiesiem pieņem tos apgalvojumus ko var apstiprināt attiecībā pret realitāti, tā sanāk zināmā pretrunā ar ticību tam ka zeme ir jaunāka par to kas uz tās aug (piemēram http://en.wikipedia.org/wiki/Pando_%28tree%29). tas ka šo pretrunu var dažādos veidos laist gar ausīm ir protams cita lieta.

Citāts
Man varbūt tagad sākt apspriest kā estrogēns iedarbojas uz spriestspēju?

nu bet uz priekšu. :D interesanti ko tu šādā situācijā iesāktu ar sava dzimuma oponentu, apšaubītu vai viņam starp kājām ir vīrišķais komplekts? redzi, atšķirība starp mani un tevi ir tā, ka man nav problēmu atzīt tādu kalviņu par gudru cilvēku ar dažiem stulbiem uzskatiem (kuri viņam vienalga kāda iemesla pēc netraucē) un tad kritizēt tieši šos dažus viņa uzskatus, kamēr tev nākas ķerties pie lūzeru taktikas kā ad hominemiem.

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #44 : Maijs 04, 2015 »

nu, tā kā zinātne par patiesiem pieņem tos apgalvojumus ko var apstiprināt attiecībā pret realitāti, tā sanāk zināmā pretrunā ar ticību tam ka zeme ir jaunāka par to kas uz tās aug (piemēram http://en.wikipedia.org/wiki/Pando_%28tree%29). tas ka šo pretrunu var dažādos veidos laist gar ausīm ir protams cita lieta.
Kāds tam sakars ar ko? Es taču saku, ka zinātnieksvar vienlaikus būt ticīgs, nav svarīgi, kas ir viņa inde attiecīgajā gadījumā. Kāds no teisma paveidiem vai materiālisms/nominālisms. Jebkas, kas balstīts neverificējamā dogmā.

Un lol par patiesiem apgalvojumiem. Zinātnē nepastāv, teiksim, patiesu apgalvojumu par to kas ir ētiski un kas nav. Tātad ētiku miskastē, labais/sliktais nepastāv un viss relatīvi trolooloo. muh nominalism dick
Citāts
nu bet uz priekšu. :D interesanti ko tu šādā situācijā iesāktu ar sava dzimuma oponentu, apšaubītu vai viņam starp kājām ir vīrišķais komplekts? redzi, atšķirība starp mani un tevi ir tā, ka man nav problēmu atzīt tādu kalviņu par gudru cilvēku ar dažiem stulbiem uzskatiem (kuri viņam vienalga kāda iemesla pēc netraucē) un tad kritizēt tieši šos dažus viņa uzskatus, kamēr tev nākas ķerties pie lūzeru taktikas kā ad hominemiem.
Pilnīgi analoģiski to pašu varu pateikt par tevi.
IP pierakstīta