Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Politiskās kaislības : vai nemieri Ukrainā ir prelūdija karam?  (Lasīts 131970 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42368
  • Ateists

`` šeit nu ir tupā zaļā domāšana, kuras dēļ Eiropai nav vairs atomelektrostaciju, toties pērkam gāzi!``

Tas tiesa. Būs jāpārskata šie lēmumi.
IP pierakstīta

meldonijs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 223

nesen viena no portāliem nra.lv delfos vai kur neatceros bija raksts, ka gaisa telpu ir pārkāpusi radioizlūkošanas lidmašīna un divi iznīcinātāji ar izslēgtiem automātiskajiem atbildētājiem, rakstu nevaru atrast vairs :(
IP pierakstīta

meldonijs

• Atslēdzies Atslēdzies

Par atomelektrostacijām jau stulbākais ir tas, ka kurinot ar gāzi vai oglēm piesārņojums patiesībā ir lielāks, nekā atomelektrostacijas radītais, protams ja nenotiek avārija, bet visas avārijas, kas ir notikušas ir notikušas cilvēku glupuma dēl.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1727

Citāts
Bet vai Kijevas jaunajai valdībai 100% visā ir taisnība, vot tas ir jautājums.
taisnība? man jājautā kādā jautājumā? ja tu apskati tās pozīciju krievijas armijas iebrukumā, tad laikam jāsaka, ka ir taisnība.
IP pierakstīta
"Not all drugs are good, all right? Some of them … are great" B.Hicks

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies

MJ, apskati reklāmas plakātus referendumam, kāšu krusts tur reprezentē neKrieviju.

tā pat vai kāds saprot ko akciju tirgū, mani interesē vioedoklis par Krievijas monopoliju izpirkšanu, vai tas ir kā kompāniju glābiņš, vai plānots triks lai pa lēto tās atpirktu?
IP pierakstīta

AMF

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2073

Citāts
bet vai ar 10 lidmašīnām pietiek lai nosargātu robežu diez vai.

Reāla Krievijas uzbrukuma gadījumā nepietiks arī ar 100, diemžēl. Bet par Krievijas uzbrukumu nebūtu jāuztraucas, jo viņi Latvijas gadījumā, visticamāk, atkārtos Ukrainas scenāriju. Ne velti mums krievi valdībā.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies

ir, grafiskaja atēlojumam trūkst vienību un laika posmu
IP pierakstīta

meldonijs

• Atslēdzies Atslēdzies

Īpaša odziņa referendums ir 16.martā par Krimas anektēšanu, aizdomīgi sakrīt ar leģionāru dienu. Vai provokācija?
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Īpaša odziņa referendums ir 16.martā par Krimas anektēšanu, aizdomīgi sakrīt ar leģionāru dienu. Vai provokācija?
Šobrīd domāju ka ne, bet to mēs redzēsim tikai tajā dienā, ja tā notiks ievērojami nemierīgāk kā citās reizēs.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

MJ, vai ir kādas ziņas par vardarbību ukr. rietumu rajonos, analoģiskas kā pienāk no krimas - nu tur kautiņi, piekauti žurnalisti, šāvieni gaisā utt?
Es, protams, nevaru pierādīt to, ka šie video IR autentiski un ka tie NAV viltoti, lai sanāktu propaganda. Bet - to pašu var pajautāt arī par Maidana puses stāstiem par kautiņiem, nolaupītiem cilvēkiem utt.. Es atzīstu, ka nezinu, kāda ir patiesība, un kurš melo, bet esmu skeptisks vienādi pret visiem.
http://www.youtube.com/watch?v=OKQUTlxrALM
http://www.youtube.com/watch?v=EjkdIig7D34
http://www.youtube.com/watch?v=9AhjZbiGqOc
nesen viena no portāliem nra.lv delfos vai kur neatceros bija raksts, ka gaisa telpu ir pārkāpusi radioizlūkošanas lidmašīna un divi iznīcinātāji ar izslēgtiem automātiskajiem atbildētājiem, rakstu nevaru atrast vairs :(
Nē, nebūs tiesa. Gaisa telpu neviens nav pārkāpis, bet starptautiskajā gaisa telpā gar Latvijas (un ne tikai) robežām lidinās regulāri. Tiesa, tā ir standartprocedūra jau kopš 50. gadiem vismaz, tā ka pa to diez vai ir vērts īpaši satraukties.
Citāts
Bet vai Kijevas jaunajai valdībai 100% visā ir taisnība, vot tas ir jautājums.
taisnība? man jājautā kādā jautājumā? ja tu apskati tās pozīciju krievijas armijas iebrukumā, tad laikam jāsaka, ka ir taisnība.
Hmm, bet visa pasaule negriežas tikai un vienīgi ap Krievijas iebrukuma faktu. Tas ir tikai viena no šobrīd notiekošajām aktualitātēm, ok, varbūt viena no svarīgākajām. Bet - tā neatceļ citus notikumus un likumsakarības, sākot jau ar to, KAS notiek pašā Ukrainā, piemēram, cik lielā mērā jaunā Ukrainas valdība reāli kontrolē situāciju savā teritorijā.
Citāts
MJ, apskati reklāmas plakātus referendumam, kāšu krusts tur reprezentē neKrieviju.
Jā, esmu tos redzējis. Protams, tā ir propaganda no Krievijas puses, es jau nekur neapgalvoju, ka nekā tāda nav.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Re kur cilvēki Maidanā vēl joprojām nav pārliecināti, ka Maidans ir uzvarējis, un ka revolūcija ir beigusies...
http://www.youtube.com/watch?v=cl6m-YoKX5U
IP pierakstīta

tas_pats

http://www.youtube.com/watch?v=KswxumWhe2s

Publicēts 2014. gada 23. febr.
Израильский военно-политический эксперт, бывший глава секретной службы "Натив" Яков Кедми утверждает, что никакой войны в Украине не будет. Но если Киев отвернется от России, его ждут финансовый крах нищета и голодные бунты...

Šis komentētājs ir īsts žīds, pēc dabas. :) Viņa uzdotā darba vieta, atbilst Mosad izpildījumā biedrībai "Sadarbībai ar ārzemju tautiešiem", kas bija pie KGB. :) http://en.wikipedia.org/wiki/Nativ   
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā

MJ
Citāts
Es, protams, nevaru pierādīt to, ka šie video IR autentiski un ka tie NAV viltoti,
Droši vien, ka nav viltoti.
Abās pusēs daudz kas notiek, nevienā pusē nav tikai svētie. Katra no pusēm atrod otras puses "caurumus", atrod sliktāko un parāda.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42368
  • Ateists

Līdz ar to abas puses ir spiestas minimizēt šādus caurumus un varbūt tāpēc tur joprojām nav kara ar dafiga kritušo.
IP pierakstīta