Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: TAD NU BEIDZOT - Jona : Z.Stankevičs, jeb - par baznīcu, meliem un dažiem grūti  (Lasīts 7910 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1970

ZIRGS
Citāts
Delpers, šķiet, nav katolis, līdz ar to katoļi, tā sakot, par viņu neatbild. Tāpēc arī Stankēviča nevēlēšanās ar to nodarboties man šķiet gluži saprotama.
katoļiem nav jāatbild par Delperu, katoļiem jāatbild par saviem MELIEM (vai tiešām vēlies pārmalt to saraksti, es tur argumentēju vairāk kā pietiekami).
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 6867
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska

Jona
Tas, ko Tu uzskati par katoļu MELIEM, tev tiešām jāpārrunā ar pašiem katoļiem, ja vēlies. Īstenībā pat ne visiem katoļiem, bet tiem, kas ir izteikušies par šo jautājumu. Specifiski - J.Belicki, kurš kaut kur laikam ir publicējis kritisku Delpera kunga uzskatu analīzi.
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

ZIRGS
apmelotāju vidū bija Stepanovs, Pujats, Belickis, ko savukārt centīgi tiražēja Vertikāle, bet VISUS katoļus es nekur nevainoju.
Citāts
Tas, ko Tu uzskati par katoļu MELIEM...
nevis uzskatu, bet tie tādi ir.  tāpēc jau ieliku saraksti, lai nesekotu jautājumi - a vai tu saprotami izklāstīji, a vai tev apsolīja atbildēt, a vai tik tu tagad nepiedzejo ko arhibīskaps nemaz nav teicis utt.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

ielikšu arī ko savulaik tiku pārrakstījusi no Delpera, reiz delfu forums zudis.

Ēriks Delpers

Jau kopš bērnības sapņojis kļūt par lidotāju. Un kļuvis – pēc Ukrainas aviācijas institūta beigšanas 17 gadus nolidojis ar reaktīvajām virsskaņas lidmašīnām. Lidojot trīs reizes piedzīvojis nāves situācijas, spilgtākā no tām – pēc remonta izmēģinot lidmašīnu, 18 km augstumā aptrūcies skābekļa, acīs satumsis un licies – viss... „Tanī brīdī redzēju sevi no mugurpuses – mana miesa aizlidoja lidmašīnā, bet mani pašu ar lielu ātrumu caur gaismas tuneli rāva debesīs, kur tēls, līdzīgs Kristum, teica, - vēl nav laiks, atgriezies un dzīvo. Kā šodien atceros – acumirklī atgriezās apziņa un acu gaisma, varēju samazināt gan lidmašīnas ātrumu, gan augstumu. Ar to brīdi viss mainījās. Sapratu, ka tikai Dievs nosaka cilvēka dzīvi.”
« Pēdējā izmaiņa: Novembris 28, 2017 Jona »
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Kā tas sākās

”Mani interesēja visas grāmatas, kas kaut ko skaidroja par cilvēka garīgo būtību. Izlasīju visu pieejamo, kur stāstīts par citām reliģijām. Un vēl pirms Kristus parādīšanās nonācu pie vienīgi pareizā secinājuma – galvenā grāmata ir Vecā un Jaunā Derība. Visas patiesās atbildes ir rodamas tur.
Pie tā pieturos arī šodien – atbildi uz jebkuru cilvēku uzdoto jautājumu piesaistu Bībelei. Tā ir Dieva gudrības grāmata, kas saprotama garā un dota mums kā vienīgais Patiesību nesošais avots. ”

”Pirmo reizi man Jēzus Kristus atklājās 1990. gadā. Es darbojos VEF kultūras pils tēlniecības studijā „Doma”. Lielvārdes parkā jau bija tapušas dažas skulptūras pēc eposa „Lāčplēsis” tēliem. Es arī no ozola izcirtu trīs tēlus. Bija iecerēts izcirst arī Dieva tēlu. Un tad man debesīs atklājās Jēzus Kristus un teica: ņem koku un cērt tajā Jēzus Kristus tēlu. Lai būtu redzama seja ar stingrām acīm, rokas un kājas. Visam cauri lai iet krusts un tēls lai ir iekš koka, jo Dievs ir visur un visā...
Divas diennaktis ik mirkli es redzēju Jēzu Kristu debesīs... Tā ir bezgalīgi patīkama sajūta, ka neesi viens, bet blakus visu laiku ir Dieva Svētais Gars, kas cilvēku vada. Un Jēzus Kristus skulptūra tapa.. ”

Kristus otrā parādīšanās notika tā paša gada Ziemassvētku vakarā (1990.g.), Ogrē. Mājās viss bija sagatavots svētbrīdim. Sirdī nepārprotami sajutu aicinājumu iziet laukā. Bija skaidras, zvaigžņotas debesis, visapkārt sniegs un svēts miers. Debesis klusu atvērās, un es ieraudzīju goda krēslā sēžam Jēzu Kristu un blakus Viņam divpadsmit apustuļus. Skaidri redzēju viņu sejas un dzirdēju Kristus vārdus. Nokritis uz ceļiem, jautāju: "Kungs, kāpēc tieši man ir tas gods visu to skatīt? Jēzus Kristus piecēlies man teica: "Dievs ir sagatavojis tavu likteni vēl pirms tavas dzimšanas. Tagad tu esi gatavs, lai piepildītu Dieva nodomu tevī. Tu darīsi Dieva darbus, un Dievs sargās tavus ceļus. Tas nebūs viegli, bet tu spēsi visu paveikt."
Redzējums vēl turpinājās kādu laiku, varēju pilnīgāk ieskatīties katra apustuļa sejā. Zinādami manu darbu nozīmi, viņi smaidīja. Debesis klusu aizvērās, bet redzētais ir palicis visspilgtākajā atmiņā. ...
« Pēdējā izmaiņa: Novembris 28, 2017 Jona »
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16365
  • aristokrāts zinātnieks

Jona

Es palasīju Delperu.
Viņam epizodiski pavīd dažas interesantas domas, bet pamatā tas viss ir galīgs sviests.
Nopietni nav ņemams.
Es viņam neticu un viss.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Ēriks Delpers uz jautājumu, kas viņš ir:

- "Cilvēks. Tāds pats kā citi, bet atšķiros ar to, ko Dievs man devis, - spēju redzēt ne tikai šo pasauli, bet arī Dieva valstību. Esmu Dieva kalps. Mana diena sākas ar klusu sirds lūgšanu un tēvreizi. Saku - Kungs, nāc un vadi mani, lai spēju piepildīt Tavu nodomu. Man nav tiesību stāstīt par to, kāds Dieva nodoms manī darbojas. Ja kāda sirds to sajūt lai tā notiek."

Ko viņš redz?

- "Es tiešām redzu. Jau Bībelē rakstīts, ka cilvēkā ir dvēsele, gars un miesa, kurā mēs dzīvojam, jeb debesu ķermenis un zemes ķermenis. Ja Dievs iecerējis kādam atklāt šo gara redzi tepat uz zemes, viņš savieno debess un zemes ķermeņu redzi. Līdzīgi kā, pieslēdzoties internetam, mēs saņemam informāciju. Es [..] redzu gan cilvēkam blakus stāvošos eņģeļus, gan Jēzu Kristu, kas virs zemes, gan debesu valstību, gan tās pasaules, kas atrodas ārpus izplatījuma. Arī tagad redzu, kā mūsu abu eņģeļi pieraksta mūsu sarunu, un to es redzu skaidrāk nekā apkārtējos priekšmetus. Cilvēki varbūt domā - es izliekos. Tā nav. Tas ir kluss un skaists darbs, par ko esmu Dievam pateicīgs."
Eņģeļi pieraksta katra dzīves stāstu. Kad cilvēks atgriežas debesīs, viss jau par viņa šīs zemes gaitām ir zināms. Pēc nodzīvotās dzīves, nokļūstot debesīs, četrdesmit dienas aizgājējs atrodas pārejas pasaulē un šajā laikā tiek attīrīts no nevajadzīgās zemes enerģijas. Tālāk Dievs pasaka savu lēmumu un cilvēks nokļūst tajā pasaulē, kādu pelnījis. Citi uzreiz jau nokļūst paradīzē – visskaistākajā pasaulē, bet citi nokļūst kādā no septiņu līmeņu pasaulēm, kur var izpirkt savus grēkus, lai paceltos augstāk. Katram šeit vieta sadalīta pēc nopelniem un darbiem. Es redzu, kādā pasaulē šobrīd atrodas mans tēvs, mans vectēvs, jebkuru redzu. Jēzus Kristus parāda, un mans gars spēj to ieraudzīt.
Kamēr cilvēks nav izveidojies par harmonisku un tīru būtni, viņā nevar ienākt apskaidrība no gara. To apskaidrību dod Dievs. Ticība nav reliģija, tā ir reāla iespēja iepazīt sevi un Dievu. ... Pats galvenais šajā dzīvē – jāiegūst gara bagātības un jāvairo gara augļi. Nodzīvojot konkrētu dzīves periodu, ir attiecīgi jāizaug arī gara lielumam. Ja grēko, gars iet mazumā, ja dzīvo pareizi – tas aug. Debesīs nevar augt, tas iespējams tikai uz zemes. Nekur jau tie sagrēkotie darbi nepazūd. Vislielākā atbildība par grēkiem ir pilnbrieda laikā – no 30 līdz 60 gadu vecumam.
Nekad necentīšos pierādīt to, ko redzu. Patiesība nav jāpierāda. Tā pastāv pati par sevi.

Galvenais, kāpēc man dots tik daudz redzēt, - lai šajā pasaulē būtu mazāk ļaunuma. Esmu kā sētnieks Dieva rokās. Reizēm, ejot pa ielu, redzu, kā cilvēks, dvēseliskā līmenī pieņēmis ļauno, iet ar ragiem. Tāpat – jūs noteikti būsiet ievērojuši cilvēkus, no kuriem nāk neizturama netīrības smaka, kuri šķiet netīri, pat ja ir ļoti kopti. Grēks spiežas uz āru, jo cilvēka dvēselē kā datora atmiņā krājas viss labais un sliktais. Varbūt kāds domā, ka tā ir liela prioritāte – redzēt, taču pirmais, ko jūti, - lielas skumjas par šo pasauli.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Kā ārstē?

- "... ar mani, Ēriku Delperu, tam nav nekāda sakara, es pats kā dziednieks neko neesmu darījis. Tā ir Dieva griba un cilvēku ticība. Bībelē teikts: tava ticība tev ir palīdzējusi. Cik cilvēki tic, tik Dievs viņu ticību piepilda. Redziet, no Kristus uz katru šīs zemes cilvēku stiepjas spožs gaismas pavediens, kas viņu apņem kā apvalks. ...
Par katru grēka darbu Dievs paredzējis mācību, kas var izpausties arī kā slimība. Un tad ir divi ceļi - ārstēties pie dakteriem vai paļauties uz Dieva dziedinošo garu..."

… Es skaidri saredzu cilvēku problēmas šūnu un gara līmenī. …
Vispirms tad es palūdzu Dieva svētību un skaidri saskatu, kā tā nāk. Tālāk savs darbs jāpadara cilvēkam pašam. …
Cilvēka paša enerģija viņam ir visdraudzīgākā. Dziednieks bieži vien ir uzņēmis no citiem pacientiem sliktas enerģijas un reizēm gadās tās nodot tālāk nākamajiem. Ja cilvēks ir tīrs, bez grēkiem, tad viņam ir gaismas pilna aura. …
Žēl, bet daudziem dziedniekiem ir raibas un tumšas auras. Tāpēc esmu par to, lai tikai ārsti un Dievs skartos pie cilvēka. …
Tiem ļaudīm, kuriem ir maza ticība vai tās vispār nav, jāatceras – Dievs cilvēku nekad nav pametis. Uz ticīgo pieres es redzu gaismas pilnu krustu. Ja cilvēks netic, viņš tik un tā ir vienots ar dzīvības devēju.
Enerģija tāpat nāk no Dieva. No Dieva Dēla sirds uz katru plūst gaismas stars. Kad cilvēks uzsāk lūgšanu, gaismas stars pastiprinās un viņš saņem dzīvības enerģiju. Arī neticīgais to saņem, bet ne tik daudz cik ticīgais. Nav tādas slimības, ko nevarētu izārstēt. Kā tad Kristus spēja dziedināt? Taču viss ir atkarīgs no ticības spēka. Kad cilvēks ticībā lūdz, viņa šūnas ir atvērtas, tajā ieplūst Dieva Svētais Gars.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Patiesības gara pieskāriens

Ikviena liecība manās grāmatās vai lekcijās tika vērsta uz to, lai cilvēki ticētu Derības vārdiem. Pakāpeniski stāstīju par tiem darbiem uz Zemes un Debesīs, par kuriem tika rakstīts Jāņa Atklāsmes grāmatā. Katrs vārds Derībā ir patiesība. Grāmatā rakstītajam es esmu izdzīvojis cauri gan kā liecinieks, gan kā darītājs.
Šo gadu laikā ir bijis daudz cilvēku, kuri garā saņēmuši liecības par Kristus darbiem uz Zemes un Debesīs. Jēzus Kristus patiesi ir ļaunumu uzvarējis un gatavo pasaules lielajai tiesas dienai.
Kopš paša iesākuma Kristus man atklāj Patiesību par katru vajadzīgo cilvēku – tās ir septiņas liecības: par gara izaugsmi, gara lielumu, grēku daudzumu, domām, par ierakstu Dzīvības grāmatā un sagatavotības pakāpi Taisnajai tiesai. Tas dots tādēļ, lai es ieguldītu visu savu sirdi cilvēku gara izaugsmē.
Patiesības gara pieskāriens ienes tādu apziņas un prāta skaidrību, ka nerodas neviens papildus jautājums. Ir vienkārši skaidrs. Dieva pieskāriens cilvēku vienā mirklī pārveido un iedod Dieva darbam nepieciešamās spējas. Bet vispirms vajadzīgs, lai jūsu ticība un uzticība Dievam būtu pilnīga. Ir jāpanāk, lai ikviena šūna būtu paļāvības un uzticības pilna. Tas prasa lielu garīgu darbu.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Par Lūgšanu

Grūtā situācijā vispirms palīdzība ir jālūdz Dievam un tikai tad varam piesaukt arī Viņa eņģeļus. Lūgšanas mirklī darbojas ļoti smalkas gara enerģijas, kas pilnībā dzirdamas Dievam un eņģeļiem. Svētais Gars acumirklī dod ziņu par palīdzības došanu. Vispirms Dievs pats ar Savu Garu nodrošina situācijas risinājumu un daļu no tā uztic arī eņģeļiem.
Lūgšana dziļi sirdī ir daudz efektīvāka nekā lūgšana balsī. Iekšēji teiktā vārda enerģija aiziet Debesu augstumos, skaļi izrunāta – daļēji paliek pasaulē. Protams, izņēmums ir izmisuma brīži vai arī tad, ja cilvēks ir iemācījies runāt un dziedāt dziļi no sirds.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Zeme Dieva Plānā

Pirms debess un Zemes radīšanas Debesu Tēvs Dēlā bija radījis daudzas pasaules, aizsaules, eņģeļu pasaules, debesu pasaules, un vēl daudzas jo daudzas pasaules, no kurām Dievs visu caurskata un pārvalda. [..]
Reiz pienāca laiks, kad Dievs radīja debesis un Zemi. Tas bija jauns veidojums izplatījumā. Ar Zemes radīšanu Dievs sāka īstenot savu nodomu – radīt cilvēkiem  Zemes ķermeņus, kuros ielikt cilvēku debesu ķermeņus, lai tie augtu garā un krātu sevī debesu bagātības.
Tātad pirmsākumā Zemes un debess nebija. Šajā vietā bija Dievs ar sevis radīto izplatījumu. Dievs debess un Zemes radī šanai izvēlējās vietu – visa radītā pašā centrā. Mēs dzīvojam visa izplatījuma un debesu pasauļu centrā.
Tas Dievam radīts tāpēc, ka līdz ar Zemes rašanos uz mūsu planētas sāka norisināties paši galvenie visu pasauļu un debesu pasauļu notikumi. Līdz ar cilvēka radīšanu un viņu vairošanos uz Zemes iemiesojās dažāda gara lieluma cilvēki no daudzām pasaulēm.
Nav nevienas citas planētas izplatījumā, kur Dieva Vārds būtu nonācis lasāmā veidā, kur pats Dievs būtu atklājies un runājis ar praviešiem.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Par lāstu

Pār cilvēka garu vara ir vienīgi Dievam. Dievs tā visas pasaules un cilvēkus ir radījis, ka daudz ko cilvēks var mainīt pasaulē, miesā, dvēselē, bet cilvēka gars nav aizsniedzams. Ir tikai viens ceļš, kā cilvēks var garā kaut ko paveikt attiecībā uz otru cilvēku, - tas ir cilvēka teiktais vārds.
Pirmsākumā bija Vārds,
Un Vārds bija pie Dieva,
Un Vārds bija Dievs.
Dievs pielīdzināja Vārdu sev, tātad arī garam, kas ir cilvēkā. Katrs vārds nāk no cilvēka gara. Ar mīlestību teiktais vārds nes gara mīlestību, ar patiesību teiktais vārds nes patiesību. Ar ļaunu teikts vārds nes ļaunu. Tāpēc, ja jums nav ko teikt, tad labāk nesakiet.
Bet jūsu jā! lai ir jā!, un nē! lai ir nē!
Kas pateikts, tas ir no cilvēka gara teikts. Tas darbojas un cilvēks par teikto atbild. Katrs mēs atbildam par ikvienu savu vārdu un atbildēsim arī Jēzus Kristus priekšā taisnajā tiesā.
Ja vārds teikts ar lielu ļaunumu, tad tas var ievainot otra cilvēka garu. Tautā to dēvē par lāstu. Garu var ievainot tikai ar vārdu. Ne lode, ne bultas to nespēj, jo pasaulīgais ir veidots no rupjas matērijas un smalko gara pasauli tas vienkārši neskar.
... Ja cilvēku ir skāris otra cilvēka lāsts, tad viņa aurā (cilvēka enerģētiskajā aizsarglaukā), miesā, dvēselē un garā ir redzamas ievainojuma sekas. Lāsts kā asa enerģētiska bulta ir iedūries cilvēka gara miesā, un šī bulta ir enerģētiski savienota ar to cilvēku, kurš šo lāstu ir izteicis. ... Šis savienojums pastāv līdz tam laikam, kamēr lāstam ir spēks. Noņemt lāstu var tikai Dievs ar savu spēku, vai arī lāsta vēlētājs pats atsauc šo lāstu. Otrajā gadījumā ievainojums garīgajā miesā paliek, tikai nav vairs šā lāsta darbības un pazūd enerģētiskā saikne starp šiem cilvēkiem. Tad starp šiem cilvēkiem paliek tikai grēka darbu saistība.
... Ar vārdu var ievainot tikai līdz trešajam gara miesas līmenim. Tālāk cilvēka debesu ķermeni nevar neviens aizskart, kā vien Dievs. Noņemot lāstu, Dievs sākumā sakārto šos trīs gara miesas līmeņus, tad dvēseli visā smalkajā uzbūvē un tikai tad pasaulīgo miesu. Ja kāds saka – es varu noņemt lāstu un sakārtot cilvēku, neticiet. Ārsts dara to, kas viņam pienākas, bet Dievs dara smalkajā cilvēkā visu dzīvu un veselu.
Ja cilvēks ir bijis ievainots garā, tad Dievs trijās dienās sakārto cilvēka debesu ķermeni un vēl septiņās dienās viņa dvēseli un miesu. Tas ir tad, kad cilvēks no sirds lūdz. Tā Dievs ir nolicis. To es esmu redzējis šos astoņus gadus un pārliecinājies par to, ko Dievs dara cilvēkā – tas ir skaisti un pilnīgi. ...
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Mūsu bērnība… Ceļamaize

... Astoņpadsmit Gaismas gadus jūs dzīvosiet Debesu Valstības dažādās malās, apgūsiet Dieva gudrību un likumus, līdz sasniegsiet pilngadību. Esiet uzcītīgi un centīgi. Esiet paļāvības pilni, un Svētais Gars ik mirkli jūs vadīs. Jums jāapgūst daudz jo daudz zināšanu, lai jūs garā būtu gudri un stipri.
Kad noteiktais laiks būs pienācis, pēc Tēva gribas jūs dosieties dzīvot ārpus Valstības Debesu pasaulēs un materiālajās pasaulēs izplatījumā. To skaits ir liels. Pasaules būs dažādas pēc dzīves apstākļiem. Jūsu garu Es ietērpšu dvēseles apvalkā. Dvēsele būs gara aizsargs. Tā vēlāk arī būs starpnieks starp garu un pasaulīgo miesu. Dvēselē uzkrāsies visa informācija par labiem un grēka darbiem. Dvēsele būs pasaulīgās dzīves spogulis. Gars un dvēsele veidos debesu ķermeni, kurš dzīvos Debesu pasaulēs.
Debesu Tēvs rada un radīs arī materiālās pasaules. Tās būs daudzas jo daudzas planētas ar dabu un dzīvām radībām līdzīgi kā šeit, Valstībā. Tur būs radīti visi nepieciešamie apstākļi, lai pasaulīgā miesa varētu dzīvot un pastāvēt.
... Materiālajās pasaulēs cilvēku dzīves apstākļi būs visgrūtākie. Bet tā būs vislabākā vide, kurā ikviens ar Dieva Derības prasību izpildīšanu un labajiem darbiem visātrāk varēs vairot savas gara bagātības. Dieva Derības nepildīšana būs grēks. Visi ļaunie darbi būs grēks. Cilvēka pasaulīgā miesa tieksies uz grēku un būs nepaklausīga. Cilvēka gars Dievu klausīs un tieksies darīt labus darbus. Miesu varēs savaldīt tikai Dievs un cilvēka gars. Jums ik dienas būs jāveido saikne ar mani.
Pasaulē cilvēkam vispirms būs jātic Dievam un ticības spēkā jālūdz, lai Dievs ar Svēto Garu stiprina garu. Un tā bez mitas katru dienu. Ja cilvēks dienas sākumā lūgt Dievu aizmirsīs, tad viņa gars Svētā Gara stiprinājumu nesaņems, netiks svētīta arī miesa, un cilvēks iestigs grēka darbos. Tikai Svētais Gars varēs cilvēkā veidot garu, dvēseli un miesu kā vienu veselu. Un tikai Svētā Gara spēkā cilvēks materiālajā pasaulē spēs pildīt Dieva Derību, krāt gara augļus un tā vairot sava gara lielumu.
Tajā mirklī, kad Debesu Tēvs jūs sūtīs dzīvei pasaulēs, līdz ar jums došos arī Es un būšu ar jums līdz pasaules galam, līdz jūsu atgriešanās mirklim Debesu Valstībā. Es būšu pie jums par ceļa rādītāju gaismu un būšu ar jums ik brīdi. Būšu jūsu sirdīs un vadīšu Svētajā Garā. Tāpēc turiet sirdis atvērtas uz mani jau šodien un tā vienmēr. Ja savas sirdis aizvērsiet, tad pārtrūks saikne ar mani, ar manī esošo Dzīvības avotu.
Visa pirmsākums ir mūžīgais Debesu Tēvs. Viņš mīt manī, un Es – Viņā. Mēs esam viens vesels. Tēvs sevi izteic caur Dēlu. Kas redz Dēlu, tas redz Tēvu. Kas atzīst Dēlu, to atzīst Tēvs. Dievs ir visā. Dievs visu pārvalda ar Svēto Garu. Visā, ko jūs redzat, vispirms ir Svētais Gars, tad – Dēls un tad – Tēvs. Svēto Garu jūs izjūtat vispirms, un tikai tad varu atklāties Es. Tēvu redzu tikai Es. Jūs Viņu redzēt nespēsiet, jo Viņš mīt nepieejamā Gaismā. Tēvu jūs spēsiet dzirdēt, kad Viņš runās. Jūs zināsiet, ka tas ir Viņš. Visas lietas un vara man ir no Tēva dotas, jo Tēvs manī paliek mūžīgi. Tēvs un Dēls – tas ir viens Dievs.
Atgriezties Debesu Valstībā pēc dzīves pasaulēs jūs varēsiet tikai tad, kad būsiet izpildījuši Dieva Derību, būsiet mani atpazinuši un man klausījuši, un gara lielumu vairojuši desmitkārt. Tādas ir Dieva Derības pamatprasības. Pasaulēs Es jums atklāšos visdažādākajos mirkļos. Būs laiki, kad jūs mani ilgi neredzēsiet. Tikai ticība un paļāvība uz Dievu dos jums spēku izdzīvot. Pasaulē Dieva Derību jūs varēsiet iepazīt caur praviešiem un mani. Pasaulē, materiālajā miesā dzimšu arī Es, lai jūs mācītu un pēc tam arī pestītu. To, kas mani atpazīs, man ticēs un būs sakrājis nepieciešamo gara augļu daudzumu, to Es atpirkšu no pasaules, no nāves un no grēka. To Es saukšu par Dieva bērnu, un tam būs daļa pie augšāmcelšanās.
... Es visiem cilvēkiem ik dienas došu vienādu daudzumu laimes, gudrības un mīlestības. Nevienam netiks atvēlēta īpaša labvēlība, visiem tiks sadalīts vienādi. Bet jūsu centība būs atšķirīga, tā būs atkarīga no jūsu vēlmes mani uzklausīt. Paklausīgais sakrās vairāk gudrības un viņam piemitīs arī lielāks gribasspēks. Savas nākotnes iespējas jūs veidojat jau šodien. Cik dienā jūs iegūsiet, tik jums piederēs mūžīgi. Gara vērtības ir mūžīgas. Tās var iegūt, bet var grēka darbos arī pazaudēt. ...
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Par bauslību

Jaunā Derība ir sakārtota pēc Dieva gribas. Četros evaņģēlijos ietverta Jaunās Derības pamatbūtība, kas tālāk tiek atklāta vieglākai cilvēka sapratnei par Dieva Patiesību un Dieva nodomu cilvēkos un pasaulē. ... Kā kulminācija Dieva apsolījuma darbībai pasaulē ir Jāņa atklāsmes grāmata. 
Daudziem cilvēkiem dažas Svētajos Rakstos izteiktās prasības liekas nepieņemamas. Debesu Valstībā tādi ļaudis diemžēl ieiet nevarēs.
Ja kāds atmet kaut vienu no vismazākajām Dieva prasībām, tas debesīs būs mazs. Baušļu pilnīga ievērošana nav panākama vienā dienā. ... Ja kāds domā, ka skaistajā dzīves kalnā var uzkāpt, nepildot baušļus, tas maldās. Nepildīt baušļus, tas nozīmē dzīvot grēkā, bet grēks cilvēkā dzemdina nāvi. Tātad – bauslība un dzīvība vai grēks un nāve.
Cilvēks, kurš Dievam tic un ir sācis ievērot baušļus, cenšas tos izpildīt un viņam tas izdodas. Ja cilvēks Dievam netic, viņš neievēro Dieva likumus un viņam ir grūti uzsākt baušļu pildīšanu. Ja cilvēks par savas dzīves mērķi ir nolicis Dieva iepazīšanas ceļu, tad viņš spēj baušļus izpildīt, jo Dieva Svētais Gars palīdz iziet šo vienīgi pareizo šauro ceļu. ... Var dzīvot bezmērķīgi, bet tāda ceļa beigās sagaida nāve...

5. bauslis

Par smagiem noziegumiem notiesātajam cilvēkam ir iespēja savu grēku izpirkt šeit, uz Zemes, ja viņš sāk iet Dieva ticības ceļu un lūdz Dievu par grēka piedošanu.
Kā ir ar tiem cilvēkiem, kuri, būdami varas pārstāvji, sūta citus cilvēkus slepkavot karā?
Tādi cilvēki pārkāpj Dieva piekto bausli. Ja cilvēks sūta citu cilvēku nogalināt, tad uz viņa ir grēks pēc Dieva piektā baušļa prasībām. Vēlme nogalināt rada cilvēkam grēku, par kuru viņš nesīs atbildību, gluži līdzvērtīgi kā cilvēks, kurš kādu nokauj.
Gadsimtu gaitā dažu valstu politiķi un to vadītāji izraisa karu ar kādu citu valsti vai, īstenojot savu gribu, uzsāk vardarbību vai pat iebrūk citā valstī. Arī šo valstu vadītāji un viņu piekritēji ir pilnīgi atbildīgi par savu lēmumu. Uz šiem cilvēkiem gulstas grēka nasta par nogalinātajiem. Šādu valstu politiķi domā, ka viņu lēmums ir pareizs un nepieciešams. Bet Dieva piektā baušļa prasība – tev nebūs nokaut – darbojas uz visiem cilvēkiem vienādi.
Arī nāvessodu tiesa nedrīkst piespriest, lai kā mēs gribētu sodīt kādu nežēlīgu slepkavu. Mums nav tiesību atņemt dzīvību otram cilvēkam. Šiem slepkavām jādod iespēja izpirkt savus grēkus šeit, uz Zemes.
Dievs ir taisnīgs, un visās Viņa valstībās darbojas Dieva likums ar taisnīgu sodu. Tātad slepkavas tik un tā saņems pelnīto sodu un izpirks savus grēkus caur lielām ciešanām.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Par patieso Israēlu

"Uz Zemes dzīvo arī Dieva bērni, kuri garā ir kā viens vesels, tie ir dzimuši no augšienes. Tātad šajā cilvēkā vairs nav puse, bet viens vesels cilvēka gars, jo Dievs pēc baušļu izpildīšanas, grēku izpirkšanas un Jēzus Kristus atzīšanas ir savienojis abas gara puses debesīs. Dieva bērns ir skaists un pilnīgs savā būtībā. Tādus cilvēkus mēs pazīstam un ievērojam, jo viņi ir Dieva mīlestības pilni un pār viņiem bauslībai nav varas, jo pār tiem ir Jēzus Kristus Gars, kas šo cilvēku grēkus ir paņēmis uz sevis."

Tie (144 000) ir tie, kuri, dzīvodami uz Zemes, atzina, ka Jēzus Kristus ir Dieva Dēls un ar savu ticību darbos apliecināja uzticību Dievam, dzīvodami dažādās zemēs un dažādās tautās. Pats sākums Israēla bērnu ciltīm ir likts no Ābrahāma, un šo cilvēku skaits ir bezgalīgi liels, bet tikai simts četrdesmit četriem tūkstošiem no divpadsmit ciltīm būs dots dzīvot kopā ar Dievu. Pārējiem ticīgajiem no visām ciltīm, no visām tautām būs jānāk Jēzus Kristus priekšā, un Dieva Dēls par katru spriedīs taisnīgu tiesu. Neviens nepaliks bez taisnās tiesas sprieduma, un tas, kam būs dota dzīvība, dzīvos jaunās Dieva radītās pasaulēs, mācīsies mīlēt Dievu, un Dieva bērni būs šīm tautām un ciltīm par priesteriem.
Pirmsākumā Dievs radīja cilvēkus vienādus garā. Tad no visa pulka izvēlējās tos, kuri Dievam ticēja un bija paklausīgi. No ticīgajiem Dievs izveidoja Israēla tautu, un lika cerību, ka tā savu Kungu klausīs. Pārējie cilvēki ir ceļā uz ticību, lai kādreiz Dievs arī viņus pievienotu savai tautai. Dieva tauta ir Dievam paklausīga tauta. Israēla tauta mīt pasaulē un debesīs, tā ir izkaisīta citu tautu vidū, lai arī pārējās pievērstu ticībai un paklausībai Dievam.
Israēls – tā nav konkrēta tauta vai nācija uz Zemes. Israēls – tā ir Dieva tauta.
Dieva tauta atzīst Jēzu Kristu, tic Dieva Dēlam un gaida Viņa atnākšanu.
IP pierakstīta