Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Krievija mūsdienu praviešu skatījumā  (Lasīts 68712 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2079
Re: Krievija mūsdienu praviešu skatījumā
« Atbilde #1425 : Septembris 11, 2019 »

vai vai, un kāds tad būtu tas TAVS Dievs? VD taisni ņudz no slaktiņiem Dieva uzdevumā, tur dzied par mazo bērnu triekšanu pret klintīm (pat ja tas nebūtu burtiski uztverams, tādi teksti vien ir ko vērts!).  un uguns/ sēra jūra? - tā tev būtu tāds krutāks SPA?  ja tik druscītiņ padomā - dot brīvo gribu dumjiem bērniem, kas to absolūti vairumā gadījumu izlietos sev par ļaunu (un Dievam tas precīzi iepriekš zināms!) , ne ar ko nav labāk kā viņus iepriekš nolemt.  abos gadījumos paliks pāri tie nedaudzie, kas nu būs tam izredzēti (jeb, attiecīgi sagatavoti - brīvās gribas gadījumā).  cik garš, tik plats.
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7011
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska
« Atbilde #1426 : Septembris 11, 2019 »

Īsumā - es (un citi kristieši ) tic Dievam, kurš "devis Savu vienpiedzimušo Dēlu, lai neviens, kas Viņam tic, nepazustu, bet dabūtu mūžīgo dzīvību". (Jn.3:16)
Par sēra jūru runājot - cik atceros, tas ir pilnīgas iznīcības apzīmējums, kas paredzēta tikai Sātanam un tā aktīvākajiem piekritējiem.
Par to, ka VD "mudž no slaktiņiem" - cilvēces vēsture mudž no slaktiņiem, VD vienkārši ir godīga grāmata un to nenoklusē.
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8262
« Atbilde #1427 : Septembris 11, 2019 »

Lai gan neesmu nekāds Jonas fans, viņai ir taisnība par Zirgu. Viņš nekad nav iedziļinājies teoloģijā, lasījis baznīcas tēvu komentus u.c. literatūru, kas padziļināti analizē kristietības vai jebkuras citas reliģijas metafizisko jēgu. Viņam būt par kvazikriestieti, liekas, ir kaut kāds labas pašsajūtas un/vai statusa jautājums (varbūt kāds ģimenes loceklis, sieva ir kristietis un viņš cenšas solidarizēties). No visām sarunām par "issues" man ir diezgan skaidrs, ka Zirgs ne mazākajā mērā nav izpratis vai ir piekrišanā ar kristietības pausto.
Zirgs, principā tava pasaules uztvere ir analoģiska Ctulhu autistiskajai ignorancei (vai labāks vārds 'oblivious') un salmu vīru būvēšan visos stūros aiz neizpratnes. Tev, liekas, kristietība ir kaut kas it kā mīļš no tāda hipsterīga stilīguma viedokļa. Kā senāk tie hipiji, kas tēloja, ka ir baigie budisti, jo bija paprovējuši LSD un sastāvēja dumpinieku nometnē.
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #1428 : Septembris 11, 2019 »

Visumā simpātiskais Gnidrolog, "par Zirga uzskatiem" nav tēma, ko būtu vērts forumā apspriest, nu un es šādā diskusijā nepiedalīšos. Es esmu parādījis, ka Jonas uzskati ir gnosticiski, nu un ar to pietiek.  Un kristietība nav tikdaudz kas mīļš, cik patiess. Savukārt, jā, patiesība=mīlestība.
Un - jā - būtu visai jauki, ja Tu kādreiz padalītos ar to, kāda tad ir tā patiesā kristietība, kam raksturīga baznīctēvu tekstu studēšana. Citādi rodas iespaids, ka esi no tiem, kam patīk kritiski izteikties par visu.
« Pēdējā izmaiņa: Septembris 12, 2019 ZIRGS »
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #1429 : Septembris 11, 2019 »

nu slikti tu atceries, ZIRGS...
Citāts
8 Bet bailīgajiem, neticīgajiem, apgānītājiem, slepkavām, netikļiem, burvjiem, elku kalpiem un visiem melkuļiem būs sava daļa degošā sēra uguns jūrā; tā ir otrā nāve."
/Atkl.21/
plus vēl visi tie, kas pieņems Zvēra zīmi, tb klanīsies un klausīs pasaules varenos. šodien redzam, ka to dara absolūts vairākums.  tā kā tu te varen fanoji par cionistiem-slepkavām un visādiem pervertiem... es tavā vietā vis nebūtu tik pārliecināta par TĀDU ticību...
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #1430 : Septembris 12, 2019 »

Gnidrologs
ZIRGS slimo ar kristīgo snobismu, ja tā var teikt. ar patstāvīgu domāšanu neaizraudamies, savus visparējos principus smēlies no luturu isteblišmenta aprindām - gandrīz varu saderēt.  tak viņš spējīgs atsaukties pat uz karsti ienīstās KPB popu pašu verhušku
Citāts
https://miglas.valsts.lv/smf/index.php?topic=2694.1170
Citāts
https://miglas.valsts.lv/smf/index.php?topic=2694.1185
būtu pat smieklīgi, ja ne pravietojums par sātanu kā Virspriesteri Baznīcā laiku beigās. pakaļ ragainajam tad nedomādami aizjozīs visi tantuki, kas tāpat spiežas max tuvu savas konfesijas augšgalam, kam  arhisvarīgi sņemt svētību ne mazāk kā no paša pāvesta rokas utt.
BET. tas pats ZIRGS vēl LELBas foruma laikos aizlika vārdu pret manu banošanu no vietējo ķeizariņu puses, tā ka... nav tik bezcerīgi ar mūsu draugu  ;) 
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42138
  • Ateists
« Atbilde #1431 : Septembris 12, 2019 »

Jona, tikai viens moments - ar ko bībeles dievs, tāds kādu tu viņu ļoti pareizi arī attēlo, atšķiras no ragainā pēc būtības?
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #1432 : Septembris 12, 2019 »

atšķiras kā Priekšnieks no izsūtamā  :D
ja nopietni, acīmredzot TUR visiem līmeņiem koncepcija viena - no galaktiskām kataklizmām (melnie, baltie caurumi) līdz pretēji programmētas radības razborkām.  tā teikt - NEBŪS POTENCIĀLU STARPĪBAS, STRĀVU NEREDZĒT.
nu nav jau viss tikai slikti... bet prieku nosit pamatīgi.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #1433 : Septembris 12, 2019 »

bet izlāpos es ar Praviešiem - ja man priekšā kā augsts žogs kam neredzu pāri, tad viņi (Delpers, Vassula u.c.) šim žogam PĀRI REDZ.  nu un es tad savukārt SKATOS UZ VIŅIEM  :) 
tieši šis moments ir, nu... tāāads sapurinājums, kā dopinga rekorddeva, vai.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42138
  • Ateists
« Atbilde #1434 : Septembris 12, 2019 »

Jona, nu jā tātad mafijas boss un ierindas ``bullis`` jeb ``torpēda``. Tā arī visa atšķirība. Ja tādi pastāvētu, man tie visi būtu ienaidnieki.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8262
« Atbilde #1435 : Septembris 13, 2019 »

Man arī nepatīk tā ''bosa'' alegorija, ko daudzi kristieši nez kāpēc lieto. Tu drīzāk iedomājies situāciju, ka esi uz koka stumbra augoša piepe. Vai piepei var būt dibināts pamats ienīst koku, pateicoties kuram eksistē? Vai slimība, kas saēd stumbra mizu un tādējādi iznīcina piepes eksistences pamatu, ir "tik pat slikta" kā koks?
IP pierakstīta

DarvinShimp

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 102
« Atbilde #1436 : Septembris 13, 2019 »

ar piepe ir dziva butne. grib dzivot. koku eed. tas ir apreizi un labi. viens no otra partiek. vienmer. bet nevar partikt no tuksuma gaisaa. ja nav, tad nav. ne kungs, ne kalps.
IP pierakstīta

DarvinShimp

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 102
« Atbilde #1437 : Septembris 13, 2019 »

ar piepe ir dziva butne. grib dzivot. koku eed. tas ir apreizi un labi. viens no otra partiek. vienmer. bet nevar partikt no tuksuma gaisaa. ja nav, tad nav. ne kungs, ne kalps.

jo niknaki runas. jo mazak taisnibas. tas ir vienmer. politika melo. kapec man visi melo par saviem dieviem. neka tada nav.
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 536
« Atbilde #1438 : Septembris 13, 2019 »

Reliģija tā ir izrāde tiem, kas mīl nemitīgu atkārtošanos, ja nu vienīgi intereses pēc ar pavisam sīkām izmaiņām detaļās. Tas ir tāds pats fenomens, kā televizora sentimenta seriāla skatītājam piemītošais – tas arī vienmēr gaida, vienmēr zina, ko redzēs, zina, ka būs dramatiski, varēs drusku papuņķoties, bet principā jau viss kā vienmēr. Lūk, pats svarīgākais: viss kā vienmēr! „Piepes domāšana: viss kā vienmēr!” Tas rada mānīgu psiholoģiskas drošības sajūtu, kas arī ir iemesls ar to nodarboties. Tad var neievērot tās sekas, kas rodas, jo seriāls jau arī pats pamazām sufokātiski iedarbojas uz psihi. Te slimais koks ar visu tā piepi ir pieminēts pašā laikā. Eksistenciālā dinamika tam ir briesmas un šausmas! Ne pieminēti velti vecie tantuki, kam vienmēr psiholoģiski trūkst drošības, tie arī galvenie mīlas seriāla (baznīcas) skatītāji…
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #1439 : Septembris 13, 2019 »

Ņu ņu. Par to atkārtošanos  - akmeni neizdobj ne pirmā, ne pēdējā pile, bet visas piles kopā. Zināma regularitāte ir garīgajā dzīvē nepieciešama.
« Pēdējā izmaiņa: Septembris 13, 2019 ZIRGS »
IP pierakstīta