Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: TAD NU BEIDZOT - Jona : Z.Stankevičs, jeb - par baznīcu, meliem un dažiem grūti  (Lasīts 8692 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4455

nu bet uz tās sienas , tie spārni , kā Tu zini ka tie Dievmātes spārni, varbūt ragainā kuplie ragi ?  ;D
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2143

Aste Risks
vispār ir tā, ka no Dieva nākošais sajūsmina un pacilā, vārda labākajā nozīmē APBUR. tā kā Dieva brīnumi = Sv.Gars, tad cilvekam gribas pašam būt labākam, visus  mīlēt un piedot, pat saviem pāridarītājiem utt.
sātana triki var pārsteigt, bet nav ilglaicīgi un nedod ne mieru ne svētlaimi. man delfos bija tēma par R.Kokina vilkaču grāmatu, kur ir liecības par nešķīsteņu izteikti riebīgo smaku  (par SG/eņģeļu klatbūtni turpreti liecina - ziedu, vīraka utml. smaržas).
nezinu teikt, vai tā smaka obligāta visos gadījumos, bet nu pēc angļu rozes no ragainā toč nevēdīs.   ;)
IP pierakstīta

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies

tātad ja tas traips uz sienas sajūsmina un pacilā - tad no Dieva. Ja smird vai kā citādi liekas riebīgs - no vella. Ja ir vienaldzīgs , t.i. neizraisa ne pozitīvas ne negatīvas emocijas , kas tad ?
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Aste Risks
es te runāju par Brīnumiem nevis traipiem. ja tev uz sienas traips un smird, tad visdrīzāk vajag izsaukt santehniķi  :P
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2280

Bībelē teikts,ka nekādas zīmes nav jāmeklē.Tas ir veltīgs pasākums.

Mateja 12:38 Tad daži rakstu mācītāji un farizeji viņam sacīja: ”Skolotāj, mēs vēlamies, lai tu parādītu kādu zīmi.” 39 Viņš tiem atbildēja: ”Ļaundaru un laulības pārkāpēju* paaudze arvien grib redzēt kādu zīmi, bet nekāda zīme tai netiks dota, izņemot pravieša Jonas zīmi. 40 Tāpat kā Jona trīs dienas un trīs naktis bija milzu zivs vēderā, tā arī Cilvēka dēls trīs dienas un trīs naktis būs zemes klēpī.

Marka 8: 11 Tur pie viņa atnāca farizeji un sāka ar viņu strīdēties, prasīdami kādu zīmi no debesīm, lai viņu pārbaudītu. 12 Viņš smagi nopūtās savā garā un teica: ”Kāpēc šī paaudze prasa zīmi? Patiesi, es saku: nekāda zīme šai paaudzei netiks dota.”

Lūkas 11:29 Kad ļaužu saradās aizvien vairāk, viņš sacīja: ”Šī paaudze ir ļauna paaudze, kas grib redzēt kādu zīmi. Bet nekāda zīme tai netiks dota, izņemot Jonas zīmi. 30 Tāpat kā Jona kļuva par zīmi nīniviešiem, tā arī Cilvēka dēls būs par zīmi šai paaudzei.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

astra
tur teikts, ka TAI paaudzei vairāk zīmju (iznemot Dēlu) nebūs, bet dots tiek  katrai paaudzei (kā jau pati par Jonu un nīniviešiem nocitēji).
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2280

Jona ! Šajās Rakstu vietās ar vārdu "paaudze" ir domāta plašāks jēdziens,proti-"pēdējo dienu bezdievīgā paaudze" -sākot no Jēzus līdz pat mūsdienām.
Lasi Marka ev.8.nod.,kur  teikts
36 Kāds gan labums cilvēkam no tā, ka viņš iegūst visu pasauli, bet zaudē dvēseli?
37 Ko cilvēks var dot apmaiņā pret savu dvēseli?
38 Ja kāds kaunēsies par mani un maniem vārdiem šajā laulības pārkāpēju un grēcinieku paaudzē, arī Cilvēka dēls par viņu kaunēsies, kad ieradīsies sava Tēva godā līdz ar svētajiem eņģeļiem.”

Un 2.Tesalon.1.nod ir paskaidrots dziļāk
6 Jo tiešām ir taisnīgi, ka tiem, kas jums sagādā ciešanas, Dievs atdara ar ciešanām.
7 Turpretī jums, kas ciešat, Dievs sagādās atvieglojumu līdz ar mums, Kungam Jēzum atklājoties no debesīm ar saviem varenajiem eņģeļiem
8 uguns liesmās, kad viņš atmaksās tiem, kas nepazīst Dievu, un tiem, kas neklausa labajai vēstij par mūsu Kungu Jēzu.
9 Tie saņems piespriesto sodu — mūžīgu iznīcināšanu — un tiks atstumti no Kunga un viņa spēka diženuma,
10 kad viņš nāks, lai tiktu pagodināts līdz ar saviem svētajiem un lai viņu tajā dienā apbrīnotu visi, kas ir sākuši ticēt, arī jūs, jo jūs uzņēmāt mūsu liecību ar ticību.
IP pierakstīta

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies

Aste Risks
es te runāju par Brīnumiem nevis traipiem. 
nu labi pārfrāzēsim jautājienu :
ja tas brīnums uz sienas (piem. kā Tevis ieliktajā saitē ) sajūsmina un pacilā - tad no Dieva. Ja brīnums smird vai kā citādi liekas riebīgs - no vella. Ja brīnums ir vienaldzīgs , t.i. neizraisa ne pozitīvas ne negatīvas emocijas , kas tad ?
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā

Aste Risks
Ir tādi brīnumi, kas neizraisa nekādas emocijas? Piemēram, kādi ? :D
IP pierakstīta

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies

nu kautkādas jau izraisa , bet var taču būt neritrālas - ne pozitīvas ne negatīvas :)   ( pats gan nevienu brīnumu neesmu redzējis , tāpēc tīri teorētiski )
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

astra
17 tas notiks PĒDĒJĀS DIENĀS, saka Dievs, Es izliešu no Sava Gara pār visu miesu, un jūsu dēli un jūsu meitas pravietos, un jūsu jaunekļi redzēs parādības, un jūsu sirmgalvji sapņos sapņus.
18 Un arī pār Saviem kalpiem un Savām kalponēm Es tanīs dienās izliešu no Sava Gara, un tie pravietos.
19 Un Es došu BRĪNUMUS augšā pie debesīm un ZĪMES apakšā virs zemes: asinis un uguni, un dūmus, un tvaiku.
20 Saule pārvērtīsies tumsā un mēness asinīs, pirms nāks Tā Kunga lielā un spožā diena.
/Ap.d.2/

vai VISAS nosauktās Zīmes jau notikušas? ja nē, tātad tas vēl priekšā. nu, sauc šos laikus par PĒDĒJO DIENU VISPĒDĒJĀKĀM DIENĀM, ja tā tev vieglāk saprast.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Aste Risks
tieši tāpēc jau tu tā runā, ka neesi redzējis. pat ja nezinātu momentā, ko par to domāt, vienaldzīgs diez vai paliktu, droši vien interesētos tālāk (jābūt tak visai trulam, lai novērstos un čāpotu tālāk, tipa - padumaješ, brīnums, iešu labāk vēsu aliņu iedzert). 
IP pierakstīta

masiks

masiks
tapēc vajag šo Bībeli arī kādreiz izlasīt - tur visu viltnieku pazīmes ir melns uz balta priekšā uzskaitītas.

kā nupat noskaidrojām -  nevis bībele to nosaka bet gan personīgais "patīk" -"nepatīk". Un nekas cits.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

masiks
nē, nu ja kādam tiešām patīk līķu smaka (kritušos garus pavadoša), tad es tev laikam pat piekritīšu.
IP pierakstīta