Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Krievija mūsdienu praviešu skatījumā  (Lasīts 67148 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1983
Re: Krievija mūsdienu praviešu skatījumā
« Atbilde #1185 : Aprīlis 26, 2018 »

ZIRGS
Citāts
... baznīcas tradīcijā, kur ir ļoti konkrētas antikristīgas īpašības, no kurām Osipovs izceļ varas pielūgšanu.
ej tu nost... cik gan labi ka pie mums varu nepielūdz, tikiai tīri latviskā garā gadu desmitiem pacieš ka viņus drāž visos caurumos (atv. par jēlību)
IP pierakstīta

ZIRGS

• Pieslēdzies Pieslēdzies
  • Ieraksti: 6886
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska
« Atbilde #1186 : Aprīlis 26, 2018 »

ZIRGS
vispār gan es tiku jautājusi kādas pretrunas (Krievijas nāktnes pravietojumu sakarā) tu saskati PĀRBAUDĪTOS PRAVIEŠOS nevis ierindas sludinātāja personīgo viedokli... vai tu iespaidojies ka O. ir pravoslavu un visādu tur biedrību počotnijs čļens,  guvis atzinību ari no laicīgās varas puses?  ;D  nu un, cilvji ar citiem uzskatiem arī.  varbūt ZIRGs ticis žilbināts no fakta, ka jams bijis izcilnieks jau garīgajā seminārā? nu un, biedrs Soso arī.  ;D
Nu, Osipova minētie Sarovas Serafims un Ignātijs Brjančaņinovs jau arī ir tie pārbaudītie pravieši.
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #1187 : Aprīlis 26, 2018 »

ZIRGS
un kapēc tas būtu skatāms caur kkāda Osipova prizmu?  :)
ja viņu pravietojumi tiešām nesaskan ar vispārzināmajām atklāsmēm, liec galdā precīzus citātus. priekš kam kavēt laiku ar second hand atgremojumiem, nesaprotu.
IP pierakstīta

ZIRGS

« Atbilde #1188 : Aprīlis 26, 2018 »

Jona
Nu, Osipovs gudrs vīrs. Un citēja, vismaz Brjančaņinovu, skaidri nodalot savu viedokli no citāta. Es tik gribēju, paliekot tēmas ietvaros, parādīt, ka tik viennozīmīgas tās pravietiskās vīzijas attiecībā uz Krievijas nākotni nav. Lūk Jona citē vienu pravieti, kas vēsta "Krievija svētumā valdīs pār Maniem pārējiem bērniem.   Es tevi (Krievija) pacelšu augstāk par citiem."
Savukārt svētais Ignātijs (Brjančaņinovs) saskatījis, ka krievu tauta  varētu aktīvi piedalīties antikrista valdīšanā. Protams mēs varam cerēt ka šis pravietojums jau ir piepildījies 20.gs.komunistiskajā murgā.  Jo pretējā gadījumā rodas pamatots jautājums, kas gan ir Jonas citēto pravietojumu īstais avots.
« Pēdējā izmaiņa: Aprīlis 26, 2018 ZIRGS »
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #1189 : Aprīlis 27, 2018 »

ZIRGS
tā ari ir, kadreiz pravietoties komnisma/ antikristu/ sarkanā terora laiki Krievijā par laimi jau garām, Jēzus Vassulai pat tika izteicies skarbāk - tolaiku Krievija garīgā ziņā bija PRAKTISKI MIRUSI.
es gan tavā vietā akli nepaļautos uz osipoviem, senāk jau pačekoju Kirilu/Gundjajevu &Co - šiem (nu gluži kā pārējo konfesiju pīlāriem) nemaz nav lielāka naidnieka par šodienas Praviešiem - pret tiem neko lāgā arī nepasākt, tieši acu priekšā notiekošus Augļus un Zīmes taču nav iespējams noliegt. un tad nu ķeras pie jau mirušajiem, kuru domu pagrozīt var tīri labi, īpaši ja iemudžina garos, teoloģ. pārgudros palagos.
vispār ar izbrīnu skatos ka ZIRGAM šodienas praviešu apšaubīšanā visi līdzekļi labi ,nesmādē pat popu vis to resnāko galu, kas kā vispārzināms, takš kremļa labā roka! mjā...   :-\
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #1190 : Aprīlis 27, 2018 »

zini ZIRGS, visādu prepodobno vietā es silti ieteiktu tev iepazīt patiesus pareizticīgos, tā teikt, no apakšas
Citāts
https://www.youtube.com/watch?v=YjxbJ0oEysw&t=52s
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #1191 : Aprīlis 27, 2018 »

protams, tā jau tikai filma, bet patiesi kristīgo garu nevar nepamanit (pačeko arī skatītāju atsauksmes). kas vēl labā nozīmē pārsteidza - kaut kā tur iztika bez nodrāztām otmazkām neērtajos ticības jautājumos, ar ko visai bieži slimo t.s. kristīgie gabali.
IP pierakstīta

ZIRGS

« Atbilde #1192 : Aprīlis 28, 2018 »

Paldies, Jona, droši vien tas TV seriāls ir jauks. Man patlaban nav laika to skatīties, bet varbūt kādā brīdī noskatīšos.  Bet TV seriāli nav vieta, kur varētu uzzināt kaut ko par realitāti - tie ir izklaides produkts. Tas simpātiskais pareizticīgo priesteris nav īsts priesteris, bet gan aktietis Vladimirs Kolganovs, nu un tas, ko viņš saka un dara, ir veselas scenāristu grupas izdomāts.
« Pēdējā izmaiņa: Aprīlis 28, 2018 ZIRGS »
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #1193 : Aprīlis 28, 2018 »

ZIRGS
jā, es arī pamanīju ka tas nav Osipovs  ;D
par realitāti tu smagi kļūdies - kristīgā vēsts ko nes šī un līdzīgas filmas ir daudz reālāka tb uzrunājošāka kā kāda cienīgtēva sprediķis, kam pašam darbi ar vārdiem nesaskan.  no kurienes tad tā scenāristu grupa izdomājusi, no kurienes viņiem iedvesma - no pilnīga vakuuma? neaizmirsti ka pareizticība - tas nav viens vien nieka gadsimts, pazudis un aizmirsts nav nekas.

atceries droši vien Dzefirelli `Jesus of Nazareth` - tas pats, pilnīgi reāli jūtama Gara klātbūtne kopā ar visiem līdznākošiem svētīgajiem Augļiem. LELBas laikā jau tikām runājuši, nupat pārlasīju tēmu un konstatēju ka esmu precīzi tajās pašās domās:
Citāts
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&id=1259&rid=1&start=4
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16365
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #1194 : Aprīlis 30, 2018 »

Citāts
https://www.youtube.com/watch?v=YjxbJ0oEysw&t=52s

Paldies par seriālu!
7 sērijas jau noskatījos :)
Grūti atrast, ko skatīties, ja nezini, un mani divi regulārie seriāli ("Nāvējošais ierocis" un "Lucifers") ir visādā ziņā jauki, tomēr dikti bērnišķīgi.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #1195 : Aprīlis 30, 2018 »

Papucs
te jau ar visai tā bērnišķīgi dažbrīd, detektīvintriga arī so-so - apmēram Midsomeras stilā. man gan tas netraucē, visi ir īsti dzīvi cilvēki, sirsnīgi un ģimeniski.  drīzāk jau otrādi - paldies Dievam, ka nav ieciklējušies uz krimināliem šausalu skatiem un nav atlasīti uztjūnēti skaistuļi ar aukstām zivs acīm   :)
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #1196 : Maijs 02, 2018 »

Jona
Starp citu, tajā seriālā tēvs Matvejs lielākajā daļā skatu apzīmē sevi ar sātanisko krustu.
Visi pārējie, cik esmu ievērojis, īpaši abi viņa dēli krusta zīmi izpilda pareizi.
Tāds sīkums, kas pašu filmu laikam nebojā.

Jūtūbā ir video, kur salasīti fragmenti, kā krusta zīmi izpilda Krievijas pravoslāvu verhuška.
Visi izpilda sātanisko krustu :)

IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #1197 : Maijs 03, 2018 »

Papucs
pat ne sīkums, vnk muļķīgi saskatīt uzreiz sātanu ierasti izpildītā tb mazliet saīsinatā krusta zīmē (puikas protams ka izpilda skolnieciski perfekti kā tas pirms filmas viņiem ierādīts). ja turklāt zināms ka karojošie ateisti krustu paķēruši uz savu galvu,  nevienam atļuaju neprasot.  tad jau tikpat labi svastiku atdodam Hitleram bet Derības varavīksni pidariem, jo šiem, lūk, tā sagribējies?
īstā samaitātā pravoslāvu verhuška gan labi zin , pret ko tai jācīnās - pret šādām patiesi labestīgām kristīgām filmām!
Citāts
https://sobesednik.ru/kultura-i-tv/20170531-rpc-otkrestilas-ot-seriala-otec-matvey
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #1198 : Maijs 03, 2018 »

būs šajos kadros ieraudzījuši sevi kā spogulī /31:40/   :D
Citāts
https://www.youtube.com/watch?v=8K0S6dYQ9IE
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #1199 : Maijs 03, 2018 »

ierasti izpildītā tb mazliet saīsinatā krusta zīmē
Vispār jau aizdomas (ne man vienam), ka krusta zīmei nekādi fast food varianti nepastāv, resp., nav no Dieva...

Ja Tu šādas zīmes:   
     x
xxxxxxx
     x
     x
     x

vietā izpildi kaut kādu šādu:
     x
     x
     x
 x
     x
        x
     x
,
tad tai ir pilnīgi cita simboliskā nozīme...

Un droši vien par to priecājas pavisam citi gari....

IP pierakstīta