Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Citi par Kristietību  (Lasīts 1456 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

tas_pats

Citi par Kristietību
« : Marts 10, 2014 »

Vaicāta par viņas īpašo attieksmi pret Krieviju, par koncertiem Sarkanajā laukumā krievu militārā orķestra pavadībā, Matjē atbildēja: "Vienmēr atdodu savu sirdi auditorijai neatkarīgi no tā, kāda tā valsts ir. Turklāt esmu ticīgs cilvēks, un es nekad nejautāju, kāda ir tava reliģijas krāsa vai noskaņas. Es jautāju, kādas ir tavas ciešanas. Man vienmēr bijusi ļoti liela cieņa pret visām valstīm, es dziedu dažādām auditorijām pasaulē un vienmēr ar vēlmi popularizēt savu valodu."

Mireija Matjē par politiku nerunā

Another serious challenge to Russia's identity is linked to events taking place in the world. Here there are both foreign policy and moral aspects. We can see how many of the Euro-Atlantic countries are actually rejecting their roots, including the Christian values that constitute the basis of Western civilisation. They are denying moral principles and all traditional identities: national, cultural, religious and even sexual. They are implementing policies that equate large families with same-sex partnerships, belief in God with the belief in Satan.

Vladimir Putin
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42039
  • Ateists
Re: Citi par Kristietību
« Atbilde #1 : Marts 10, 2014 »

Mjā, ja putins jūdzas nost uz reliģijas bāzes, tad nav labi.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #2 : Marts 10, 2014 »

tapa, ja nav nekas piebilstams par tēmu, vari nepostēt.
« Pēdējā izmaiņa: Marts 10, 2014 Ctulhu »
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #3 : Marts 10, 2014 »

tapa, ja nav nekas piebilstams par tēmu, vari nepostēt.
Tēma ir reliģija un tava attieksme pret reliģiju ir gana reliģiski maniakāla. :) Tā kā nevajag sevi uzskatīt per veselu, šādā kontekstā. :)   
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7555
« Atbilde #4 : Marts 12, 2014 »

jūdzas nost uz reliģijas bāzes, tad nav labi.

It kā nojūgšanās uz citas bāzes, piemēram, materiālisma būtu labāka. Ctulhu, neesi tik ideoloģisks! Nojūgšanās ir nojūgšanās, lai kādi arī būtu tās cēloņi.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #5 : Marts 12, 2014 »

Ilārs, protams, sajukt prātā vispār nav labi, es tikai par konkrēto gadījumu.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #6 : Marts 12, 2014 »

Varbūt izskaidro Ctulhu, kā var aizbraukt jumts bez dieva un reliģijas? Cilvēkam droši vien vareni interesanti, kas viņu gaida, ja viņš mēģinās atteikties no saviem "maldiem".
P.s. Putins nav nojūdzies, tikai cilvēki viņu nesaprot pareizi. :) Krievija nav Amerika, kas var atļauties Romas impērijas veida izvirtību. 
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #7 : Marts 12, 2014 »

Tapa

``Varbūt izskaidro Ctulhu, kā var aizbraukt jumts bez dieva un reliģijas?``

var aizbraukt jumts arī citos veidos, bet reliģija ir ļoti parasts jumta aizbraukšanas cēlonis.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #8 : Marts 12, 2014 »

Tapa
``Varbūt izskaidro Ctulhu, kā var aizbraukt jumts bez dieva un reliģijas?``
var aizbraukt jumts arī citos veidos, bet reliģija ir ļoti parasts jumta aizbraukšanas cēlonis.
Nē, mani interesē, kā jumts aizbrauc no reliģijas, tā sakot, trūkuma, jeb viņas noliegšanas visos aspektos? Tā sakot izskaidro kāpēc "cilvēkam bez pagātnes, nav nākotnes", kur visi mūsu vecvecāki ir bijuši kristieši. ;) 
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #9 : Marts 12, 2014 »

Tapa

`` kā jumts aizbrauc no reliģijas, tā sakot, trūkuma, jeb viņas noliegšanas visos aspektos?``

No tā jumts neaizbrauc.

``Tā sakot izskaidro kāpēc "cilvēkam bez pagātnes, nav nākotnes", kur visi mūsu vecvecāki ir bijuši kristieši.``

Nu vēl senāki vec....vec... vecāki mums ir bijuši vergturi, kanibāli un vēl senāki vispār pērtiķi. Notiek attīstība, mēs ejam tālāk par mūsu senčiem.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #10 : Marts 12, 2014 »

`` kā jumts aizbrauc no reliģijas, tā sakot, trūkuma, jeb viņas noliegšanas visos aspektos?``

No tā jumts neaizbrauc.
Tu esi reāls piemērs kā "brauc" un liekas neatgriezeniski. ;) 
``Tā sakot izskaidro kāpēc "cilvēkam bez pagātnes, nav nākotnes", kur visi mūsu vecvecāki ir bijuši kristieši.``
Nu vēl senāki vec....vec... vecāki mums ir bijuši vergturi, kanibāli un vēl senāki vispār pērtiķi. Notiek attīstība, mēs ejam tālāk par mūsu senčiem.
Tu gribi kā šis teiciens "pērtiķiem", tāpat kā evolūcija, ir bezjēdzīgs? Nu kādu ezotērisku teoriju tu mums piedāvāsi, lai izskaidrotu to ka vidēji mierīgos rodas apstākļos rodas "katastrofāli apziņas izmaiņas" produkti, kuru noliedz savus senčus? Un tavai tālāk teorijai ir vēl jāzin kurā virzienā ir tuvāk kur tālāk :) Vai tavuprāt tavi senči bija dumji, manuprāt, jā. :) 
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #11 : Marts 12, 2014 »

No tā jumts neaizbrauc.
Man ienāca prātā doma, ka varbūt šo procesu ateistiskiem cilvēkiem sauc savādāk? Teiksim ateistiska "vieduma eskalācija"? Vai kā? 
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1727
« Atbilde #12 : Marts 12, 2014 »

Citāts
Teiksim ateistiska "vieduma eskalācija"? Vai kā?
to sauc; beigt sev melot un pieņēmt pasauli kāda tā ir.
IP pierakstīta
"Not all drugs are good, all right? Some of them … are great" B.Hicks

tas_pats

« Atbilde #13 : Marts 13, 2014 »

to sauc; beigt sev melot un pieņēmt pasauli kāda tā ir.
Jā, beidz sev, un arī citiem, vienreiz melot un pieņem pasauli kāda tā ir pilnīgu nejaušību un nejaucību virknē, kurā tikai dievs mums dod ticība un spēku ieraudzīta dievišķo kārtību.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #14 : Marts 13, 2014 »

Nē, tieši dievs ir meli.
IP pierakstīta