Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Obligātās vakcīnas un to nepieciešamība  (Lasīts 4806 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7143
Re: Obligātās vakcīnas un to nepieciešamība
« Atbilde #15 : Maijs 06, 2014 »

par vakcinām - ja es esmu pareizi informēta, tad to sastāvā esot alumīnijs???(amoš kaut kāds cits metāls), kas zīdainim pa tiešo "dod pa smadzenēm", nu lūk, un līdz ar vakcināciju pasaulē uzradās tādas kaites kā autisms u.tt. bet par to nevienam kaut kā negribās runāt.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1727
« Atbilde #16 : Maijs 06, 2014 »

S.R.
diemžēl tevis minētās baumas pastāv, šeit jāpiedbilst divas lietas.
1. avots šīm baumām ir kāds raksts publicēts pārdesmit gadu atpakaļ, kurš izrādījās nepareizs, bet:
pat ja apgalvojumu pieņem par patiesu procentuāli piedēvētais autisma gadijumu skaits ir pārlieku mazs salīdzinājumā ar potes pozitīvo effektu, tas ir saslimt un nomirt nesaņemot poti ir procentuāli augtāka iespēja.
2. šīs baumas ir nepatiesas, daži pētijumi par tēmu:
http://www.plosone.org/article/info%3Adoi/10.1371/journal.pone.0003140
http://www.jpeds.com/webfiles/images/journals/ympd/JPEDSDeStefano.pdf
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/14519711?dopt=Abstract
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12949291
http://www.iom.edu/Reports/2002/Immunization-Safety-Review-Multiple-Immunizations-and-Immune-Dysfunction.aspx
http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2008/09/04/AR2008090401411.html
http://www.autismsciencefoundation.org/autismandvaccines.html
IP pierakstīta
"Not all drugs are good, all right? Some of them … are great" B.Hicks

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #17 : Maijs 06, 2014 »

Sunshineman
pat ja apgalvojumu pieņem par patiesu procentuāli piedēvētais autisma gadijumu skaits ir pārlieku mazs salīdzinājumā ar potes pozitīvo effektu, tas ir saslimt un nomirt nesaņemot poti ir procentuāli augtāka iespēja.
piekrītu. pieņemsim ka autisms ir kā upuris, kas jānes pārējo cilvēku labā. tas vismaz ir kaut kāds izskaidrojums.
par linkiem paldies, bet lasu tikai latviski un krieviski.

p.s. man ir grūti būt objektīvai, jo šī problēma skārusi manu ģimeni pārāk tieši. jaunākajam dēlam ir atipisks autisms. līdzjūtība nav nepieciešama.
IP pierakstīta

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1504
« Atbilde #18 : Maijs 06, 2014 »

wikipedia:

Alumīnija savienojumi tiek izmantoti kā imunoloģiskās palīgvielas, lai palielinātu vakcīnu efektivitāti. Dažos gadījumos šie savienojumi ir saistīti ar apsārtumu, niezi, nelielu drudzi, bet to izmantošana vakcīnas nav tikusi sasaistīta ar nopietnām blakusparādībām. Nav pierādījumu, ka alumīniju saturošas vakcīnas ir nopietns apdraudējums veselībai, kas pamatotu izmaiņas imunizācijas praksē. Pirmajos sešos dzīves mēnešos bērns uzņem vairāk alumīnija no pārtikas avotiem, piemēram, no mātes piena un piena maisījumiem zīdaiņiem, nekā no vakcinācijas.

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1727
« Atbilde #19 : Maijs 06, 2014 »

Citāts
piekrītu. pieņemsim ka autisms ir kā upuris, kas jānes pārējo cilvēku labā. tas vismaz ir kaut kāds izskaidrojums.
tas teiksim būtu solis, tomēr ir jāsaprot, ka saiknes nav vispār.
IP pierakstīta
"Not all drugs are good, all right? Some of them … are great" B.Hicks

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42369
  • Ateists
« Atbilde #20 : Maijs 06, 2014 »

Alumīnijs dabā ir mums visapkārt, rēķinot uz oksīdiem, alumīnija oksīds zemes garozā ir 15.41%, vairāk ir tikai silīcija oksīda. Ūdens ir tikai 1.52%

sīkāk te

http://lv.wikipedia.org/wiki/Zeme

bez tam alumīnija trauki, alumīnija instrumenti, ut... 

parastu smilšu sastāvā ir laukšpats, kas ir alumosilikāts.

Ok, viņi saka-  aluminija oksīds tiek ievadīts tieši asinīs. Bet jebkura kritiena brīdī, kad bērns paklūp un nobrāžas līdz asiniīm vietā, kur ir zeme, smiltis, grants, viņa asinīs nonāk simtiem reižu vairāk alumīnija.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #21 : Maijs 06, 2014 »

Alumīnijs dabā ir mums visapkārt, rēķinot uz oksīdiem, alumīnija oksīds zemes garozā ir 15.41%, vairāk ir tikai silīcija oksīda. Ūdens ir tikai 1.52%

sīkāk te

http://lv.wikipedia.org/wiki/Zeme

bez tam alumīnija trauki, alumīnija instrumenti, ut... 

parastu smilšu sastāvā ir laukšpats, kas ir alumosilikāts.

Ok, viņi saka-  aluminija oksīds tiek ievadīts tieši asinīs. Bet jebkura kritiena brīdī, kad bērns paklūp un nobrāžas līdz asiniīm vietā, kur ir zeme, smiltis, grants, viņa asinīs nonāk simtiem reižu vairāk alumīnija.
links neveras. par sasitumiem, no nobrāzuma vietas līdz smadzenēm droši ka neaiziet. ar poti vēnā ceļš precīzs. nu nezinu, neesmu tik ļoti tajā iedziļinājusies, varbūt arī alumīnijs ir jāēd karotēm.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #22 : Maijs 06, 2014 »

man veras, OK, ieraksti googlē ``zeme wiki `` un tas pats būs.

Vnk alumīnija jau organismā ir daudz vairāk nekā ar tām vakcīnām ievada.

Nu tas ir tas pats, kas teikt, ka iešpricēja ūdeni un - viss-  saindēja. Nu vai taisīt histēriju par to, ādas pārtikas vai zāļu sastābvā ir ūdens.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #23 : Maijs 06, 2014 »

man veras, OK, ieraksti googlē ``zeme wiki `` un tas pats būs.

Vnk alumīnija jau organismā ir daudz vairāk nekā ar tām vakcīnām ievada.

Nu tas ir tas pats, kas teikt, ka iešpricēja ūdeni un - viss-  saindēja. Nu vai taisīt histēriju par to, ādas pārtikas vai zāļu sastābvā ir ūdens.
neesmu mediķis, nezināšu, bet ja piemēram tas pats ūdens krājas tur, kur tam nevajadzētu būt rodas komplikācijas - tūska, kas var būt arī nāves cēlonis. vai tad nav svarīgi, kur tas alūmīnijs atrodas? ja asinīs un pa tiešo smadzenēs, tad arī viss OK?

redz, man vienreiz sanāca  baigais kuriozs, puika pārkoda termometru un norija dzīvsudrabu, mana pediatre sacēja tādu histēriju!!! es vedu bērnu uz Rīgu un skaitīju minūtes, izdzīvos vai nē - tak baigi toksisks un inde! izrādās zarnu traktā dzīvsudrabs vispār neuzsūcās, indīgi esot tvaiki. tad gan es biju škrobīga uz to dakterīti.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #24 : Maijs 06, 2014 »

Dzeramo ūdeni attīra ar alumīnija savienojumu palīdzību un alumīnija oksīds/ hidroksīds, kas nonāk kuņģī, vienalga dod šķīstošus alumīnija savienojumus, jo reaģē ar kunģī esošo sālsskābi. Nu un šķīstošie saviennojumi nonāk visur, t.sk. asinīs, tiek ziņots, ka asinīs nonāk 0.3% ieēstā aluminija.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #25 : Maijs 06, 2014 »

Dzeramo ūdeni attīra ar alumīnija savienojumu palīdzību un alumīnija oksīds/ hidroksīds, kas nonāk kuņģī, vienalga dod šķīstošus alumīnija savienojumus, jo reaģē ar kunģī esošo sālsskābi. Nu un šķīstošie saviennojumi nonāk visur, t.sk. asinīs, tiek ziņots, ka asinīs nonāk 0.3% ieēstā aluminija.
skaidrs. tad jau vakcīnas ir viena laba lieta.  ;)
iespējams.
« Pēdējā izmaiņa: Maijs 06, 2014 Ctulhu »
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #26 : Maijs 06, 2014 »

SR, nuja, dzīvsudrabs ir smagais metals, salīdzinoši neaktīvs ķīmiski un ar atšķaidītu sālsskābi reaģē ļoti lēni, līdz ar to nepaspēj uzsūkties.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #27 : Maijs 06, 2014 »

SR, nuja, dzīvsudrabs ir smagais metals, salīdzinoši neaktīvs ķīmiski un ar atšķaidītu sālsskābi reaģē ļoti lēni, līdz ar to nepaspēj uzsūkties.
es to toreiz nezināju. un mana dakterīte diemžēl arī. labi ka vismaz Rīgā dakteri mani nomierināja. piedāvāja drošības pēc izskalot puikam kunģi. teica- mūsu pienākums ir to piedāvāt, bet ieteikums - nedarīt.  :)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #28 : Maijs 06, 2014 »

Mjā, ka dakteri to nezina, tas ir , emm, savdabīgi.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #29 : Maijs 06, 2014 »

Mjā, ka dakteri to nezina, tas ir , emm, savdabīgi.
ai, mums X pilsētā daudz kas ir savdabīgs. :-\

es pie dakteriem eju tad, kad zinu, kas par vainu, kā ārstēt, kādus izmeklējumus veikt. u.tt. tad tā lieta notiek.
IP pierakstīta