Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Politiskās kaislības : vai nemieri Ukrainā ir prelūdija karam?  (Lasīts 123678 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis

a_masiks

apskatnieks Finian Cunningham arī agrāk izcēlies ar objektīvu situācijas analīzi. protams, ne pasaules žandarma oficiozu, tātad ne tavā gaumē.

Ko nozīmē "objektīva situācijas analīze"?  Sazvērestību teorijas?
Man tāds jautājums - ja, piemēram, izrādīsies ka Ukrainas spēku pusē atrodas kautkāda NATO vienība - kā tas ietekmēs un uz kā pamata dos iemeslu sīkajam kremļa kroplim ieviest Ukrainā krievijas karaspēku? Uz kā pamata?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1944

a_masiks

tiesības dos, tieši precīzi uz tā paša pamata - karaspēku ne karaspēku, bet kaut kādas vienības gan.
ka tu esi "Dzīvnieku fermas" standartu piekritējs, lietas būtību nemaina.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Jona
Citāts
tiesības dos, tieši precīzi uz tā paša pamata - karaspēku ne karaspēku, bet kaut kādas vienības gan.

acīm redzot jautājums bija pārāk grūts. Atkārtošu vēlreiz  -UZ KĀDA PAMATA?  Krievija atrodas kara stāvoklī ar Ukrainu? Krievija atrodas kara stāvoklī ar NATO?  Ja NATO spēki atrodas Ukrainā - kā tas dod pamatojumu ievest Ukrainā ari krievijas karaspēku?
Tas ka krievi GRIB iekarot kaimiņu valsti  - Ukrainu, tas ir pats par sevi saprotams un acīm redzams. Taču krievi ir izvēlējušies nepieteikt karu un izvairīties no konfrontācjas pret visu pasauli. Jo piesakot karu Ukrainai, tāda konfrontācija būtu neizbēgama, pie kam ANO sankcionēta un pieprasīta. Tapēc vēl reiz jautāju - KAS tāds mainītos šai apstāklī, JA izrādītos ka ukraiņu pusē karo (vai palīdz karot) kaut kādas NATO vienības?

Apmēram došu piemēru: tas ka ukraiņi sagūstīja krievu karavīrus, ar/ bez doķiem - tas kaut kā deva pamatu NATO ieviest ukrainā savu karaspēku? Ja nedeva, tad kapēc? Un ja tiks atrasti NATO karavīri - kapēc pēkšņi krieviem radīsies pamats?

PS -
Citāts
karaspēku ne karaspēku, bet kaut kādas vienības gan.

Kautkādas vienības un nelegāli... un ar ko tas būtu atšķirīgs no tā, kas ukrainā jau notiek veselu gadu?? Iepriekš ieveda nelielas vienības un nelegāli, tagad varēs ievest nelegāli  toties nelielas vienības?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 9946
  • Tas ir viņš! Āāaaa... ;)

KAS tāds mainītos šai apstāklī, JA izrādītos ka ukraiņu pusē karo (vai palīdz karot) kaut kādas NATO vienības?
NATO jau varētu krieviem atbildēt ar krievu pašu pasaciņu - ko jūs, Ukrainā nekādas NATO vienības nekaro, ir tikai brīvprātīgie...  ;)
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

a_masiks

es jau atbildēju. lielajā politikā dubultstandarti neiet cauri - reiz ir radīts precedents, tad nākošajiem, kas uz tā rēķina izbrauc, vairs neko pārmest nevar.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

a_masiks

es jau atbildēju. lielajā politikā dubultstandarti neiet cauri - reiz ir radīts precedents, tad nākošajiem, kas uz tā rēķina izbrauc, vairs neko pārmest nevar.
Proti  -ja vieni pielieto dubultsatndartus, tas dod tiesības un pienākumu "citiem" darīt to pašu? Tb - ja krievi nelegāli ukrainā ievieš savu karaspēku.... tas taču nozīmē (pēc TAVAS LOĢIKAS) to, ka to pašu drīkst darīt arī NATO??!! Jeb tu uzstāj uz to, ka kas atļauts krievam - nav atļauts nevienam citam?  Un turpinot domu - ja tavs kamiņš sit savu sievu, tas dod tiesības arī tavam vīram tev iedot pa aci?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

scooter

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 988

hehe, man patīk Masika  politiskajās debatēs Delfos izstrādājies rūdījums
Jona uz to iekrita tikko...hihi
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

a_masiks

krievam ir kudī smagāks, faktiski pilnībā legāls pamatojums - Ukrainā ir liela krievu un vēl lielāka krievvalodīgo kopiena, visi pilsoņi ntajā paaudzē, kas turklāt pavisam reāli tiek fiziski apdraudēti/likvidēti.
kurpretī par kkādu mistisku aizsargājamu amerikāņu kopienu Ukrainā gan tā kā nebūtu pamata runāt.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

scooter

nebaidies, mans rūdījums nav mazāks  :P
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

a_masiks

krievam ir kudī smagāks, faktiski pilnībā legāls pamatojums - Ukrainā ir liela krievu un vēl lielāka krievvalodīgo kopiena, visi pilsoņi ntajā paaudzē, kas turklāt pavisam reāli tiek fiziski apdraudēti/likvidēti.
kurpretī par kkādu mistisku aizsargājamu amerikāņu kopienu Ukrainā gan tā kā nebūtu pamata runāt.
Maza niansīte - ukrainas krievi ir UKRAINAS pilsoņi, kamēr nav no šīs pilsonības atteikušies. Krievijai gar citas valsts pilsoņiem nav nekādas daļas, neskatoties nedz uz ģenētiskajām vai valodas īpatnībām. Savukārt NATO spēkus Ukrainā var un ir tiesīga uzaicināt pati Ukrainas valdība. Viņai IR tādas tiesības. Viņai ir tiesibas vazāt savu karaspēku pa savas valsts teritoriju kur vien vēlas ((c) krievijas ārlietu ministrs) un rīkot savas armijas kopīgās mācības un kopīgas kampaņas ar kuras valsts armiju vien vēlas. Ir kādas pretenzijas?

Citāts
krievam ir kudī smagāks, faktiski pilnībā legāls pamatojums -
tu esi pārliecināta ka tas ir legāls pamatojums un nevis nacistisks?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7831
  • sirdī vēsturnieks

a_masiks
Par manis dotajiem Šarija video Tev ir kas sakāms? Noskatījies vismaz?
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1504

Citāts
Ukrainā ir liela krievu un vēl lielāka krievvalodīgo kopiena, visi pilsoņi ntajā paaudzē, kas turklāt pavisam reāli tiek fiziski apdraudēti/likvidēti
loool

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

a_masiks

nus... domāju, ka Ukrainas pilsoņiem krieviem būs gan šādas tādas pretenzijas, īpaši pēc Odesas.
vēl jo vairāk, kad Ukrainas t.s. valdība no viņiem praktiski atteikusies - pārtraukusi piegādes, pensijas utt.
atgādinu, ka ANO pamatdokumenti kā primārās apliecina tautu nevis valstu tiesības, tātad  - nevis cilvēki priekš valsts, bet valsts priekš cilvēkiem.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

a_masiks
noskatījos. Ne visus. Bet noskatījos.  Džeks konkrēti piepišas cepurei.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

MJ
Citāts
a_masiks

tie būs viņam par grūtu, iesākumā varbūt ko vienkāršāku  :D

Порошенко жмет руку мертвецам
https://www.youtube.com/watch?v=NstVs6GueU0
IP pierakstīta