Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: TAD NU BEIDZOT - Jona : Z.Stankevičs, jeb - par baznīcu, meliem un dažiem grūti  (Lasīts 8276 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2066

ZIRGS
pēc konteksta nesaprati vai tad?  es ar lielo burtu rakstu tikai Vienu Kungu - to kas Viens trīs Personās.
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7009
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska

Jona
Ā. Mani interesēja konkrētības līmenis.
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2066

ZIRGS
man sen skaidrs, un nav mana vaina, ka Baznīcas pīlāri nolekuši no pārbaudes, pat nesākot to.  viss šajā sakarā darāmais viņiem zināms labāk par mani:
Citāts
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&id=3448&rid=5
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies

Nu, tu raksti (citā tēmā) "es pārbaudu nevis rūpīgi, bet ĻOTI ĻOTI rūpīgi". Tāpēc, protams, interesanti, kā tu pārbaudīji, piemēram, Delpera kungu.Te tu raksti "man sen skaidrs", tātad vienkārši skaidrs. Kā tad tur īsti ir ar veidu, kā Jona pārbauda '"mūsdienu praviešus"?
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 536

Nu, tu raksti (citā tēmā) "es pārbaudu nevis rūpīgi, bet ĻOTI ĻOTI rūpīgi". Tāpēc, protams, interesanti, kā tu pārbaudīji, piemēram, Delpera kungu.Te tu raksti "man sen skaidrs", tātad vienkārši skaidrs. Kā tad tur īsti ir ar veidu, kā Jona pārbauda '"mūsdienu praviešus"?

Sen skaidrs, ka viss tas ir garlaicīgi, nesvarīgi un muļķīgi, vārdu sakot sūdīga, vecmodīga dzeja. Būtu kaut ko derīgu sākuši darīt, ja nejēdzat strādāt ar tekstiem, nebūtu jāākstās ar "ļoti, ļoti", tur kur nekā nav ko meklēt vispār :)
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies

Ja tev, EVOLUCIONISTS, nav ko teikt, vari arī izmantot izdevību paklusēt.
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies

Ja tev, EVOLUCIONISTS, nav ko teikt, vari arī izmantot izdevību paklusēt.

Es saku: te daži tipiņi propogandē vecmodīgus, garlaicīgus tekstus, un tas rada sufokātisku atmosfēru, vispirms pašu smadzenēs:) Un tas bīstami velk jau uz slimību - sāk rēgoties halucinācijas "pierādījumi" un eņģeļi sporta maikās :)

Citādi - nēsājies ar saviem murgiem, kā vēlies :)
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies

Es nosaku, ko runāju par to vai citu lietu.

Negribi mācīties - pats vainīgs :)
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies

Tad es tev rekomendētu izveidot pašam savu tēmu, teiksim, EVOLUCIONISTA VĒSTĪJUMI, nevis censties flūdot diskusijās.
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies

Tad es tev rekomendētu izveidot pašam savu tēmu, teiksim, EVOLUCIONISTA VĒSTĪJUMI, nevis censties flūdot diskusijās.

Bet kur tad tu redzi diskusiju. Tā ir, vecīt, domu apmaiņa, TĀ PASAULĒ SAPROT JĒDZIENU "DISKUSIJA" - vēl nesaproti? Domu nevis rēgainu tēlojumu, ko Mucipucli par to "sasludinājis"- tipa kaut kā tā :)

APJĒDZI?
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies

Un pat ja neapjēdzi. Man tāds murmulis ar "balsīm galvā" neuzstādīs noteikumus.

Tagad SAPRATI?
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies

Labi, labi, nomierinies. Ja tu nespēj saprast, ka, piemēram, teikums "tas ir garlaicīgi, nesvarīgi un muļķīgi, vārdu sakot sūdīga, vecmodīga dzeja" nav pienesums diskusijai, turpini vien tādā garā.
Ir tāds termins "fachsidiot", kas apzīmē cilvēku, kas ir gan kompetents kādā šaurā jomā, bet nejēdz ne par ko citu.
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies

Labi, labi, nomierinies. Ja tu nespēj saprast, ka, piemēram, teikums "tas ir garlaicīgi, nesvarīgi un muļķīgi, vārdu sakot sūdīga, vecmodīga dzeja" nav pienesums diskusijai, turpini vien tādā garā.
Ir tāds termins "fachsidiot", kas apzīmē cilvēku, kas ir gan kompetents kādā šaurā jomā, bet nejēdz ne par ko citu.

Ja tu nesajēdz, ,ka ši tā te saucamā "tēma" vispār ir Ne Par Ko, tad dzīvo vien savā alā. Būs labi, bucīt :) Tikai neraudi!
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42125
  • Ateists

Evolucionist, ko tu šorīt tāds lecīgs? Ticīgie visapkārt? Nu šitie jau ir puslīdz okej, tu susļiku neesi redzējis :D
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies

Pienesums tukšā vietā ir tas pats iedomu tukšums. Bet tu nesatraucis, man ir jautri. Es nekad neesmu bijis tik tuvu šitādu halucinācijām apkrautu vīraka pūtēju pļāpāšanai. Nebiju domājis, ka tas var būt tik smieklīgi. Tiešām izklaidējos, vienalga vai pats kaut ko pasaku, vai neko nerunāju. Reizēm pametu džekiem kādu ēsmu, lai uzkurinās! Un gandrīz vienmēr pajoliņi uzķeras :)
Lūk, jūs dižās gudrības - tik vien kā sēdēšana un nekā nedarīšana - stundām, dienām...
Žēl, ka man nav tik daudz laika tukšām izklaidēm, kā jums, tad es te smietos vienā laidā :)
IP pierakstīta