Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Kas ir Kristus mācība Īstenībā ?  (Lasīts 735 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Aiko_Saule

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 183
  • Izzinām Īstenību kāda tā ir un atklājam to citiem
Kas ir Kristus mācība Īstenībā ?
« : Aprīlis 20, 2014 »

Mozum tika atklāts tā kunga vārds JHVH – kas latviešu valodā ir KAS IR.
Mozum tika atklāti 10 JHVH baušļi.
Un tad nāk Jēzus JHVH dēls. Šeit rodas jautājums – ko tad vēl Dievam vajadzēja atklāt cilvēcei, ja jau baušļi bija iedoti – likumdošana bija iedota ?
Lūk, šajā Jēzus dialogā ar Pilātu atklājas atbilde:

Jāņa evaņģēlijs 16:37-38
37 Tad Pilāts Viņam sacīja: "Tad Tu tomēr esi Ķēniņš?" Jēzus atbildēja: "Tu pareizi saki, Es esmu Ķēniņš. Tāpēc Es esmu dzimis un pasaulē nācis, lai apliecinātu īstenību. Ikviens, kas ir no īstenības, dzird Manu balsi."
38. Pilāts Viņam saka: "Kas ir īstenība?"

Lūk, atbilde. Es esmu dzimis un pasaulē nācis, lai apliecinātu īstenību.
Kristum bija misija apliecināt īstenību, tāda kāda tā IR.

Lūk, arī Kristus mācības kodols – Viņš mūs māca, atzīstiet Īstenību un Īstenība darīs jūs brīvus.

Un nākošajā līmenī – pēc Kristus aiziešanas uz Debesīm, ir atnācis šīs Īstenības gars, kurš ir Svēts – Svētais gars.

Jāņa evaņģēlijs 16:13
13 Bet, kad nāks Viņš, Īstenības Gars, Tas jūs vadīs visā īstenībā;

No šejienes – šī Svētā Īstenības gara funkcija ir vadīt mūs visā Īstenībā.

Tādā veidā mēs, kas esam Kristus sekotāji – esam arī Svētā gara sekotāji un pati Īstenība mūs vada – tādā veidā mēs dzīvojam.

Gars Aiko_Saule no  Īstenības

P.S

Lietoju terminu Īstenība - termina Patiesības vietā, jo pareizticīgo Svētajos rakstos ir lietots vārds Īstenība.
Svētie raksti latviešu valodā ir neprecīzi tulkoti. Nav pareizi aizstāt Īstenību ar Patiesību, jo Īstenība un Patiesība ir divas atškirīgas parādības. Patiesība ir katram sava, bet Īstenība ir viena.
Šeit būs links krievu valodā kur ir lietots Īstenība nevis Patiesība

http://bibleonline.ru/bible/rus/43/18/

Пилат сказал Ему: итак Ты Царь? Иисус отвечал: ты говоришь, что Я Царь. Я на то родился и на то пришел в мир, чтобы свидетельствовать о истине; всякий, кто от истины, слушает гласа Моего.
Пилат сказал Ему: что есть истина? И, сказав это, опять вышел к Иудеям и сказал им: я никакой вины не нахожу в Нем.

Tiek lietots истинa nevis правда

Un kas tad atklājas tad kas mēs sākam atzīt Īstenību tādu kāda tā ir ?
 Vai viss ir pozitīvu un priekpilni rožaini ?

Nē - tad atklājas baisā Īstenība līdzīgi kā Habakukam !

HABAKUKA GRĀMATA

Šis ir Dieva pasludinājums, ko parādībā redzējis pravietis Habakuks.

2 Cik ilgi, Kungs, es lai saucu pēc palīdzības - un Tu to nedzirdi? Cik ilgi lai Tavās ausīs atskan mani saucieni par varmācību (skolās, ģimenēs saeimā utt)- un Tu nesniedz palīdzību?
 3 Kādēļ Tu man liec redzēt pārestību, kas kādam tiek nodarīta, un kādēļ Tu liec man noskatīties mokās? Laupīšanas un noziegumi notiek manā acu priekšā (valsts budžets tiek izshēmots - pensionāriem pensijām naudas nepietiek), rodas asas domstarpības un uzliesmo naids!
 4 Tāpēc bauslība kļuvusi maznozīmīga, un taisnība nekur nevar kļūt par uzvarētāju. Bezdievīgais uzveic taisno, un tiesa tiek sagrozīta.
 5 Aplūkojiet citas tautas, skataities cits uz citu un brīnaities, jo Es darīšu kaut ko jūsu dienās, kas jums būtu neticams, ja jums to stāstītu.
 6 Jo redzi, Es atmodināšu kaldejus, skaudru, nežēlīgu un kustīgu tautu, kas ar mieru pat kājām doties līdz pašam zemes galam, lai iegūtu sev jaunas dzīves vietas, kas viņiem nepieder.
 7 Tā ir briesmīga un nežēlīga tauta; savu taisnību un pārgalvību tā uzliek visiem par likumu.
 8 Viņu straujie zirgi zviedz, leopardu izbiedēti, viņi ir tramīgi tiem uzglūnošo tuksnešu vilku dēļ. Viņu jātnieki atauļo no lielas tālienes, viņi atlido kā ērgļi, kas steidz gūt savu ēsmu.
 9 Viss viņu pulks nāk, lai darītu varas darbus; kurp tie vērš savu skatu, tur tie izlaužas cauri kā rīta vējš; viņu savākto gūstekņu skaits ir kā tuksneša smiltis.
 10 Viņi ļauni zobojas par ķēniņiem un apsmej vadoņus; par cietokšņiem tie smejas, jo tie uzber smilšu valni un ieņem cietoksni.
 11 Tā viņi aizdrāžas tālāk kā vējš, turpinādami apgrēcību, un uzskata savu spēku par savu dievu.
IP pierakstīta
5xxxDimensionālā realitāte Supratendra
http://supratendra.site50.net/

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1727
Re: Kas ir Kristus mācība Īstenībā ?
« Atbilde #1 : Aprīlis 20, 2014 »

pieņemot īstenību, vairs nevar dzīvot pasakā, manuprāt nedaudz ironiski, pasakas varonis prasa tevi neticēt viņam.
IP pierakstīta
"Not all drugs are good, all right? Some of them … are great" B.Hicks

tas_pats

« Atbilde #2 : Aprīlis 22, 2014 »

Par ko īsti ir jautājums - par svēto trīsvienību? Vai vienkārši gribējās, ko uzrakstīt,, ka šeit mēdz reizi no reizes notikt?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42368
  • Ateists
« Atbilde #3 : Aprīlis 22, 2014 »

Tapa, aikosaule ir tavs analogs, vēl viens bezjēgā muldētājs.
IP pierakstīta