Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Politiskās kaislības : vai nemieri Ukrainā ir prelūdija karam?  (Lasīts 131972 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2073

Citāts
Tas normāli, jo tieši viņš vislabāk zin, cik karš patiesībā ir briesmīgs.

Liberastu - mīkstpēdiņu paaudzei nav nekā briesmīgāka kā izrāpšanās no dīvana, tiesa.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42368
  • Ateists

le-haim, tu esi bijis karā?
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies

Nē, neesmu. Nav bijis tādas iespējas.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1727

Citāts
savādāk tādas muļķības no sava siltā dīvāna nemaz nenestu.
karā nēesmu bijis, bet zem gaisa apšaudes gan, nevaru apgalvot ka šis piedzīvojums man ir izgājis bez sekām, bet tas ir devis saprast cik necils un traģisks šis pasākums ir.
IP pierakstīta
"Not all drugs are good, all right? Some of them … are great" B.Hicks

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Le-haim, nuja, tātad esi dīvānruncis - karotājs :D
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies

Citāts
savādāk tādas muļķības no sava siltā dīvāna nemaz nenestu.
karā nēesmu bijis, bet zem gaisa apšaudes gan, nevaru apgalvot ka šis piedzīvojums man ir izgājis bez sekām, bet tas ir devis saprast cik necils un traģisks šis pasākums ir.

Kādas tieši muļķības? Es nelieku karu kaut kādās morālās vai estētiskās kategorijās, vien apgalvoju, ka tas ir nepieciešams atsevišķās situācijās. Teiksim, Ukrainas gadījumā šobrīd. Krievi ņirgājas par ukraiņiem okupējot viņu teritorijas un izvietojot karaspēku gar robežām, bet ukraiņi bāž galvu smiltīs un pretī liek ... bijušo specvienības kaujinieku, kurš apgalvo, ka karot nav labi.
Viss kopā izskatās pēc tipiskas eloju stratēģijas ar domu "varbūt viņiem apniks mūs ēst". Tipisks liberālisms, vārdu sakot.
Le-haim, nuja, tātad esi dīvānruncis - karotājs :D
Neesmu nedz dīvāna runcis, nedz karotājs. Esmu no paaudzes, kuras vīrieši prot noturēt rokās ieroci un vajadzības gadījumā aizstāvēt savu teritoriju un sevi.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

le-haim

``Esmu no paaudzes, kuras vīrieši prot noturēt rokās ieroci un vajadzības gadījumā aizstāvēt savu teritoriju un sevi.``

Redzi, tie, kas to prot un jo vairāk tie, kas karā ir bijuši, par karu kā tādu nefano. Tam tipam ir taisnība - karš, jebkurš, ir briesmīgāks nekā viss, ko tu esi pieredzējis.

Ja var iztikt bez, tas ir daudz daudz labāk nekā sākt karot. Ukrainā vēl var iztikt bez.
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies

Citāts
Redzi, tie, kas to prot un jo vairāk tie, kas karā ir bijuši, par karu kā tādu nefano.

Man šķiet, par karu neviens nefano, tas visām iesaistītajām pusēm ir līdzeklis vēlamo mērķu sasniegšanai.
Citāts
Ukrainā vēl var iztikt bez.

Kas neprot cīnīties, tas bēg. Kas neprot cīnīties un nespēj aizbēgt, kas mirst vai tiek nostādīts zemcilvēku kategorijā. Ukraiņiem bēgt īsti nav kur.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies

le_haim karā nav nekā cēla. nespēju reāli atrast iemeslu, kurš ataisnotu politisku intrigu atrisināt ar karu. vairāk piekrītu šim:

Citāts
Our leaders make us fight
And we don't know what for
If they want people killed
Let them fight the war
E.Hines
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies

Citāts
le_haim karā nav nekā cēla. nespēju reāli atrast iemeslu, kurš ataisnotu politisku intrigu atrisināt ar karu. vairāk piekrītu šim:

Es teicu, ka ir?
Par risinājumiem - ja uzbrūk, tad jācīnās vai jābēg.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies

Citāts
Акцию организует мэр Риги Нил Ушаков
ironiski, Nils ir viens no galvenajiem personāžiem, kas ar saviem darbiem ir tieši sadala Latvijas sabiedrību

Citāts
Es teicu, ka ir?
tā vismaz tevi sapratu:
Citāts
.... vien apgalvoju, ka tas ir nepieciešams atsevišķās situācijās. Teiksim, Ukrainas gadījumā šobrīd.
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies

Citāts
Акцию организует мэр Риги Нил Ушаков
ironiski, Nils ir viens no galvenajiem personāžiem, kas ar saviem darbiem ir tieši sadala Latvijas sabiedrību

Citāts
Es teicu, ka ir?
tā vismaz tevi sapratu:
Citāts
.... vien apgalvoju, ka tas ir nepieciešams atsevišķās situācijās. Teiksim, Ukrainas gadījumā šobrīd.

Un? Ukraiņiem nav iespējas bēgt, tāpēc loģiski ir cīnīties.
IP pierakstīta

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4455

Paskatījos ORT ( bijušo Vissavienības televīziju), programmu "Laiks".
Diemžēl sabiedriskā doma Krievijā tiek gatavota karam.
Raidījumā kopā bija 14 sižeti , 11 no tiem bija saistībā ar Ukrainu. Un tikai 2 nelamāja Ukrainu, jo viens bija par nelielu mītiņu Maskavā (Ukrainas atbalsta) , otrs par drošības padomes sēdi.

Interesants bija sižets par ANO drošības padomi, kurš sākās ar vārdiem "ANO drošibas padomei neizdevās peņemt rezolūciju par Krimas referendumu", 13 balsoja par, Ķīna atturējās , bet Krievija izmantoja veto tiesības..

A vispār vai kāds zin kādu valsti kas atbalstītu Krieviju?
Man liekas ka pat Lukašs klusē. Gan Sadamam gan Kadafi bija valstis kas atbalstīja. Nedaudz, bet bija.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16365
  • aristokrāts zinātnieks

A vispār vai kāds zin kādu valsti kas atbalstītu Krieviju?

Neoficiaali ASV un Izraeela.
Siikaak izsaidroju ikdienas sarunaas shodien.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Aste , nu ķīna atturas, bet pirmajā ano dp sēdē par šo jautājumu ķīnas pārstāvis arī teica, ka tas ir pret starptautiskajām tiesībām un jā, arī lukašs kko izteicās par to, ka jams nepiekrīt krievijas pozicijai. 
IP pierakstīta