Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: anonīmie kristieši jeb ne-kristiešu pestīšana  (Lasīts 8492 reizes)

0 Iemītnieki un 2 Nereģistrētie lasa šo tēmu.

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16360
  • aristokrāts zinātnieks

Jā, bet Jona kristiete.

Kristiešiem ar laiku šitā interese/satraukums pamazām izzūd.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1944

Papucs
Citāts
Kāpēc Tevi tas joprojām satrauc?
ai nē, personīgi mani tas absolūti neuztrauc. ielieku tikai zināšanai tipa ne-kristīgajiem, kuri varbūt vēl nezin, kāda tā ir jau saknē nekaunīga deza ;)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Pieslēdzies Pieslēdzies
  • Ieraksti: 41639
  • Ateists

Jona, tāpēc jau mēs ateisti oponēšanā uzsvaru liekam tieši uz mācītājiem.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

nus, mācītāji gan arī visai pamatīgi atšķiras, vai ne... :)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists

Jona, ar mācītājiem ir tas, ka viņi šīs idejas/ mācības ir padarījuši sev par iztikas avotu. Nebūtu par ļaunu iemācīties darīt arī kko citiem derīgu, vai ne?
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Ctulhu
es gan nekādā ziņā nemestu akmeni visu dārziņos. ir pamatīga atšķirība starp resnā gala suslikiem un piem. mums zināmo Ugāles ērģelnieku.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists

Jona, nu redzi, atšķirība ir uz sejas, atslēgvārds ``ērģelnieks``, tb cilvēks prot taisīt un remontēt ērģeles, tas prasa zināšanas un nav vienkārši. Un tas ir derīgi.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

izlietojis viņš visu laiku tikai draudzei (resp., būtu draudze daudzskaitlīgāka), tas būtu vēl lietderīgāk. nelaime jau ir nevis mācītājos kā tādos bet suslikos.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists

Jona, es teiktu, ka vaina ir mācītājos un mācībā. Jā, daži izmanās darīt labu cilvēkiem arī par spīti mācībai, iemanās kompensēt tās destruktivitāti.

( mēs jau te runājām, ka visādi putini un staļini alktīgie naudasmaisi un militāristi un arī visādi sauroni un darti veideri - viņi visi izskatās mazi, balti un pūkaini, ja salīdzina ar VD stāstu un tā galveno varoni)
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Ctulhu
Citāts
...vaina ir mācītājos un mācībā
atkal esam atdūrušies pret mazo elementālīti , ko es joprojām gaidu būrītī iespiestu/ apskatāmu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists

Jona, stiep šurp. Ja man kāds gadīsies, parādīšu ( vismaz) visai miglai, esi droša.

Bet šis nav tas jautājums. Saproti Jona - pat ja tev būtu taisnība un paralēlā pasaule ar tiem elementāliem un pārējiem eksistētu - un tad? Tāpēc Jahve mazāks tirāns? Tāpēc Jahves noziegumi nav noziegumi?

Nu tas pats-  ja pieņemsim Saurons eksistētu reāli - viņš ko - Jonai uzreiz patiktu?
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Citāts
pat ja tev būtu taisnība un paralēlā pasaule ar tiem elementāliem un pārējiem eksistētu...
bet tu vnk ņem un uzzini. un būs jēga runāt tālāk - ir Viņš Sauronam līdzīgs vai tomēr nav.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists

Jona, skatamies pēc pieejamajiem aprakstiem - VD. Sanāk ultramega utt.. saurons.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists

Ja, pieņemsim, izrādītos, ja paralēlā pasaule eksistē - nu tad būtu varbūtība, ka tas ir reāls, nevis iedomāts ienaidnieks.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Ctulhu
Citāts
skatamies pēc pieejamajiem aprakstiem - VD. Sanāk ultramega utt.. saurons.
tu taču VD netici, tad kur jēga atsaukties uz to? :) vnk ņem un pārbaudi - jeb tev aizspriedumi pret zinātniskiem eksperimentiem?
nu redzi, un kad būsi sadzinis rokā sīkos, tad ātri vien uzzināsi vai tomēr pastāv Kāds, kas tevi no jamo (visai apgrūtinošās) sabiedrības atbrīvos (ko nez vai darītu Saurons..).
mierinājumam - man nav gadījies lasīt nevienu nopietnu liecību, kad izmisis cilvis būtu pamests neziņā starp lēkājošiem galdiņiem :D
IP pierakstīta