Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Krievija mūsdienu praviešu skatījumā  (Lasīts 63721 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 41639
  • Ateists
Re: Krievija mūsdienu praviešu skatījumā
« Atbilde #15 : Marts 09, 2015 »

Un jā, protams, es cenšos tautai parādīt, cik bīstams ir garīgums. Jo es tā uzskatu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #17 : Marts 09, 2015 »

Tāpat no Jonas rakstītā ir skaidrs, kāpēc mums tik ļoti nepieciešama iespējami strauja globalizācija. Tā palīdzētu tikt galā ar tādiem destrukcijas perēkļiem kā ziemeļkoreja, putina krievija, radikālo islāmistu valstis.

Tieši tāpēc es piekrītu Junkeram, ka jāveido ES armija, es piekrītu Itālijas premjeram, ka jāveido kopīgs Eiropas izlūkdienests, es piekrītu, ka maksimāli jāstiprina NATO.

Mums visiem saprātīgajiem kopā jāiztīra neprāta perēkļi (protams, ideju ziņā) un jāizvelk cilvēce no šīs ķezas.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8206
« Atbilde #18 : Marts 09, 2015 »

No šiem tekstiem mēs arī redzam, cik toksiskas ir reliģijas konkrēti un garīgums vispār.
Nē, no šīs tēmas mēs redzam cik toksiski ir krievi un Jona.
(wtf ar to ''toksiskumu'' pēdējā laikā?)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #19 : Marts 09, 2015 »

Gnidrologs

Ja tas būtu izņēmums... Bet skaties: susļika forumā paši dievbijīgākie tieši tāpat sūkāja vovkam, ka šmakst vien (kamēr susļiks izmeta, TIK noskrūvējies šams tomēr nav).
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #20 : Marts 09, 2015 »

Gnidrologs

``wtf ar to ''toksiskumu'' pēdējā laikā?``

Es tā īsuma dēļ saucu idejas, kuru realizācija izraisītu kādas nelaimes/ katastrofas. Nu kā radikālais islāmisms, šis te jonas demonstrētais PGM, droši vien arī Gnidrologa norādītais aplamais ultraliberālisms, nu tur kvotas un tā.
IP pierakstīta

Meistars Goda

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1171
  • džedaju bruņinieks
« Atbilde #21 : Marts 09, 2015 »

pārcēlu atbilstošā sadaļā:

tam nebūs sakara ne ar Kirilu ne Putinu, bet tikai vienīgi ar Jēzus Paša darbību - pilnā saskaņā ar pravietotiem apsolījumiem. kamēr mēs vēl nevaram norimties par veciem sovoku pāridarījumiem, tikmēr tur dzimst pavisam cita paaudze...
kas tic, tas no Krievijas nebaidās, kas nespēj ticēt, tam vnk jāgaida/ jāvēro.
(un būtu labi līdz tam laikam nesacūkot savu biogrāfiju ar stulbu mutes palaišanu)

Par ko tu runā? Nezinu, kuri nevar norimties, un man tas neinteresē. Bet pašreizējais stāvoklis Krievijā ir tāds kāds tas ir, un par svētu to galīgi nevar nosaukt.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #22 : Marts 09, 2015 »

MG

Jonai tak citi kritēriji - bučo iedomātajam mošķim Jahvem pēcpusi - tātad svēts, šitā bučošana  = svētums.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8206
« Atbilde #23 : Marts 09, 2015 »

Ctulhu, krievi ir retārdi. Tas ir vienīgais, kas izriet no visa augstāk minētā. LELB forums arī ir retardēts. Ziņas vienpacmitos.
IP pierakstīta

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1504
« Atbilde #24 : Marts 09, 2015 »

tomēr reliģiozitāte kaut kā baigi korelē ar retardētību

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #25 : Marts 09, 2015 »

Gnidrologs, nu ne retardi kā personas, personas tur gadās tīri OK - Kurčatovs, Puškins, Koroļovs, Dostojevskis... Bet sabiedrība, jā, ir ar tādām problēmām, kurām citur jau ir tikts pāri.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1944
« Atbilde #26 : Marts 09, 2015 »

Papucs
par Krievijas lomu nākotnē zināms jau kopš Fatimas, jautājums palicis ja nu vienīgi tāds, ir vai nav Krievijas iesvētīšana (jeb veltīšana) uzskatāma par notikušu
http://lielaisbridinajums.vestijumilatvijai.net/par-krievijas-iesvetisanu/
baznīcas kalpi ir noziedzīgi vilkuši laiku, bet, kā jau Rakstos teikts - kad lielie un gudrie izrādījušies nederīgi, Kristus turpina Savu darbu  caur mazajiem un ģeķīgajiem :)
nu un Vassulas atklāsmē jau skaidri pausts, ka kritiskā masa jau sasniegta, tb Krievijas veltīšana ir noticis fakts un tās svētdarīšana nav vairs atceļama. vairs palicis tikai - cik ātri un caur kādām ciešanām, lielām vai mazākām, šis svētums atnāks.

"...meitiņ, esi nomodā, jo viņas godības laiks ir tuvu;
Petro!2 Mans tik ļoti mīļotais Petro?3 jā, Vassula; gadiem ilgi Es lūdzu, lai tu4 konsekrētu Krieviju; tagad Kungs un visi svētie mocekļi ir sadzirdējuši tavus lūgumus un saucienus; mīļotais, neviens no taviem upuriem nav bijis bezjēdzīgs..."
"... par viņu Es jau agrāk esmu sludinājis caur Savu mazo praviešu1 muti, bet tagad Es jums saku: Es tai atdošu atpakaļ divkārt tās agrāko krāšņumu, jo Viņa no visas sirds sekos Man un atkal no jauna meklēs Manu Svēto Vaigu; neviens vairs ļauni nepriecāsies par viņas postu, jo Es viņu pacelšu, lai tā kļūst par galvu2 daudzām tautām; ..."
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #27 : Marts 09, 2015 »

MeistarsGoda
Citāts
pašreizējais stāvoklis Krievijā ir tāds kāds tas ir, un par svētu to galīgi nevar nosaukt.
un kur tad es apgalvotu, ka Krievija jau tagad būtu svēta.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #28 : Marts 09, 2015 »

ja kas, Vassula ka praviete ir pārbaudīta vēl daudz nopietnāk kā tie paši Fatimas ganiņi...  gan Zīmes gan Augļi.
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=339831&t=339831
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #29 : Marts 09, 2015 »

Ctulhu
Citāts
Jona, pardon, es Tev nekādas modera tiesības neesmu solījis. Tu te vari postēt, protams, bet rēķinies ar opozīciju.
nus, tad jau masiks būs krāpies.

miglas adminam izteicu priekšlikumu ieviest Jonai personīgu sadaļu ar sadaļas modera tiesībām. lai būtu kur glabāt iekopētās diskusijas, materiālus. atsaucēm. Nu tur - lai nebūtu kā ar delfu pazudušajām tēmām. Zinot tavu sensitīvo pieeju Delperam un karaļkalnam, izteicu versiju, ka tavā sadaļā varētu būt ierobežotas iespējas oponēt, lai neaizķēzītu tēmas. ij tās apspriest kādā no neitrālajām foruma sadaļām. Bet var arī savādāk to organizēt. Kā pati vēlēsies un kā saunāsim.
Ok, katrā gadījumā prieks ka nebiju gluži velti centies un ka process kaut lēnām, bet notiek...
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=360923&t=360923
IP pierakstīta