Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: latvijas valsts un reliģija  (Lasīts 24356 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

mindbound

Re: latvijas valsts un reliģija
« Atbilde #45 : Aprīlis 24, 2012 »

Citāts: tas_pats
Bet var arī aizliegt pederastu gājienu.
Tādā gadījumā, kur, kad un kādā sakarā Tu esi saskāries ar piedāvājumu rīkot gājienu īpatņiem, kuri grib seksu ar zēniem, WTFH? Homoseksualitāte nav tas pats, kas pederastija, get your thoughts in order before you write.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #46 : Aprīlis 24, 2012 »

Noetic Jun
 Tu klasiski raksturo 'jaunos' Latvijas proletāriešus (kā senajā Romā), kas latviešu valodu neprot, bet nodarbojas ar kārklanglicismu. Pederastija līdz ~1990 gadam bija vienīgais apzīmējums latviešu valodā, kad kāds prolets izdomāja 'anglicismu' - "homoseksuālisms" - jaunvārdu.  :) Patiesi ģēnijs, un tā radās homoseksuāli cilvēki 'no dabas', un pazuda izvirtuļi pederasti, kas piekopj anālo seksu ar sava dzimuma cilvēkiem aiz seksuālā izsalkuma. Tā kā liksies mierā?
p.s. varu pateikt vel vienu apzīmējumu homoseksuāļiem, kā mani ar šo parādību iepazīstināja - "gailis". Tie ir no dabas homoseksuāli vīrieši, kurus izvaro cietumā. Mana laika vispopulārākā dabas homoseksuālo grupa.

Citāts
Tieši tā pati problēma, tādā gadījumā, attiecas arī uz viena vecāka ģimenēm. Vai tiešām aizliegt audzināt bērnus arī vientuļajām mātēm/tēviem?
Nav gan, jo māte vai tēvs jau nav sava dzimuma orientēts. Viņš zina dabisku uzvedību.
"Don't cry daddy
Daddy, please don't cry
Daddy, you've still got me and little Tommy
Together we'll find a brand new mommy"

nevis 'another daddy'. :)

IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8276
« Atbilde #47 : Aprīlis 25, 2012 »

Tātad fakts, ka pasaulē ir pilns ar lašarām, kas neprot korekti lietot terminus ir arguments par labu tam, ka mums arī tas būtu jādara. Kaut ko tādu spētu izgudrot tikai pilnīgs idiots.
IP pierakstīta

mindbound

« Atbilde #48 : Aprīlis 25, 2012 »

Tas_pats: Pirmkārt, tas ir arguments tikai par labu LV atpalicībai, nevis kam citam. Otrkārt, vai nu iepazīsties ar faktoloģisko materiālu (no kāda gaisa ir izvilkts apgalvojums, ka vārds "homoseksuālisms" ir izdomāts vietējā kaktā un deviņdesmitajos gados?), vai arī pārstāj padarīt sevi par izsmieklu. Treškārt, šajā gadījumā "tas nav dabiski" nav patiesība (homoseksuāla orientācija ir plaši novērojama arī pie citiem dzīvniekiem), un vispārīgajā gadījumā tas vispāri nav derīgs arguments.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #49 : Aprīlis 25, 2012 »

Tas_patstas ir arguments tikai par labu LV atpalicībai
Nu Senā Roma ar šī virziena "attīstību" nonāca kristiešu varā.
Otrkārt, vai nu iepazīsties ar faktoloģisko materiālu (no kāda gaisa ir izvilkts apgalvojums, ka vārds "homoseksuālisms" ir izdomāts vietējā kaktā un deviņdesmitajos gados?), vai arī pārstāj padarīt sevi par izsmieklu.
Ļoti vienkārši - homoseksuālitāte kā valodniecisks jēdziens ir barbarisms - LPSR angliskus barbarismus īpaši nelietoja, tātad 90 gadi. Kāpēc barbarisms - tāpēc ka pareizas termins ir "viendzimuma attiecības" (lašaras saki?).   
Treškārt, šajā gadījumā "tas nav dabiski" nav patiesība (homoseksuāla orientācija ir plaši novērojama arī pie citiem dzīvniekiem), un vispārīgajā gadījumā tas vispāri nav derīgs arguments.
Es kā reizi uzsveru, ka dabiski ir ka vīrieši zaudē savu "nevainību" (viendzimuma attiecībās). Sen jau esi zaudējis vai tu esi pretdabīgais? ;) Es saprotu, ka es esmu garīgi slims, bet tu tak nē?
Es tīri praktiski neko nezinu, kāds īsti ir viendzimuma anālā seksa akts (ar pretējo dzimumu ar atbilstošu partneri man pat patīk), bet es diezgan labi pazīstu propagandu (tā sakot esmu pie viņas dzimis). :)
IP pierakstīta

mindbound

« Atbilde #50 : Aprīlis 25, 2012 »

Es atkārtoju - "dabiskums" nav arguments, nedz par, nedz pret jelko.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #51 : Aprīlis 25, 2012 »

Es atkārtoju - "dabiskums" nav arguments, nedz par, nedz pret jelko.
Patiesībā ir, un turklāt ne jau tikai šai konkrētajā gadījumā, bet dzīvē vispār - psiholoģijā eksistē tāds uzstādījums kā "aizliegumu summa", kuru pārsniedzot cilvēkam rodas neiroze. Vienalga, kas viņam aizliedz - viņš pats vai kāds cits. Tā kā nevajag sarežģīt dzīvi, bet vajag saprast sevi lai sevi nemocītu - "Express yourself, don't repress" - "Izpaudies un nesodi sevi". 
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #52 : Aprīlis 25, 2012 »

Es tīri praktiski neko nezinu, kāds īsti ir viendzimuma anālā seksa akts (ar pretējo dzimumu ar atbilstošu partneri man pat patīk), bet es diezgan labi pazīstu propagandu (tā sakot esmu pie viņas dzimis). :)
Atvaino, bet, ja vien Tu neesi bijis precējies ar attiecīgo pretējā dzimuma partneri, tad esi vien pār vienu kārti metams ar visiem pediņiem - tāpat grēks.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #53 : Aprīlis 25, 2012 »

Atvaino, bet, ja vien Tu neesi bijis precējies ar attiecīgo pretējā dzimuma partneri, tad esi vien pār vienu kārti metams ar visiem pediņiem - tāpat grēks.
Tu sabojāji visu vakaru, tiko atgriežos pēc 50 "mea culpa" uzskaitīšanas sev - un tagad tu vēl man pārmet, ka man vel daudz grēki nožēlojami - bet, jā es esmu grēcinieks, bet es tak nestaigāju pa Rīgas Centru un nebrēcu uz visam pusēm - Man patīk "Anālais seks!". Par to iet runa!
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #54 : Aprīlis 25, 2012 »

Tu sabojāji visu vakaru, tiko atgriežos pēc 50 "mea culpa" uzskaitīšanas sev - un tagad tu vēl man pārmet, ka man vel daudz grēki nožēlojami - bet, jā es esmu grēcinieks, bet es tak nestaigāju pa Rīgas Centru un nebrēcu uz visam pusēm - Man patīk "Anālais seks!". Par to iet runa!
Nez, grēks jau ir un paliek grēks, neatkarīgi no tā, vai par to bļauj pilsētas ielās, vai arī piekopj klusiņām. Tāpēc neredzu jēgu vienu grēku izcelt vairāk kā citus - visi mēs esam grēcinieki un katram ir savi grēki, ko negribas atzīt vai nožēlot.
IP pierakstīta

raven

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1370
« Atbilde #55 : Aprīlis 25, 2012 »

es esmu grēcinieks, bet es tak nestaigāju pa Rīgas Centru un nebrēcu uz visam pusēm - Man patīk "Anālais seks!". Par to iet runa!

Citāts: tas_pats
Es tīri praktiski neko nezinu, kāds īsti ir viendzimuma anālā seksa akts (ar pretējo dzimumu ar atbilstošu partneri man pat patīk)

:|

Nē, nu OK, postēšana forumā varbūt nav tas pats, kas staigāšana pa Rīgas Centru, bet radniecīgi gan. Un tā objektīvi ņemot, lielai atšķirībai atkarībā no partnera dzimuma nevajadzētu būt - dibens paliek dibens.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #56 : Aprīlis 25, 2012 »

Nemaz nemēģini tagad uzdoties par manu sirdsapziņu! No visiem laicīgiem un garīgiem pārmetumiem mani aizstāv:
99. Ikvienam ir tiesības uz domas, apziņas un reliģiskās pārliecības brīvību. Baznīca ir atdalīta no valsts.
Tā kā manis pēc vari saukt kaut vai policiju, mani grēki ir mani un nevienam citam nav gar viņiem darīšana.
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #57 : Aprīlis 25, 2012 »

Nemaz nemēģini tagad uzdoties par manu sirdsapziņu! No visiem laicīgiem un garīgiem pārmetumiem mani aizstāv:
99. Ikvienam ir tiesības uz domas, apziņas un reliģiskās pārliecības brīvību. Baznīca ir atdalīta no valsts.
Tā kā manis pēc vari saukt kaut vai policiju, mani grēki ir mani un nevienam citam nav gar viņiem darīšana.
Nu redzi, gar homiku grēkiem Tev arī nav nekādas darīšanas!
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #58 : Aprīlis 25, 2012 »

Nē, nu OK, postēšana forumā varbūt nav tas pats, kas staigāšana pa Rīgas Centru, bet radniecīgi gan. Un tā objektīvi ņemot, lielai atšķirībai atkarībā no partnera dzimuma nevajadzētu būt - dibens paliek dibens.
Es tikai kā piemēru, es tak nemudinu uz Anālā seksa nedēļu. Un šīs forums tomēr ir maziņš, pat mazāks nekā Vērmanes dārzs. Un atšķirība ir, kaut gan man nav ar ko salīdzināt, nu vismaz teorētiski būtu jābūt, jo anālajam seksam ir arī sava teorija, un es esmu slikts analā seksa mīlnieks, jo esmu nepacietīgs. :( 
p.s. kāds varētu padalīties pieredze par viendzimuma anālo seksu (tas ir lesbiešu viedoklis neinteresē)? 
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #59 : Aprīlis 25, 2012 »

Nu redzi, gar homiku grēkiem Tev arī nav nekādas darīšanas!
Nu es jau viņiem virsu neskrienu, viņi prasa, lai es viņus cienu - es saku - pederasti! - un visi man mācās virsu kā homofobam. :)
IP pierakstīta