Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Politiskās kaislības : vai nemieri Ukrainā ir prelūdija karam?  (Lasīts 132025 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1727

Citāts
Hmm, kurš tad te apgalvo, ka tas ir leģitīms?
šķiet tie kuri aizstāv krievijas pozīciju, vai kā uzkata ka nav legitīms bet aizstāv, jo putinam skaistas acis?

Citāts
Tādi paši cilvēki, kas uzskatīja, ka ASV iebrukumi citās valstīs ir leģitīmi.
Drīzāk, cepure jāatstāj galvā. Pie vainas ir tikai, kā teica Ctulhu "tie paši vienkāršie cilvēki, kurus var regulēt ar komercreklāmām".
nē, cepuri nost )), nebiju gaidijis, ka tiešām var pārliecināt ka brūns ir zaļš, ja to dara pietiekami uzstājīgi. asv atpaliek gadsimtiem, viņiem būtu no Putina ko pamācīties.
IP pierakstīta
"Not all drugs are good, all right? Some of them … are great" B.Hicks

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42368
  • Ateists

Vēl viens evidences punkts par regresu krievijā.

http://don-beaver.livejournal.com/2014/03/08/
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

sunshineman

Situacija ir kāda?

Krievijai nav taisnība, OK.
Bet vai Kijevas jaunajai valdībai 100% visā ir taisnība, vot tas ir jautājums.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks

Ctulhu
Citāts
Krievijai nav taisnība, OK.
Bet vai Kijevas jaunajai valdībai 100% visā ir taisnība, vot tas ir jautājums.
Tieši tā, runa jau ir kā reiz par šo. Krievijas kritizētāji un nosodītāji apkārt ir biezā slānī, līdzsvara dēļ kādam ir jāuzmana arī pretējā puse.
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

MJ, nu es teiktu, ka viņiem ir tā pati figņa, kas LV pašā sākumā - cilvēki grib, bet neprot. Mums te gadījās vaira, kas prata un daudzmaz sakārtoja lietas.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

MJ, nu es teiktu, ka viņiem ir tā pati figņa, kas LV pašā sākumā - cilvēki grib, bet neprot. Mums te gadījās vaira, kas prata un daudzmaz sakārtoja lietas.
Nu es personīgi šaubos arī par to `grib` - nē, un ok, konceptuāli jau droši vien, ka `grib`, bet ar to, `KĀ` gan noteikti ir lielas problēmas.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Atklāti sakot, visvairāk man šajā kokteilī nepatīk РПЦ, vovas valdība riskē dabūt tādu teokrātiju ar kodolieročiem, ka nekāda irāna klāt nestāvēs.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

```KĀ` gan noteikti ir lielas problēmas. ``

MJ, nu jā, sasteidza viņi. Varēja labāk? Hvz, ņemot vērā to pašu vovu & Co
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Atklāti sakot, visvairāk man šajā kokteilī nepatīk РПЦ, vovas valdība riskē dabūt tādu teokrātiju ar kodolieročiem, ka nekāda irāna klāt nestāvēs.
Es gan nedomāju, ka viņi ir TĀDI atsaldeņi, jo īpaši, kamēr RPC ir tikai instruments Vovas rokās. Vot, ja notiek otrādi, un Vova kļūst par instrumentu RPC rokās, tad točna vairs varētu nebūt labi :(
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

MJ

`` Vot, ja notiek otrādi, un Vova kļūst par instrumentu RPC rokās, tad točna vairs varētu nebūt labi ``

Vot es par to pašu.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Ctulhu
Citāts
MJ, nu jā, sasteidza viņi. Varēja labāk? Hvz, ņemot vērā to pašu vovu & Co
Varēja labāk. Esošā realizācija radīja neleģitimātes precedentu un atraisīja rokas Vovam, plus deva iemeslu bīdīt propagandu par `banderovcu` uzvaru Kijevā. Jo, cik var spriest, no turienes arī nekādas iepriecinošās ziņas nenāk (tipa, milicijas vairs īsti nav, bet ir `Labējā sektora` bojeviku patruļas).
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

MJ, vai ir kādas ziņas par vardarbību ukr. rietumu rajonos, analoģiskas kā pienāk no krimas - nu tur kautiņi, piekauti žurnalisti, šāvieni gaisā utt?
IP pierakstīta

meldonijs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 223

Teokrātija Ukrainas konfliktā būtu mazākais no kā baidīties :D . Skaidrs, ka ES un ASV nav tik tīras, kā stāsta mūsu kanālos. Divas lielas Impērijas, kuru dēļ ciešs eiropa vienmēr. Patiesībā Baltijas valstīm būtu jādomā par draudzību ar Lietuvu, Igauniju un Poliju, jo ar tām mums vēl varētu būt kopīgas intereses. Bet redzot, cik vāja ir atbildes reakcija uz Krievijas tirāniju, jāsāk domāt vai mums ir kāda jēga no NATO, nu baltijas gaisa telpu regulāri pārkāpj krievu iznīcinātāji, NATo mums iedalijis 4 iznīcinātajus tagad ASV atsūtija vēl 6, bet vai ar 10 lidmašīnām pietiek lai nosargātu robežu diez vai. Kapēc tās militārās lidmašīnas, kas sķērso Baltijas gaisa telpu un neatbild uz radiosignāliem, ar izlēgtu automātisko atbildētāju netiek notriektas? tapēc ka visi baidās no krieviem, un acīmredzami krievi to tagad apzinās, tikai ir viena problēma nu varam atdot pa vienai valstiņāi krieivem, tikai tas padarīs viņus tikai stiprākus, nekādas reālas sankcijas jau Krievijai uzligt nevar tam sekos atbilde ar gāzes aizgriešanu. šeit nu ir tupā zaļā domāšana, kuras dēļ Eiropai nav vairs atomelektrostaciju, toties pērkam gāzi! Taisnību sakot jau Putins ir tāds prezidents, kādam ir jābūt valdībā, nevis tie mīkstie kas mums ir un ES, kurā par vērtību atzinusi homoseksuālismu, zaļo domāšanu un brīvā tirgus ekonomiku. Eiropai piedodiet nav mugurkaula!
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Meldonijs, nepārkāpj mūsu gaisa telpu. Lido virs starptautiskajiem ūdeņiem. Ja lido bez pieteikuma, NATO iznīcinātāji paceļas un indentificē.
IP pierakstīta