Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: anonīmie kristieši jeb ne-kristiešu pestīšana  (Lasīts 8961 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2280
Re: anonīmie kristieši jeb ne-kristiešu pestīšana
« Atbilde #90 : Februāris 25, 2016 »

Priekš tevīm-meli,bet kādam,kas tic Bībelē rakstītajam - patiesība.
Apstrīdi tagad  neapstrīdamo !
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #91 : Februāris 25, 2016 »

Bet īstenībā,es taču nevienam neuzspiežu ticēt ne Dievam,ne Bībelei ,kur nu vēl vairāk Jehovas lieciniekiem, bet gan tikai pārliecināties,kas tad patiešām ir tai Bībelē rakstīts,jo gadu simtiem cilvēkiem bija ieborēta pavisam cita versija,ko agrīno Viduslaiku baznīctēvi it kā bija  izlobījuši no tās pašas Bībeles ar kuru šodien strādā Bībeles pētnieki.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42220
  • Ateists
« Atbilde #92 : Februāris 25, 2016 »

staar, ā nu tad jūs ar citiem tādiem pašiem varat spēlēt spēlīti ``kuram riktīgāka bībele``, šitā spēlīte nebvienam no ārpuses neinteresē :)
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #93 : Februāris 25, 2016 »

Es jau neteicu,kuram riktīgāka,bet gan tā pati.Tik atšķirība ir tajā,ka agrīnie baznīctēvi ir ņēmuši atsevišķas  Bībeles vietas un ir bijuši tās pielāgojuši Romas imperatora  varas  interesēm,bet Jehovas liecinieki nopietni pēta Bībeli neizejot uz kompromisu ne ar vienu cilvēku,lai cik augstu stāvokli viņš ieņemtu.
Un no pat agrīnajiem viduslaikiem pasaules baznīcas parazitē uz šo maldu mācību rēķina.

P.s.Man domāt,ka tev tomēr interesē,jo tu komentē.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #94 : Februāris 26, 2016 »

staar nu bet tas jau nav īpaši svarīgi, ja ņem vērā, ka dieva nav un bībele ir tikai viens no daudzajiem teiku cikliem.

pilnīgi OK ir visi bībeles varianti, jūsējo ieskaitot. Tāpat kā pilnīgi OK ir visi latviešu tautas dziesmu varianti, arī līdzīgie.

OK, folkloras vēsturniekiem tas viss, protams ir interesanti, var sekot, kā teikas ir mainījušās, evolucionējušas.

nu īsāk sakot - veiksmi jums folkloristikā, viss kedā :D
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #95 : Februāris 26, 2016 »

Kedā,,vai ne kedā !Bet man nav vienalga,ka pasaulē eksistē tik daudz baznīcu,kurās māna cilvēkus.Mānīšana pastāv gan manā gadījumā,gan tavā.
Manā,jo Bībele atklāj,ka Dieva  pielūgsmei nevajag  ne naudu ne baznīcas.
Tavā,jo māna ar neeksistējošu Dievu.
Un es neteiktu,ka tev tas viss ir vienalga,jo citādi tu klusētu vispār.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #96 : Februāris 26, 2016 »

Staar
Citāts
gadu simtiem cilvēkiem bija ieborēta pavisam cita versija,ko agrīno Viduslaiku baznīctēvi it kā bija  izlobījuši no tās pašas Bībeles
nu un tev tagad ir ieborēta vēl cita versija. It kā izlobīta no Bībeles. Taču atsevišķus pantus, kas neiekļaujas tavā versijā, tevējie pasludina par "tēlainu salīdzinājumu".

Agrīno Visduslaiku baznīctēviem vismaz bija palikusi kāda nebūt, bet tuvāka saite ar Jēzus tiešajiem mācekļiem, bet jums tā nekā nav.
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #97 : Februāris 26, 2016 »

Man nekas nav ieborēts.Man zinoši cilvēki ir atvēruši acis,lai es spētu saprast patieso Bībeles vēsti,jo TĀ tādu nes.Un Jēzus ir pavēlējis neklusēt,bet to sludināt cilvēkiem,kas vēl nezina.

IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7555
« Atbilde #98 : Februāris 26, 2016 »

Ctulhu: ja ņem vērā, ka dieva nav un bībele ir tikai viens no daudzajiem teiku cikliem.... un Ctulhu ir Jehovas liecinieks, tad iznāk, ka ateisms ir tik primitīvs pasaules skatījums, ka to nav ar ko pat salīdzināt, next to nothing!

IP pierakstīta

masiks

« Atbilde #99 : Februāris 29, 2016 »

Ctulhu: ja ņem vērā, ka dieva nav un bībele ir tikai viens no daudzajiem teiku cikliem.... un Ctulhu ir Jehovas liecinieks, tad iznāk, ka ateisms ir tik primitīvs pasaules skatījums, ka to nav ar ko pat salīdzināt, next to nothing!
Pirmdienas paģiru loģikas ķēdīte? (citu skaidrojumu šim murdziņam pāris teikumos neredzu)
 Iesaku vairs tik daudz neniekoties ar tām "Jēzus asinīm". Kaut ko draudzei atstāj un savas aknas pažēlo. Neesi loterijā vinnējis un Dievs viņas neārstēs...
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #100 : Marts 02, 2016 »

Sveiks! Prieks Tevi dzirdēt. Tavas loģikas prasības ir diezgan vienpusējas, bet nu nekas. Kā iet?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #101 : Marts 02, 2016 »

vajadzēs uztaisīt speciālu tēmu par godu Ilāram, jo viņš visvairāk izdarījis ateisma popularizēšanā šajā formumā.
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #102 : Marts 02, 2016 »

Kādam jau jāpalīdz tiem, kam iet švaki.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #103 : Marts 02, 2016 »

Tev labi sanāk, apsveicu.

Daudzi man ir teikuši, ka paskatījušies uz dievticību pa jaunam, lasot tavus tekstus.
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #104 : Marts 02, 2016 »

Tu man glaimo, bet man prieks palīdzēt tiem, kas paši sev nevar.
IP pierakstīta