Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Krievija mūsdienu praviešu skatījumā  (Lasīts 61376 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1940

pārcēlu atbilstošā sadaļā:

Esmu nolēmis caur Krieviju atklāt Savu Godību.   
Krievija svētumā valdīs pār Maniem pārējiem bērniem.   
Es tevi (Krievija) pacelšu augstāk par citiem. Drīz zeme sakustēsies.
Klusums ir labākais ierocis pēc lūgšanas. Krievija atklāti turēs svētu Manu Vārdu.   
Es steigšos palīgā Krievijas dēliem.   
Krievija kļūs par Dieva Godības, Žēlsirdības un Mīlestības simbolu.   
http://goo.gl/jNx8hS
Krievija sacēlās pret Mani.
http://www.tlig.lv/content/view/929/116/

Ateists
Citāts
par spīti putina un kirila pūliņiem tuvākajā laikā tas nedraud, lielākie ticētāji un baznīcā gājēji tur paliek tie paši pensionāri, pārējie ar reliģiozitāti neizceļas
MeistarsGoda
Citāts
Hmm, kā tad izpaužas tas "Krievijas svētums"?
tam nebūs sakara ne ar Kirilu ne Putinu, bet tikai vienīgi ar Jēzus Paša darbību - pilnā saskaņā ar pravietotiem apsolījumiem. kamēr mēs vēl nevaram norimties par veciem sovoku pāridarījumiem, tikmēr tur dzimst pavisam cita paaudze...
kas tic, tas no Krievijas nebaidās, kas nespēj ticēt, tam vnk jāgaida/ jāvēro.
(un būtu labi līdz tam laikam nesacūkot savu biogrāfiju ar stulbu mutes palaišanu)
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
Re: Krievija mūsdienu praviešu skatījumā
« Atbilde #1 : Marts 09, 2015 »

Papucs
Citāts
Mani mulsina tās atklāsmes par Krieviju.
Teorētiski Dieva Dēla Vārdam būtu ļoti viegli tapt pagodinātam tieši caur Krieviju.
Tomēr praksē ir skaidrs, ka pašlaik Dieva Dēla Vārds tiek visnotaļ nozaimots tieši caur reālo Kirilu un viņa vadīto KGB pēctecības organizāciju.
Kā iespējamas pārmaiņas?
Mēs it labi zinām Pareizticīgās baznīcas vēsturisko fiasko nepareizās pamatdogmas dēļ  - cars ir Dieva iecelts, tāpēc tas jāpielūdz (piem., Raspuķins kā lakmusa papīrs dogmatikas maldiem - ja caram patīk Raspuķins, tad Raspuķins ir svēts by default (mūsdienu Raspuķins būtu tāds kā "polnij pizģec PGM")).
Tb, arī Ļeņins un ČK/KGB pēc pareizticīgās dogmatikas bija Dieva iecelti Viņa Vārdā, līdz ar to - pielūdzami (neskatoties uz to, ka Ļeņins likvidēja >1000 klosterus Krievijā ar visiem iemītniekiem/iemītniecēm).
skatāmies Rakstos /Rom.13/, kur valsts kā Dieva kalpone - tas uzreiz ļauj atsijāt rindu režīmu, kas piekopj visu ko, tikai ne Sv.Rakstu pamatprincipus.
valsts = likumība, kārtība, pakļautība autoritātēm, resp.- nekādi dumpji utt.
revolūcija tatad jau pēc definīcijas nav Dieva iecelta vara. tas automātiski nenozīmē, ka caram bija jābūt eņģelim, kā arī Bībelē Dieva ieceltie tādi nebija. vnk visam savs laiks, un acīmredzot tāds tobrīd Krievijai arī bija paredzēts.
tam nevajadzētu mūs pārlieku mulsināt, galu galā pat verdzībai bija savs laiks, vai ne..

10 Nejēgam neklājas pieredzēt labas dienas, un vēl mazāk vergam pār savu augstāko valdnieku valdīt.
/Sal.pam.19/
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 41620
  • Ateists
« Atbilde #2 : Marts 09, 2015 »

Jona, par regresu krievijā jau ir tēma.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #3 : Marts 09, 2015 »

``valsts = likumība, kārtība, pakļautība autoritātēm, resp.- nekādi dumpji utt.``

Ziemeļkoreja?

IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #4 : Marts 09, 2015 »

šī tēma nav par regresiju
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #5 : Marts 09, 2015 »

No šiem tekstiem mēs arī redzam, cik toksiskas ir reliģijas konkrēti un garīgums vispār.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #6 : Marts 09, 2015 »

Papucs
sk. šodienas Ukrainu - vardarbīgi nonestais Janukovičs bija pašu vien ievēlēts, izrietoši - kā tāds ari paciešams līdz sava termiņa beigām. ak, negribējās godam nest savu krustu? nu tad rezultāts attiecīgs: brāļu tautas sanaidotas līdz pastardienai, nepārskatāmas  līķu kaudzes un visa pasaule, īpaši Eiropa, pagrūsta tuvāk bezdibenim.
bet kā varēja būt un kā bija jābūt - drīz būtu klāt kārtējās vēlēšanas, tauta kas tik  nemierā ar V.Janukoviču, būtu ievēlējusi jebko citu viņa vietā un - tas arī viss... miers, kārtība un likumība.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #7 : Marts 09, 2015 »

Nē, šī tēma ir tieši par regresiju jeb regresu. Par cerību uz tumsas uzvaru, alegoriski izsakoties. Acīmredzot Jona ļoti cer uz tumsas uzvaru.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #8 : Marts 09, 2015 »

Bet nekas, es tiešām esmu pārliecināts, ka attīstītā rietumu pasaule tiks ar šo ķezu galā.

Nav jau pirmā reize, kad no kādas miskastes izlien kāds garīgums. Tika galā ar iepriekšējiem, tiks arī ar šo.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #9 : Marts 09, 2015 »

Ctulhu
šī diskusija varētu būt tikai kristiešiem un interesentiem. gānīt visu krievisko tu taču vari turpinot savu tēmu. ;)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #10 : Marts 09, 2015 »

Jona, es neesmu susļiks lai ierobežotu diskusijas ar ``tikai kristiešiem``.

Otrkārt, man nav nekas pret krieviju un krieviem kā tādiem. Es esmu pret garīgumu un pret to sviestu, kurā šļūc iekšā mūsdienu krievija.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #11 : Marts 09, 2015 »

Hmm, man liekas, ka es zinu, ko darītu Jona Vācijā XXgs 30 gados...
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #12 : Marts 09, 2015 »

Ctulhu
tu tagad tieši esi susļiks 1:1, cenšoties ar savu spamu aizdir$t šo tēmu, kau gan tam nolūkam ir cita. tāds ļoti nervozs esi, nez kāpēc...
p.s. vai man varbūt palūgt man apsolītās modera tiesības?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #13 : Marts 09, 2015 »

Tātad, kā jau teicu blakustēmā, šī te visa Jonas teiktā gaismā mūsu uzdevums ir skaidrs. Cilvēcei nepieciešama otrā Apgaismība. Tumsonībai jāizzūd.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #14 : Marts 09, 2015 »

Jona, pardon, es Tev nekādas modera tiesības neesmu solījis. Tu te vari postēt, protams, bet rēķinies ar opozīciju.
IP pierakstīta