Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Instinkti un jūtas = primārie ?  (Lasīts 14675 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42138
  • Ateists
Re: Instinkti un jūtas = primārie ?
« Atbilde #210 : Jūnijs 01, 2014 »

Gnidrologs, labi, atgriežamies pie sabiedrības bez durakiem pēc Gnidrologa. Es tā saprotu, ka liberālisma tur nebūtu? Ja tā, tad figurāli izsakoties, tā cilvēce būtu daudz mazāk raiba.

Tā kautkā?
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8262
« Atbilde #211 : Jūnijs 01, 2014 »

Liberālisma tādā formā kā šobrīd noteikti nē. Apspiest personību ar kaut kādu tirāniju es arī negribētu. Nav jau vienmēr jābrauc galējībās.
IP pierakstīta

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1504
« Atbilde #212 : Jūnijs 01, 2014 »

Gnidrolog nē vienkārši jāievēro konsekvence! Ja gribi tikt vaļā no pagrimušajiem tad sāc ar sevi. Unless protams nariki ir mums visiem piemērs! :D

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #213 : Jūnijs 01, 2014 »

Gnidrologs, labi un kas šodienas liberālismā ir ne-OK? Tas, ka noteiktas grupas ir ``vienlīdzīgākas``, pret viņām zemākas prasības, dažādu veidu ``svētās govis``. Pareizi?

Tb šo novēršam, tirāniju nesarīkojam - tik tālu tad ir OK?

Kas vēl?
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #214 : Jūnijs 01, 2014 »

Nezinu no kuras pakaļas esi izrāvis, ka esmu ''nariks'' da i es nekur netiku teicis, ka no tiem vajag tikt vaļā. Kā reiz pagrimušus, nelaimīgus ļaudis vajag dziedināt. Ar hroniskiem idiotiem gan neko daudz nepaveikt.

Ctulhu
Visatļautība un no tā izrietošā dekadence visās dzīves jomās. Netaisos sākt uzskaitīt kas tieši. Daudzas no šīm jomām esam izrunājuši senāk.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #215 : Jūnijs 01, 2014 »

Gnidrologs

Ok. Es kaut kā arī nepropagandēju visatļautību, taisni otrādi, es domāju, ka par noteikta veida nodarījumiem atbildība ir jāpalielina. Labi, mums varbūt atšķiras domas, kas ir/ nav slikts nodarījums.

Es uzsvērtu, ka jebkādas nežēlības jeb sadisma izpausmes jebkur ir jālikvidē ātri un efekīvi, vēlams pakļaujot vainīgos max humānai, bet max efektīvai terapijai, kamēr tādas nav - izolācijai.
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4344
  • ateiste
« Atbilde #216 : Jūnijs 01, 2014 »

Citāts
Nu man prosta patīk trollēt liberastus un progtardus, tāpēc arī tusēju.

tikai redzi, kamēr tu te nepostē aģitpropu sev netīkamo cilvēku sišanas pasākumiem, `progtardi un liberasti` tev mierīgi ļauj te tusēt, kaut vai humora un satīras vārdā. sirdsšķīstie un pareizie kristieši tos, kas viņiem nepatīk, sen ir ar putām uz lūpām izmetuši ar visiem ī pē.

vispār šāds salīdzinājumus diezgan labi atspoguļo arī sabiedrību kopumā.

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #217 : Jūnijs 02, 2014 »

Man ļauj tusēt, jo jums pašiem vajag kādu nemesi, uz kuru dusmīgi purkstēt. Kad manis te nebija viss, kas jums atlika bija trollēt Ilāru, kas man šķiet nav diez ko interesanti takšo nevajag man te stāstīt par savu vēlīgumu. Kristieši met ārā no saviem forumiem, jo viņi tur vēlas apspriest savas reliģiskās lietas, nevis ''diskutēt'' ar ateisteļiem par to ir Dievs vai nav.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #218 : Jūnijs 02, 2014 »

Hihi, vispār jau kristiešiem vajag mācīt dzīvot apkārtējos, rezultātā - kā apkārtējie izbeidzās, tā šamiem forums arī izbeidzās :D

Ok, labi korekti ir teikt nevis kristiešiem, bet mācītājiem.

+ kristieši savas reliģiskās lietas labprātāk apspriež mūsu foruma ikdienas sarunās, nevis tur, pie mācītājiem, tāda nianse arī ir uz sejas.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #219 : Jūnijs 02, 2014 »

Tur viņi liekas apspriež teoloģiskas tēmas, nevis ikdienas zostiņu ''hihihī lollollō''. Vismaz tāda bija tā impresija no lelba.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #220 : Jūnijs 02, 2014 »

Gnidrologs, aga, bija tā - tad, kad tur bijām arī mēs. Tagad viss, cauri. Mūsu ikdienas sarunas meiko vairāk sensa arī čista par kristietību, mani tas, protams, uzjautrina.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #221 : Jūnijs 02, 2014 »

I wouldn't take your word for it. Un neatceros, ka mūsu klātbūtne tur būtu veicinājusi teoloģiskas diskusijas. Es tā pat kā tu tajā laikā tur biju, lai troļļotu. Vienīgās teoloģiskās tēmas tur bija tās, kur nedz Ctulhu nedz Mulderam nebija intereses neko teikt, ķipa ''kādu lavašu Jēzus labprātāk pieņem kā savas miesas analogu ceremonijām''.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #222 : Jūnijs 02, 2014 »

ā, OK, ja par ``teoloģiskām`` definējam tādas, kur visi iesaistītie piekrīt, ka dievs eksistē :)
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #223 : Jūnijs 02, 2014 »

A kādas tad vēl tās būtu. Vai tu ķīmijas forumā varētu diskutēt par āšdivio ar cilvēku, kas visus ķīmiķus saukā par nūģiem un aicina vairāk spēlēt basi. Tas beisiklī ir tas, ko mēs tur darījām.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #224 : Jūnijs 03, 2014 »

Labāks piemērs varētu būt iet stāstīt zajadlijiem tolkiēnistiem, ka tā pasaka ``gredzenu pavēlnieki``ir stulba un slikti izdomāta un Legolass ir nūģis, jo ūdeni es viņiem varētu vnk parādīt.
IP pierakstīta