Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Politiskās kaislības : vai nemieri Ukrainā ir prelūdija karam?  (Lasīts 132011 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7556

"tas viss ir daļa no determinisma", kuru " formējam un virzam pēc saviem ieskatiem". Malači!
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42368
  • Ateists

Ilārs, un? Kur pretruna? Jautājums ir tikai, kā veidojas šie mūsi ieskati, es saku, ka izejot no mūsu struktūras + vides struktūras + izvirzītajiem mērķiem.
IP pierakstīta

tas_pats

Es patiesībā esmu pilnīgi kritis par upuri Krievijas propagandas mašīnai, jo starp abām mašīnām Krievijas mašīna izskatās labāk.
http://www.youtube.com/watch?v=TBKN7_vx2xo varu pastāvīgi klausīties pārmijus ar Vitālija Čurkina uzstāšanos, laikam jau kopš auksta kara laikiem neesmu puses mainījis, stulbie amīši ar saviem musulmaņu radikāļiem! :)
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16365
  • aristokrāts zinātnieks

mēs neaprātīgu metēriju formējam un virzam pēc saviem ieskatiem

Saņemies beidzot un atzīsti, ka esi vienkārši pārbijies gļēvulis.
Tāds Tu tiešām esi 24/7
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Papucs, emm, īsti nesapratu dziļo domu. Interesants secinājums, bet plz ceļu, kā pie tāda nonākts?
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

Ctulhu, nu ļoti vienkārši.

Ikkatra Tava darbība šajā forumā, kas izsauc neizpratni, pauž Tavas bailes.
Savukārt katrs Tavs paskaidrojums, kāpēc Tu šo vai to esi izdarījis, pauž Tavu baiļu slēpšanu un nevēlēšanos ar tām cīnīties.

Kaut kāda tiešām racionāla pamata Tavām izdarībām nav.
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4344
  • ateiste

vai tu gadījumā vnk neskaties no kaut kāda ļoti personīga leņķa.
man piemēram no savas malas skatoties, nekas tāds viņa šeit darītajā nerēgojas.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Nē, nu Papucs laikam domā, ka ja sētnieks novāc atkritumus, tad viņš kaut kādā ziņā baidās no tiem. Nē nu labi, vispār jau Papucim taisnība, atkritumus mēs novācam baigu galā tāpēc, ka tie ir kaitīgi un starp kaitīgi un bīstami jau var likt vienādību.
IP pierakstīta

tas_pats

Ctulhu, nu ļoti vienkārši.

Ikkatra Tava darbība šajā forumā, kas izsauc neizpratni, pauž Tavas bailes.
Savukārt katrs Tavs paskaidrojums, kāpēc Tu šo vai to esi izdarījis, pauž Tavu baiļu slēpšanu un nevēlēšanos ar tām cīnīties.

Kaut kāda tiešām racionāla pamata Tavām izdarībām nav.
Cien. Papucs, ko gan tu mēģini te tagad darīt? Izskatās ka tu tagad parodē situāciju, kad dusmojas uz "suni", par to ka viņš ir "suns". :) Tas ir bezjēdzīgi un neauglīgi, izņēmums ir ja tev vajag uz kādu padusmoties. :)
Un diez vai Ctulhu izjūtas var aprakstīt, kā apzināmas sajūtas, esmu gana pārliecināts, ka viņa dzīvi nosaka bezapziņas straumes. Un dominējošā šajā haosā noteikti ir velme būs iederīgam, nebūt izstumtam, ārpus, būt "normālam", speciāli Ctulhu arī tulkojums - "Изгой", lai tak saprot. :) Un savā ziņa visa Migla veidojas par sektu šāda veida cilvēkiem, kuri ir gatavi savu sakarīgo personību, zaudēt vispārējā spama plūsmā, kur ierakstu skaits apliecina cik tu esi normāls. :) Tā kā šeit nav ko dusmoties, ja vien negribas dusmoties un citu nav pa rokai. :)
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

no kaut kāda ļoti personīga leņķa

Tieši otrādi.

Citāts
atkritumus mēs novācam
- redziet, bija arī tāds vīrs kā Hitlers, kurš no ļoti personīga leņķa skatījās uz atkritumu savākšanu.
Viņš pat izveidoja veselus atkritumu savākšanas un pārstrādes kombinātus, piem., Aušvici u.t.t.

Protams, ar Ctulhu vēl nav tik slikti kā ar susļiku - to gan es apliecinu.
:)
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ateiste

Citāts
Tieši otrādi.

ja būtu tieši otrādi, tad tas ko tu te klārē, būtu redzams arī no malas. bet tā tu viens te stāsti par kaut kādām izbailēm un tapa, uzmanības deficīta mocīts mazprātiņš būdams, dzied līdzi.

Citāts
Un dominējošā šajā haosā noteikti ir velme būs iederīgam, nebūt izstumtam, ārpus, būt "normālam"

to tu par sevi, ja? jo pie tevis šādas lietas tiešām var pamanīt, līdz tam, ka rodas doma vai tev nevajadzētu meklēt profesionālu palīdzību savas psihes savešanai kārtībā.

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ateiste

Citāts
redziet, bija arī tāds vīrs kā Hitlers, kurš no ļoti personīga leņķa skatījās uz atkritumu savākšanu.

iebildums noraidīts. http://en.wikipedia.org/wiki/Reductio_ad_Hitlerum

un kaut kā nemana, ka te kāds, ctulhu vai kāds cits, aicinātu uz genocīdu. foruma moderēšana ir vispārpieņemta un normāla padarīšana, un salīdzināt to ka tapas reizēm jau pārāk uz atpalicību velkošie komentāri tiek patīrīti no klajām rupjībām un personīgiem apvainojumiem, ar aušvici nerunā par labu tavam paša spriešanas līmenim.

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

iebildums noraidīts.

Ā, Hitlers īstenībā mīlēja jūdus?
Ok, kļūdījos ar piemēru, bet gan jau kāds cits tad nemīlēja
IP pierakstīta

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ateiste

noraidīts, jo aplams ir pats salīdzinājums. bļaustīties ka foruma moderēšana ir pielīdzināma holokaustam ir vnk infantīli.

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

noraidīts, jo aplams ir pats salīdzinājums.

Tieši tā - es jau ar saku ka aplams ir pats Ctulhu minētais salīdzinājums ar atkritumu savākšanu!

Lasi vēlreiz un lēnām, ja es par ātru rakstu :)

Ja Ctulhu beidzot atzītu savas bailes, tad nekādus salīdzinājumus viņam nevajadzētu izdomāt :)

Turklāt, manās acīs viņš iemantotu cieņu, un sev - drosmi.
IP pierakstīta