Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Vēlas Latvijā aizliegt abortus  (Lasīts 9313 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

tas_pats

Re: Vēlas Latvijā aizliegt abortus
« Atbilde #15 : Aprīlis 17, 2012 »

Nu vispār jau Noetic Jun un Gnidrologa pēdējie ieraksti atstāj iespaidu, ka viņi kopā žūpo. :) Man pat rodas skaudība, ka neuzaicināja mani, jo nedzerējam piedzerušos sabiedrība ir gana neomulīgi.

Bet nu subjektīvo malā - Ja es pareizi sapratu Noetic Jun, tad viņš man tiko pārstāstīja katoļu aksiomu par šķīstību, kas sen jau neiztur nekādu kritiku. Cilvēks nav lops, un arī dzīvnieciņi to dara "apmierinājuma" dēļ, ko vislabāk raksturo sunīši, kas zināmā garastāvokli "drāž" pieejamu garāmgājēju kāju. Un seksualitāte, dārgais Noetic Jun, sagrāva baznīcu - priesterību, un sagraus arī citas izdomātas teorijas. Es neiesaku ignorēt šo tīri cilvēcisko fenomenu.   

Nu Gnidrolog, kas tev liedz mierīgi ļaut "palaistuvei" taisīt abortu no "deklasētiem elementiem" ieņemtam bērnam?
IP pierakstīta

mindbound

« Atbilde #16 : Aprīlis 17, 2012 »

Nē, es pārstāstīju common sense ideju par to, ka domāt un pieņemt lēmumus vajag nevis ar galviņu, bet ar galvu.

Savukārt baznīcu, diemžēl, pagaidām nav sagrāvusi nedz seksualitāte, nedz jelkas cits, bet tēma šeit nav par to.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Pieslēdzies Pieslēdzies
  • Ieraksti: 42031
  • Ateists
« Atbilde #17 : Aprīlis 17, 2012 »

Tas pats

``kuram ir jebkādas tiesības norādīt indivīdam, ka viņam tas jādara obligāti!!!``

Un kuram ir tiesiibas noraadiit indiviidam, ka griezt veceniites, lai vinjaam atnjemtu pensiju, nav labi?
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8206
« Atbilde #18 : Aprīlis 17, 2012 »

Nu Gnidrolog, kas tev liedz mierīgi ļaut "palaistuvei" taisīt abortu no "deklasētiem elementiem" ieņemtam bērnam?
Nē, abortu kā reiz es viņām ļauju (un pat iesaku) darīt uz vella paraušanu. Protams, par savu naudu. Kaut vai ripinoties lejā pa trepēm.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #19 : Aprīlis 17, 2012 »

Citāts
Mans viedoklis, ka tas nav ētiski no valsts puses, kamēr valsts neuzņemas pilnīgu "saudzētā bērna" materiālo nodrošinājumu, proti, nekļūst par materiālajiem krustvecākiem.
Pastāv risks, ka bērna radītāji, gadījumā, ja ir deklasēti elementi, `saudzētā bērna` materiālo nodrošinājumu banāli nodzers :(
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Ctulhu

• Ateists
« Atbilde #20 : Aprīlis 17, 2012 »

9K116

Sanaak, la babaak, ja tas beerns tiek astaats baby boxaa.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #21 : Aprīlis 17, 2012 »

Citāts
Sanaak, la babaak, ja tas beerns tiek astaats baby boxaa.
Nu tas arī nav optimāls risinājums, jo ir labāk, ja bērns uzaug ģimenē (pat ja tie ir audžuvecāki, bet cik saprotu, tad adopcija tomēr nav TIK ļoti populāra, lai kļūtu par panaceju) - esmu dzirdējis runas, ka bērnunamos faktiski valda tādas pašas attiecības, kā cietumos un ir diezgan liels risks, ka no šāda bērna cienījams pilsonis varētu arī nesanākt...
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists
« Atbilde #22 : Aprīlis 17, 2012 »

9K116

Ok, bet , cik esmu lasiijis, uz tiem boxu beerniem tauta staav rindaa, turklaat ne tikai te, bet arii aarzemees.
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #23 : Aprīlis 17, 2012 »

Ctulhu
Loģiski - jo jaunāki, jo ātrāk izķer.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists
« Atbilde #24 : Aprīlis 17, 2012 »

Succubus

Un tie, kas izkjer, tak vinjus audzina. Ja taa-  tad iisteniibaa nav problema arii iztikt bez abortiem. Kaapeec mest aaraa to, ko kaadam vajag?
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #25 : Aprīlis 17, 2012 »

Ok, bet , cik esmu lasiijis, uz tiem boxu beerniem tauta staav rindaa, turklaat ne tikai te, bet arii aarzemees.
Nu vot, tas ka izķer uz ārzemēm, arī savā ziņā ir problēma, jo pie mums populācija strauji noveco (vecā demogrāfijas problēma - mums nepietiks strādājošo, lai uzturētu visus pensionārus).
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #26 : Aprīlis 17, 2012 »

Succubus

Un tie, kas izkjer, tak vinjus audzina. Ja taa-  tad iisteniibaa nav problema arii iztikt bez abortiem. Kaapeec mest aaraa to, ko kaadam vajag?
Mjā, bez liekām klapatām uzreiz pēc dzimšanas nodot adopcijā būtu krietni ērtāk, nekā pāris gadus neieredzēt, līdz bāriņtiesa atņem. Bet redz, sievietes baidās, ko par viņām padomās radi un apkārtējie, ja tā no laba prāta atteiktos no sīča.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists
« Atbilde #27 : Aprīlis 17, 2012 »

9K116

Bat vaio vispaar ir veerts skatiities sjo teritoriju atseviskji, tjipa ``mees novecojam``? Nezin vai, piemeeram, ASV vinji stipri satraucas, ka viens stats noveco vairaak par otru. 

Tak atveertas robezjas, briiva darbaspeeka kustiiba. OK, ja cilveeki noveco ES kopumaa, tad taa ( varbuut) ir problema.
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #28 : Aprīlis 17, 2012 »

Nu vot, tas ka izķer uz ārzemēm, arī savā ziņā ir problēma, jo pie mums populācija strauji noveco (vecā demogrāfijas problēma - mums nepietiks strādājošo, lai uzturētu visus pensionārus).
Dzīvs bērns ārzemēs tomēr ir labāk kā abortēts bērns tepat.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists
« Atbilde #29 : Aprīlis 17, 2012 »

Succubus

``Bet redz, sievietes baidās, ko par viņām padomās radi un apkārtējie, ja tā no laba prāta atteiktos no sīča.``

Bet ja vinjas taisa abortu, padomaas tak to pasju,+ veel sliktaak, ja gadaas kaadi religiskie, kas to uztver kaa slepkaviibu.
IP pierakstīta