Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Vēlas Latvijā aizliegt abortus  (Lasīts 9303 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42031
  • Ateists
Re: Vēlas Latvijā aizliegt abortus
« Atbilde #30 : Aprīlis 17, 2012 »

Succubus

``Dzīvs bērns ārzemēs tomēr ir labāk kā abortēts bērns tepat.``

Vot es par to pasju.

Risinaajums - max vienkaarsjot visu to adopteesjanas proceduuru, tjipa izveic paarbaudes vai adopteetaajs ir pieskaitaams un vyss.

+ veel kontracepcijas propaganda. Skolaas etc.

IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #31 : Aprīlis 17, 2012 »

Succubus

``Bet redz, sievietes baidās, ko par viņām padomās radi un apkārtējie, ja tā no laba prāta atteiktos no sīča.``

Bet ja vinjas taisa abortu, padomaas tak to pasju,+ veel sliktaak, ja gadaas kaadi religiskie, kas to uztver kaa slepkaviibu.
Redz, abortu var uztaisīt arī apkārtējiem nezinot, ka vispār bijusi stāvoklī, savukārt piedzemdēt un tad izlikties, ka nekas nav bijis, neizklausās ticami.
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #32 : Aprīlis 17, 2012 »

Succubus

``Dzīvs bērns ārzemēs tomēr ir labāk kā abortēts bērns tepat.``

Vot es par to pasju.

Risinaajums - max vienkaarsjot visu to adopteesjanas proceduuru, tjipa izveic paarbaudes vai adopteetaajs ir pieskaitaams un vyss.

+ veel kontracepcijas propaganda. Skolaas etc.
Nu jā. No vienas puses - varētu maznodrošinātām sievietēm piedāvāt apmaksātu hormonālo kontracepciju, bet tāpat jau viņas to notirgotu pret pudeli šņabja. Ja nu vienīgi implantus, kurus nevar tā vienkārši pārlikt pati. Bet piedāvāt, nevis uzspiest.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #33 : Aprīlis 17, 2012 »

Succubus

Briivpraatiiga piekrisjana sterilizacijai par balvu - to pasju alkohola pudeli.
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #34 : Aprīlis 17, 2012 »

Succubus

Briivpraatiiga piekrisjana sterilizacijai par balvu - to pasju alkohola pudeli.
Mjā, ja cilvēks būtu gatavs auglību iemainīt pret, piemēram, 5L šņabja, tad tiešām nav pelnījis vairoties. Es gan vairāk biju domājusi ideju kā vienlaikus palīdzēt finansiālās grūtībās nonākušiem normāliem cilvēkiem neplānoti nesavairoties konkrētajā periodā, tajā pašā laikā nodrošinoties pret idejas izgāšanos cilvēku mantkārības (un - dzērumā aizmirsu pielietot) dēļ.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #35 : Aprīlis 17, 2012 »

Succubus

Nu variantam ``dzeerunaa aizmirsu`` paliek sterilizacija pret pudeli spirta.

Paareejiem - jaa, var paliidzeet, arii tos pabalstus etc.
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #36 : Aprīlis 17, 2012 »

Zini, to ideju par palielu pudeli spirta vajadzētu noformulēt tā jauki un smuki un aiznest iesniegt uz Veselības ministriju vai vismaz iešķiebt kādam slīpētam žurnālistam, lai sāk izplatīt. Reāli mazāk būtu bērnu no dzērāju ģimenēm, kā rezultātā būtu vairāk līdzekļu, ko novirzīt pabalstiem labvēlīgām ģimenēm.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #37 : Aprīlis 17, 2012 »

Succubus

Jaa, tas notiek.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #38 : Aprīlis 17, 2012 »

Citāts
Tak atveertas robezjas, briiva darbaspeeka kustiiba. OK, ja cilveeki noveco ES kopumaa, tad taa ( varbuut) ir problema.
Tur jau tā bēda, ka noveco ES kopumā, bet risinājums to kompensēt uz imigrācijas rēķina ir visai riskants un draud ar etniski-reliģisko spriedzi un integrācijas problēmām.
Citāts
Bet ja vinjas taisa abortu, padomaas tak to pasju
Te tomēr ir starpība - ja abortu uztaisa iespējami ātri pēc ieņemšanas, neviens padomātājs par šo faktu var arī neuzzināt...
Citāts
Dzīvs bērns ārzemēs tomēr ir labāk kā abortēts bērns tepat.
No morāles viedokļa - jā, bet no valsts interesēm? Paskaties, kā tas izskatās: valsts apmaksā grūtnieces aprūpi un dzemdības, kā arī bērna uzturēšanos glābējsilītē līdz brīdim, kamēr viņš tiek adoptēts - un ja viņu adoptē ārzemnieki, tad valsts atpakaļ no šī cilvēka vairs neko nesaņem (nodokļus), un attiecīgi, visi grūtniecībā, dzemdībās un glābējsilītē ieguldītie resursi ir nomesti zemē.
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #39 : Aprīlis 17, 2012 »

9K116

``jā, bet no valsts interesēm?``

Ja njem veera,a ka LV sanjem fianseejumus dazjaadus no ES, ESF, EP, freimvorkiem, etc, tad sanaak jau, ka netiesji dabuu atpakalj.

Un vispaar taa ir pagaidu probleema, kameer valstis kontinentaalajaa domeenaa ( museejais- ES) nav sakonnekteetas pietiekami.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #40 : Aprīlis 17, 2012 »

Citāts
Ja njem veera,a ka LV sanjem fianseejumus dazjaadus no ES, ESF, EP, freimvorkiem, etc, tad sanaak jau, ka netiesji dabuu atpakalj.
Manuprāt, tos finansējumus dabūtu arī tad, ja tas bērnelis taptu adoptēts tepat uz vietas, tā ka šis arguments nebūs valīds.
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #41 : Aprīlis 17, 2012 »

9K116

Nu bet savaa zinjaa vinja maxaatie nodoklji tur, kad vinsj pieaugs, sastaadiis naakamos finanseejumus.
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #42 : Aprīlis 17, 2012 »

9K116

Nu bet savaa zinjaa vinja maxaatie nodoklji tur, kad vinsj pieaugs, sastaadiis naakamos finanseejumus.
Mjā, pie tam tur viņam būs krietni lielāka alga, no kuras maksājot nodokļos krietni mazāku daļu, tomēr fondos nonāktu ievērojami vairāk.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #43 : Aprīlis 17, 2012 »

Nu taadad tavas domas: Vajag/ nevajag aizliegt, ja vajag, tad visus vai veeliinos?

atstāt kā ir. Agrīnie atļauti, vēlīnie tikai pie nepārvarāmu problēmu indikācijām.
Vairošanās nav nejaušību spēle vai loterija uz "iekrišanu". JA cilvēks (sieviete) vēlēsies pavairoties - viņa to darīs.
Nevēlēsies - nav nevienam (arī valstij) tādas tiesības viņu piespiest to darīt, arī sievietes kļūdas dēļ.
Kā izrādījās - šobrīd eksistē efektīvas ķīmiskās aborta iespējas, pietiekoši iedarbīgas un netraumatiskas. neeesot ieviestas latvijā dēļ juridiskām problēmām (varu iedomāties, no kura dibena aug kājas šīm problēmām).
Pie ķīmiskā aborta atkrīt lielākā daļa visu pseidopretargumentu - paliek tikai morālie un reliģiskie. Un morālie arī tikai tik tāl, cik mēs esam gatavi pirmatnējo protoplazmu nosaukt par cilvēku ar apziņu, tiesībām un pienākumiem.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #44 : Aprīlis 17, 2012 »

Masiks

Kjiimiskie, cik es saprotu, ir agriinie - kad tur nekaadas CNS veel nav izveidojusies?

Ja taa - tad tass ir OK.
IP pierakstīta