Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: latvijas valsts un reliģija  (Lasīts 24219 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8273
Re: latvijas valsts un reliģija
« Atbilde #30 : Aprīlis 24, 2012 »

Man tikai liekas, vai tas_pats nezina atšķirību starp homoseksualitāti un pederastiju. Nē nu viens otru, protams, neizslēdz, tikai vēlos izglītot.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #31 : Aprīlis 24, 2012 »

Citāts
Ok, es veel saprastu, ja protesta elements, tak , cik es zinu, seksuaalas orientacijas diskrimineejosji likumi sjeit ir atcelti reizee ar PSRS beigaam.
Te gan ir jautājums, KAS ir diskriminējoši likumi? Ok, par pašu homoseksuālas orientācijas faktu nevienu cietumā neliek (un, cik zināms, to nedarīja arī PSRS - reālu sodu piemēroja par dzimumnoziegumu), bet viendzimuma personām laulāties neļauj un bērnus adoptēt neļauj, kas arī būs tas, par ko viņi vienmēr protestēs un vienmēr praidosies.
Citāts
Ja es kakātu gultā vai man arī ar to būtu jālepojas vai vismaz ka es kakāju neslēpjoties?
Piekritīšu succubus, ka tās tomēr nav īsti salīdzināmas lietas.
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #32 : Aprīlis 24, 2012 »

9K116
Citāts
bet viendzimuma personām laulāties neļauj un bērnus adoptēt neļauj
mhm... par laulāšanos - man būtu pofig. lai laulājas kaut vai 5 reizes dienā.
taču ar bērnu adopciju - neesmu īsti pārliecināts un drošs.

kā tu pats domā adopcijas jautājumā? (ja jamiem pašiem piedzimst kaut kāda atvase - nu tas ir viņu bērns, ij tur nav variantu...)
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #33 : Aprīlis 24, 2012 »

Citāts
kā tu pats domā adopcijas jautājumā?
Ja mēs jautājumu reducējam uz to, vai es kā bērns gribētu tapt ieadoptēts homoseksuālā ģimenē - tad nē, negribētu :) Domājams, ka šī atbilde ir gana izsmeļoša ;)

Bet tas nenozīmē, ka dīvainie cilvēki nevar turpināt praidot un cīnīties par šīm `savām` tiesībām...
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #34 : Aprīlis 24, 2012 »

Citāts
kā tu pats domā adopcijas jautājumā? (ja jamiem pašiem piedzimst kaut kāda atvase - nu tas ir viņu bērns, ij tur nav variantu...)
Tīri tehniski tas nav neiespējami - bērns mierīgi var palikt no pirmās, heteroseksuālās laulības...
IP pierakstīta

Ctulhu

• Pieslēdzies Pieslēdzies
  • Ieraksti: 42239
  • Ateists
« Atbilde #35 : Aprīlis 24, 2012 »

9K116

``vai es kā bērns gribētu tapt ieadoptēts homoseksuālā ģimenē - tad nē, negribētu ``
Jaa, tiesji taapat kaa religiska fanaatikja gimenee, dzeeraaja gimenee utt. Daudzi piemeeri, kas buutu veel sliktaak.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #36 : Aprīlis 24, 2012 »

Nu te viņiem variants: divi homoseksuāli pāri, dažādu dzimumu, pārvarot iedzimto pretīgumu pret seksu ar pretēja dzimuma partneri, rada bērnus, divus bērnus, un tad sadala, katram pārim viens bērns.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists
« Atbilde #37 : Aprīlis 24, 2012 »

Ezis

Nevajag  seksu, ir tak IVF.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #38 : Aprīlis 24, 2012 »

Manuprāt homo adopcija ir slikta no tā viedokļa, ka bērnam nebūs male/female role modelis, uz kā izveidot savus priekšstatus par sabiedrību kopumā, jo līdz zināmam vecumam vecāki ir visa viņam zināma sabiedrība miniatūrā formātā. Protams, arī heteroseksuālos pāros ir fucked up cilvēki, ka nekā pozitīvi neveicina veselīgu personības attīstību.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists
« Atbilde #39 : Aprīlis 24, 2012 »

Gnidrologs

Jaa, tas var gadiities, bet peec sjiis pasjas logikas beernus nedriixt audzinaat dzeeraaji/ narkomaani, fanaatiski ticiigie, sociopaati utt...
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #40 : Aprīlis 24, 2012 »

Manuprāt homo adopcija ir slikta no tā viedokļa, ka bērnam nebūs male/female role modelis, uz kā izveidot savus priekšstatus par sabiedrību kopumā, jo līdz zināmam vecumam vecāki ir visa viņam zināma sabiedrība miniatūrā formātā. Protams, arī heteroseksuālos pāros ir fucked up cilvēki, ka nekā pozitīvi neveicina veselīgu personības attīstību.
Redz, es paliku bez šāda role model - mani vecāki izšķīrās, kad es biju sīka, kā rezultātā mani audzināja mamma un ome - vīrieši mūsu mājās parādijās tikai kā strādnieki pie smagākiem lauku darbiem. Ij nekas, dzīva esmu! Mana māšele vispār pat apprecējusies, tā ka arī neliekas, ka viņai būtu kaut kāds nepareizs role model izveidojies. Man neliekas, ka vientuļie vecāki šajā ziņā būtiski atšķirtos no homoseksuālas ģimenes, ja nu vienīgi ar to, ka homoseksuāļu gadījumā ir vismaz kaut kāds mīlošu attiecību role model degungalā. Es domāju, ka labāk bērnam būt adoptētam homoseksuālā ģimenē, nekā palikt pie nelabvēlīgas bioloģiskās ģimenes.
IP pierakstīta

mindbound

« Atbilde #41 : Aprīlis 24, 2012 »

Citāts: Gnidrologs
Manuprāt homo adopcija ir slikta no tā viedokļa, ka bērnam nebūs male/female role modelis, uz kā izveidot savus priekšstatus par sabiedrību kopumā, jo līdz zināmam vecumam vecāki ir visa viņam zināma sabiedrība miniatūrā formātā.
Tieši tā pati problēma, tādā gadījumā, attiecas arī uz viena vecāka ģimenēm. Vai tiešām aizliegt audzināt bērnus arī vientuļajām mātēm/tēviem?
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #42 : Aprīlis 24, 2012 »

Aizliegt nē, bet labi, tas, protams, nav. Ar homo vecākiem vēl problēma ir tā, ka sīkajam iespējams būs problēmas adekvāti releitot uz pretējo dzimumu, jo nebūs redzējis normālu mamma-paps attiecību modeli savā klātbūtnē no agra vecuma.
Bet principā jau piekrītu Sukubam, ka labāk ir kaut kādi mīloši vecāki, nekā internāts vai nelabvēlīga bioloģiskā ģimene.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #43 : Aprīlis 24, 2012 »

Man tikai liekas, vai tas_pats nezina atšķirību starp homoseksualitāti un pederastiju. Nē nu viens otru, protams, neizslēdz, tikai vēlos izglītot.
Redzi mans, draugs Gnidrolog, mana vārdu izvēle ir balstīta uz to homoseksualitāte nekad nav bijusi aizliegta vai tapusi sodīta, bet aizliegta bijusi tikai pederastija, kas senajā Grieķijā bija savdabīgs dzimstības kontrolēšanas veids - tā sakot, gribi seksu bez bērniem, ej pie puikiņiem, bet mūsdienu pasaulē elementārs homoseksuālisms. Un manuprāt laba ir Lielbritanijā valdošā doma, ka pederastus vajag ārstēt, kaut gan Latvijā tomēr lētāk būtu viņus šaut. :)   
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #44 : Aprīlis 24, 2012 »

IP pierakstīta