Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Politiskās kaislības : vai nemieri Ukrainā ir prelūdija karam?  (Lasīts 131992 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1727

Citāts
Nē, kāpēc? Ja es būtu krievs, es, iespējams, gribētu dzīvot Putina valstī. Bet es neesmu.
tu ar putām uz lūpām aizstāvi maskavas pozīciju, pat absurdos mirkļos. tagad saki, ka ja būtu krievs gribētu dzīvot totalitārā režīmā.
taču nenoliegsi ka tas skan visai tendēti?
IP pierakstīta
"Not all drugs are good, all right? Some of them … are great" B.Hicks

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16365
  • aristokrāts zinātnieks

tagad saki, ka ja būtu krievs gribētu dzīvot totalitārā režīmā.

Hmm, kāpēc gan?
Vai tad apgalvojums "ja es būtu amerikānis, gribētu dzīvot Amerikā" izklausās tendēti?

Nu varbūt vienīgi tādēļ, ka nekur citur pasaulē amerikāņus necieš, t.sk., Latvijā.

Paskatieties kaut vai uz Lauri Reiniku - pēc kā nabadziņš tagad izskatās, kopš saindējies ar turienismu atgriezās no dzīves Štatos  :(
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42368
  • Ateists

Papucs, ko nozīmē amerikāņus necieš? Pret amerikāņiem vispār man nav nekādu iebildumu, ne jau visi ir reliģiozi dienvidu bible-belt redneki.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16365
  • aristokrāts zinātnieks

Ctulhu, Miglā par hamburgeriem atklāti jūsmo vienīgi Valentīnis :)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Nu štatos par hamburgeriem arī jūsmo tālu ne visi.
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7556

ne jau visi ir reliģiozi dienvidu bible-belt redneki

Jā, vēl ir arī tie no Jūtas štata.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Ilārs, ASV akadēmiskajās aprindās vairākums ir agnostiķi un ateisti, tieši tāpat kā citu valstu elitē.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks

Sunshineman
Citāts
tu ar putām uz lūpām aizstāvi maskavas pozīciju, pat absurdos mirkļos. tagad saki, ka ja būtu krievs gribētu dzīvot totalitārā režīmā.
Pirmkārt, es lietoju vārdu iespējams. Otrkārt... mēs varam tikai spekulēt par to, cik lielā mērā Krievijas `totalitārisms` traucē dzīvot Krievijas pilsonim parastajam - lai to pilnā mērā izjustu/saprastu, ir jābūt krievam, pareizāk sakot, Krievijas pilsonim, un jādzīvo Krievijā.
Citāts
Vai tad apgalvojums "ja es būtu amerikānis, gribētu dzīvot Amerikā" izklausās tendēti? © Papucs
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

MJ, nu Gorkavija blogā raxta krievi. Lamājas. Traucē.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

MJ, nu Gorkavija blogā raxta krievi. Lamājas. Traucē.
Iespējams. Es jau netaisos to noliegt.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies

Citāts
Vai tad apgalvojums "ja es būtu amerikānis, gribētu dzīvot Amerikā" izklausās tendēti?
par amerikāni var palikt, par tādu nepiedzimt, savā ziņā to varētu saukt par izvēli, par tautību to pašu pateikt īsti nevar.
par to "iespējams", tas saturu nemaina, tas ir : iespējams ka Maidens, kurā redzējām tautas sacelšanos pret varu, bija nelikumīgs un iespējams krimas referendums, kurš notika zem citas valsts armijas, bija likumīgs )))
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies

Citāts
Pirmkārt, es lietoju vārdu iespējams. Otrkārt... mēs varam tikai spekulēt par to, cik lielā mērā Krievijas `totalitārisms` traucē dzīvot Krievijas pilsonim parastajam - lai to pilnā mērā izjustu/saprastu, ir jābūt krievam, pareizāk sakot, Krievijas pilsonim, un jādzīvo Krievijā.
tas ir amizanti, ka saki ka totalitārisms ir normāla štelle. ar krievijas pilsoni viss ir normāli, kamēr tas vergo klusu, tiklīz kā paver muti......
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Sunshineman
Citāts
par to "iespējams", tas saturu nemaina, tas ir : iespējams ka Maidens, kurā redzējām tautas sacelšanos pret varu, bija nelikumīgs un iespējams krimas referendums, kurš notika zem citas valsts armijas, bija likumīgs
Kā pats saproti, tad abu likumību var apstrīdēt. Bet situjovina, kad vienu no viņiem pasludina par likumīgu, bet otru - nē, arī īsti forša nav, vai ne? Pie tam pilnīgi vienalga, kādā kuru par kuru.
Citāts
tas ir amizanti, ka saki ka totalitārisms ir normāla štelle. ar krievijas pilsoni viss ir normāli, kamēr tas vergo klusu, tiklīz kā paver muti...
Teiksim tā, es nedomāju, ka tur ir tik tālu, ka cilvēkus parastos šņorē kopā ar mutes pavēršanu twitterī, feisbukā vai vienkārši interneta forumā/komentāros.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies

Citāts
Kā pats saproti, tad abu likumību var apstrīdēt. Bet situjovina, kad vienu no viņiem pasludina par likumīgu, bet otru - nē, arī īsti forša nav, vai ne? Pie tam pilnīgi vienalga, kādā kuru par kuru.
man jāsaka, ka tu pārstāvi konkrētu pusi, nevis pasniedz to kā fenomena novērotājs, lai gan abi notikumi nav kristāl tīri tos likt paralēli ir absurdi.

Citāts
Teiksim tā, es nedomāju, ka tur ir tik tālu, ka cilvēkus parastos šņorē kopā ar mutes pavēršanu twitterī, feisbukā vai vienkārši interneta forumā/komentāros.
tas ir pieņemams arguments, tomēr vai dzirdēji par neseno likumprojektu, kurā katrs "blogeris", kuram ir vairāk kā 10000 sekotāju automatiski ir masu informācijas mēdijs. es nepiefiksēju vai viņi to pieņēma, bet tas bija uzreiz pēc tā kad pieņēma likumu par mēdiju cenzūru internetā - protams vērstu pret teroristiem.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Sunshineman
Citāts
man jāsaka, ka tu pārstāvi konkrētu pusi, nevis pasniedz to kā fenomena novērotājs, lai gan abi notikumi nav kristāl tīri tos likt paralēli ir absurdi.
Hmm, manuprāt es `konkrētu pusi` pārstāvu mazāk, nekā, piemēram, Tu ;)
Citāts
tas ir pieņemams arguments, tomēr vai dzirdēji par neseno likumprojektu, kurā katrs "blogeris", kuram ir vairāk kā 10000 sekotāju automatiski ir masu informācijas mēdijs.
Nedzirdēju, es nesekoju līdz visām likumdošanas aktivitātēm Latvijā, kur nu vēl Krievijā. Bet norma izklausās visai absurda, jo piemēram nosaukt twitteri par `masu mēdiju` ir idiotisms, savukārt blogiem parastajiem saskaitīt auditoriju nemaz nav tik vienkārši.
IP pierakstīta