Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Politiskās kaislības : vai nemieri Ukrainā ir prelūdija karam?  (Lasīts 122282 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1504

Citāts
Ja mūsu valsts aizstāvētu latviešu nācijas intereses, mēs novērotu kaut kādu reālu kustību lai samazinātu emigrējošo skaitu un meģinātu dabūt atpakaļ aizbraukušos. Odnako, neko tādu nenovērojam.
jā lol, vot palaistu sc pie varas pamēģināt tie gan visu sakārtotu
pareizi uzminēju tavu vateņu argumentāciju šajā gadījumā? jo jums visiem tā ir vienāda :atlajst saejmu:
Neuzminēji. Pa lielam, man nebūtu iebildumu, ka viņi pamēģina (kas zin, varbūt tiešām izdodas), bet nekādas TICĪBAS glābējam Saulvedim tajā vai citā formā man nav. Baidos, ka nespējīgums un korupcija ir visdrīzāk pilnīgi visos reālajos Latvijas politiskajos spēkos.
nebūtu iebildumu? lol, sc šobrīd valda rīgā, sapiš budžetu, loģiski ka viņus izmetīs no domes un kāds cits, droši vien latvietis, aiz viņiem tīrīs un ņems nost visam naudu, protams nebūs populārs - nils tikmēr twitterī rakstīs ka viņa laikā rīgā viss bija "ok" un jālaiž viņu pamēģināt premjerot
vatenisms 101

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7831
  • sirdī vēsturnieks

Ateists
Citāts
lol, sc šobrīd valda rīgā, sapiš budžetu, loģiski ka viņus izmetīs no domes un kāds cits, droši vien latvietis, aiz viņiem tīrīs un ņems nost visam naudu, protams nebūs populārs
Tīrīs tas, ko ievēlēs nākošajās vēlēšanās. Un man nav ne mazāko ilūziju par to, ka potenciālie tīrītāji - latvieši būtu daudz sirdsšķīstāki par nīsto Ņilu.
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies

viņiem nebūs sadarbības līguma ar vienoto krieviju - viņi ir pārspējuši sc pat neko nedarot

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

a_masiks
Še Tev vēl viens materiāls: https://www.youtube.com/watch?v=pHmK0-z-VPw

Ateists
Citāts
viņiem nebūs sadarbības līguma ar vienoto krieviju - viņi ir pārspējuši sc pat neko nedarot
Vai tas ir apgalvojums, ka pie visām SC nebūšanām, gan ar RS shēmām, gan ar Dzanuškāna `pētījumiem`, ir vainīgs tieši līgums ar Vienoto Krieviju? Nebūtu līguma, nekā tāda nenotiktu?
IP pierakstīta

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4452

Ja mūsu valsts aizstāvētu latviešu nācijas intereses, mēs novērotu kaut kādu reālu kustību lai samazinātu emigrējošo skaitu un meģinātu dabūt atpakaļ aizbraukušos.
man tāda zinātniska interese, ko pēc Tavām domām būtu jāperformē valstij šajā nolūkā
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Aste Risks
Citāts
man tāda zinātniska interese, ko pēc Tavām domām būtu jāperformē valstij šajā nolūkā
1. Laukos - atjaunot kolhozus. Ja nepatīk nosaukums, sauc tās par `valsts saimniecībām`.
2. Pilsētās iespēju robežās atjaunot ražošanu (state owned). Ko ražot - da kaut vai to pašu papīru, mēbeles, ideālā - arī transportlīdzekļus. Bet tas šobrīd samērā fantastikas līmenī, ibo jāsāk teju vai no nulles un tas ir netriviāls uzdevums.
3. Noteikt, ka valsts un pašvaldības uzņēmumiem/iestādēm/dienestiem utt. iespēju robežās jāiepērk vietējā produkcija.
4. Paralēli atjaunot un renovēt ceļus.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8206

Ukrainas krīze neaprobežojas ar Krimas epizodi vien.
Jā, Krievijas iebrukums Ukrainā neaprobežojas ar Krimas aneksiju. Tavs points?
Citāts
Pirmkārt, es neko par sadarbošanos ar okupantiem neko neteicu. Otrkārt, par `sūda ģimenīti` var arī reāli dabūt pa seju.
Tavi posti liecina, ka tu labprātāk sadarbotos ar krieviem, jo tu pastāvīgi centies atrast feikus iemeslus kāpēc valstis/tautus, kurās iebrukusi Krievija ir pašas vainīgas pie savas okupācijas un to teritoriju aneksijas. Savu
ģimeni šeit iepini tu pats, domādamas, ka es givoju faku par potenciālu nodevēju/kolaboracionistu atvasēm. Par nodevību var dabūt lodi sejā - labāk par to šobrīd padomā. Ja negribi, moš paņem savu sūda ģimenīti un pis uz Kreiviju, kas tev laikam dikti imponē.
Citāts
Jeb vai arī Gnidrologs būtu ar mieru upurēt SAVU ģimeni cīņas pret okupantiem vārdā? Ja viņam tāda vispār ir. Ja nav - tad par šo tēmu vispār palūgšu klusēt lupatiņā.
Kurš kop teica par upurēšanu? Tu iepini savu ģimeni, lai attaisnotu savu pretīgo prokrievisko retoriku un dabūji adekvātu atbildi. Var neupurēt savu ģimeni un palikt lojāls nācijas pārstāvis.
Citāts
Ja mūsu valsts aizstāvētu latviešu nācijas intereses, mēs novērotu kaut kādu reālu kustību lai samazinātu emigrējošo skaitu un meģinātu dabūt atpakaļ aizbraukušos. Odnako, neko tādu nenovērojam.
Ko tad valstij jādara? Jāaiztaisa robežas, lai nebrauktu prom. Tavs mīļotais PSRS tā darīja.
Man nav ne kripatas līdzjūtības tiem, kas brauc prom. Viņi nebrauc strādāt ārzemēs, jo nevar pabarot bērnus or smth. Viņi ir ''self entitled'' kretīni, kas iedomājas, ka tikai tā iemesla dēļ, ka Latvija ir neatkarīga valsts un ietilpst ES, viņi ir automātiski pelnījuši tādas pašas algas kā Vācijā, UK etc. Fuck them. Ir tikai labi, ka parazīti atsijājas.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16360
  • aristokrāts zinātnieks

Ir tikai labi, ka parazīti atsijājas.

Jap!
WWII beigās no Latvijas emigrēja 90% toreizējās inteliģences.
Kā mēs labi redzējām - "neatkarības" atjaunošanas laikā sūds uz kociņa Latvijai tika no tās emigrējušās inteliģences.
Atgriezās tikai daži jaunkomunistu/jaunčekistu atbalstītāji vai Tur savervētie.

Labi vien bija, ka atsijājās.
+ vēl arī liecība par "inteliģenci" kā tādu.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Gnidrologs
Citāts
Jā, Krievijas iebrukums Ukrainā neaprobežojas ar Krimas aneksiju. Tavs points?
Varbūt sāksim ar to, ka nav nekāda Krievijas iebrukuma Donbasā. Ir reģiona iedzīvotāju grupas bruņots dumpis. Jā, Krievijas atbalstīts, iedrošināts, eskalēts utt., bet vietējo dumpis. Un secīgi - pilsoņu karš, ko apliecina tā oficiālais `ATO` statuss, nevis karastāvoklis.
Citāts
Tavi posti liecina, ka tu labprātāk sadarbotos ar krieviem, jo tu pastāvīgi centies atrast feikus iemeslus kāpēc valstis/tautus, kurās iebrukusi Krievija ir pašas vainīgas pie savas okupācijas un to teritoriju aneksijas
Ukraina - ne kā valsts kopumā, bet kā tā vara, kas nogāza Janukoviču un uzinstalēja tikai nosacīti legālu valdību - neapšaubāmi ir lielā mērā vainīga gan pie Krimas, gan pie Donbasa. Tas neattaisno Krieviju, bet radīja ieganstu sekojošajiem notikumiem. Krimā mazāk, bet Donbasā krietni vairāk. Ja varu Kijevā drīkst sagrābt ar spēku, kāpēc to pašu nevar darīt Donbasā?
Citāts
Savu ģimeni šeit iepini tu pats, domādamas, ka es givoju faku par potenciālu nodevēju/kolaboracionistu atvasēm.
Man ir pie dirsas, par ko tu givo vai negivo faku. Es esmu ģimenes cilvēks un modelējot šādas situācijas esmu spiests to ņemt vērā. Un jā, ja sūdiem trāpot ventilatorā, pie manis atnāks ze evilzie krievi un pieprasīs lai es kļūst par nodevēju, vai arī viņi nofragos, kā tev patika izteikties, manu `sūda ģimeni`, tad jā, es kļūšu par nodevēju. Atvaino, bet es neesmu gatavs upurēt uz tēvzemes altāra savu ģimeni. Ja tu esi gatavs upurēt savu - nu tad lūdzu, met ar pirmo akmeni, varoni tu mūsu.
Citāts
Par nodevību var dabūt lodi sejā - labāk par to šobrīd padomā.
Domu un uzskatu brīvību pie mums vroģe neviens nav atcēlis? Jeb es esmu palaidis ko garām mums jau ir gan karastāvoklis, gan domu policija, gan patiesības ministrija, kas pasaka priekšā, kā pilsoņiem domāt? :D

Atkal. Ja sūdiem trāpot ventilatorā mani par spīti traumām mobilizēs dobļescnajos Latvijas NBS (ibo rezervistos es teorētiski skaitos un neviens mani visdrīzāk no turienes ārā izreģistrējis nav), es dienēšu pēc labākās sirdsapziņas. Un ja vajadzēs, šaušu ne tikai iebrucējus, bet arī gļēvuļus, kas patvaļīgi pametīs savas pozīcijas.
Citāts
Ja negribi, moš paņem savu sūda ģimenīti un pis uz Kreiviju, kas tev laikam dikti imponē.
Apsveicu ar kārtējo uzvaru cīņā ar salmu vīru. Nekāda Krievija man neimponē, un vispār nekur imigrēt es netaisos.
Citāts
Kurš kop teica par upurēšanu? Tu iepini savu ģimeni, lai attaisnotu savu pretīgo prokrievisko retoriku un dabūji adekvātu atbildi. Var neupurēt savu ģimeni un palikt lojāls nācijas pārstāvis.
Atkārtoju vēlreiz: ja man draudēs ar ģimenes iznīcināšanu, es kļūšu par nodevēju. To, ka es skriešu uzkalpoties jebkuriem pirmajiem iebrucējiem, tu esi iedomājies pats. Visdrīzāk, ka spried pēc sevis :D

Un ja tu man trāpīsies acīs, pa seju par `sūda ģimeni` vienalga dabūsi. Savu valodu ir jāčeko, arī anonīmā forumā. Vismaz elementārā līmenī.
Citāts
Ko tad valstij jādara? Jāaiztaisa robežas, lai nebrauktu prom. Tavs mīļotais PSRS tā darīja.
Jārada darbavietas, kurā cilvēki var nopelnīt iztiku.
Citāts
Man nav ne kripatas līdzjūtības tiem, kas brauc prom. Viņi nebrauc strādāt ārzemēs, jo nevar pabarot bērnus or smth. Viņi ir ''self entitled'' kretīni, kas iedomājas, ka tikai tā iemesla dēļ, ka Latvija ir neatkarīga valsts un ietilpst ES, viņi ir automātiski pelnījuši tādas pašas algas kā Vācijā, UK etc. Fuck them. Ir tikai labi, ka parazīti atsijājas.
Jap, un tie ir vārdi no cilvēka, kurš ir dikti norūpējies par nācijas izdzīvošanu. Manc raudāt ©
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16360
  • aristokrāts zinātnieks

Un ja tu man trāpīsies acīs, pa seju par `sūda ģimeni` vienalga dabūsi.

Sāk izskatīties, ka Gnidrologs kaunās par savām bailēm "iznākt no skapja" un atzīt savu patieso seksuālo identitāti ...  :-\
Vai varbūt vienkārši impotenci...

Normāls cilvēks bez katastrofālām personiskām problēmām tā parasti neizsakās par ģimeni.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis

Citāts
Viņi ir ''self entitled'' kretīni, kas iedomājas, ka tikai tā iemesla dēļ, ka Latvija ir neatkarīga valsts un ietilpst ES, viņi ir automātiski pelnījuši tādas pašas algas kā Vācijā, UK etc. Fuck them. Ir tikai labi, ka parazīti atsijājas.

"Pa lielam piekrītu".
Tb - tie aizbraucēji ir kā reiz no to sugas, kurus mēs paši  vēl PSRS laikā saucām par migrantiem. Ar to toreiz domājot ekskluzīvi tikai krievus. Esmu pārliecināts, ka aizbraucēju rindās viņu atvases ir  pārsvarā. Bet nu  - ķīseļa upes kārdinājums parādīja ka mēs neesam neko sliktāki migranti par "stūlbajiem krīeviem".
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies

1. Laukos - atjaunot kolhozus. Ja nepatīk nosaukums, sauc tās par `valsts saimniecībām`.
nosaukumam protams nav nozīme, lai dibinātu tos kolhozus zeme jāexpropriē esošajiem īpašniekiem ?
Citāts
2. Pilsētās iespēju robežās atjaunot ražošanu (state owned). Ko ražot - da kaut vai to pašu papīru, mēbeles, ideālā - arī transportlīdzekļus. Bet tas šobrīd samērā fantastikas līmenī, ibo jāsāk teju vai no nulles un tas ir netriviāls uzdevums.
tas nozīmētu kautko līdzīgu plāna saimniecībai kas bija Psrs ieviešanu? ibo kautkādām ministrijām (ierēdņiem) būtu jāmenedžē tā ražošna. Kas liek domāt ka ierēdņi pretīs rūpniecību menedžēt labāk ? ( manuprāt psrs sabrukums pierāda pretējo )
Citāts
3. Noteikt, ka valsts un pašvaldības uzņēmumiem/iestādēm/dienestiem utt. iespēju robežās jāiepērk vietējā produkcija.
droši vien ka 2. punkta realizācijas gadījumā imports nespīdētu tikuntā :/
Citāts

šitas protams labi , tikai kur dabūt naudu ?
IP pierakstīta

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies

Aste Risks
Citāts

5. palielināt bērnu pabalstu
6. pacelt minimālo algu
7. ieviest bezmaksas augstāko izglītību

ir kaut kāds points tāda stulbuma rakstīšanai?

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies

nu jā aizbraucēju skaitā % man liekas latviešu īpatsvars tomēr ir biku mazāks nekā citu. Pēc kā es to spriežu - pēc nacionālā satāva statistikas kaut vai šeit , krievu skaits kopš 1989. ir samazinājies gandrīz divkārt
IP pierakstīta

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies

Ateists points ir tāds ka katram cilvim kam ir kāds viedoklis un tam viedoklim ir kautkāds pamatojums, varbūt reizēm maldīgs , bet ir.
IP pierakstīta