Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: latvijas valsts un reliģija  (Lasīts 24218 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
Re: latvijas valsts un reliģija
« Atbilde #15 : Aprīlis 20, 2012 »

Citāts
Hmm, bet kaapeec nav heteroseksuaalistu gaajienu?
Tak bija jau kaut kādi mēģinājumi jūnija sākumā organizēt `ģimenes dienu`, pamatā no baznīcu iniciatīvas. Tikai tur gan laikam mazāk bija runa par to, ka ģimene - tas ir forši, bet vairāk par to, ka homoseksuālisms sūkā :D
Mjā, varēju uzrīkot daudzbērnu ģimeņu gājienu...
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #16 : Aprīlis 23, 2012 »

Bet var arī aizliegt pederastu gājienu.
http://www.diena.lv/latvija/bremze-pareizak-butu-sadus-pasakumus-centra-neorganizet-13943242
Bremze: Pareizāk būtu šādus pasākumus centrā neorganizēt

Kaut gan visumā, šis ir žurnālista meistarstiķis - jo nekur nav rakstīts, kas par gājienu tas ir. :) Savā ziņā viss atkarīgs no nebojātības.   

IP pierakstīta

mindbound

« Atbilde #17 : Aprīlis 23, 2012 »

Pirmkārt, lūdzu, pievaldi savu leksiku. Otrkārt, tieši kāds ļaunums gan varētu rasties no LGBT gājiena atļaušanas/neaizliegšanas?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42239
  • Ateists
« Atbilde #18 : Aprīlis 23, 2012 »

NJ

Par tiem dazjaadu seksuaalistu gaajieniem. Protams, ljaunuma no tiem nekaada, tikai es ta iisti nesaprotu - ja cilveekam nav iisti ar ko palieliities, iznjemot to, kaada veida dzimumattieciibas jams piekopj, tad ir taa diezgan nozeelojami. Triviaalas lietas demonstreesjana.

Ok, es veel saprastu, ja protesta elements, tak , cik es zinu, seksuaalas orientacijas diskrimineejosji likumi sjeit ir atcelti reizee ar PSRS beigaam.

Jeb es kljuudos un taa nav? Un veel ir pret ko protesteet? 
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #19 : Aprīlis 23, 2012 »

Ok, es veel saprastu, ja protesta elements, tak , cik es zinu, seksuaalas orientacijas diskrimineejosji likumi sjeit ir atcelti reizee ar PSRS beigaam.
Jeb es kljuudos un taa nav? Un veel ir pret ko protesteet? 
Likumi ta atcelti, bet reāli cilvēki tik un tā turpina diskriminēt. Citādi jau necenstos aizliegt šādus gājienus.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #20 : Aprīlis 23, 2012 »

Succubus

OK, taatad vajadziiba peec taadiem gaajieniem izbeigsies tad, kad izbeigsies veelesjanaas tos aizliegt. Taa vareetu buut.
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #21 : Aprīlis 23, 2012 »

Succubus

OK, taatad vajadziiba peec taadiem gaajieniem izbeigsies tad, kad izbeigsies veelesjanaas tos aizliegt. Taa vareetu buut.
Nedomāju, ka viņiem vajadzētu beigties, drīzāk mainīsies jēga - piemēram, svinēt seno aizliegumu izbeigšanos vai tamlīdzīgi.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #22 : Aprīlis 23, 2012 »

succubus

Hmm, a kur taadaa gadiijumaa ir visaadu okultistu, raganu etc. gaajieni? Ok, dalja no sjiim kustiibaam saistaas ar nosleegtiibu, nav uz aarpusi veerstas, bet kaadai daljai vajadzeetu izpausties.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #23 : Aprīlis 23, 2012 »

Hmmm... A vispaar ``raganu gaajiens`` buutu tiiri veseliigs pasaakums, taada zinjaa, ka veel labaaks klokjis teo-droniem, nekaa sjie ar seksu saistiities gaajieni.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #24 : Aprīlis 23, 2012 »

Likumi ta atcelti, bet reāli cilvēki tik un tā turpina diskriminēt. Citādi jau necenstos aizliegt šādus gājienus.
Es vēl joprojām esmu redzējis divus pederastus kopā tikai bildē. :) (divas lezbietes redzēju in action geju bārā, viss dzērums izgāja - sasodīts!) Savdabīgi, tas ir zoodārza gājiens, - paskatieties mēs esam šitādi - pediņi. Un viņu galvenais mērķis ir Lepoties, tikai nav skaidrs ar ko. :)   
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #25 : Aprīlis 23, 2012 »

Tas pats

Peec Tavas reportaazjas jaasecina, ka te vinji uzkriitosji interesee. Tajaa pat laikaa var just naidiigumu. Kaapeec taa?
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #26 : Aprīlis 23, 2012 »

Peec Tavas reportaazjas jaasecina, ka te vinji uzkriitosji interesee. Tajaa pat laikaa var just naidiigumu. Kaapeec taa?
Paskaidroju, Rīgā ir ļoti interesanta parādība, ka centrā bāri uz 2 naktī taisās ciet, bet seksuālo minoritātēm draudzīgie iestādījumi turpina strādāt, tā kā par viņu diskrimināciju velti runāt, tā redz esmu pārs reizes dzēris šāda veida iestādījumos, kur uz iekļūšanu tualetē vari necerēt . :)  Un es pret pederastiem neesmu naidīgs! Un arī pret Žīdiem ne, arī transvestīti man patīk.  Te migla vienkāri kāds valodas speciālists kurs manu valodu uzdod par agresīvu, bet pat pediņu bāra apsardze (kura neizskaidrojumu iemeslu dēļ ik pēc 10 minutēm nāca mani uzraudzīt) mani neuzskatīja par agresīvu. :)
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #27 : Aprīlis 23, 2012 »

Es vēl joprojām esmu redzējis divus pederastus kopā tikai bildē. :) (divas lezbietes redzēju in action geju bārā, viss dzērums izgāja - sasodīts!) Savdabīgi, tas ir zoodārza gājiens, - paskatieties mēs esam šitādi - pediņi. Un viņu galvenais mērķis ir Lepoties, tikai nav skaidrs ar ko. :)   
Ko gan Tu geju bārā darīji? :D

Savukārt lepoties var ar to, ka viņi ir spējīgi nenoklusēt savu orientāciju, atšķirībā no tiem, kuri vēl joprojām "tup skapī" un baidās, dzīvojot vientulībā vai vadot mūžu kopā ar sievietēm, kuras drāž, fantazējot par večiem.

succubus

Hmm, a kur taadaa gadiijumaa ir visaadu okultistu, raganu etc. gaajieni? Ok, dalja no sjiim kustiibaam saistaas ar nosleegtiibu, nav uz aarpusi veerstas, bet kaadai daljai vajadzeetu izpausties.
Bet okultistus taču dižums sabiedrības diskriminē mazāk! Daļa vienkārši neņem viņus pierē, toties vēl lielāka daļa izmanto viņu pakalpojumus, tik vien kā daži kristieši paņurd, ka tā nevajag. Savukārt no homikiem nez kāpēc baidās arī tie, kuri dievam netic un labprāt padrāž arī kaimiņa sievu, kas tāpat ir grēks.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #28 : Aprīlis 23, 2012 »

Savukārt lepoties var ar to, ka viņi ir spējīgi nenoklusēt savu orientāciju, atšķirībā no tiem, kuri vēl joprojām "tup skapī" un baidās, dzīvojot vientulībā vai vadot mūžu kopā ar sievietēm, kuras drāž, fantazējot par večiem.
Ja es kakātu gultā vai man arī ar to būtu jālepojas vai vismaz ka es kakāju neslēpjoties? Succubus es esmu parverēt riebumu un piekakāt tavu gultu (tas bez ieraduma ir samērā grūti), lai tev pielēktu, ka tur nav ko lepoties. :)

Bet okultistus taču dižums sabiedrības diskriminē mazāk!
Es nediskriminēju nevienu, bet no pediņiem es turētos pa gabalu, lai tālu nebūtu pat aizdomas par fizisku kontaktu, bet okultistiem es smietos sejā kā kumeļš. 
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #29 : Aprīlis 23, 2012 »

Ja es kakātu gultā vai man arī ar to būtu jālepojas vai vismaz ka es kakāju neslēpjoties? Succubus es esmu parverēt riebumu un piekakāt tavu gultu (tas bez ieraduma ir samērā grūti), lai tev pielēktu, ka tur nav ko lepoties. :)
Nespēju starp šīm parādībām saskatīt nevienu citu līdzību kā vien to, ka Tev viņas abas liekas pretīgas. Kakāšana un čurāšana slēpjoties ir vienkārši sabiedrības pieradums, nevis kaut kāds objektīvs princips. Tikpat labi arī ēst varētu slēpjoties. Savukārt, kakāšana gultā ir no citas operas - pat cūkas negānās tajā nožogojuma pusē, kurā guļ. Acīmredzot, kaut kādā veidā tas ir kaitīgi, ja reiz pieauguši dzīvnieki no tā izvairās.

Homoseksuālisms gan arī atsevišķu dzīvnieku vidū ir izplatīts. Nerunājot par vispārējiem piemēriem delfīnu un dažu nagaiņu vidū, pati esmu redzējusi, kā viens mūsmāju runcis otru (zemāku hierarhijā) drāza. Homoseksuālie dzīvnieki gan bieži vien arī atstāj vairāk pēcnācēju kā standarta orientācijas gadījumā - viņi nepiedalās cīņās par mātītēm, toties parasti neatsaka nejauši satiktai riestojošai, kas trāpās ceļā.
IP pierakstīta