Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Uzmanību - kaitīgi liberasti!  (Lasīts 191003 reizes)

0 Iemītnieki un 2 Nereģistrētie lasa šo tēmu.

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2073
Re: Uzmanību - kaitīgi liberasti!
« Atbilde #4995 : Aprīlis 13, 2016 »

Totāla viesmīlība - tā ir liberālo gejropiešu atbilde asinskārajiem islāma teroristiem! Tas ir tik absurdi, ka sāk atgādināt Monty Python skečus. :)
http://nra.lv/politika/eiropas-savieniba/169285-eiropas-parlaments-pasludina-totalu-viesmilibu.htm
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7466
« Atbilde #4996 : Aprīlis 13, 2016 »

un ņem vērā, ka šī nav labākā vieta, kur piesaistīt jaunus rekrūšus - cilvēki te ir ar pamatā veci un ar stabilizētiem dzīves uzskatiem)
(tas attiecas arī uz Ilāru)

Klau, Gnidrolog, vai es esmu centies Tevi vai kādu citu no šejienes ļaudīm kaut kur iesaistīt vai piesaistīt? Mani sākotnēji uzaicināja Ctulhu, lai varam apmainīties ar domām vairāk publiski. Esam to izdarījuši, esmu paskaidrojis savus uzskatus, viņš savus. Man šeit būtībā nav daudz ko vairāk sacīt, bet es nesaprotu kāpēc Tu norādi, kas man te būtu vai nebūtu jādara.

Man nepatīk ne jehovieši, nedz Staar un es ar viņu nerunāju, bet es arī negrasos norādīt, kas viņai jādara vai nav jādara. Dažiem gan esmu no labas sirds ieteicis nodarboties ar kulināriju, bet tas nu tā. Varbūt Tev arī vajadzētu pameklēt kādu jaunu hobiju? Šis nav diezcik veselīgs.   
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8206
« Atbilde #4997 : Aprīlis 13, 2016 »

Necepies, varbūt es kļūdījos, bet parasti milzu palagi ar sprediķveida tekstiem nav raksturīgi ''parastai diskusijai''.
Totāla viesmīlība - tā ir liberālo gejropiešu atbilde asinskārajiem islāma teroristiem! Tas ir tik absurdi, ka sāk atgādināt Monty Python skečus.
Nevis sāk, bet jau sen atgādina. Vēl vairāk smīdina jevropiderokrātu ''neizpratne'' par pakāpeniski augošo neapmierinātību pat starp Eiropas liberastiskākajām nācijām.
Citāts
Prime Minister Stefan Löfven was interviewed yesterday by the Financial Times where he attacks both the Swedish people and the Sweden Democrats.

In the interview Löfven was waving away the problems that followed in asylchaos tracks - among them a wave of sexual offenses against Swedish women, welfare system on its knees and a police force that are not capable of doing anything.

Instead, he says that it is "surreal" that so many Swedes are critical and and pessimistic on the current social development in Sweden.

- The most surreal is that all our calculations are pointing in the right direction, but the image that general people have is that the country is heading in the wrong direction, he says, and continues:

- It's not just that they are afraid of asylum chaos, it's as if everything would be heading in the wrong direction.

Löfven also saw fit to accuse the Sweden Democrats for being a "neo-fascist party" with "neo-Nazi roots".

Löfvens source: Henrik Arnstad

The Swedish Prime Minister isnt without self-criticism though. In the interview he admits, despite his attacks on the Swedish people, that "we (his government) where not able to show us capable to resolve this situation,", aimed at the asylum chaos in Sweden.
Vaimanu vai, kas visiem lēcies, ne? Vai tad tiešām daži masu slaktiņi, smago noziegumu ģeometriska progresēšana un vispārēja valsts pakāpeniska pārvēršana 3šās pasaules kloākā uz vietējās nācijas rēķina būtu par pamatu nopietnām uztraukumam. RIZE OF NAZIZMS!!!

btw, ''nacisti'' nu ir populārākā partija Zviedrijā un tās reitings nepārtraukti aug:

:toldyaso:
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16360
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #4998 : Maijs 25, 2016 »

Izskatās, ka ļaudis pasaulē nav nemaz tik bezcerīgi:
http://www.telegraph.co.uk/technology/2016/03/24/microsofts-teen-girl-ai-turns-into-a-hitler-loving-sex-robot-wit/

24 stundu laikā apmācīja AI pareizi domāt  ;D
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #4999 : Jūlijs 01, 2016 »

Šādi skarbie zviedru liberāļi cīnās ar imigrantu pastrādātajiem noziegumiem!  ;D
Citāts
Sweden’s police chief unveiled the force’s latest weapon in the fight against sexual assault: wristbands reading “Don’t touch me”.
http://www.breitbart.com/london/2016/06/30/wristbands-stop-sex-attacks/
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #5000 : Jūlijs 01, 2016 »

AMF
http://ribalych.ru/2016/06/30/shvedkam-razreshili/
, interesanti, kas būs, - kam prioritāte, kurš vienlīdzgāks šai gadījumā? Musulmaņu "bēgļi" vai aktīvās zviedrietes ? Abi ir grupā "diskriminētie un aizsargājamie".
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #5001 : Jūlijs 01, 2016 »

IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #5002 : Jūlijs 01, 2016 »

Citāts
, interesanti, kas būs, - kam prioritāte, kurš vienlīdzgāks šai gadījumā? Musulmaņu "bēgļi" vai aktīvās zviedrietes ? Abi ir grupā "diskriminētie un aizsargājamie".

Interesanti būs, kad puskailas baltās sievietes ar savām "Neizvaro mani!" aprocēm sadomās pastaigāties pa imigrantu rajoniem. Un pēc izvarošanas policijai sūdzēsies:"Bet, kā - man taču bija aproce!".
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #5003 : Jūlijs 02, 2016 »

Pieļauju, ka daudzas vainos baltos vīriešus, kuri pārstāv vēsturiski imperiālistisko patriarhālismu un koloniālism, kas noveda nabaga nēģera mazmazmazmazbērnu pie emocionālas traumas, kuras rezultātā tas nevar savaldīt savu seksuālo enerģiju un nēģeris būs upuris, bet vainīgs, ka vienmēr, būs ļaunais javropietis, lai cik feminizēts viņš nebūtu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 41639
  • Ateists
« Atbilde #5004 : Jūlijs 02, 2016 »

Problēma droši vien ir risināma ar pašaizsardzības līdzekļiem.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #5005 : Jūlijs 02, 2016 »

Daudzās geiropas valstīs cilvēks, kurš sevi aizsargā tiek smagi sodīts. Īpaši ja baltais ļaunais cilvēks sevi aizstāv pret ''kukturālo bagātinājumu''. Bija te nesen variants UK vai Zviedrijā, kur lokālis ar nazi līdz nāvei sadūra sīriešu vai marokāņu laupītāju, kurš tam uzbruka ar šaujamieroci. Dabūja divus gadus ķurķī.:DDDDDDDDDDDD
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #5006 : Jūlijs 02, 2016 »

Problēma droši vien ir risināma ar pašaizsardzības līdzekļiem.
Pašaizsardzības līdzekļu efektivitāte ir tuvu nullei, ja tas nepieredzējušās rokās tiek izmantots pret labi motivētu uzbrucēju, vai uzbrucēju grupu. Parasts, "normāls"uzbrucējs negaida, kamēr no somiņas tiek izvilkts ierocis un tiek tas tiek sagatavots šaušanai  - viņš uzreiz metas virsū.

Tā, ka problēma ir risināma ar veselā saprāta palīdzību -  ierobežojot imigrantu patvaļu. Juridiski, fiziski un psiholoģiski.
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #5007 : Jūlijs 02, 2016 »

Citāts
Bija te nesen variants UK vai Zviedrijā, kur lokālis ar nazi līdz nāvei sadūra sīriešu vai marokāņu laupītāju, kurš tam uzbruka ar šaujamieroci. Dabūja divus gadus ķurķī.
Nu, normāls parasts sods, ja tā ir slepkavība, pārkāpjot nepieciešamās aizstāvēšanās robežas?
« Pēdējā izmaiņa: Jūlijs 02, 2016 AMF »
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #5008 : Jūlijs 02, 2016 »

Man šķiet, ja kāds uz tevi baksta ar stroķi, tad nekāda pašaizsardzība nevar pārkāpt robežas. Hoķ ar gaubici viņu nomočī.
Un jā, taisnība par to pašaizsardzību ģenerāli, īpaši attiecībā pret morlokiem, kas gandrīz vienmēr staigā baros kā izsalkuši vilki un uzbrūk vientuļiem civilzētiem lokāļiem, kas par tādu lietu kā vardarbība ir sen aizmirsuši. Traibāļi vs atomizēti civilaizeri - iznākums skaidrs.
Tiesa tajā gadījumā laikam tomēr bija single uzbrucējs, bet stroķis manuprāt ir automātiska ''get out of jail'' kārts, jo cilvēks, uz kuru tēmē ar ieroci, kurš var tevi nosist ar vienu pirksta piespiedienu nevar ''izvērtēt'' briesmu līmeni. Tas rīkojas instinktīvi un ir by default afekta stāvoklī, ja vien nerunājam par Klinta Īstvuda varoņiem vai specnazā trenētu killeri.
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #5009 : Jūlijs 02, 2016 »

Citāts
Man šķiet, ja kāds uz tevi baksta ar stroķi, tad nekāda pašaizsardzība nevar pārkāpt robežas. Hoķ ar gaubici viņu nomočī.
Juridiski slepkavības fakts ir slepkavības fakts. Apstākļi jau ir nianses, no kurām atkarīgs soda bargums.
Likums ir bargs, bet tas ir likums, tā teikt.

Citāts
vai specnazā trenētu killeri
Kuri, starp citu, šādā gadījumā tiktu tiesāti vēl bargāk.
IP pierakstīta