Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: kūtrums kultūrā  (Lasīts 5083 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8276
Re: kūtrums kultūrā
« Atbilde #30 : Aprīlis 07, 2012 »

Tātad aizstāvēt pret apdzērušamies psihopātiem savus līdzpilsoņus ir iracionāli. Pareizi ir grimt apātijā, izliekoties, ka tas jau mani neskar. Nožēlojami. This is why Western culture is dying.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7143
« Atbilde #31 : Aprīlis 07, 2012 »

jebkuru situāciju(konfliktu), pirms to ņemties risināt ir daudz interesantāk aplūkot no visām pusēm.  tā lūk arī rakstiņa autors manuprāt jauki ieskicēja mūsu sabiedrības sarkanbaltsarkano drāmu. pret jebkuru mums traucējošu situāciju ;D mēs protams vēršamies ar darbību, kas šo traucēkli neitralizē. gadus 50 atpakaļ šāda situācija vispār nebūtu iespējama, un ja kāds bāleliņš iedomātos klapēt ar ļeņina galvu greznotu atribūtiku,atrautos ne vien no likumsargiem, bet cieši dabūtu pasēdēt sibīrijas lāģerī.  ;D ;D ;D un aktīvākais tiesātājs būtu tas pats latvju bāliņš. ;)
tad kur ir problēma???  ::) ::) ::) varbūt iekš tā ka, ja tu nāpsli liec sev klāt kādu simboliku, vienalga kādu, tad esi nu tik jauks, un proti šo simboliku kopā ar savu ģīmi aizstāvēt pret opozīciju.

es neesmu konfliktu cilvēks, bet man riebj liekulība un tukša plātīšanās.
IP pierakstīta

Krista

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1025
« Atbilde #32 : Aprīlis 07, 2012 »

NJ
Ok, pret pašsaglabāšanās instinktu man argumentu nav, nevar citam aizliegt sevi pasargāt no potenciālas kontūzijas.
Vienīgā pretenzija pret tevi un s.r - jūs piesārņojat atmosfēru ar pofigistiski impotentu nolemtības auru. No tās memētiskā līmenī barojas gan jaunā paaudze, gan nostiprinās esošās refleksi, nekādus benefitus tas nedod.

S.R stāstā ir runa par jauniešiem, kamēr agresors ir jau savā galvas marinādē labi nostiprinājies 40 gadnieks.

Kāpēc jums nav empātijas pret jauniešiem, kas vēl tikai formējās un pārslimo visādas pasaulesredzējuma stadijas un formas? Tas parāda jūsu vecūkšņaino un sakaltušo psiholoģiju.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #33 : Aprīlis 07, 2012 »

Tomēr ne velti mums ir tas teiciens ''ne mana sēta ne mana druva''. Laikam latvieši pēc dabas tādi nolemti mazohistiņi vienkārsi ir. Ne velti visu laiku zem svešiem zābakiem tusējusi, kamēr tiem pašiem leišiem vismaz kaut kādas valstiskuma tradīcijas.

Btw, kopš kura laika nacionālās simbolikas nēsāšana uzskatāma par izaicinājumu un fizisku konfrontāciju?
IP pierakstīta

mindbound

« Atbilde #34 : Aprīlis 07, 2012 »

Ar ko "līdzpilsoņi" ir vairāk aizsardzības vērti par jelkuru citu? Ja Tu, piemēram, redzētu, ka šo pašu četrdesmitgadīgo krievu aiz tās pašas autobusa pieturas spārda divi latvju nacionālistu brašuļi ar lentītēm fāterlandes krāsās ap piedurkni, vai Tu aizstāvētu viņu un dotos palīgā viņam? Tas nav retorisks jautājums.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #35 : Aprīlis 07, 2012 »

Grūti atbildēt par hipotētisku situāciju, kura ir gaužām nereālistiska. Nekad neesmu saskāries ar tik vardarbīgi noskanotiem ausekļainajiem, kas randomā uzbruktu garāmgājējiem dēļ viņu tautības. Laikam trūkst bāliņos tās mongoļu asinis.
 Ar līdzpilsoņiem es, protams, domāju līdzpilsoņus. Ja nav skaidrs, kas tas ir, tezauru zobos.
IP pierakstīta

mindbound

« Atbilde #36 : Aprīlis 07, 2012 »

Te nevajag izvērtēt varbūtību, ka nāksies ar šādu situāciju saskarties rīt vai parīt. Mēs taču esam spējīgi modelēt situācijas ar savu pelēko masu vien, vai ne?
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #37 : Aprīlis 07, 2012 »

Random vardarbība man nepatīk nekādās tās izpausmēs, tāpēc analoģiski savu spēju ietvaros rīkotos arī tevis minētajā situācija (drīzāk gan sauktu poličus, jo nekāds brūs lī arī neesmu), tikai kā jaut teicu, tas ir līdzīgi kā modelēt situāciju, kur man jākaujas ar zobu fejām.

Tiesa, ja domā ka situācijas ir analoģiskas, tad nē. Ir nosodāmi, ja vietējie ir agresīvi naciķi, bet, ja tāds ir kaut kāds iebraucējs, kas burtiski dirš uz tava paklāja, tad viņam zūd jebkādas tiesības uz viesmilību attiecīgajā zemē.
IP pierakstīta

mindbound

« Atbilde #38 : Aprīlis 07, 2012 »

Jā, es domāju, ka situācijas ir simtprocentīgi analoģiskas.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #39 : Aprīlis 07, 2012 »

NJ
Ok, pret pašsaglabāšanās instinktu man argumentu nav, nevar citam aizliegt sevi pasargāt no potenciālas kontūzijas.
Vienīgā pretenzija pret tevi un s.r - jūs piesārņojat atmosfēru ar pofigistiski impotentu nolemtības auru. No tās memētiskā līmenī barojas gan jaunā paaudze, gan nostiprinās esošās refleksi, nekādus benefitus tas nedod.

S.R stāstā ir runa par jauniešiem, kamēr agresors ir jau savā galvas marinādē labi nostiprinājies 40 gadnieks.

Kāpēc jums nav empātijas pret jauniešiem, kas vēl tikai formējās un pārslimo visādas pasaulesredzējuma stadijas un formas? Tas parāda jūsu vecūkšņaino un sakaltušo psiholoģiju.

nu, ja cietušie ir jaunieši, tas situāciju maina. es kā izcila perētājvista noteikti to zeku samaltu kotletēs. viennozīmīgi. bērnus manā klātbūtnē sist nedrīkst neviens.

p.s. būs jāpārlasa tas stāsts. :o bet katrā ziņā ķīnietis ir iespiedies atmiņā vislabāk.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #40 : Aprīlis 07, 2012 »

Tomēr ne velti mums ir tas teiciens ''ne mana sēta ne mana druva''. Laikam latvieši pēc dabas tādi nolemti mazohistiņi vienkārsi ir. Ne velti visu laiku zem svešiem zābakiem tusējusi, kamēr tiem pašiem leišiem vismaz kaut kādas valstiskuma tradīcijas.

Btw, kopš kura laika nacionālās simbolikas nēsāšana uzskatāma par izaicinājumu un fizisku konfrontāciju?

neraudi ne asariņu, drīz būs silta vasariņa. nav jau tik traki, ir jau starp latviešiem arī pa kādam normālam vecim.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42384
  • Ateists
« Atbilde #41 : Aprīlis 10, 2012 »

NJ

``Ja Tu, piemēram, redzētu, ka šo pašu četrdesmitgadīgo krievu aiz tās pašas autobusa pieturas spārda divi latvju nacionālistu brašuļi ar lentītēm fāterlandes krāsās ap piedurkni, vai Tu aizstāvētu viņu un dotos palīgā viņam? Tas nav retorisks jautājums.``

Protams.

IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #42 : Aprīlis 18, 2012 »

Tomēr ne velti mums ir tas teiciens ''ne mana sēta ne mana druva''.
"Ne mana cūka, ne mana druva." - t.i, ja ne man kāds taisa nepatikšanas (sveša druva), ne es esmu tas, kas taisa nepatikšanas (sveša cūka, kura ielīdusi druvā, kurā nepienākas), tad man ir vienalga, ka kādam citam kāds cits taisa sūdus.

Ja man nebūtu nekā, ko pielietot, lai tādu veci neitralizētu, tad arī es klusiņām vien tupētu pie ratiem, skatoties, vai nav kāds, ar ko sadarboties neitralizācijas nolūkiem. Vēl varētu aizsūtīt sms kādam pazīstamam, lai izsauc policiju. Ir bijusi mazliet līdzīga situācija busā Rīga - Liepāja. Neatceros droši, par ko sākās konflikts, bet vienam puisim kāds iereibis purns draudēja, ka Saldū sagaidīs banda un viņu piekaus. Pa to laiku daži apkārtējie piebalsoja ļembastam, lai liekas mierā, kamēr citi klusiņām izsauca policiju un rezultātā reibušo Saldū pie autobusa durvīm savāca.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42384
  • Ateists
« Atbilde #43 : Aprīlis 18, 2012 »

Succubus

Mums bija kas liidziigs KLM reisaa no Amsterdamas. Salietojusjies jauneeklji saaka meeginaat ar kaajaam izspert iluminatoru. Pavadonju vecaakais aatri tika ar vinjiem galaa, peec tam, kad mees paaicinaajaam sjo ar izsaukuma pogu un uzjautaajaam, kaa sjiis performaces klapee ar flight safety.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #44 : Aprīlis 18, 2012 »

Citāts
Salietojusjies jauneeklji saaka meeginaat ar kaajaam izspert iluminatoru.
Nja, šādās reizēs pārņem šaubas par to, vai tikai cilvēki sev saprātīgas būtnes nosaukumu nav piešķīruši avansā? :)
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu: