Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: TAD NU BEIDZOT - Jona : Z.Stankevičs, jeb - par baznīcu, meliem un dažiem grūti  (Lasīts 8569 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2135

kāpēc sakarīgais un godīgais Papucs prasa man??   tu, kas te sijā Praviešus vienu pēc otra, noteikti pats esi spējīgs pa tiešo sazinaties ar māsu Notkenu.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

kas mani A.Beināres atklāsmē tomēr mulsina, tas ir precīzais datums,  ar tādām detaļām mūs parasti vis nelutina.  un diemžēl arī pārāk tālu, lai pārbaudītu uz pravietojuma patiesumu, vismaz šī foruma formātā.
bet ir viens pravietots datums, ko mēs varēsim pārbaudīt un pie tam drīz vien, un tas būtu Elejas Veronikas noteiktais:

Mani sauc pie slimajiem, kuri atrodas reanimācijā Latvijas slimnīcās: Stradiņos, Gaiļezerā. Zbigņeva kungs (Rīgas arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs, - aut.) man jautāja: "Jūs esat bijusi pie pāvesta? Jūs viņu ārstējāt?" Jā, pie Karola Vojtilas, bijušā pāvesta Jāņa Pāvila II, esmu bijusi sešas reizes, bet nezinu, vai tas, ko darīju, bija ārstēšana. Kad pāvestu sašāva, mani izsauca viņa bijušais sekretārs. Līdz 1981. gada atentāta mēģinājumam pāvestu neapsargāja, cilvēki pie viņa varēja brīvi piekļūt. Aizbraukusi uz Romu, es uzliku rokas, biju vienīgā, kuru tur pielaida. Pāvestam laimējās, jo viņš bija sašauts trešdienā, kad gavēja. Sašautās zarnas bija tukšas, un tas izglāba viņa dzīvību. Es Stankevičam atgādināju arī par 2004. gadu, kad slimnīcā nogādāja mūsu kardinālu Jāni Pujatu. Pēc divām operācijām viņš mira un atradās reanimācijā. Es aizbraucu pie Pujata brīdī, kad viņš tikko no Stankeviča rokām bija saņēmis pēdējo vakarēdienu. Mēs ar viņu satikāmies durvīs. Kad iegāju, jau tika slēgta ārā aparatūra, bet es iejaucos ar vārdiem: "Viņš dzīvos!" Pēc tam vēl divas reizes apciemoju kardinālu, kurp mani pavadīja viņa operējošais ārsts Rudzāts. Pujata kungs jautāja, vai tiks ārā, un es teicu, ka viņš drīz vadīs misi. Vēlāk kardināls mani izsauca pie sevis uz kūriju, apskatīju viņa brūces, kas vairs nesāpēja. "Cik ilgi es dzīvošu?" viņš man prasīja. Teicu, ka viņam jādzīvo līdz 90 gadiem.
http://www.senioriem.lv/raksti/intervijas/2012/6/6/elejas-veronikas-lugsanas/

apskatāmies wiki J.P.dzimšanas datus (14.11.1930.) - tātad 2020.gadā mēs pavisam droši zināsim šo pravietojumu akceptēt vai noraidīt...
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16365
  • aristokrāts zinātnieks

Jā Elejas Veronika ir diezgan biedējoša tante.
Kad viņa sāk stāstīt, tad diezgan viegli tur pamanīt novirzes no Bībeles.
Viņa drausmīgi visus lamā - ir, protams, arī svētie tēvi, kuri izlamā cilvēku, kurš griežas pie viņa pēc palīdzības, bet tas notiek tā individuāli tam, kuram to vajag.
Atšķirībā no Veronikas, kura lamā visus pēc kārtas un tā diezgan rupji, ka nav velēšanās to klausīties.

Un vēl viņa nepārtraukti lielās.

Un vēl man ir personīgi zināms viens gadījums, kad Veronika rupji kļūdījās ne tikai neredzēdama to, kas ir, bet vēl arī redzēdama to, kā nav.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Papucs
es NEKAD neuzdrīkstētos vērtēt praviešus pēc principa viena tante teica par otru tanti.  tad jau jānoraida absolūti visi, samazgas tikušas lietas pār absolūti visiem, sākot jau ar Pašu Jēzu. turklāt tavs kantorītis izrīkojies zemiski arī pret Veroniku un viņas ekumēnisko baznīciņu: 
... tika ielikts pamatakmens ... Tas notika 2003. gada 21. septembrī. Viss sagatavots, cilvēki sanākuši, gaidījām tikai reģiona priesteri Justu, kas jauno celtni iesvētītu. Piecas minūtes pirms ceremonijas sākuma pēkšņi zvans no Jelgavas: nebūšot, kardināls Pujats aizliedzis. ...
http://jauns.lv/raksts/sievietem/21572-legendarajai-dziedniecei-elejas-veronikai-80-vinas-uzceltaja-baznica-noticis-brinums
kad Eminencim dzīvību glāba, tad gan bij laba diezgan, ne?

par V. drausmīgo lamāšanos  (?!)  skarbumu ir dzirdēts, ne jau visi ir tik līdzsvaroti un pretimnākoši kā Delpers, pat saskarē ar neliešiem.  bet laikam jau pravietim nav obligāti jābūt eņģelim, prav.Jona piem. bija visai tāds savtīgs vīrelis, arī Jēzus ar apustuļiem mēdza uzstāties gana bargi: čūsku un odžu dzimums, nobaltētie kapi, miroņu kauliem pilnie - resp., tas vien NAV RĀDĪTĀJS Pravieša patiesumam/ nepatiesumam.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

pēc principa viena tante teica par otru tanti. 
Cenšos nekad šādi nevadīties.
Par Veroniku tik no viņas pašas vārdiem saliku bildi.
+ viens labi pazīstama cilvēka gadījums bez nekādiem izpušķojumiem vai apvainojumiem no tā cilvēka puses.
Citāts
kad Eminencim dzīvību glāba
Baigi šaubos, ka tāds fakts ir bijis.
Jā, apmeklēja slimnīcā u.t.t.
Bet dzīvību glāba - nav pierādīts un neticu.
Kā jau teicu, tādu lielībnieci kā Veroniku vajag vēl pameklēt otru.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

ha ha, tak Papucs savā lielībā sitīs pušu trīs tādas Veronikas!  (man acu priekšā nez kapēc šitā bilde priekš tevis uzzīmējās - tikai pamainot pirkstu)
http://zinas.nra.lv/_mm/photos/2010-12/540px/20519_9780b53fc2.jpg
 ;D   ;D   ;D
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

Jona
Es neesmu "labs katolis".
Pujats patika, bet Zbigņevs man ir pustukša vieta.
Neko neizsaka, nekāda autoritāte.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

"Tikai kranči rej sugas suni, un es varu justies kā sugas suns"
"muļķis jau nekad nezina, ka viņš ir muļķis. Bet es zinu."

Skaisti citāti :)

"Stingro un viennozīmīgo nostāšanos pret abortiem tomēr vajadzētu pārdomāt. Ja sieviete saprot, ka bērnu nemīlēs, nevajadzētu viņu pārliecināt par pretējo. Bērns, kas ticis ieņemts bez mīlestības vai pat vardarbīgi, vai nu nicinās visu pasauli, vai izdarīs pašnāvību."
Nu, šis ir čista antikristīgi.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

"Dvēsele atnāk uz Zemes ne vienreiz vien. ..
 Es zinu, ka dvēsele atgriežas citā miesā. Inkarnācija pastāv. Es šeit sēžu, piecēlusies no miroņiem."

Šeit Veronika būtībā pasaka, ka viņa ir cits cilvēks nekā pirmos savus 5 gadus, līdz viņu nospēra zibens.
Faktiski viņa gandrīz pasaka, ka pēc nāves viņas miesā iemājoja cits gars.
Es teiktu, ka ļaunais.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

Karoče, ja pastāv dvēseļu atgriešanās vai arī grēku izpirkšana pēc nāves citās pasaulēs, tad Kristus upuris un kristietība principā zaudē savu jēgu.
Resp., visi, kas aizstāv šādas idejas, sanāk, ka nav kristieši.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Papucs
Citāts
"Tikai kranči rej sugas suni, un es varu justies kā sugas suns"
"muļķis jau nekad nezina, ka viņš ir muļķis. Bet es zinu." /Veronika/
nu ko tu tagad liekuļo? ar ko šie citāti īpaši sliktāki par nobaltētajiem kapiem vai kad Jēzus Pats zināmajai sievietei saka   "Neklājas bērniem maizi atņemt un to nomest suņiem priekšā."
Citāts
"Stingro un viennozīmīgo nostāšanos pret abortiem tomēr vajadzētu pārdomāt. ...Bērns, kas ticis ieņemts bez mīlestības vai pat vardarbīgi..." /Veronika/
ja māki lasīt, tad Veronika cenšas no diviem ļaunumiem izvēlēties vienu, mazāko. izvarotai sievietei varētu būtu spīdzināšana mūža garumā, katru dienu skatot bērnu ar attiecīgā perverta vaibstiem.  ne jau visas ir svētās kas ko tādu spētu pieņemt un, galvenais, MĪLĒT pašu bērnu, tātad galu galā dubulta spīdzinašana.  un es diezgan labi stādos priekšā, kādiem izmeklētiem mīļvārdiņiem Veronika spējīga nosvētīt tās kam aborti ir tikpat kā nošķaudīties.
Citāts
Karoče, ja pastāv dvēseļu atgriešanās vai arī grēku izpirkšana pēc nāves citās pasaulēs, tad Kristus upuris un kristietība principā zaudē savu jēgu.
Resp., visi, kas aizstāv šādas idejas, sanāk, ka nav kristieši.
nenožēloti grēki IR jāizpērk, Kristus piedod TIKAI nožēlotus grēkus.  jeb tu neko nebūtu dzirdējis par šķīstītavu?
karoče, nevis šajos kristiešos vaina, bet vnk ir aitas, kas pārāk ilgi marinētas šaurā aplociņā, un kad nu vārti beidzot paveras, spējīgas tikai blenzt un blēt, cik tur āra viss ir nepareizi, bē bē.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Citāts
Pujats patika, bet Zbigņevs man ir pustukša vieta.
Pujats ir reti augstprātīga persona, par laimi, paši atbildīgākie mūža gadi (30 - 60) jau garām. patiesībā man viņa žēl, diez ko viegla dzīve mazajam Pujatu sādžas puisītim jau nevarēja būt...
bet ja tikai tas vispār būtu iespējams, es abām rokām balsotu par šo Dieva Vīru kā Baznīcas ganu
http://media02.radiovaticana.va/photo/2012/04/26/OTHER732500_Articolo.jpg
man iedvesa nedalītu uzticību jau skatot attēlu, pirms vēl uzzināju viņa dzīves gājumu.
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7135
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska

Atvaino, Jona, vai Tu piederi pie kādas reliģijas?
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

ZIRGS
dogmu nozīmē - nē, es piederu tikai Viņam:

pareizticīgie! katoļi! protestanti! jūs visi piederat Man! Manās acīs jūs visi esat Viens!
1987. gada 27. oktobris

Es nekad neesmu vēlējies, lai Mana Miesa būtu sadalīta; jūs, cilvēki, esat izkropļojuši Miesu, atdalīdami no tās locekļus! jūs esat sprieduši tiesu pār Manu Miesu, jūs esat izkropļojuši Mani.
... Es jūs nešķiroju, tāpēc jums nevajadzētu baidīties; pajautājiet Manam mīļotajam pāvestam Jānim Pāvilam, - viņš arī nešķiros. ...
http://www.tlig.lv/content/view/394/116/

Vienotības vēstījums. Manis dēļ apvieno Lieldienu svētkus.
1991. gada 14. oktobris

... tiem, kuri vēl arvien, saucot sevi par kristiešiem, meklē savstarpējās atšķirības Manā Svētajā Vārdā, Es vēlos teikt to pašu, ko reiz jau esmu sacījis Sardas baznīcai: pasaules acīs jūs tiekat uzskatīti par dzīviem, bet sava Radītāja acīs jūs tādi neesat ...
tas viss jums tiks atgādināts Tiesas Dienā ... kad tu iesniegsi Man savu lietu, Es tev sacīšu tieši acīs: „aizej no Manis, jo tu pret saviem brāļiem neesi izturējies kā pret vienlīdzīgiem ... kamēr Es cēlu, tu Manis uzcelto grāvi; kamēr Es pulcināju kopā, tu izdzenāji; kamēr Es vienoju, tu šķēli!”
http://www.tlig.lv/content/view/939/116/
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7135
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska

ZIRGS
dogmu nozīmē - nē, es piederu tikai Viņam:

Un kas ir Viņš?
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.