Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: strukturētais ūdens  (Lasīts 6530 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16360
  • aristokrāts zinātnieks
Re: strukturētais ūdens
« Atbilde #75 : Marts 02, 2015 »

Starp citu, man tāda doma jau agrāk bija.
Būs laiks - īstenošu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 41618
  • Ateists
« Atbilde #76 : Marts 03, 2015 »

Papuc, tikai uzmanīgi, klientiem var būt pretenzijas :D
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1939
« Atbilde #77 : Marts 05, 2015 »

mēs hp jautājumu pa lielam noskaidrojām jau baznīcforumā, bet, skatos, Ctulhu atkal neko nesaprot tīšām jauc gaisu
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&id=730&rid=1&start=10
gribēju ielikt attiecīgo I.Kalviņa interviju šeit, bet LKR šefs ar gudru ziņu atstājis tikai karojošos analfabētus no 1. intervijas, Kalviņš, kas pēc nedēlas šiem aizbāza mutes, arhīvā vairs nav atrodams.
tas vien jau par kko liecina ;)

man šis temats jau līdz kaklam, neatkārtošos,bet ja kādam interesē argumenti PAR (bērnu, dzīvnieku izārstēšana), tad arī delfu tēmās tādi tika piesaukti
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=160998&t=160836
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&t=176856&a=2
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #78 : Marts 05, 2015 »

Ctulhu atkal neko nesaprot tīšām jauc gaisu

Es te tā aizdomājos par jēdzienu "tīšām jauc gaisu".

"Tīšām jauc gaisu" = sinonīms "izliekas par muļķi".
Bet, ja nu "netīšām jauc gaisu"?
Tad sinonīms sanāk nevis izliekas, bet "ir muļķis" ?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #79 : Marts 05, 2015 »

Jona, mēs tur noskaidrojām, ka homeopātija  = fitoterapija + placebo.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #80 : Marts 05, 2015 »

Papuc, ja es tevi provētu uzcienāt ar homeopātisko šašliku, tu droši vien nodomātu, ka esmu jucis :D
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #81 : Marts 06, 2015 »

Ctulhu
Citāts
Jona, mēs tur noskaidrojām, ka homeopātija  = fitoterapija + placebo.
ņefiga, ja neskaita dažu ietiepīgo nevēlešanos akceptēt praksē pierādītas patiesības
http://www.bahvs.com/
varu arī tev ieteikt to pašu, ko delfos adresēju masikam:

Autors: Jona
Datums: 13.02.09. 18:33

Un mani smīdina un pilnīgi krampjos rauj kad atceros, ka a_masiks piem. cerē elites klases zirgiem 'placebo sodas pulverīti' kā dižas zāles iemānīt. ... Kad blaku stāv Īpašnieki, nu tādi - mafijas razborkās rūdīti un dzelzsbetona ģīmjiem ,pielādētiem šmeiseriem pa divi uz katra pirksta ,aha ... :D
labāk tad paņemt zaļu plastmasas zobintiņu (bērniem no 3 - 5 g.vec. domātu) un iet banku laupīt - tas drīzāk varētu izdoties :D  :P

Papucs
Citāts
Bet, ja nu "netīšām jauc gaisu"?
Tad sinonīms sanāk nevis izliekas, bet "ir muļķis" ?
domāju ka tomēr tīšām, tb turpina spēlēt strausu ar galvu smiltīs bezgalnaivā cerībā ka noticēsim :)
https://www.youtube.com/watch?v=-WwEXEwokMQ
/45:00/
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #82 : Marts 06, 2015 »

Jona

``nu tādi - mafijas razborkās rūdīti un dzelzsbetona ģīmjiem ,pielādētiem šmeiseriem pa divi uz katra pirksta ,aha ...``

Ārkārtīgi lētticīga un māņticīga publika. Par to pat n-tās anekdotes ir.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #83 : Marts 06, 2015 »

Ctulhu
he, es te 'raģi krasnovo slovca' bik par biezu satriepu krāsas, es jau nedomāju to zemāko galu ar 3 klašu izglītību :) pasaules klases zirgu īpašnieki, resp. tie īstenbiezie nudien nav lētticīgi tantuki.  tu atkal piespied mani atkārtoties:

Datums: 09.02.09. 13:40
/Ar zirgiem acīmredzot vieglāk niekoties nekā ar sevi./c/
Ar zirgiem kāreiz nodarbojas mūsu redzamākais un pieprasītrākais
dr. vet. Juris Tolpežņikovs un ar lieliem panākumiem. Ja tev būtu kaut minimāla sajēga, cik maksā mūsdienās sporta zirgs, un kas draudētu ārstam par baltas miglas pūšanu acīs, tad tu te nefleitētu.

Autors: mdog pasmīn
Datums: 09.02.09. 13:45
cilvēku dzīvība teorētiski maksā kudi vairāk, bet vai tas kādu kaktu dakteri jēlkad ir atturējis vai attur pūst baltu miglu?
/tā retoriski pajautāju/

Datums: 09.02.09. 13:50
Cilvēka dzīvība šodien nemaksā NEKO. Diemžēl... domāju tas redzams kaut vai no ziņām. Visa veselības aprūpes sistēma praktiski jau par 2/3 veiksmīgi sagrauta, ja ne vairāk.
Bet zirgi, kuru īpašnieki ir miljonāri, bet ārzemēs - miljardieri!, tiek arī attiecīgi aprūpēti. Tā nu tas ir.

Datums: 09.02.09. 13:52
Dārgākie angļu tīrasiņi šodien pat nepieder vienam vien īpašniekam, bet šis zirgs tiek izpirkts uz pajām, kā kāds kuģis vai lidmašīna!
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=160998&t=160836
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #84 : Marts 06, 2015 »

ar zirgu tēmu mani var izprovocēt gandriz vienmēr , grrr... bet nu gan viss! vsjo, dostal! ;)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #85 : Marts 06, 2015 »

Es joprojām atrodu, ka te darbojas tas pats mehanisms, kas baro visādus ekstrasensus, ajūrvēdiskos ``mediķus``, jencīšus un tml. Nu cilvēkam ir dārgs tas zirgs, viņš tam ir pieķēries ( ne tikai naudas izteiksmē, pieķeršanās var būt īsta), viņš ķeras pie salmiņa.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #86 : Marts 06, 2015 »

viņš ķeras pie salmiņa.

Aha, zāles dod zirgam, bet tas hp placebo iedarbojas uz saimnieku nevis zirgu, un saimniekam sāk likties, ka zirgs izveseļojies

;D ;D ;D
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #87 : Marts 06, 2015 »

Jā un saimniekam sāk likties, ka zirgs izskatās labāk.
IP pierakstīta

Meistars Goda

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1171
  • džedaju bruņinieks
« Atbilde #88 : Marts 29, 2016 »

kādā veidā tās darbojas?

Domāju, vislabāk to varētu noskaidrot Ctulhu no sava direktora.
Profesora skatījums būs labāks par manējo.
Un tad šeit ievietot izklāstu populārā veidā.

Patiešām:

Citāts

Ko par to visu saka Ivars Kalviņš, Organiskās sintēzes institūta direktors un kristietis? Protams, galvenais jautājums ir – kā tas var būt: jo vairāk šķaida, jo stiprāka iedarbība (vai nu mūs totāli muļķo un dod tīru ūdeni, paļaujoties uz placebo efektu, vai arī tur tiešām ir kaut kas maģisks). Zinātnieks izskaidro, ka tā var gan būt, turklāt pārliecinoši un balstoties zinātnē. Nekā maģiska tur neesot, piebilst Ivars Kalviņš. Procesa atslēga ir fakts, ka molekulas veido ļoti stipras saites ar citām molekulām. Ja pa vidu ir daudz svešu molekulu, ūdens molekulas savā starpā grūti sasaistās, bet, atšķaidot vairāk, tās spēj ap katru svešo zāļu molekulu izkārtoties jau daudz brīvāk, veidojot ornamentu. Tādējādi ūdens ir sakārtojies atbilstoši zāļu molekulām. Tikko tās ir sakārtojušās (tālab arī jāsakrata! Piemēram, eļļas piliens bez kratīšanas ūdenim peldēs pa virsu), atšķaidām vēlreiz, nu jau ir vēl vairāk brīvo ūdens molekulu, kuras atkal grupējas apkārt zāļu molekulām, veidojot vainadziņu. Tā var turpināt un turpināt... Kalviņš saprotami izskaidro arī to, kā darbojas klasteri jeb molekulu nospiedumi, kad pašu molekulu šķīdumā vairs nav (interesentiem var ieteikt noklausīties radījumu, jo nav iespējams žurnālā izvērsti pārrakstīt visu zinātnieka skaidrojumu).

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/214368/ko-par-homeopatiju-stasta-pasi-homeopati

Tagad man ir jautājums: vai Kalviņu var kaut kādā veidā dabūt piespiest pie sienas? No vienas puses viņš nav mans direktors tāpēc nebaidos, no otras puses pietiekoši labi zinu ķīmiju un fiziku, lai varētu viņam kā zinātniekam pieprasīt atbildēt par bazāru.
IP pierakstīta