Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Dažas prognozes tuvākajam laikam  (Lasīts 2150 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2073
Re: Dažas prognozes tuvākajam laikam
« Atbilde #15 : Maijs 22, 2014 »

" 2. Varēs ražot, visu ko virtuālu, piem filmas vai
datorspēles."

No virtuālā satura paēdis nebūsi, pajumti neuzbūvēsi un zeķes nenoadīsi.

" Kāpēc?"

Ateists jau pateica. Katram atsevišķu optisko kabeli neaizvilksi.

" Jā, aiz banāla iemesla, ka nepietiek jaudas
visiem izsekot."

Arī tehnoloģiski nav iespējams filtrēt lietotāja saturu tiešsaistē. Teiksim, es rakstu ļaunu komentāru, bet miglas forumā komentārs parādās kā mīlīgs un pūkains.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #16 : Maijs 22, 2014 »

Ateists
Citāts
Tāpēc, ka ISP trubas platums nav bezgalīgs, pieprasījums aug
ok, bet tad tikpat labi var iztikt ar ātruma ierobežojumu. Ja kačā 3D-hologrāfiskās filmas hyper-turbo-kvalitātē, pac vainīgs. Gaidi.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1727
« Atbilde #17 : Maijs 22, 2014 »

Citāts
Netflix gadījumā tiešām runa bija par kontentu, nevis par faktu, ka 20% klientu aizkačā nabaga ISP 80% no trubas?
tu to skaisti pasniedz, tieši kā to formulēja ISP, protams ka tas nebija pasniegts kā kontenta filtrēšana, bet reāli es neredzu atšķirību.
manuprāt ISP gan nevajadzētu iejaukties un es negribētu ,lai viņi būtu tiesīgi to darīt. kas un cik aizņem cik daudz no trubas būtu jālemj lietotājam nevis IPS. principā ja netflix aizņēma 80% no trubas iznāk ka tas deva 80% darba ISP, bet par cik šis kā arī vairums citu ir monopa tirgus ISP pateica vai nu tu tagad maksā vairāk, vai arī čuš tavai darbībai. analoģiski pasts varētu ņemt vairāk naudu par pensiju piegādi, jo tas aizņem XX% no viņu kapacitātes, tā ir kontenta filtrēšana.

Citāts
A šitas interesanti, var drusciņ sīkāk (neapdraudot valsts drošību, protams)? Ko viņi tur filtrē, lasa urlu komentus delfos un spiež downvote, meklē naida kurinātājus, lasa Ždanokas blogu?
sīkāk diemžēl man kundziņš nekko neteica. piedāvāja  gan iesniegt doķus un pievienoties "komandai", jo dators man patuvs tuvāks kā viņam. teica ka šodien karo caur mēdijiem internetā. mani šokēja, ka kas tāds šeit vispār pastāv. atbildēju, ka esmu no visas sirds pret to un, lai viņš pamet šo nozari).
IP pierakstīta
"Not all drugs are good, all right? Some of them … are great" B.Hicks

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #18 : Maijs 22, 2014 »

le_haim
Citāts
No virtuālā satura paēdis nebūsi
Ne jau visiem, bet lielai daļai.
Vispār, es domāju, ka ar 10 gadiem tur būs par maz. Un vēl - ka kapitālisms šo visu nepavilks un agri vai vēlu izputēs.

Citāts
es rakstu ļaunu komentāru, bet miglas forumā komentārs parādās kā mīlīgs un pūkains
AI ar to, iespējams, tiktu galā, varbūt pat pēc tiem 10 gadiem. Komentāru drīzāk izmestu ārā, nekā pārtsiītu par mīlīgu un pūkainu. Sarežģītākos nodotu cilvēkam - moderatoram.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #19 : Maijs 22, 2014 »

Sunshineman
Citāts
šodien karo caur mēdijiem internetā
Piemēram, noalgoti komentētāji, kas it kā pauž "tautas viedokli", bet patiesībā runā kādas grupas interesēs?
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #20 : Maijs 22, 2014 »

Citāts
Šajā gadījumā saturs netiek filtrēts, tiek ierobežots interneta ātrums. Nevajag jaukt jēdzienus.
ierobežots ātrums konkrētam avotam, pēc bla bla parametra. pasaki ar ko tas īsti atšķiras un kur garantija, ka tas nav pēc kontenta?

Citāts
Nē, nav. Jau augstāk minēju, ka ir iespējams piekļuvi konkrētiem serveriem vai bloķē tos provaideru līmenī, bet lietotāja saturu "attīrīt" nav iespējams. Vismaz nespēju iedomāties šādu tehnoloģiju.
tātad var izolēt materjālu, kas principā nozīmē nogalināt to. es ar kompjiem principā uz jums, bet mans kaimiņš kopmītnēs meklēja caurumus windowsā, ar administrātora tiesībām spēja iekļūt kompī aizlāpīt caurumu un pārsūtīt skriptu tālāk, ķipa labais vīruss. neteikšu ka viņš ir idiots, bet tad atkal iedomājies ko var veikt bariņš tādu vai vēl spilgtāku īpatņu. kas tieši tavuprāt nav iespējams, iekļūt tavā datorā ar admin teisībām?

Citāts
Tu esi žīds?
saražģīti, bet laikam tuvāk tam kā tu.

Citāts
Jā, zemessargi to vien dara, kā caurām dienām cenzē interneta saturu un traucē Sanšainam atklāt lielā Brāļa plānus.
precīzi mana reakcija, kad man to pateica

IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #21 : Maijs 22, 2014 »

Citāts
Piemēram, noalgoti komentētāji, kas it kā pauž "tautas viedokli", bet patiesībā runā kādas grupas interesēs?
es pratināju onku, bet viņš labi turējās arī pēc otrās )). godīgi sakot man vispār nav skaidrs kāda ir "zemessargu" funkcija, par ko viņiem maksā?
IP pierakstīta

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1504
« Atbilde #22 : Maijs 22, 2014 »

Citāts
tu to skaisti pasniedz, tieši kā to formulēja ISP, protams ka tas nebija pasniegts kā kontenta filtrēšana, bet reāli es neredzu atšķirību
Nu paga, mobilajam netam jau šobrīd jāmaksā par iztērēto, tā arī ir kontenta filtrēšana? :)

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #23 : Maijs 22, 2014 »

Citāts
Nu paga, mobilajam netam jau šobrīd jāmaksā par iztērēto, tā arī ir kontenta filtrēšana?
1. tev jāmaksā par to ko tu iztērē.
2. kādam jāmaksā, lai viņa lappuse netiktu ierobežota ātrumā.
tavuprāt viens un tas pats?
uzkatāmāk; tu sūti paciņas (pensijas) pa pastu, maksā par sūtijumu kā prasīts, bet tad tev saka: par cik tu sūti daudz (vai man nepatīkamu kontentu) tev jamaksā vairāk.
vēl uskatāmāk; pērc pienu, ja pērc līdz 6 litriem viena cena, ja pērc 6+ cena augstāka, nepatīk nepērc, bet zini pienu var nopirkt tikai no manis un no mana bračkas
IP pierakstīta

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #24 : Maijs 22, 2014 »

Tās ir divas dažādas metodes, bet dienas beigās abas ir par to, ka jāmaksā par traffiku. Var strīdēties vai ātruma ierobežošana nav tizla pieeja, bet nezinot sīkāk nav jēgas, varbūt viņiem bija labi iemesli.

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #25 : Maijs 22, 2014 »

Citāts
Tās ir divas dažādas metodes, bet dienas beigās abas ir par to, ka jāmaksā par traffiku. Var strīdēties vai ātruma ierobežošana nav tizla pieeja, bet nezinot sīkāk nav jēgas, varbūt viņiem bija labi iemesli.
nē tas ir monopols darbībā, tas par ko tagad ir strīds ir, ka internets dabūn "common carrier" statusu ==> kļūst par cilvēka pamattiesību, teiši tā pat, kā ūdens, elektrība, pasts.
paties šo, Henks ir lielāks vārda mesitars par mani
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2073
« Atbilde #26 : Maijs 22, 2014 »

Citāts
godīgi sakot man vispār nav skaidrs kāda ir "zemessargu" funkcija, par ko viņiem maksā?

Militāra organizācija, kuras mērķis ir vajadzības gadījumā aizsargāt konkrēto teritoriju. Un maksāt viņiem nemaksā, vismaz ne "algu" tradicionālajā izpratnē.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #27 : Maijs 22, 2014 »

Citāts
Militāra organizācija, kuras mērķis ir vajadzības gadījumā aizsargāt konkrēto teritoriju.
man tīri teorētiski būtu interesanti zināt, pret ko viņi ir spējīgi aizsargāt, krievijas uzbrukumu? kad jautāju meistaram kāda ir viņu organizācijas funkcija, viņs tielējās kā veca meita un tā nekko konkrētāku par "aizsargāt Latviju", arī nepateica.

Citāts
Un maksāt viņiem nemaksā, vismaz ne "algu" tradicionālajā izpratnē.
iespmējams ne visiem, bet kundziņs naudu saņem un cik noprotu, tuvu ne minimālo, satikšu uzprasīšu.
IP pierakstīta

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #28 : Maijs 23, 2014 »

Citāts
man tīri teorētiski būtu interesanti zināt, pret ko viņi ir spējīgi aizsargāt, krievijas uzbrukumu? kad jautāju meistaram kāda ir viņu organizācijas funkcija, viņs tielējās kā veca meita un tā nekko konkrētāku par "aizsargāt Latviju", arī nepateica.
Pret full scale Krievijas uzbrukumu mūs varētu aizsargāt tikai NATO, bet viņi droši vien to nedarītu un tā vietā veidotu fronti Polijā, no kuras sākt pretiebrukumu. Zemessargi varētu tikt galā ar seperātistiem, marodieriem, spridzināt tiltus utt. ;)

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #29 : Maijs 23, 2014 »

Citāts
Zemessargi varētu tikt galā ar seperātistiem, marodieriem, spridzināt tiltus utt.
nu cerams
IP pierakstīta