Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Kādēļ veselības apdrošināšanas kompānijas apmaksā homeopāta apmeklējumu?  (Lasīts 7804 reizes)

0 Iemītnieki un 2 Nereģistrētie lasa šo tēmu.

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8206

Neprecizēju līdz galam. Es runāju par iegūto līdzekļu apmēru. Tam nav nozīmes. Nozīme ir līdzekļu iegūšanas veidam. Baznīca neiekasē atlīdzību par saviem pakalpojumiem, astrologi un zīlnieki gan.
IP pierakstīta

filis

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 17

Ctulhu, pieaudzis cilvēks zin ka nevajag pīpēt, pārlieku aizrauties ar alkoholu,taču pārsteidzošā kārtā mēdz pieņemt idiotiskākos lēmumus. Valsts to mēģina ierobežot ar īpašiem nodokļiem un likumiem, jo tai ir svarīgs indivīds. Pārējie uzņēmumi darbojas šajos rāmjos un vēl viņus virza neredzamā roka- kura šobrīd norāda uz idiotu daudzumu sabiedrībā. Kā redzi  pieaudzis nenozīmē prātīgs, tādēļ,manuprāt, nedrīkst pieļaut šādus atklātus krāpšanas mēģinājumus it īpaši to "supsīdijas" no kompāniju puses
IP pierakstīta

filis

• Atslēdzies Atslēdzies

Gnidologs, studentu korporācijas un labdarības organizācijas arī, taču maksā
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 41639
  • Ateists

Gnidrologs

``Baznīca neiekasē atlīdzību par saviem pakalpojumiem, astrologi un zīlnieki gan.``

Vai tad? Cik es zinu, luterāņu, katoļu, pareizticīgo baznīcas iekasē par kāzām, bērēm, iespējams, arī citām ceremonijām.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

filis, nu droši vien ar visādu pseidomedicīnu ir tāpat kā ar alkohola un tabakas industrijām, piecieš, kamēr nav izteikti kaitīgi, ierobežo, bet pavisam neaizliedz, arī droši vien aiz līdzīgiem apsvērumiem. 

`` Kā redzi  pieaudzis nenozīmē prātīgs, tādēļ,manuprāt, nedrīkst pieļaut šādus atklātus krāpšanas mēģinājumus it īpaši to "supsīdijas" no kompāniju puses``

Es pilnīgi piekrītu, jautājums ir par juridiskajiem mehanismiem kā to realizēt. OK cik es saprotu, praktizēt ārstniecību bez licences ir pārkāpums.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16360
  • aristokrāts zinātnieks

tas ka kādā valstī ir slimnīcas veltītas šim novirzienam nenozīmē ka tas ir zinātniski pamatots

Tieši tā, jo zinātniskajam pamatojumam valsts politikā un ekonomikā par laimi ir tikai viena neliela loma.

Galvenā loma ir "praktiskajam pamatojumam", kā sastāvā kā neliela daļa ietilpst arī zinātniskais.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

papucs, ``pamatojums`` jau arī nozīmē ``zinātnisks pamatojums``, viss pārējais ir bez pamatojuma.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Gnidologs, studentu korporācijas un labdarības organizācijas arī, taču maksā
Ko tieši maksā? Ienākumu nodokli pilnīgi noteikti nē. Nezinu visas detaļas un slinkums meklēt, bet pieļauju, ka šeit var atrast atbildi un/vai norādes iz specializētākiem likumiem/min.kab. noteikumiem par dažādu organizāciju finansiālo statusu.
Vai tad? Cik es zinu, luterāņu, katoļu, pareizticīgo baznīcas iekasē par kāzām, bērēm, iespējams, arī citām ceremonijām.
Kāzas un bēres nav gluži baznīcu bizness, pie tam neviens nav spiests tās rīkot ar baznīcas starpniecību. Pie reizes, baznīcai vajag finanses, lai varētu noorganizēt speciālu pasākumu privātpersonām. Es nezinu kāds status ir šīm izmaksām, neesmu interesējies.
IP pierakstīta

filis

• Atslēdzies Atslēdzies

Papucs, kādēļ par laimi,no kurienes uzskats ka tikai maza daļa?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

``pie tam neviens nav spiests tās rīkot ar baznīcas starpniecību.``

Tāpat kā neviens nav spiests iet pie zīlniekiem, astrologiem. Precīzi tas pats.

``Pie reizes, baznīcai vajag finanses, lai varētu noorganizēt speciālu pasākumu privātpersonām.``

Astrologiem vajag finanses, lai uztaisītu pasūtīto horoskopu. Atkal tas pats.
IP pierakstīta

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1504

Moš homeopātijas pakalpojumi ir pietiekami lēti lai varētu tos kompensēt un krāt klientu uzticību na sharu?
"viņi man atteica zobārstu pa 500 eur, bet labi ka vismaz homeopātu apmaksā" :D

filis

• Atslēdzies Atslēdzies

Tikko iedomājos, varbūt kāds zin par tiesvedības jautājumiem,kā viņus sēdināt sakarā ar noziegumiem pret cilvēka dzīvību? (neesmu jurists :D) Piemēram, ieteikums nepotēties vai lietot šīs zāles nevis ķīmijas terapiju vēzim ar kuru tiek prognozēta 90% atveseļošanās utt.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Astrologu un zīlnieku vienīgais mērķis ir komerciāls. Baznīcai nē. Kāzu un bēru rīkošana ir tikai sīks blakus produkts no visa tā, ar ko nodarbojas baznīca un lielākā daļa šo nodarbošanos ir bezpeļņas. Liela daļa arī labdarības.
Ja nebūtu slinks, iegūglētu pats:
Citāts
Musm kāzas bija augusta beigas Rīgā, Torņkalna baznīcā un maksāt vajadzēja tikai valst nodevau kas tobrīd bija 5Ls( tiek iemaksāts valsts kasē), ērģeles arī spēlēja un mazliet bija pušķots ar ziediem ( tieši tik cik es gribēju), jo man liekas, ka baznīcu super dekorēt nevajag.
Protams mēs paši ziedojām naudiņu baznīcai ( to iemetot ziedojmu lādītē), bet vairāk mums nevien neko neprasīja.
laikam tas viss no draudzes atkarīgs( ja par baznīcas laulībās runā), jo tā itkā esot, ka lielās dradzēs naudiņas vairāk, bet mazās katri svētki iespēja kādu latiņu iegūt baznīcas īpašumā
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/97415/cik-ticigajiem-jamaksa-baznicai-par-kristigam-ceremonijam
http://www.precos.lv/ru/forum/?bid=5911&pid=2130545
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

``Astrologu un zīlnieku vienīgais mērķis ir komerciāls.``

Nu viņi paši deklarē, ka nē, ir visāds blablabla par garīgumu un auKstām vibrācijām.

``Baznīcai nē.``

Nu jā baznīcas pašas deklarē, ka viņu mērķi ir visādi cēli abstrakti.

Koroče atkal nepamanīju atšķirību.

Abi deklarē, ka ne tikai peļņa.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16360
  • aristokrāts zinātnieks

papucs, ``pamatojums`` jau arī nozīmē ``zinātnisks pamatojums``, viss pārējais ir bez pamatojuma.

Neņemšu vērā šo totālās aprobežotības izpausmi :)
IP pierakstīta