Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Politiskās kaislības : vai nemieri Ukrainā ir prelūdija karam?  (Lasīts 131991 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4344
  • ateiste

vēl vienkāršāk var būt iztikt bez jēlām frāzītēm kā `tu esi ņemama`, kā no taviem iepriekšējiem komentāriem. un tavi attaisnojuma mēģinājumi, ka `ja nav personīgas informācijas, tad tā nav seksuāla uzmācība` neskaitās. neviena cilvēktiesību organizācija nepiekristu, ka uzmākšanās anonīmai vai nepazīstamai personai nav uzmākšanās.

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16365
  • aristokrāts zinātnieks

Pasaki, lūdzu, godīgi - kas Tev par problēmām?
Esmu ļoti nopietns pēc dabas un neapsmeju nevienu.

Intelekts un saprāts pēc būtības IR emocija.
Ja intelekts vai saprāts nav emocionāls, tad tas ir bīstams cilvēces eksistencei un ir iznīcināms kā Ērgļa acs
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ateiste

Citāts
Pasaki, lūdzu, godīgi - kas Tev par problēmām?

manas problēmas ir ar taviem seksuālas dabas komentāriem manā virzienā. es tādus vairs nevēlos, atkārtoju, nevēlos no tevis saņemt, ne tagad, ne jebkad nākotnē. ja tie neatkārtosies, man vismaz šo problēmu nebūs. ij viss.

Citāts
Intelekts un saprāts pēc būtības IR emocija.

nepiekrītu. domāju, ka arī zinātnes izpratne par to neatbilstu tādam apgalvojumam.

Citāts
Ja intelekts vai saprāts nav emocionāls, tad tas ir bīstams cilvēces eksistencei un ir iznīcināms

kategoriski nepiekrītu. emocijas kopumā nav nekas slikts, protams, bet lielākoties tad, ja prāts tās vada, un noteikti ne otrādi.

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

vēl vienkāršāk var būt iztikt bez jēlām frāzītēm kā `tu esi ņemama'

1. Tā nav jēla frāzīte, tas ir kompliments.

2. OK, var bez tādām iztikt, bet tikai pēc tam, kad ir saņemts loģisks pamatojums:

a) esmu ņemama, bet ne vīriešiem (saisitībā ar šodienas sarunām);
b) neesmu ņemama gadu dēļ (Tu teici, ka studē - tātad šis atkrīt);
c) esmu precējusies - tātad saproti, par ko ir runa, un spēj adekvāti reaģēt, bet šis nav Tavs gadījums;
d) man ļoti gribas, bet cenšos pirms tam īstenot savus mērķus - šis varētu būt Tavs gadījums, tad tā arī pasaki, mēģināšu Tevi lieki neuzbudināt.

Normālas cilvēcīgas sarunas, vai ne?
(nevis psihošana)
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ateiste

Citāts
1. Tā nav jēla frāzīte, tas ir kompliments.

2. OK, var bez tādām iztikt, bet tikai pēc tam, kad ir saņemts loģisks pamatojums:

e) es to neuztveru un nepieņemu kā komplimentu. punkts.

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

kategoriski nepiekrītu.

Ja esi redzējusi Ērgļa aci, uzskati, ka Ērgļa acij bija taisnība?
Nopietni.

Filma, protams, nav arguments, tomēr filmā bija pietiekoši daudz doto lielumu, lai atrisinātu virtuālo vienādojumu.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

Totālās spiegošanas sazvērestību teorija.
ASV ir dators, kas kontrolē pilnīgi katra cilvēka darbības, kā arī prognozē un iesaka valdības pieņemamos lēmumus.

Vienreiz valdība nepaklausa datoram un iznīcina kļūdaini par teroristiem noturētus arābus.

Dators pieņem lēmumu, ka esošā valdība saskaņā ar atbilstošu konstitūcijas pantu ir likumīgi iznīcināma par labu jaunai, datoram (matemātikai) paklausīgai valdībai.
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ateiste

okej, un? kāds tam sakars ar jebko šajā tēmā?

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

kāds tam sakars ar jebko šajā tēmā?

???
Emocionāli un ne tikai Tu taču esi seksuāla būtne ne pret pašas gribu?

Nesapratu nesapratni...
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ateiste

paklausies, varbūt varam izbeigt šo tirādi? atšķirībā no (acīmredzot) tevis, manas smadzenes nav piesietas manu ģenitāliju pavadā un mana dzīve negriežas ap seksu vai tā nedabūšanu.

es nevēlos šo sarunu turpināt un nevēlos no tevis saņemt iepriekš aprunātā veida piezīmes un komentārus, ne tagad ne kad vēlāk, un ceru ka tev pietiks takta to respektēt.

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

ceru ka tev pietiks takta to respektēt.

OK, respektēšu, tomēr joprojām nesaprotu, kāpēc tādi kā es ir jāiznīcina pēc Ērgļa acs (bezemocionāla datora - līdzība ar Ctulhu) pavēles?

Vai tad pat ASV valdībai nav atļauts pieņemt emocionālus lēmumus?

Šeit man tomēr šķiet, ka bezemocionāls intelekts ir jāiznīcina kā cilvēcei bīstams.
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ateiste

neviens nekur nav jāiznīcina. dzīvo un netraucē dzīvot citiem. :)

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

dzīvo un netraucē dzīvot citiem. :)

Varēji to jau sākumā pavisam mierīgi pateikt....
(un pie reizes paskaidrot, kāpēc)
IP pierakstīta

tas_pats

manas smadzenes nav piesietas manu ģenitāliju pavadā un mana dzīve negriežas ap seksu vai tā nedabūšanu.
Kļūda, tā kā tu esi cilvēks, tavas smadzenes ir piesietas ģenitāliju pavadā, fiziski un materiāli. Kāpēc tu no tā kaunies un apslēp, tas ir cits jautājums. :) Esi tak mazliet ne tik tumsonīga, seksuālās tieksmes nav nekas slikts. :) Tu vari mierīgi ar foruma draugiem apspriest savas seksuālas izjūtas, tas nav nekas slikts, kaunam tur nav vietas! :) Un ja tev ir fantāzijas par citiem foruma iemītniekiem labāk ir tās izdzīvot fantāziju līmenī, nevis apslēpt, jo no apslēptām fantāzijām bojājas cilvēka personība, pamatā jau kļūst nervozs un neiecietīgs. :)
IP pierakstīta