Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Politiskās kaislības : vai nemieri Ukrainā ir prelūdija karam?  (Lasīts 131965 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1727

Citāts
Hmm, manuprāt es `konkrētu pusi` pārstāvu mazāk, nekā, piemēram, Tu ;)
nu nu, un kādu pusi tavuprāt es pārstāvu?

Citāts
Nedzirdēju, es nesekoju līdz visām likumdošanas aktivitātēm Latvijā, kur nu vēl Krievijā. Bet norma izklausās visai absurda, jo piemēram nosaukt twitteri par `masu mēdiju` ir idiotisms, savukārt blogiem parastajiem saskaitīt auditoriju nemaz nav tik vienkārši.
es jau arī nesekoju, bet biju uzdūries uz to, kad aizklapēja "dožģ", pēc tā kā viņi atļāvās ēterā uzdot jautājumu, vai ļeņingradas blokāde bija gudrs lēmums? pēc kā uzreiz arī iznāca likums par cenzūru un likumprojekts par mēdijiem, domāju ka skaitīt auditoriju neviens negrasās, tas vienkārši "likumīgi" atļauj cenzēt arī tautu.
personīgi esmu pamanijis, kā daži izklaides portāli ir pārvērtušies par propogandas izgāztuvēm
IP pierakstīta
"Not all drugs are good, all right? Some of them … are great" B.Hicks

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2073

" nu nu, un kādu
pusi tavuprāt
es pārstāvu?"

Rietumu ģermokrātisko.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42368
  • Ateists

le-haim

``Rietumu ģermokrātisko. ``

Nu un kādas mums ir jēdzīgas aloternatīvas?
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16365
  • aristokrāts zinātnieks

Zviedru sociālisms vai Dāņu kapitālisms.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42368
  • Ateists

Papucs, abi labāki par tās pašas krievijas autoritārismu un PGM.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16365
  • aristokrāts zinātnieks

Un ne tuvu nestāv "ģermokrātijas šūpulim"...
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks

Sunshineman
Citāts
nu nu, un kādu pusi tavuprāt es pārstāvu?
Imho izteikti proukrainisko. Protams, nav izslēgts, ka mēs viens otru ne īsti labi saprotam un es esmu kļūdījies, bet man izskatās tieši tā.
Citāts
es jau arī nesekoju, bet biju uzdūries uz to, kad aizklapēja "dožģ", pēc tā kā viņi atļāvās ēterā uzdot jautājumu, vai ļeņingradas blokāde bija gudrs lēmums?
Kam viņi to jautājumu uzdeva? Visi blokādes īstenotāji jau sen ir labākos medību laukos.
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies

Citāts
Imho izteikti proukrainisko.
nav pat skaidrs ko ar to gribi teikt, es domāju ka cilvēkiem pašiem ir jāizvēlas, protams bez citu pušu iejaukšanās

Citāts
Kam viņi to jautājumu uzdeva? Visi blokādes īstenotāji jau sen ir labākos medību laukos.
jautājums tika pacelts diskusijā, analizējot tā brīža politiskos lēmumus.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Sunshineman
Citāts
nav pat skaidrs ko ar to gribi teikt, es domāju ka cilvēkiem pašiem ir jāizvēlas, protams bez citu pušu iejaukšanās
Jā, un labākais veids, kā cilvēkiem kaut ko izvēlēties, ir vēlēšanas. Nevis valsts apvērsumi.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies

Citāts
Jā, un labākais veids, kā cilvēkiem kaut ko izvēlēties, ir vēlēšanas. Nevis valsts apvērsumi.
tas ir ļoti apšaubāmi vai vēlēšanas formā kādā tas notiek tiešām ir tas labākais veids, bet jāatdzīst tas ir labākais no pieejamajiem šobrīd. konkrētajā gadijumā gan neredzu kā tu domā šīs vēlēšanas būtu norisējušas, ņemot vērā visas "legālās" mahinācijas kuras Yanukovich bija paveicis.
teorētiski, kā tu domā krievijā varētu mainīt valdību? arī vēlēšanas? )))
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Sunshineman
Davai būsim konkrēti. Kas tās par Janukoviča legālajām mahinācijām?

Otrkārt, KAS traucēja Radai veikt impīčmenta procedūru saskaņā ar konstitūciju? Vai tiešām bija kāds principiāli nepārvarams šķērslis?

Par Krieviju šobrīd nav runa, varbūt tomēr tiksim papriekšu skaidrībā ar Ukrainu?
IP pierakstīta

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4455

KAS traucēja Radai veikt impīčmenta procedūru saskaņā ar konstitūciju? Vai tiešām bija kāds principiāli nepārvarams šķērslis?
tas ka vajadzēja 4/5 balsu, bet bija "tikai" 3/4+
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Aste Risks
Citāts
tas ka vajadzēja 4/5 balsu, bet bija "tikai" 3/4+
Varbūt es kļūdos, bet vai tad parlaments gadījienā nav tautas izvēlēts?
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies

Citāts
Davai būsim konkrēti. Kas tās par Janukoviča legālajām mahinācijām?
mēs par to jau runājām iepriekš, skaties viņa reformas veiktas ar konstitūciju un Ukrainas konstitucionālo tiesas uzbūvi. cik es to saprotu, kaut kāds apburtais loks.

Citāts
Otrkārt, KAS traucēja Radai veikt impīčmenta procedūru saskaņā ar konstitūciju? Vai tiešām bija kāds principiāli nepārvarams šķērslis?
teorētiski nekas netraucē, praktiski sanāk ka viņam impīčment būtu pašam jāatļauj domāju tur arī 3/4 varētu atrast, skaties izmaiņas, kuras minu pirmajā punktā.

Citāts
Par Krieviju šobrīd nav runa, varbūt tomēr tiksim papriekšu skaidrībā ar Ukrainu?
runa protams ir par Ukrainu, bet Krievijas piemērs ir uzskatāmāks, tādēļ pasaki, kas būtu jādara krievijas tautai, lai legāli mainītu varu? es iespējams tiešām ko nesaprotu.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Sunshineman
Citāts
mēs par to jau runājām iepriekš, skaties viņa reformas veiktas ar konstitūciju un Ukrainas konstitucionālo tiesas uzbūvi.
Ok, es nepētīju sadaļu par Radas uzbūvi, bet vienīgā atšķirība konstitūciju versijās attiecībā uz impīčmentu bija nepieciešamais balsu skaits. Manuprāt, tas nav TIK būtisks punkts, lai nodrošinātu garantētu prezidenta pārvēlēšanu uz nākošo termiņu.

Otrkārt... es īsti nesaprotu, kā Rada, kurai piepeši izrādījās, ka pietiek balsu, lai izbalsotu Janukoviču, nespēja nostopēt viņa tipa koruptīvās konstitūcijas izmaiņas aktivitātes? Atkal, tas tīri matemātiski neiet kopā. Vai nu Rada iet Janukoviča pavadā - un tad tai NEKĀDI nevar pietikt balsu viņa izbalsošanai, vai nu Rada ir neatkarīga (un secīgi diez vai Janukovičs bez tās piekrišanas var izgrozīt konstitūciju). Jeb es kaut ko ne tā saprotu?

Un, btw, klīst baumas, ka Kijevā šobrīd konstitucionālā tiesa vispār ir likvidēta. Vai tās atbilst patiesībai?
Citāts
runa protams ir par Ukrainu, bet Krievijas piemērs ir uzskatāmāks, tādēļ pasaki, kas būtu jādara krievijas tautai, lai legāli mainītu varu?
Teorētiski - vēlēšanās jābalso par citu partju/kandidātu. Praktiski - tas viss balstās uz ticību par to, CIK godīgi saskaita balsis. Es neesmu iedziļinājies šajā jautājumā par to, vai Krievijā pēdējās vēlēšanās ir piedalījušies neatkarīgie novērotāji un ko viņi ir konstatējuši, bet ja ir piedalījušies un pārkāpumus (kā balsošanā, tā balsu skaitīšanā) nav konstatējuši, tad es nudien nezinu, KUR ir problēma.
IP pierakstīta