Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: anonīmie kristieši jeb ne-kristiešu pestīšana  (Lasīts 8484 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 41637
  • Ateists

Jona, es vērtēju VD tāpat kā Tolkiēna stāstu.

Par eksperimentiem - es jau teicu, kādreiz mēs to visu paprovējām.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1944

tad arī es atļaušos tavas neskaidrās (un neviena paša drošticami neapliecinātās) atmiņas pieskaitīt kārtējam Tolkīnam.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16360
  • aristokrāts zinātnieks

kārtējam Tolkīnam.

Miskastē visus Tolkīnus!
(personīgi es tiešām izmetu miskastē pirms gadiem)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Papuc, tolkiens ir tas pats, kas bībele
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

no Marijas Valtortas atklāsmes

"... Viss, kas ir iegūts negodīgā ceļā - tas neizdosies. Jo katri meli ir vienotības zīme ar sātanu, melu tēvu.

Neticiet, ka debesu valstības iegūšanai ir nepieciešami acis krītoši darbi. Pietiekami ir ierastie, mīlestībā darīti darbi.
Mīlestība ir auga sēkla, kura, rodoties jūsos, aug līdz Debesīm, bet tās paēnā rodas citi tikumi. Es salīdzināšu to ar mazo sinepju graudu. Cik gan tas ir maziņš! Tā ir vissīkākā no visām sēklām, bet kāds no tās izaug augs un cik gan daudz augļus tas nes! Tas dod nevis simts augļus pret simts sēklām, bet gan simts pret vienu. Un kaut arī sēklas ir vismazākās (pēc izmēriem), tomēr cik gan lietderīgas tās ir.
Tāpat ir ar mīlestību. Ja jūs ieslēgsiet savā sirdī mīlestības sēklu pret Dievu un tuvāko un ja šīs mīlestības iespaidā jūs pildīsiet savus darbus, tad nekad jūs nepārkāpsiet Dekalogu. Jūs tad nemelosiet Dieva priekšā ar viltus - tikai pašas praktikas - reliģiju, kas ir bez gara. Jūs neapmelosiet tad tuvāko ar nepateicīgu un neuzticīgu uzvedības veidu, apzogot to tirdzniecībā un dzīvē.

Palūkojieties šurp, uz šo sinepju krūmu: cik gan putnu tagad meklē viņā patvērumu, un vēlāk tas kļūs par drošu mājokli putnu mazuļiem. Tā tas ir ar mīlestību. Mīliet un jūs tapsiet mīlēti. Mīliet un jums neaptrūksies žēlastība attiecībā uz jums padotajiem.
Mīlestība un atklātība - un miers ieskaus jūs zemes virsū, bet Debesīs jūs gaidīs godība. Citādi ikviens jūsu darbs pārvērtīsies elles salmā. Atcerieties mīlestības bausli un esiet uzticīgi Dievam - Patiesībai katrā savā vārdā, darbā un jūtās.

Nepieciešams ir nepārtraukts darbs sevis pilnveidošanai - klusumā un pacietībā. Esiet droši, ka Dievs redz jūsu cīņas un atmaksās par katru uzvaru pār egoismu, nelaipna vārda apslāpēšanu, nepatīkamu prasību izpildīšanu.
Dieva Valstība tiek būvēta ikdienas no mazām lietām, no mazo tikumu, bet jo īpaši - mīlestības piekopšanas. Esiet labsirdīgi. Dzīvojiet mierā viens ar otru. Nepakļaujaties kurnēšanai. Netiesājiet. Un tad Dievs būs kopā ar jums.
Es dodu jums Savu mieru un pateicos jums par šo ticību uz Mani.

/Marija Valtorta, "Jēzus Kristus", 2. publiskās darbības gads/
http://katolis.eks.lv/Dokumenti/maria_valtorta.htm
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Māte Terēze

"Ir tikai viens Dievs, un Viņš ir Dievs priekš visiem. Tāpēc svarīgi, lai Dieva priekšā mēs katru turētu vienlīdz vērtīgu. Vienmēr esmu teikusi, ka hinduistam mums jāpalīdz kļūt par labāku hinduistu, musulmanim – par labāku musulmani un katolim – par labāku katoli. Mūsu darbam jākļūst par paraugu visiem cilvēkiem. Mēs apvienojam 475 dvēseles – starp mums ir 30 katoļu ģimenes, bet pārējie ir hinduisti, musulmaņi, sikhi – visdažādākās reliģijas. Taču viņi visi nāk uz mūsu lūgšanām.
Katrā no viņiem [aprūpējamiem nabagiem, slimniekiem] ir paslēpies Jēzus."
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

sēklas ir vismazākās (pēc izmēriem)

Vot, šito es nesaprotu.
Kopš veikalā var nopirkt nemaltas sinepju sēklas, es redzu, ka tās ir izmēros daudz lielākas par citām, piemēram, magoņu sēklām.

Sinepes:

Magoņmaizīte:

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Jona

``hinduistam mums jāpalīdz kļūt par labāku hinduistu, musulmanim – par labāku musulmani un katolim – par labāku katoli.``

OK un - ateistam par labāku ateistu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Jona

``nepatīkamu prasību izpildīšanu. ``

šitas var nebūt pareizi, dažas prasības vajag ne tikai nepildīt, bet arī prasītāju nolikt pie vietas.

``Nepakļaujaties kurnēšanai. Netiesājiet.``

Arī nav laba stratēģija jo kontroli nedrīkst zaudēt.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Ctulhu
bet sk. kontekstu pirms
"Nepieciešams ir nepārtraukts darbs sevis pilnveidošanai - klusumā un pacietībā. Esiet droši, ka Dievs redz jūsu cīņas un atmaksās par katru uzvaru pār egoismu, nelaipna vārda apslāpēšanu..."

Papucs
ir jau vēl sīkākas, dažas puķu sēklas gandrīz saredzēt nevar, bet to Jēzus stāsta Saviem mācekļiem, kuriem našķēties ar magoņmaizītēm laikam nebija aktuāli ;)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Jona

``Nepieciešams ir nepārtraukts darbs sevis pilnveidošanai - klusumā un pacietībā.``

Tas ir OK.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
Re: anonīmie kristieši jeb ne-kristiešu pestīšana
« Atbilde #41 : Februāris 16, 2016 »

ieliksim arī šeit - tas pagaidām pēdējais vārds par TĒMU  :)

Ateisti spēj pieņemt morālus lēmumus tieši tāpat kā reliģiozi cilvēki, bezprecedenta vēstulē, kas trešdien (2013. g. sept.) publicēta Itālijas kreisās ievirzes laikrakstā «La Repubblica», apliecinājis pāvests Francisks.

«Dieva žēlastībai nav robežu, ja mēs vēršamies pie viņa ar patiesu un nožēlas pilnu sirdi.»
...
Svētīšanas ceremonijā Vatikāna Svētā Pētera laukumā maijā Francisks sacīja, ka neticīgie var tikt glābti tieši tāpat kā katoļi. Vatikāna preses pārstāvis drīz vien nāca klajā ar skaidrojumu, ka cilvēks, kurš noliedz katoļu baznīcu, «nevar tikt glābts».

«Tas Kungs ir izpircis mūs visus, mūs visus ar Kristus asinīm. Mūs visus, nevis tikai katoļus. Visus! «Tēvs, ateistus?» Pat ateistus. Visus,» uzrunā maijā sacīja pāvests.

«Mums vienam otru ir jāsatiek, darot labu. «Bet es neticu, tēvs. Es esmu ateists!» Bet dari labu - mēs viens otru satiksim tur,» viņš sacīja.
http://apollo.tvnet.lv/zinas/pavests-parsteidz-pasauli-publicejot-bezprecedenta-vestuli/609945
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2280
« Atbilde #42 : Februāris 16, 2016 »

«Dieva žēlastībai nav robežu, ja mēs vēršamies pie viņa ar patiesu un nožēlas pilnu sirdi.»/c./

Pāvests ir liekulis,jo viņš labi zina,ka cilvēkam,lai viņš vērstos ar nožēlas pilnu sirdi pie Dieva ir jātic,ka Dievs eksistē.
Tā vietā,lai pievērstu neticīgo  cilvēku domas uz Dieva piedāvātās glābšanas iespējām,viņš baro ar meliem.
Ateisti taču netic Dieva eksistencei, bet spēja pienemt morālus lēmumus vadoties pēc sirdsapziņas ,tas  vien neglābs no Dieva dusmām.
Esiet modri,neuzķerieties uz masu hipnozes seansu!
Sekojiet labāk Jēzum !
Bībelē vis pateikts priekšā,kas un kā jādara,lai tiktu glābti .
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #43 : Februāris 16, 2016 »

pēc sirdsapziņas atšķirt labu no slikta ,tas  vien neglābs no Dieva dusmām.

Mācēšana vien nē, bet mācēšana kopā ar darīšanu gan paglābs :)

Tu nemāki lasīt to, kas rakstīts Bībelē :)
Jau otrā tēmā ieliku.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #44 : Februāris 16, 2016 »

astra
jūsu stulbais kantorītis vispār varētu Jēzus vārdu nevazāt, Viņš taču jums pat neskaitās Dievs, bet tā tikai... labākajā gadījumā augstāks eņģelis   ::)
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&t=230427&a=1
IP pierakstīta