Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: TAD NU BEIDZOT - Jona : Z.Stankevičs, jeb - par baznīcu, meliem un dažiem grūti  (Lasīts 8707 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42366
  • Ateists

Jona nē, ja aktīvi neiedarbojas tad neskalo, bet nu khm ja man kāds mēģinātu ``dāvāt ticību` ( tas ir atņemt iespēju šaubīties, domāt pašam, kritizēt) tad es to uztvertu kā uzbrukumu un attiecīgi aizsargātos.
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 802

Ctulhu
tikpat labi ne-dāvātājs izskalo smadzenes ar ne-ticību  ;D

Viss domājums realitātē ir relatīvs, tā robežās - arī iespējams, ka ne-ticība var kavēt, ja pareizi saprotam jēdzienu "ticība lielākai varbūtībai"
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies

Tā vai citādi no ticības "dāvinājumiem" ir vērts uzmanīties. skat, posti - mēs tev par velti dāvāsim miljonu, tu tikai nosauc savu konta numuru un paroli :)
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2147

Ctulhu
kur tu esi redzējis man, ka es nešaubītos, nedomātu patstāvīgi utt.?  es pat atļaujos paķidāt Bībeles pantus, kas man īsti netīk  ;)
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies

Literatūra bez ķidāšanas, tiešām, pārāk "ziepīgi" būtu :) Kaut kas no seriāla, vai romantisko romānu lasītāja prakses :) Tie arī nekad nešaubās par lasīto :)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Jona nu jā tev nav ``iedāvāta ticība`` , tas vairāk pēc zirga izskatās :)
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7148
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska

Es gribu atvainoties EVOLUCIONISTAM par to, ka viņu kaitināju, ieteikdams izveidot tēmu, kur izteikties par saviem uzskatiem. Piedod, lūdzu.
Es nezināju, ka šāda tēma jau ir: https://miglas.valsts.lv/smf/index.php?topic=3627.0
Turklāt šajā tēmā Evolucionists varonīgi cenšas diskutēt ar Ctulhu. Tas izskaidro daudz ko.
« Pēdējā izmaiņa: Septembris 18, 2019 ZIRGS »
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Ctulhu
vnk man un ZIRGAM katram savi tarakāni   :) 
man pagalam netīk vardarbība, ZIRGS atkal īsti nespēj pieņemt faktu par šodienas praviešiem.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Jona

/man pagalam netīk vardarbība/

Un tev patīk bībeles dievs.

Pretruna.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

pretruna, jā, es taču to atzīstu  :-\  un neteikšu vis, ka VD Dievs man vārda tiešā nozīmē patiktu. 
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Nu re, man atkal kā tēls tīri labi patīk JK, nu protams es viņam ne visur piekrītu, piemēram kalna runa ir debatējama. Bet savukārt Pāvils ir visai maz simpātiska persona, nu vienu lieto ( tā korintiešu vēstules 13 nodaļa) ir pateicis puslīdz pareizi, bet vairums viņa teiktā un darītā ir aplams.
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7148
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska

Jūs atkal esat nonākuši pie interesantām lietām - jo īstenībā jau JK ir tas "Bībeles dievs" - "Kas Mani ir redzējis, Tas ir redzējis Tēvu." (Jn.14:9b)
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Zirgs nu labi tātad nežēlīgs tirāns kas maskējas par foršu čali?
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Ctulhu
foršs čalis VAI tirāns - tur tad būtu skaidrs, tak problēma jau tajā, ka tas viss ir KOPĀ.  no malas tiešām var izskatīties, ka darbojas kāds akls bezpersonisks spēks, kam dažreiz iznāk ok, citreiz atkal viss dēlī, tīri labi varu saprast šādu viedokli.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Citāts
7 Es, kas radu gaismu un veidoju arī tumsību, kas dod svētību, bet arī ļaunu; Es esmu Tas Kungs, kas visu to dara!
/Jes.45/

IP pierakstīta