Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Gnidrologs teica:  (Lasīts 11951 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 41621
  • Ateists
Re: Gnidrologs teica:
« Atbilde #165 : Novembris 22, 2014 »

papucs, tu arī, nav asprātīgi.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16360
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #166 : Novembris 22, 2014 »

papucs, tu arī,

Nē, šis bija kas jauns, ko pateicu :)
OK, tieši saistīts ar sexu - to nenoliedzu.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16360
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #167 : Novembris 23, 2014 »

Labi, paskaidrošu.

Zinātne, atklājumi - vīriešu "safe zone" - bēgšana no sieviešu sexuālās uzmācības.
Sieviešu ielaušanās zinātnē, atklājumos - ielaušanās vīriešu "safe zone" - sieviešu sexuālā uzmācība vīriešu "aizsargātajā/drošajā teritorijā".
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8206
« Atbilde #168 : Novembris 23, 2014 »

Ktuga ir prosta buthurtēta meitene bez jebkādas perspektīvas. Mans viedoklis par male/female atšķirībām neizriet no centiena padarīt ''manu'' dzimumu krāšņāku, nekā tas ir, lai redz, ''manējie'' vinnē. Prosta neitrāli novērojumi. Es pat pats atzīstu, ka esmu samērā nožēlojams savas sugas/rases/dzimuma pārstāvis. Neesmu nedz diez ko gudrs, ko sasniedzis dzīvē un tā tālāk. Prosta ir lietas, ko sāc pamazām saprast, pieredzei krājoties. Varbūt dažādiem cilvēkiem ir dažāda spēja akumulēt šīs pieredzes un gūt no tām atziņas. Neapbižojies Ctulhu, bet tu man tiešām liecies kā bērns, ja vien visa tava internet persona nav viens liels trollis/štiks. Es personīgi esmu vienāds kā dzīvē tā virtuālajā telpā. Neturu dubultas identitātes.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #169 : Novembris 23, 2014 »

Gnidrologs, kas tur ko apbižoties, viss ir pareizi. Es ar speciāliem paņēmieniem turu savu zinātkāri svaigu jeb aktīvu. Jo man nevajag tādu ``viedumu``, kas zinātkāri izbeidz un līdz ar to nobremzē mācīšanos. OK, tā ir līdzība ar bērniem. Nav izslēgts, ka šāda smadzeņu režīma ieilgšana vispār ir tas, kas mūs izveidoja. Tb izveidoja homo sapiens. Ir tāda teorija.
IP pierakstīta

Pofigists

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 332
« Atbilde #170 : Novembris 27, 2015 »

Gnidrologs, kas tur ko apbižoties, viss ir pareizi. Es ar speciāliem paņēmieniem turu savu zinātkāri svaigu jeb aktīvu. Jo man nevajag tādu ``viedumu``, kas zinātkāri izbeidz un līdz ar to nobremzē mācīšanos. OK, tā ir līdzība ar bērniem. Nav izslēgts, ka šāda smadzeņu režīma ieilgšana vispār ir tas, kas mūs izveidoja. Tb izveidoja homo sapiens. Ir tāda teorija.

Cthulhu apvainosies, bet imeejet mesto njekij dissonance starp to ko vinsh deklaree forumos un ko vinsh iisteniibaa dara realitaatee.
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7466
« Atbilde #171 : Novembris 28, 2015 »

"Es pat pats atzīstu, ka esmu samērā nožēlojams savas sugas/rases/dzimuma pārstāvis. Neesmu nedz diez ko gudrs, ko sasniedzis dzīvē un tā tālāk." (Gnidrologs)

Par sevi varu teikt to pašu, bet piebildīšu, ka ir divu veidu cilvēki - reālisti un nožēlojamie. Reālisti zina to, ko par sevi saka Gnidrologs, nožēlojamie to nezina. Tādēļ nožēlojamie lielummānijas un absurdu ideju nomocītie ļautiņi - ateisti te diskusijās ir izgāzušies kā veca sēta, kuru uzskatiem jau sen skan sēru zvani.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #172 : Novembris 28, 2015 »

Ilār, nemuldi, ateistiem vnk nav laika - viņi strādā
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #173 : Novembris 28, 2015 »

Tas ir labi, beidzot dara kaut ko lietderīgu un nenāk dullas domas galvā.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #174 : Novembris 29, 2015 »

Ilār, nemuldi, ateistiem vnk nav laika - viņi strādā
Tu laikam ateistus sajauci ar baltajiem/kristiešiem.
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4344
  • ateiste
« Atbilde #175 : Novembris 29, 2015 »

troļļo stiprāk,neko nevar sajust.

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #176 : Novembris 30, 2015 »

Tāpēc atbildēji?
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #177 : Decembris 02, 2015 »

CHG,

Kad jums ar Ctulhu zinātnisko centienu pārpilnajā dzīvē pagadās kāds brīvs brītiņš iepostējiet man lūdzu kādu tumšās matērijas un ja laiks atļauj arī kādas pāris tumšās enerģijas bildītes. Jau iepriekš pateicos.
IP pierakstīta