Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: kūtrums kultūrā  (Lasīts 5085 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8276
Re: kūtrums kultūrā
« Atbilde #15 : Aprīlis 06, 2012 »

protams. un tava reakcija ir tipiska mūsdienu vīrišķa vāvuļošana par neevolucionējušām sievietēm.
Tas nebija kaut kāds personīgs uzbrauciens, bet tavas un tev līdzīgo dabas raksturojums. Sievietes nav vīrieši un protekcionisms, kas sniedzas pāri sava mazuļa aizstāvēšanu nav to dabā. Vai es, paziņojot šādu pašsaprotamu lietu kaut kā tevi aizskaru?
Citāts
starpcitu - manuprāt nāk atpakaļ matriarhāts. drīz veči neko vairāk nespēs kā alus pudeli atkorķēt. un nesāt kabatā naglu.
Jā, diemžēl vērojot mūsdienu metroseksuālo/androgīno kultūru un vīriešus, ka arvien vairāk sliecas uz feminismu kā ideoloģiskā tā bioloģiskā ziņā, šajā uzskatā ir daļa patiesības. Ceru saproti, ka matriarhāts ir jebkuras civilizācijas nāve. Ne velti tāds mūsdienās pastāv tikai visneattīstītākajos pasaules reģionos, kur pat mednieku-vācēju sabiedrība jeļi pastāv.

Manuprāt, situācija, kur viens dzērājs uzbrūk diviem pieaugušiem indivīdiem cilvēku pilnā transportā, prasa neko vairāk, kā policijas izsaukšanu
Tāpēc, ka policija spēj momentāni aizteleportēties uz vietu, kur notiek noziegums.
Gnidrolog, ja Tevis šeit teiktais nav bijis domāts kā mēģinājums citus piedabūt pabarot Tavu trolli (which I truly hope it is), un, ja Tu tiešām būtu spējīgs un gatavs savus vārdus īstenot praksē, tad apsveicu.
Nesaprotu kāpēc paziņojums, ka elementāra pašaizsardzība ir labi, ir mēģinājums ''pabarot trolli'', bet zinot tavu ģļēvulības glorificēšanu, tas man nav pārsteigums. Es praksē šādu variantu neīstenotu tieši tāpēc, ka nevēlos iekļūt cietumā, taču ar tukšu pudeli, metāla stieni vai kādu citu *blunt* priekšmetu noteikti mēģinātu disabilitēt tāda tipa subjektu. Imo tur nevajag kaut kādu baigo drosmi, bet elementāru sense of decency. Vai varbūt sēdēt malā, mierīgi vērot situāciju un saukt policiju tavā uztverē ir pareizākais risinājums?
Citāts
Tādā gadījumā esi sekmīgi pievienojies tiem pagaidām ļoti nedaudzajiem indivīdiem, kuru sakarā man vairs nav nekādu tālāku komentāru; kļuvis par vienu no staigājošiem paraugiem lielākajai daļai no tā, kā dēļ cilvēce ir hroniski slima.
Hroniski slima mūsu sabiedrība ir tieši pateicoties tādiem kulturāli-suicidāliem indivīdiem kā tu.

Kādus līdzekļus, tavuprāt, drīkst izmantot upuru aizstāvībai šādās situācijās?
Simetriskus. Tb, sadot pa galvu.

IP pierakstīta

mindbound

« Atbilde #16 : Aprīlis 06, 2012 »

Citāts
Es praksē šādu variantu neīstenotu tieši tāpēc, ka nevēlos iekļūt cietumā [..]
Tātad, ja zinātu, ka par to nedraudēs atbildība likuma priekšā (vai ka vienkārši izdosies izsprukt sveikā), tad situācija beigtos ar naglu cilvēka deniņos?

Ecce homo.
IP pierakstīta

Orc

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1374
« Atbilde #17 : Aprīlis 06, 2012 »

Manuprāt, situācija, kur viens dzērājs uzbrūk diviem pieaugušiem indivīdiem cilvēku pilnā transportā, prasa neko vairāk, kā policijas izsaukšanu uz kādu no tuvākajām pieturām.

Jā, bet policijas ierašanās prasītu vismaz 10 minūtes teiksim. Pa to laiku var daudz, kas atgadīties.

Citāts: Gnidrologs
Simetriskus. Tb, sadot pa galvu.

Tāds ir arī mans uzskats. Bet pa galvu var sadot arī ar metāla cauruli, un tas jau nu gan ir galīgi "nesimetriski."
IP pierakstīta
“When the going gets tough, the tough go drinking.”

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #18 : Aprīlis 06, 2012 »

Tātad, ja zinātu, ka par to nedraudēs atbildība likuma priekšā (vai ka vienkārši izdosies izsprukt sveikā), tad situācija beigtos ar naglu cilvēka deniņos?
Ja ietu runa par tieši tāda tipa indivīdu kā minētajā aprakstā, respektīvi, degradējies tips, kas uzbrūk diviem puikām, jo viņi ir latvieši (pie tam tas notiek Latvijā, nevis Krievijā), kāpēc ne? Subjekts, kur ir tik naidīgs pret pamatnāciju, ka randomly uzbrūk tiem sab. transportā nerada nekādu pievienoto vērtību, tieši pretēji. Samazina šīs sabiedrības kompleksitāti, radot iracionālu apdraudējumu or smth.
Tāds ir arī mans uzskats. Bet pa galvu var sadot arī ar metāla cauruli, un tas jau nu gan ir galīgi "nesimetriski."
Ja attiecīgais tips izskatās spēcīgāks par mani, tad tas ir pieļaujams asimetriskums.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42384
  • Ateists
« Atbilde #19 : Aprīlis 06, 2012 »

Gnidrologs

Jaa, tiiri teoretiski es te protams, vareetu biidiit textus, ka labaak ir nevardarbiigi sasnjoreet un aizstiept aarsteeties, tas taa viss ir, bet avaarijas situacijas/ laika truukums paredz avaarijas risinaajumus.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #20 : Aprīlis 06, 2012 »

Kādā veidā tu tādu atsaldeni ''ārstēsi''? Galvenais, no kā?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #21 : Aprīlis 06, 2012 »

Gnidrologs

Nu apskataamajaa gadiijumaa ir dariisjana ar kkaadaa posttraumatiskajaam psihozeem ( trauma - teevs gajis bojaa) un tml.

Nu taa ljoti rupji un tuvinaati - iebaazt kexu mag. rezonanses skenerii, nokarteet kairinaajuma apgabalus, paskatiities, kuri ir pastaaviigi, paskatiities dinamiku, varbuut pakorigeet, izmantojot taa pasja skenera vadiitu paaatrinaato protonu kuuli

Nu taa kautkaa, ljoti aptuvens un rupjsj izklaasts....
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #22 : Aprīlis 06, 2012 »

No kura ānusa tu rauj, ka tam tpam obligāti jābūt kādai ''traumai''? Tas man atgādina to politkorekto norvēģu policisti, kas automātiski pieņem, ka visi tie čurkas-izvarotāji viņu zemē ir ''traumēti''. Sry, tas kekss var vienkārši neieredzēt latviešus un viss. Es tādus tipus esmu sastapis. Vienīgā ''trauma'' tādiem ir sēras par PSRS sabrukšanu un fakta, ka viņš vairs nav kungs šajā zemē.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #23 : Aprīlis 06, 2012 »

Gnidrologs

OK, plasjaakaa noziimee es ar traumu biju domaajis dajebkaadu defektu.

Bet jaa -  piekriitu, ka saados gadiijumos augstaaka prioritaate ir aizsardziibai (noveerst apdraudeejumu citiem) attieciigi -  objekta neitralizaacijai. Labosjana - aarsteesjana - naakamaa prioritaate, kad iepriekseejais uzdevums izpildiits. Ja tas veel ir iespeejams, tb ja izveicot aizsardziibu, objekts nav sabojaajies neatgriezeniski.

Nu taa buutu max korekti...

IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7143
« Atbilde #24 : Aprīlis 06, 2012 »

No kura ānusa tu rauj, ka tam tpam obligāti jābūt kādai ''traumai''?

tu nonāc tādā kā pretrunā, ja cilvēks vienk. neieredz kādu konkrētu citu cilvēku kopu,šajā gad. latviešus, bet  piem. homoseksuāļus, tas nozīmē, ka viņam IR trauma. tas varētu nozīmēt, ka zemapziņā šim cilvēkam ir homoseksuālas tieksmes. u.tt. nekas nerodas no nekā.

IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #25 : Aprīlis 06, 2012 »

wat
IP pierakstīta

Krista

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1025
« Atbilde #26 : Aprīlis 06, 2012 »

Njā, dievzemītes likumdošana joprojām stagnē un par pašaizsardzību mēdz piemērot neadekvātus sodus, tipa, piemerotais spēks nebija adekvāts situācijai. Diezgan nožēlojami. Normālās kapitālistiskās valstīs (kā asv, piem.) pilsoņa tiesības uz savas veselības un īpašuma aizsardzību tiek reāli apmierinātas un neitralizejot šādu pasažieri - nevienam nerastos nekādas pretenzijas. To sauc par civilizāciju. Īpaši, ja konflikts uz nacionālās počvas.

Bet tādos policejiskos miestos kā Latvijā, kur šādas prakses nav, atliek tikai izteikt līdzjūtību vīreļiem, kam jābaidās pat iepīkstēties, nemaz nerunājot par iejaukšanos. Tas varētu būt diezgan pazemojoši justies bezspēcīgam šādā situācijā. Un tikai cerēt uz tā saucamo "policiju".

IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7143
« Atbilde #27 : Aprīlis 06, 2012 »

Njā, dievzemītes likumdošana joprojām stagnē un par pašaizsardzību mēdz piemērot neadekvātus sodus, tipa, piemerotais spēks nebija adekvāts situācijai. Diezgan nožēlojami. Normālās kapitālistiskās valstīs (kā asv, piem.) pilsoņa tiesības uz savas veselības un īpašuma aizsardzību tiek reāli apmierinātas un neitralizejot šādu pasažieri - nevienam nerastos nekādas pretenzijas. To sauc par civilizāciju. Īpaši, ja konflikts uz nacionālās počvas.

Bet tādos policejiskos miestos kā Latvijā, kur šādas prakses nav, atliek tikai izteikt līdzjūtību vīreļiem, kam jābaidās pat iepīkstēties, nemaz nerunājot par iejaukšanos. Tas varētu būt diezgan pazemojoši justies bezspēcīgam šādā situācijā. Un tikai cerēt uz tā saucamo "policiju".

Bravo! un ko tu darītu tajā mikriņā? meklētu kabatā pēc kolta ja asv, bet ja dievzemītē tad nee?
IP pierakstīta

Krista

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1025
« Atbilde #28 : Aprīlis 06, 2012 »

Pat, ja man būtu šaujamieroča nēsāšanas atļauja, es ar to diez vai vazātos apkārt bez vajadzības, gan asv, gan te.

Tu nosodi šāda klīniska 9. maija dinozaura izslēgšanu, bet vietā neko nepiedāvā. Ieurbties logā vai manīties uz izeju, visticamāk.
Jūsu zelta vidusceļš:
Man nospļauties uz jums, jums - uz mani, lai tas kalpo par mūsu turpmākās līdzāspastāvēšanas pamatu! Āmen.

Es esmu "konflikta cilvēks" un tāpēc esmu iekšēji ļoti brīva un maz no kā baidos.
IP pierakstīta

mindbound

« Atbilde #29 : Aprīlis 07, 2012 »

Citāts: Krista
Ieurbties logā vai manīties uz izeju, visticamāk.
No nacionālista perspektīvas (kura vismaz lasāmās semantikas līmenī šeit nepārprotami ir klātesoša) tas, droši vien, ir grēks pret "pamatnāciju" kā dievības ekvivalentu (beigu galā, pat abu konceptu piederības realitātei pakāpe ir aptuveni vienāda), taču abstrahējoties no nacionālās piederības koncepta - jā, tā ir normāla, racionāla rīcība. Iesaistīties šeit aprakstītajā konfliktā nekādā veidā nav klasificējami kā pašaizsardzība.
IP pierakstīta