Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Politiskās kaislības : vai nemieri Ukrainā ir prelūdija karam?  (Lasīts 125112 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Meistars Goda

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1171
  • džedaju bruņinieks

a_masiks

Vispār jau varētu piedāvāt vēl vairāk  iracionālu sentimentālu jūtu, bet nu nekas. Kas attiecas uz biznesu, arī to daudz sekmīgāk var veidot tur, nevis te.
IP pierakstīta

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 9946
  • Tas ir viņš! Āāaaa... ;)

masik, LR godīgu biznesu izveidot ir visai problemātiski. Pat tad, ja tava biznesa ideja izrādīsies dzīvotspējīga, tevi aprīs kukuļgribošā birokrātija un izkonkurēs tie, kuri ar šo birokrātiju blatojas. Vai arī tie, kas nemaksā nodokļus.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā

Ctulhu
Citāts
genocīda akcijas strauji palaiž pretējo procesu - par partizāniem tiešām kļūst gandrīz visi.
Jā, es te nesen lasīju Alberta Špēra atmiņas, tā arī bija - tai pat Ukrainā vācieši esot sagaidīti diezgan labvēlīgi, bet kā kāds tur duraks gauleiters sācis izvest dzīvē partijas līniju un tīrīt ārā untermenšus, tā uzreiz pilni meži ar partizāniem.
Arī frontē krieviem tas, ne tikai Ukrainā, bet citur, ir bijis kā papildus stimuls cīnīties.
IP pierakstīta

scooter

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 988

+ Juventus
Un tas arī ir 1 iemesls emigrācijai, ka Latvija palikusi zagļu, blēžu un shēmotāju valsts
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis

JuventusMeistarsGoda

Nedaudz sarkastiski paturpinot jūsu domu:  arī Dzimteni ietu aizstāvēt, ja kāds plinti iedotu, ij enemiju uz mērķa uzliktu...  bet tā kā neviens nenāk un plinti nedod, ij nenemiji skraida šurpu turpu, nestāv uz vietas lai var trāpīt - ko nu es tur iešu... tāpat nekas nesanāks...
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

+ Juventus
Un tas arī ir 1 iemesls emigrācijai, ka Latvija palikusi zagļu, blēžu un shēmotāju valsts
ak tu nabadziņš. Nu labi ka tev tās lapsenes noindēja...  cik tad samaksāji par insektu iznīcināšanu? Ņibosj bankrots iestājās? Cietējs un aplaupītais, tu mūsu...
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

PS - runājot par biznesu. Es ZINU ka vajag un ka tas ir labi. Diemžēl arī es nemāku biznesu taisīt, lai arī zinu ka vajag.
Tb - lai arī zinu ko un kā vajadzētu darīt - pašam ar darīšanu ir sūdīgi. Un toes labi apzinos. Tikai citus (tai skaitā valdību) savā tizlumā nevainoju.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

scooter

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 988

Debaļcovas "katla"  noslēpums atklājies
http://kurort200.livejournal.com/585.html

PS kur Internetā ir apbrīnojams pareģojums, par karu Ukrainā, pagaidam piepildās kā pēc notīm viss
tur arī teikts, ka būs lielākos apmēros un diemžēl - Latvija ar nepaliks nomaļus no tās "putras"
kaut gan ekonomiski Latviju jau tagad skar tas viss
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā

a_masiks
Tu domā, ka biznesu Latvijā (un vispār?) pavisam noteikti vienmēr var uzveidot, problēma tik tā, ka sliņķi to nedara?
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1944

Citāts

izklausās pēc patiesības.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

EzītisMiglā

klau, kāpēc sarunas par biznesu u.c. netiek pārnestas citviet, tas taču apgrūtina konkrētās tēmas pārskatāmību.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā

Jona
Tāpēc ka offtopici te ir parasta parādība, un nevienam nav īsti laika cilāt blāķus ar komentāriem.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

a_masiks
Tu domā, ka biznesu Latvijā (un vispār?) pavisam noteikti vienmēr var uzveidot, problēma tik tā, ka sliņķi to nedara?
Noteikti. Ir tikai starpība - kādu biznesu un uz kādiem noteikumiem. Uzveidot savu biznesu uz SAVIEM noteikumiem - diez vai izdosies. Un problēma nav slinkumā. Strādnieki pārsvarā ir diezgan čakli cilvēki. Taču rūpīga un čakla podu mazgāšana un tuatešu uzkopšana nedod priekšrocības biznesa veidošanā.  Tur nepieciešama uzņēmība, drosme, spēja veidot reālistikas nākotnes prognozes, varbūt arī zināms avantūrisms. Ja gribi - tad lielkunga un saimnieka, nevis kalpa domāšana. Tas ir pilnīgi paralēli slinkumam vai čaklumam.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Citāts

izklausās pēc patiesības.

Kapēc? Izejot no kā?

starp citu, komentāri  dotajam rakstam ir interesantāki par pašu raksteli.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

a_masiks

apskatnieks Finian Cunningham arī agrāk izcēlies ar objektīvu situācijas analīzi. protams, ne pasaules žandarma oficiozu, tātad ne tavā gaumē.
IP pierakstīta