Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Politiskās kaislības : vai nemieri Ukrainā ir prelūdija karam?  (Lasīts 131850 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks

Btw, `Labējā sektora` aktīvisti Viņņicas apgabalā Rietumukrainā ir iesturmējuši... šņabja rūpnīcu. Nez kāpēc mūsu puses ziņās tas neparādās :D
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

cthugha

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4344
  • ateiste

budisti arī ir slaktējuši gan hinduistus, gan muslimus, gan tibetas vietējos šamaņus kad budisms ienāca tibetā, un viņu gadījumā ir tikpat slikti kā pie kristiešiem - nogalināt ir ok, ja tas palīdzēs `nelaimīgi piedzimušajam` pārdzimt labākā situācijā, tā ka kaut kādu spirituāli atpalikušu ļautiņu apkaušana bezmaz var sanākt humānā palīdzība.

protams ka lielākā daļa budistu tā nav rīkojušies un nerīkojas, bet pretendēt uz to ka budisms ir nesavienojams ar `svētajiem kariem` gan nevajag.

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks
IP pierakstīta

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4455

MJ kas tie bija par kexiem ?
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

MJ kas tie bija par kexiem ?
Ja es pareizi saprotu, tad tie ir ukraiņu nacionālistiskās partijas `Svoboda` pārstāvji, kuri nav apmierināti ar kaut kāda TV čiekura darbību (šams par spīti aizliegumam notranslējis Putina runu).
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1727

MJ tu to pasniedz kā kaut ko sliktu, nabaga Putins.
starp citu vai Krimas referendums tavuprāt ir legitīms?
IP pierakstīta
"Not all drugs are good, all right? Some of them … are great" B.Hicks

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42366
  • Ateists

Pirmkārt jau tas ir Budapeštas memoranda pārkāpums, nu kad PSRS sadalījās, Ukrainas teritorijā esošie kodolieroči tika pārvesti uz krieviju un apmaiņā pret atteikšanos no tiem tika norunāts, ka ASV, Lielbritānija un Krievija garantē Ukrainas integritāti. Tb krievija pārkāpj to, ko paši bija sarunnājuši.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Sunshineman
Citāts
MJ tu to pasniedz kā kaut ko sliktu, nabaga Putins.
Pri čom te Putins? Svobodisti jau pārmācīja nevis Putinu, bet TV čali. Es nedomāju, ka pārraidīt Putina runu bija noziegums. Galu sānā, aizliegtais auglis vienmēr ir saldāks un tie, kas gribēs viņu redzēt, tāpat to noskatīties Youtūbē.
Citāts
starp citu vai Krimas referendums tavuprāt ir legitīms?
Es nedomāju, ka viņš ir neleģitīmāks par, piemēram, Kosovas neatkarības deklarāciju. Pasaulē nav konsekventas nostājas par šāda tipa separātisma leģimitāti, tāpēc te atbilde JĀ būs tikpat pamatota vai nepamatota kā atbilde NĒ. Visu izšķir tas, vai konkrēto separātistu pusē nostājas pietiekoši ietekmīgi (vismaz reģionālā mērogā) onkuļi, nevis kaut kādi universāli likumi vai principi. Diemžēl.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

MJ, vai Kosovas gadījumā arī bija kaut kādu iepriekšēju norunu pārkāpums?
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

MJ, vai Kosovas gadījumā arī bija kaut kādu iepriekšēju norunu pārkāpums?
Sāksim ar to, ka Krimas referendumu sarīkoja nevis Krievija, bet vietējais parlaments (kaut arī skaidrs, ka Krievija tur pielika savu roku). Vai Krimas parlamentam bija tiesības šādu referendumu rīkot? To es nezinu, slinkums šobrīd rakāties pa attiecīgām konstitūcijām, bet principā referendums ir vistiešākā iespējamā demokrātija...
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

MJ, nu jā, bet ja taisa tādas lietas bez starptautiskas (ANO) kontroles ( novērotājus neielaida), tad , pardon, kā teica stanislavskis - ne verju. Jā, varbūt tur lielais vairums grib pevienoties krievijai, verbūt negrib. Tagad mēs to nezinām.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies

Citāts
Pri čom te Putins? Svobodisti jau pārmācīja nevis Putinu, bet TV čali. Es nedomāju, ka pārraidīt Putina runu bija noziegums. Galu sānā, aizliegtais auglis vienmēr ir saldāks un tie, kas gribēs viņu redzēt, tāpat to noskatīties Youtūbē.
nu ja, kā tu to izdariji

Citāts
Es nedomāju, ka viņš ir neleģitīmāks par, piemēram, Kosovas neatkarības deklarāciju. Pasaulē nav konsekventas nostājas par šāda tipa separātisma leģimitāti, tāpēc te atbilde JĀ būs tikpat pamatota vai nepamatota kā atbilde NĒ. Visu izšķir tas, vai konkrēto separātistu pusē nostājas pietiekoši ietekmīgi (vismaz reģionālā mērogā) onkuļi, nevis kaut kādi universāli likumi vai principi. Diemžēl.
par Kosovu nepateikšu jautaju konkrēti par Krimu
manuprāt, analoģiski es ar čomiem varētu ievākties kādā pilsētā un kopā nolemt ka gribam neatkarīgu apgabalu, fiziski apspiest visus kuri pretojas tad iekšēji nobalsot un atdalīties? p.s. balsošanā dot divus variantus, atdalīties, atdalīties un pievienoties Islandei.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Kā nu ir jau palaista parakstu vākšana par Sankt -Pēterburgas atdalīšanos no Krievijas federācijas uz Lihtenšteinas kņazistes precedenta bāzes. Papīri iesniegti, atrodas izskatīšanā.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Sunshineman
Citāts
nu ja, kā tu to izdariji
Nē, nenoskatījos. Nedomāju, ka viņš pateica kaut ko ļoti jaunu vai interesantu.
Citāts
par Kosovu nepateikšu jautaju konkrēti par Krimu
Lietas pasaulē jau nenotiek atrauti viena no otras. Kosovas precedents parādīja, ka var paņemt un atdalīt no valsts tās reģionu, pie kam Kosovas gadījumā nenotika pat referendums. Tur vienkārši kaut kāds vietējais parlaments nolēma, ka `būs tā`, un tālāk jau viss notika pamatojoties uz ASV un ES atbalstu, gan politisku, gan tīri militāru.
Citāts
manuprāt, analoģiski es ar čomiem varētu ievākties kādā pilsētā un kopā nolemt ka gribam neatkarīgu apgabalu, fiziski apspiest visus kuri pretojas tad iekšēji nobalsot un atdalīties? p.s. balsošanā dot divus variantus, atdalīties, atdalīties un pievienoties Islandei.
Pēc tā kā šobrīd notiek - jā. Ibo ir precedents, un, kā jau es teicu, nav starptautiski atzītas konsekvences vai procedūras. Mēģini, varbūt Tev izdosies :P

Pie kam, par variantiem Tu demagoģēji. Krimas referendumā bija arī opcija `palikt pie Ukrainas`.

Ctulhu
Citāts
MJ, nu jā, bet ja taisa tādas lietas bez starptautiskas (ANO) kontroles ( novērotājus neielaida), tad , pardon, kā teica stanislavskis - ne verju.
Novērotāji vēl pirms referenduma daudzināja, ka tas būs nelikumīgs. Līdz ar to braucot un to novērojot viņi atzītu tā likumību.

Par ticību - noskaties VICE NEWS reportu par vēlēšanām. Ok, varbūt arī tie 97% vai cik tur bija ir perebors, bet man personīgi neradās šaubas par to, ka prokrieviskās tendences Krimā ir ļoti plašas. Un, kā jau es teicu, VICE NEWS grupu noteikti nevar apvainot krievmīlībā.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies

Citāts
Pie kam, par variantiem Tu demagoģēji. Krimas referendumā bija arī opcija `palikt pie Ukrainas`.
kad par to lasiju tādu opciju neredzēju, varbūt pievieniejuši post factum? cik daudz % par tādu ir nobalsojuši?
IP pierakstīta