Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Krievija mūsdienu praviešu skatījumā  (Lasīts 68615 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

EVOLUCIONISTS

• Pieslēdzies Pieslēdzies
  • Ieraksti: 532
Re: Krievija mūsdienu praviešu skatījumā
« Atbilde #1455 : Septembris 13, 2019 »

Nav arī tik svarīgi jēgt detaļās. Svarīgi ir apzināties, ka šajās programmās mēs visi esam iesaistīti un viss, kas ar mums notiek pamatā ir 1. izdzīvošana un 2. vairošanās, bet šīm programmām ir virkne apakšprogrammu, kas darbojas ar dažādu intensitāti dažādos gadījumos. Jūs te esat tā saukto 'ticīgo" bariņš, kam šī programma darbojas pilnīgi par sevi, prāts to nekādi neregulē, kā teiksim bailes vai iekāri daudzi ir iemācījušies tīri labi kontrolēt. Ar ticību nav tik vienkārši, ņemot vērā šai programmai gadsimtiem ilgi attīstot materiālo bāzi (vērtību programma), arī intelektuālo bāzi (prāts arī tiek iesaistīts) un tāpēc daudzi vairs nespēj tikt galā ar savu programmu diktātu. Bet tas nav kaitīgi līdz tam brīdim, kamēr nesākas agresija - un šeit daži smieklīgi tipiņi tā lēkā, tā pierāda, tā ārdās! :) Tad es uzreiz iztēlē ieraugu viņu pasākumus, kur šie paši džeki ar nopietnībā stīviem ģīmjiem pauž savas DNS programmas sekas. Tad man kļūst jautri :)
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7003
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska
« Atbilde #1456 : Septembris 13, 2019 »

Nu, vismaz mani dara bažīgu cilvēki, kas izmanto zinātnisku terminoloģiju ārpus zinātnes.
Savukārt, pārtulkojot šo ideju citā valodā, var teikt, ka katrā cilvēkā ir īelikts interfeiss saziņai ar Dievu - ticība, tikai tas var tikt izmantots dažādām nesvarīgākām lietām. No šejienes  arī 1. baušļa nozīmīgums. To, starp citu, saka arī daudzi sludinātāji, proti - ka katrs cilvēks kaut kam tic.
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

EVOLUCIONISTS

« Atbilde #1457 : Septembris 13, 2019 »

Jā, tā var teikt. Galvenais nepārspīlēt un atcerēties, ka saziņa ir nevis ar kādu, kas ārpusē, bet to pašu, kas jau ir imanences plānā. Un to nav nepieciešams ne īpaši slavināt, ne pielūgt, ne iztēloties par "pasaules radītāju". Jo radītāji ir vecāki, viņi ir tie, kas nodeva tālāk gēnu programmu. Ja tevis pieminētie sludinātāji netaisītu šovu no tā, kas nav, tad jau viss būtu kārtībā ar to "ticības programmu". Bet citādi... es teiksim pasmejos un aizmirstu, bet dažam var sačakarēt visu dzīvi...
Vārdu sakot; sludinātāji ir krāpnieki. Ja varam vienoties uz šīs nots, tad ir vērts apspriest detaļas, kā darbojas ticības programma un kuros gadījumos tā var noderēt praktiski, jo tik tiešām daba neko nav organismā ielikusi bez vajadzības.
IP pierakstīta

Jona

• Ieraksti: 2061
« Atbilde #1458 : Septembris 13, 2019 »

te tev nu bij! EVOLUCIONISTS vispirms nolasa garu pamācošu tirādi par sava viedokļa neuzspiešanu otram, un tālāk pats panesās apgalvojuma formā ko vajag un ko nevajag pielūgt.  sludinātāji esot krāpnieki -  tiešām, tā nu visi ir pārbaudīti??
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

« Atbilde #1459 : Septembris 13, 2019 »

Ne jau visi uzreiz aiz ļaunprātības, daži aiz muļķības (respektīvi: aiz nevēlēšanās zināt). Taču neko nepadarīsi; vēsturē DNS gēnu programmas ir atklātas salīdzinoši nesen. Līdz tam - kolīdz psihe sajuta šo iedarbību, tā uzreiz - IR, piemeklēja simbolus, sāka pielūgt, kad sakrita pielūgtais ar lūguma saturu, tad uzreiz - pierādījums, kad nesakrita, ātri aizmirsa - tā ir tipiska gēnu programmas darbība - tā uztur tikai gēniem "VAJADZĪGO".
Tāpēc, es varbūt arī pārspīlēju uzbraucienā visiem "sludinātājiem", taču tev jāatzīst, ka viņi man dzīves gaitā jau ne mazums nervu pabojājuši ar savām "tā vajag" pamācībām :) Kad noriebjas galīgi, tad parādās "valodas trends" -- zināms pārspīlējums, lai psiholoģiski atvairītu uzmacīgu spiedienu (tas ir tā sauktais sufokāts - ja nebūtu šī sufokātiskā spiediena, es nejustos psiholoģiski aizskarts ar visām tām "gudrībām", kas patiesi nemeklē pierādījumus, tikai presē un presē... kā lai pat visveselīgākā psihe nenoraujas :) )
IP pierakstīta

Jona

• Ieraksti: 2061
« Atbilde #1460 : Septembris 13, 2019 »

Citāts
[size=0px]... taču tev jāatzīst, ka viņi man dzīves gaitā jau ne mazums nervu pabojājuši ar savām "tā vajag" pamācībām [/size][/size]
[size=0px]
nekas man nav jāatzīst, par tavas dzīves pabojāšanu man nekas nav zināms. ja tik nopietni viss, varbūt jāvēršas tiesībsargājošās iestādēs, nevis jāgāž savas negācijas forumā, kur neviens tevi pat nepazīst.[/size]
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

« Atbilde #1461 : Septembris 13, 2019 »

Tu negribi atzīt, ka sludinātāju spiediens ir tikpat psihi traumējošs, kā totāls gēnu ticības programmas noliegums. Un tas notiek vienkārša iemesla dēļ -- izrāde notiek, bet tiek noliegts, ka tā ir izrāde.
Tas ir slikti!
Nevis, ka izrāde nav līmenī, vai, ka tā nenoder pārdomām. Nevis tā, ka vienam der šī bilde, citam nepatik! Nē, te tiek uzspiests, ka visiem tā bilde jāpatīk par katru cenu - tipisks sufokāts (latīniski; miglas laišana).
Runa jau nav par jūsu izdarībām, kas reizēm ir arī tīri interesantas, bet tas, ka tiek slēpts, ka tās ir izdarības.
Tikai tādēļ, ka netiek atzīts, ka bilde ir tikai bilde par sevi.
Mani nevajag aģitēt iedomāties kaut ko neesošu par manas eksistences iemeslu un mēru :)
Es pats varu sev sagādāt gana smieklīgas izrādes, man nevajag sludinātājus.
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #1462 : Septembris 14, 2019 »

Es īsti nesaskatu, kā šī gēnu programmu teorija var izskaidrot, piemēram, Kristus augšāmcelšanos.
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

« Atbilde #1463 : Septembris 14, 2019 »

Pavisam viegli :)
Kā jau teikts, gēnu programmas kopumā un arī katra atsevišķi darbojas, lai radītu psihei komfortablus apstākļus. Tā kā viena programmas daļa, kas ietilpst no evolūcijas viedokļa nosacītu „jaunāko laiku” sfērā, kas jau nodarbojas ar simbolizēšanu – sākot ar lietu nosaukšanu valodas vārdos un beidzot ar jebkura iedomājuma simbolizējumu – te nav nekādu totālu ierobežojumu, kāds grib iztēloties briesmoni Ctulhu un rada to fantāzijā. Savukārt, šo fantāzijas veidojumu tālāk var lietot arī citi uztvērēji savos perceptos (uztveres spējās) un afektos (sajūtām balstītā apstiprinājumā). Līdz ar to varam dažkārt arī nobīties no kino tēla, varam intensīvi pārdzīvot literatūras tēlu likteņus utt.

Tavs piemērs nav izņēmums šajā sfērā.

Tas ir normāls simbolizējums, lai pieslāpētu kādu nāves neziņas baiļu līniju psihē, dodot tēlojumu, kas it kā uz brīdi „mīkstina” šīs traumējošās bezapzinīgo šausmu iedarbību. Tādā veidā arī psihe cenšas pati sevi sargāt iztēles līdzekļiem, pūlas sevi atveseļot. Piemēra pēc: stipri līdzīgi arī tam, kā sadzīst nelieli ķermeniski ievainojumi uz ādas, ko katrs piedzīvojis. Lieki būtu atgādināt, ka ar smagākām traumām, protams, šie „iekšējie līdzekļi” galā netiek. Tāpēc arī visu pasakaino ilūziju vērtības ierobežojumi ir tādi, ka tie noder salīdzinoši „vieglākos gadījumos”, to pašu dara arī daudzas rituālas dabas izrādes un sacerējumi.

No otras puses, ja gēnu programma tavā psihē bloķēs skaidrojumu, es tur neesmu vainīgs un realitāte arī nē :)
Lai veicas ilūziju jomā :)
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #1464 : Septembris 15, 2019 »

Tasnību sakot, skaidrojums šķiet aiz matiem pievilkts, jo pieņem, ka gēnu programmas tiešā veidā izmaina realitāti. Savukārt, ja gēnu programma Evolucionista psihē rada iespaidu, ka pastāv tikai gēnu programmas un to radīti psihes fenomeni, tad ar ko šāda pārliecība būtu mazāk iluzora kā citas?
Sapratu, ka esmu neprecīzi noformulējis pēdējo jautājumu, jo šādi noformulēts, tas jau ietver atbildi. Precīzāk sakot - gudri cilvēki ir sapratuši, ka psihes fenomeniem var būt 3 avoti - tie var būt cilvēciski, dievišķi vai diaboliski. Gēnu programmas ir, teiksim, cilvēciskais avots. Bet tā pastāvēšana neizslēdz abu pārējo avotu pastāvēšanu.

« Pēdējā izmaiņa: Septembris 15, 2019 ZIRGS »
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

« Atbilde #1465 : Septembris 15, 2019 »

Izslēdz, neizslēdz. Tas nav svarīgi, nav interesanti un nav arī nozīmīgi.
Evolūcijas psiholoģija un gēnu programmas DNS struktūrā ir pietiekami ticamas parādības. Pārējās - pēc lietotāja gaumes. Ja kungi vēlas, metiet savus krustus kur un kā jums tīk :) Bet par to nav iespējamas diskusijas, jo pats priekšmets nav ticams, nav pierādīts un nav arī ne interesants, ne svarīgs.
ja runājam par iztēles figūrām, tad arī jau drusku garlaicīgi skatīties vienu un to pašu bildi katru svētdienu. Bet kā jau teicu - tas ir katra gaumes jautājums :) Seriāla skatītājiem šķiet, ka viņu dzīve tādā veidā top piepildīta. Nu, jauki. Bučo kaut sētas mietu, ja tas skaitās stilīgi, svētīgi vai nepieciešami! Bet kāpēc jūs to savu seriālu tā uzbāžat visiem (nez cik komentu tepat šajā portālā)?
Lūk, ko es nevaru saprast.
Vai tad pašiem ar savu seriālu nepietiek? Vai arī tas ir ienākumu jautājums - baznīcai vajag vairāk skatītāju savām rituālu izrādēm? Kas vēl?
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

« Atbilde #1466 : Septembris 15, 2019 »

gēnu programmas tiešā veidā izmaina realitāti ?

Ko tās izmaina? Tās vairāk regulē uztveri, tas arī viss. Tu tici, tātad sevis bezapziņā tiec kontrolēts. Tā notiek ar visiem, tikai daži spēj tikt gala ar savu bezapziņu intensitātēm, citi nespēj un bieži nonāk pārspīlējumos - perversie netiek galā ar DNS vairošanās programmas jeb libido raidījumiem, tas ir viens pārspīlējuma variants, baiļu apsēstie, teiksim no sociālā kauna -- atkal pārspīlējums, vai fobijas - tās pašas sevis saglabāšanas programmas raidījumu deformācija psihē, tās var attīstīties līdz pat paranojai, vai arī ticības programmas pārspīlējums līdz fanātismam - tas arī ir iespējams, ja to neregulē.
Respektīvi - imanences plāns var gūt kropļojumus kādu psihes traumu vai iedzimtas nespējas kontrolēt kādas DNS programmas darbības sekas. Tādā nozīmē, jā, psihē notiek realitātes uztveres izmaiņas. Pašā realitātē, kas notiek - visdrīzāk nekas. Tikai tajā, kā tava psihe šo realitāte sevī eksponē, tajā gan izmaiņas ir nepārtrauktas un reizēm notiek tas, ka dzīvojam deformētā ilūzīju pasaulē, kurā mīt visādi dieviņi, velliņi belliņi un cita jautrība :)
IP pierakstīta

DarvinShimp

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 102
« Atbilde #1467 : Septembris 15, 2019 »

Izslēdz, neizslēdz. Tas nav svarīgi, nav interesanti un nav arī nozīmīgi.
Evolūcijas psiholoģija un gēnu programmas DNS struktūrā ir pietiekami ticamas parādības. Pārējās - pēc lietotāja gaumes. Ja kungi vēlas, metiet savus krustus kur un kā jums tīk :) Bet par to nav iespējamas diskusijas, jo pats priekšmets nav ticams, nav pierādīts un nav arī ne interesants, ne svarīgs.
ja runājam par iztēles figūrām, tad arī jau drusku garlaicīgi skatīties vienu un to pašu bildi katru svētdienu. Bet kā jau teicu - tas ir katra gaumes jautājums :) Seriāla skatītājiem šķiet, ka viņu dzīve tādā veidā top piepildīta. Nu, jauki. Bučo kaut sētas mietu, ja tas skaitās stilīgi, svētīgi vai nepieciešami! Bet kāpēc jūs to savu seriālu tā uzbāžat visiem (nez cik komentu tepat šajā portālā)?
Lūk, ko es nevaru saprast.
Vai tad pašiem ar savu seriālu nepietiek? Vai arī tas ir ienākumu jautājums - baznīcai vajag vairāk skatītāju savām rituālu izrādēm? Kas vēl?

jaja. man ar bija aizdomas ka ta ir komercija.
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #1468 : Septembris 15, 2019 »

"gēnu programmas tiešā veidā izmaina realitāti ?"
 Es to biju domājis saistībā ar Kristus augšāmcelšanos, kas, kā tu apgalvo, arī notikusi gēnu programmu dēļ.

"Izslēdz, neizslēdz. Tas nav svarīgi, nav interesanti un nav arī nozīmīgi."

Tā ir viena no nedaudzām lietām pasaulē, kas tiešām ir interesantas, svarīgas un nozīmīgas. Jo tas ir par to, cik lielā mērā  cilvēki ir brīvi.
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

« Atbilde #1469 : Septembris 15, 2019 »

gēnu programmas tiešā veidā izmaina realitāti ?
 Es to biju domājis saistībā ar Kristus augšāmcelšanos, kas, kā tu apgalvo, arī notikusi gēnu programmu dēļ.

Es neesmu apgalvojis, ka tas var notikt realitātē. Tad jau es varētu ar tikpat lielu varbūtību apgalvot, ka trolejbuss var uzbraukt stāvus pa sienu :) :)
IP pierakstīta