Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Mīlestības reliģija  (Lasīts 1022 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

tas_pats

Mīlestības reliģija
« : Maijs 18, 2014 »

Instinktīvais naids pret realitāti: pārmērīgas sāpju un kairinājumu jūtības sekas, kura vispār negrib tikt “aizskarta”, jo katru pieskārienu izjūt pārāk sāpīgi.
Jebkuras pieķeršanās, jebkura ienaida, visu sajūtu robežu un distanču izslēgšana: ārkārtīgas sāpju un kairinājuma jūtības sekas, kas katru pretestību, pretestības nepieciešamību uzskata ar nepanesamu nepatiku (t.i., kā kaitīgu, kā pašsaglabāšanās instinkta aizliegtu), turpretī svētību (prieku) atrod vienīgi, vairs nepretojoties nekam – nedz nelaimei, nedz ļaunumam. Mīlestība paliek kā vienīgā, kā pēdējā izdzīvošanas iespēja ... <..>
Bailes no sāpēm, pat no bezgala niecīgam sāpēm – tas nemaz nevar beigties citādi, kā vien mīlestības reliģijā ...

Tikai idioti nebaidās, bet gudrie meklē savam bailēm risinājumu - mīlestības reliģijā!
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2073
Re: Mīlestības reliģija
« Atbilde #1 : Maijs 18, 2014 »

Kas tas par ezotērisku sviestu?
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #2 : Maijs 19, 2014 »

Kas tas par ezotērisku sviestu?
Atšķirībā no tava ieraksta, tas ir viedoklis. :)
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #3 : Maijs 19, 2014 »

Tad varbūt konkretizē, jo pagaidām viss izskatās pēc izplūduša ezotērisku jaunavu palaga .
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #4 : Maijs 19, 2014 »

Tad varbūt konkretizē, jo pagaidām viss izskatās pēc izplūduša ezotērisku jaunavu palaga .
Ja tu esi tikai racionāls, tad tu to nesapratīsi, janunuve. :) Tur vajag pieredzi un izpratni, lai tu spētu iedziļināties pats sevī, lai izprastu, kas tu īsti esi un pēc kā ilgojies. :)   
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #5 : Maijs 19, 2014 »

Es esmu homo sapiens sapiens, bet manas  vēlmes izriet no mirkļa struktūras. Teiksim, šobrīd man ir vajadzīga barība.
Un?
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #6 : Maijs 19, 2014 »

Tev teica, ka tu esi dabas kronis un tu tam tici, ar savu neizskaidrojamo sajūtu. Bet teica tev kas un kāpēc, tevi nekad nav interesējis, jo tevi visu laiku nomāc izsalkuma sajūta. :) Tu esi eksistences brīnumainā radība. :)   
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #7 : Maijs 19, 2014 »

Homo sapiens nepavisam nav dabas kronis, vien ir specifiski pielāgojis apstākļus. Ārpus šiem apstākļiem cilvēks ir nekas. Teiksim, lielākā daļa savvaļā nobeigtos pāris dienu laikā.

Izsalkums mani šobrīd nepavisam nenomāc.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42031
  • Ateists
« Atbilde #8 : Maijs 19, 2014 »

le-haim, vispār jau nu homo sapiens (ar tehniku) ir izturīgs lielākā apstākļu diapazonā.
Uz Mēness virsmas nobeigtos pilnīgi visi citi daudzšūnu organismi.
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #9 : Maijs 19, 2014 »

Tie ir tie specifiskie vides pielāgojami, par kuriem minēju iepriekš, Čultu.  Atliek atcelt pielāgojumus - un čušs .
Galu galā, atliek manā pilsētas dzīvoklī pazust elektrībai, un man jau sākas neliela panika.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42031
  • Ateists
« Atbilde #10 : Maijs 19, 2014 »

le-haim, nu ja, tā tas ir ar jebkuriem daudmaz komplicētiem organismiem - noņemam pielāgojumus, pamainam vidi  - un čušs.
IP pierakstīta