Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: anonīmie kristieši jeb ne-kristiešu pestīšana  (Lasīts 8962 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

masiks

Re: anonīmie kristieši jeb ne-kristiešu pestīšana
« Atbilde #75 : Februāris 25, 2016 »

Pierādi,ka aplamas !
Lieta tāda(tas mārrutks),ka apustuļa  Pāvila  rakstītais uzmundrinājums
1) Pāvils nekad nav bijis apustulis un Jēzu nekad savām acīm nav redzējis un no viņa personīgi (vai Jēzus apustuļiem) jelko mācījies. Tas jau būtu pirmā pretruna TAVĀ mācībā... (pretrunas norāda uz teorijas/hipotēzes nepatiesumu, aplamību).
2)jegovisti liecina un iesaista savā sektā nevis tos kas būtu uzticīgi jegovisti, bet jebkuru kurš pagadās pa rokai un pakļaujas psiholoģiskajam spiedienam no jegovistu puses.

Nu nezinu,vai šajā forumā kaut maz viens ir spējīgs nodot tālāk Jēzus mācības .
3) tāda jautājuma nav. Jautājums bija cits - kapēc tu gribi un tev VAJAG visus, tai skaitā šo forumu pievērst jegovas liecinieku sektai? Tas nav pārmetums, tas ir jautājums pēc būtības. Un atbilde slēpjas nevis mūsos bet tevī, vai precizāk - jegovistu sektā...
4) Jūs taču esat JEHOVAS liecinieki, nevis Jēzus liecinieki? Kapēc citē Jēzu un evaģēliju, kurā samozvanec Jēzus uzurpē Dieva (Jegovas) lomu (dodot mājienu ka tieši viņš, Jēzus, tiesās cilvēkus pēc nāves, nevis Jahve), bet ignorē VecoDerību, kur kā reiz Jegova runā pats savā vārdā?
5) es jau devu mājienu uz kļūdām JŪSU (jegovistu) mācībā, kur "savējo" patriekšanu un sodīšanu balstījāt bībeles vārda sagrozīšanā. Vai tad tas nav aplamas mācības vistiešākā pazīme?

varu pieķerties arī paša Jēzus mācībai, kura nav "bez grēka", taču jegovistu un Jēzus mācība nav viens un tas pats. Līdz ar to, no sākuma tiksmim galā ar šeit primāro - jūsu mācību....
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2280
« Atbilde #76 : Februāris 25, 2016 »

Nu tu tā uzreiz uz  veselu lērumu  punktu gribi atbildes ! Pirmkārt jau nebūs riktīgi ar gariem tekstiem,bet īsumā teiktais būs diži  par maz,lai ko saprastu.Bet nu mēģināšu darīt,ko varu,bet brīdinu,ka 100%  ticībā tam,kas teikts Dieva Rakstos.
Tātad !
1) Pāvils nekad nav bijis apustulis un Jēzu nekad savām acīm nav redzējis un no viņa personīgi (vai Jēzus apustuļiem) jelko mācījies. Tas jau būtu pirmā pretruna TAVĀ mācībā... (pretrunas norāda uz teorijas/hipotēzes nepatiesumu, aplamību)./c./

Jā,Pāvils nebija starp 12 Jēzus izraudzītajiem apustuļiem,tās tiesa,bet pēc  savas  nāves un augšāmcelšanās garīgā miesā, Jēzus  personīgi parādījās  un uzrunāja Pāvilu,ieceldams viņu par apustuļi cittautiešiem. Jēzus par Pāvilu jeb Saulu teica: ”Viņš man ir izredzēts, lai nestu manu vārdu tautām, ķēniņiem un Izraēla dēliem. Es viņam parādīšu, cik daudz viņam būs jācieš mana vārda dēļ.” (Ap. d. 9:15, 16.)
Un nav nedz teikts,nedz neteikts,ka Pāvils bija vai nebija Jēzu redzējis savām acīm.Tik pat labi viņš varēja būt redzējis,jo viņš bija Jēzus laikabiedrs.
Pāvils bija farizejs,tāpēc viņš bija studējis Dieva Rakstus un ļoti labi zināja visu par Mesiju,bet tāpat kā pārējie farizeji,viņš neticēja Jēzum līdz tam brīdim,kad viņš personīgi tika Jēzus uzrunāts.
« Pēdējā izmaiņa: Februāris 25, 2016 Staar »
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #77 : Februāris 25, 2016 »

2)jegovisti liecina un iesaista savā sektā nevis tos kas būtu uzticīgi jegovisti, bet jebkuru kurš pagadās pa rokai un pakļaujas psiholoģiskajam spiedienam no jegovistu puses. /c./

Te tev nav taisnība,jo Jehovas lieciniekos  ir grūti tikt iekšā.Kamēr neesi nomainījis savu veco cilvēku pret jauno,nemaz necerēt.
Tā personības maiņa tiek veikta atsaucoties uz Kolosiešiem 3

/ es domāju, pietiek ar atsauci un citāts nav nepieciešams, admins/
« Pēdējā izmaiņa: Februāris 25, 2016 Ctulhu »
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #78 : Februāris 25, 2016 »

Grūti ir tikt iekšā,bet viegli ārā,jo atliek tikai bez nekādas nožēlas sirdī  uzģērbt atpakaļ veco ietērpu un vari  doties uz turieni,no kurienes atnāci.
Runājot par izslēgtajiem,tad uz viņiem attiecinātie Bībeles vārdi skan iespaidīgi:"  Ar viņiem ir noticis tā, kā teikts patiesajā sakāmvārdā: ”Suns atgriežas pie saviem vēmekļiem, un nomazgāta cūka atkal vārtās dubļos.”(2.Petera2:22)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42220
  • Ateists
« Atbilde #79 : Februāris 25, 2016 »

staar, to tu saki par tiem, kas atkrīt no ateisma, ja? :)
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #80 : Februāris 25, 2016 »

Nē,to es saku par tiem,kas tiek izslēgti no Jehovas lieciniekiem.
P.s. Neviļus kaut kā jau ir apskatīts masika izvirzītais 5 punkts.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #81 : Februāris 25, 2016 »

Staar, bet ja nu jehovas liecinieki ir tās cūkas kas vārtās dubļos? Nu tas ir - viņiem nav taisnība. Tad izslēgties no jehovistiem nozīmē izlīst no dubļiem vai  ne?
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #82 : Februāris 25, 2016 »

Nu nezinu,vai šajā forumā kaut maz viens ir spējīgs nodot tālāk Jēzus mācības .
3) tāda jautājuma nav. Jautājums bija cits - kapēc tu gribi un tev VAJAG visus, tai skaitā šo forumu pievērst jegovas liecinieku sektai? Tas nav pārmetums, tas ir jautājums pēc būtības. Un atbilde slēpjas nevis mūsos bet tevī, vai precizāk - jegovistu sektā...
4) Jūs taču esat JEHOVAS liecinieki, nevis Jēzus liecinieki? Kapēc citē Jēzu un evaģēliju, kurā samozvanec Jēzus uzurpē Dieva (Jegovas) lomu (dodot mājienu ka tieši viņš, Jēzus, tiesās cilvēkus pēc nāves, nevis Jahve), bet ignorē VecoDerību, kur kā reiz Jegova runā pats savā vārdā?/c./

Kā redzams no Ctulhu,tad ,lai būtu pareizā izpratne,bez 3 un 4 punkta iztirzāšanas neiztikt.Tātad,mans mērķis nav pievērst visus Jehovas lieciniekiem,bet gan pildīt Jēzus pavēli SLUDINĀT ,lai jūs sāktu ticēt Dievam Jehovam un Viņa apsolītās Valstības nodibināšanai uz Zemes. Ar sludināšanu Dievs Jehova ir nolēmis izglābt ticīgos cilvēkus,kas būs Viņa Valstības pavalstnieki.No dzirdētā nāk ticība,kaut vai tas kam sludina,būtu ateists ,budists vai hinduists u.tt.

Izlasiet 1.Korint1:21 , Romiešiem 10:11-17,

Mēs esam Jehovas liecinieki,bet Jēzus Kristus mācekļi un sekojot Jēzus piemēram,sludinam par Jehovu un Viņa Valstību.
Bībelē ,Atklāsmes 3:14 Jēzus tiek saukts par uzticīgo un patieso liecinieku,kurš uzticīgi liecināja par savu debesu Tēvu Dievu Jahvi.
Un Jēzus Kristus nav Dievs Jehova.Viņš ir Dieva Jehovas Dēls,kuru Jehova sūtīja uz zemes kā savu pārstāvi,kurš runāja un visu darīja Jehovas  vārdā.
Izlasiet Jāņa 14:9-15.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #83 : Februāris 25, 2016 »

//nodot tālāk Jēzus mācības .//

bet priekš kam nodot tālāk melus?
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #84 : Februāris 25, 2016 »

/nodot tālāk Jēzus mācības .//

bet priekš kam nodot tālāk melus?/c./

Kāpēc tu ,Ctulhu,domā,ka mans mērķis būtu,lai jūs nodotu tālāk kādiem cilvēkiem melus ?Kāds man no tā labums  vai sliktuma ?
Pamato!
Es savu teikto vismaz centos pamatot ar DIEVA VĀRDIEM no Bībeles ņemtiem,kurus tu man liedz citēt.
Ar ko tu pamatosi savus ?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #85 : Februāris 25, 2016 »

Staar

elementāri.

ja teisti apmāna cilvēkus, cilvēki uztur teistus. Izdevīgi.

``dieva vārdi`` jau ir sinonīms meliem, jo dievs ir meli, t.i. tāda dieva nav.

ja kāds man saka ``pamatots ar dieva vārdiem un bībeli``, tas ir tas pats kas ja saka `` es meloju``.
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #86 : Februāris 25, 2016 »

ja teisti apmāna cilvēkus, cilvēki uztur teistus. Izdevīgi. /c./

Izdevīgi ir tiem,kas ceļ baznīcas un tajās tirgo Dievu un Jēzu.Bet patiesība ir tāda,ka ne Dievam Jahvem,ne Jēzum Kristum tās izgreznotās baznīcas nav vajadzīgas.Nav vajadzīgi tie glancētie  uzvedumi garsvārču izpildījumā.
Bībele atklāj,ka cilvēki Dievu var pielūgt jebkurā laikā un jebkurā vietā .
Dievs ir pieejams vienmēr un visur un jebkuram,kas vien vēlas griezties pie Viņa,bez īpašām ceremonijām.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #87 : Februāris 25, 2016 »

vai, cik jauki, bet kālab tad tu izrādi tādu aktivitāti? Tad jau visādi sargtorņi un tml izstrādājumi arī nav vajadzīgi.
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #88 : Februāris 25, 2016 »

Ja es nebūtu izrādījusi aktivitāti,tad tu un vēl kāds cilvēks joprojām nezinātu to,ko tu un citi zināt tagad,tieši  par to,ko patiesībā atklāj Bībele.
Tagad tu un citi zināt,ka patiesais Dievs ir Jahve un ka ne Dievs Jahve,ne Viņa Dēls Jēzus Kristus nemājo nevienā pasaules baznīcā,bet viņi ,kas vienīgie ir nemirstīgi,mājo debesīs "nepieejamā gaismā" un ka Jahve caur Jēzu Kristu ir brīvi pieejams visu 24 stundu garumā jebkurā vietā un laikā.
Tas ,vai tu un citi visam tam ticat vai nē,tā tagad ir jūsu pašu darīšana.
Bet "Sargtornis" ir tikai un vienīgi neatsverams Bībeles studēšanas palīglīdzeklis.
Savukārt "Atmostieties" ir brīnišķīgs, cilvēku prātus izglītojošs žurnāls.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #89 : Februāris 25, 2016 »

Staar, bet tie jau ir meli.

Nav nekāda jahves, nav nekāda petiesā dieva
IP pierakstīta